Įkraunama...
Įkraunama...

Esu palūžusi

QUOTE(Itani @ 2014 11 27, 19:57)
http://www.lrytas.lt...01411271759.htm dar viena visų skriaudžiama ir su visais kariaujanti šeima  doh.gif  doh.gif  doh.gif

per plauką nuo nelaimės - krosnis jau svyla. o jei dar kur suodžiai prasimuš - 11 lavonų....
Atsakyti
QUOTE(Itani @ 2014 11 27, 19:57)
http://www.lrytas.lt...01411271759.htm dar viena visų skriaudžiama ir su visais kariaujanti šeima  doh.gif  doh.gif  doh.gif

doh.gif nu va ir tokie dauginasi lietuvoj . Ir jiems dar visokia kitokia parama tiekiam is savo mokesciu. Bet vistiek jiems viskas blogai. 9 vaikai ir visa seima valstybes islaikytine doh.gif . Va del kokiu as turiu art ir mokescius pliekt doh.gif
Pz, mano tolerancijos ribos turbut cia jau ryskiai perzengtos. Tegu tik greiciau emigruoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 11 27, 17:33)
per plauką nuo nelaimės - krosnis jau svyla. o jei dar kur suodžiai prasimuš - 11 lavonų....

Gal ir jusu tiesa. Tik abejoju, kad si, paskutineje nuotraukoje esanti krosnis isties kurenama, nes net pusprotis ukininkas nedziaus lasiniu ir skilandziu virs karsciu spinduliuojancio peciaus. Kuo ta kambareli sildo tokia seimyna, elektra ar kitaip - tai nera informacijos gi.
----------------
Siaip pasakysiu savo nuomone, nors, oi kuzda man nuojauta, kad ,,suvalgysit" mane be peilio ir sakutes. biggrin.gif

Pirma, na netikiu as situo straipsniu, neitikino nors primuskit. Taip, tevai matosi, kad be galo konfliktiskos asmenybes. Taip namuose bardakas totalus. Toks totolus, kad plaukai siausiasi. Bet kaip cia yra, kad nescia moteris fotografuota pries 4-erius metus ir dalyje nuotrauku su tuo paciu megzalu ir pilvu. Naujos nuotraukos tik isores. Kyla klausimas: is kur ir kokiomis aplinkybemis atsirado senesnes fotkes?

Antra, oi jau, kad sokinejo ir sokineja ta valdzia apie daugiavaikius. Tik vat konkreciai ka dave, ka padare, kuo padejo - na nei raides neradau g.gif Aisku, gal tevai be reikalo atsisake pagalbos, gal ne... Na kas kas, o sita seima turetu sutikti su bet kuo ar ne? Kam jiems darzas prie namu, gi palakstys i laukus pora trejeta kilometru bulviu, krapu prireikus, na nera gi jiems ka veik kaime gyvenant, kiek cia tu vaiku gi ir ukio? Paliks motina mazelius po spyna uzrakintus, ant dvirkos ir pirmyn? Aisku, kad taip pat nereikejo pasididziuotis ir griebt kita siuloma troba uzkampy, kiek cia tos ziemos, isbris gi vaikai tas pusnis, kad mokyklon patektu?

Kazkoks ne toks straipsnis. Tie sunyciai besikrusantys vaizdo medziagoj - tai cia i ka aliuzija? Tipo, nereikejo taip pat daryt ir tiek gimdyt?biggrin.gif Arba vos ne po kiekviena nuotrauka esantys pavadinimai-komentarai - tai iki juoko pro asaras. lotuliukas.gif ax.gif
1. Kur arkliukai - ten komentaras,,Šeima augina gyvulius, kurių gyvenimo sąlygos – nepavydėtinos." Na blyn, ten mazameciu zindukliu salygos nepavydetinos! Cia koks tai nesveikas palyginimas ar kaip?
2. Kur pecius - ten komentaras ,,Skurdas namo viduje bado akis." Aha, ypac tais lasiniais, kumpiais ir skilandziai virs peciaus vytinimais, jetau, kaip jau bado smile.gif

Esmej, tuoj pabus forumas, tai vienareiksmiskai ar ne : vaikus sukisam i globos namus, o tevai tegul eina sunim seko pjaut, kad ir i ta issvajotaja Baltarusija, bili ten tai vietiniai seniunijai gedos nedarytu, ju teisetais reikalavimais nesokdintu ir anu galvu nesopintu?

O mamos zodzius ar girdejot? Be galo grazi ne tik jos tarme, bet ir su didziuliu nuosirdumu tariami jos zodziai apie vaikus, kaip : ,,mano vAkai ypatingi!"

Gyvena seima, stengiasi, sukasi kaip isgali ir ismano, nepijokauja, kur pinigus deda velgi, pasirodo, niekam neaisku. Pasalpos gi ohoho, vos ne raudonu tusu straipsny pabrezta, kad link debesu.O is tos devynios mazos burnos minta? Is ko rengiami, i mokykla leidziami? Dangaus mana gal tam kaime irgi lyja? Alkanus laikyt, bili sienos padazytos butu? Nescia moteris per pilva matyti, kad nebesusilienkianti, grycios neisislave pries foto sesija? Baisus nusikaltimas gi.

NIEKO AS NENORIU PASAKYT. TIK TAI, kad tiesa daugiaveide.

O visa esme pasake forumiete niku suvi 12-tam sios temos komentare. Na geram prieglusiui reikia buti, kad viesinti savo ir/ar vaiko asmenybe, ypac kai del vaiku globos kyla klausimas. Niekada, esant tokiomis aplinkybemis kaip sios temos autores, nesikreipkit i spauda, zurnalistus. Niekada nezinot ar neparodys tik nutrintu kampu ir kuria interviu vieta teispausdins.

Atleiskit, mergaites, kad neisejau vis dar is cia..Ir kad kitu niku, gaila, bet nesusimasciau susikurt. Buc susikurus, tai imciau pati su savim ir diskutuciau biggrin.gif . Ale na veidrodi ne viena turiu namuos, jei kils toks noras - tai sueis tokiam atvejui gi kazkuris puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Nieks nerase kad is ju vaikus reik atimt. Is vis jau per velu su jais ka nors daryt. As jiems nedavus buciau pasalpu jau po 2 vaiku, nei cento. Gal tada butu dirbt eje., o ne dauginesi kaip triusiai be sustojimo ir sveiko proto.
Matai jos vakai ypatingi doh.gif kazi kuom? Kad juos islaiko as ir tu? Kad nieko apart to baisaus bomzyno nemato ir nematys? Kad mato ant viso pasaulio piktus tevus? Kuriems valdzia namo neduoda, fermos neduoda ir dar kazko neduoda. O man blyn, duoda? Uz ka cia jiems davinet kazka turi? Uz tai, kad nieko nesugeba, tik krustis ir gimdyt, ai, dar skustis bloga valdzia. Nu jo, tikrai ypatingu gebejimu cia reikia. Gal jiems dar nobelio premija kokia paskirkim, uz nuopelnus buduliu genofondui doh.gif

Nu jo ypatingi vaikai... vargsai tie vaikai, debilu tevu aukos. Nauja pasalpiniu pamaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 11 27, 22:04)
Nieks nerase kad is ju vaikus reik atimt. Is vis jau per velu su jais ka nors daryt. As jiems nedavus buciau pasalpu jau po 2 vaiku, nei cento. Gal tada butu dirbt eje., o ne dauginesi kaip triusiai be sustojimo ir sveiko proto.
Matai jos vakai ypatingi doh.gif kazi kuom? Kad juos islaiko as ir tu? Kad nieko apart to baisaus bomzyno nemato ir nematys? Kad mato ant viso pasaulio piktus tevus? Kuriems valdzia namo neduoda, fermos neduoda ir dar kazko neduoda. O man blyn, duoda? Uz ka cia jiems davinet kazka turi? Uz tai, kad nieko nesugeba, tik krustis ir gimdyt, ai, dar skustis bloga valdzia. Nu jo, tikrai ypatingu gebejimu cia reikia. Gal jiems dar nobelio premija kokia paskirkim, uz nuopelnus buduliu genofondui doh.gif

Nu jo ypatingi vaikai... vargsai tie vaikai, debilu tevu aukos. Nauja pasalpiniu pamaina doh.gif

doh.gif Jokiu asmeniskumu prasau tolimesniame tekste tik jau neizvelkit, priimkit tai tik kaip mano asmenine nuomone, ne daugiau. Bet tiesa yra ta, kad pirstais badyt - tai, oi, mes greiti, o suprast, atjaust - tai paskutiniai.
Jie jau taip, tai cia iki demagogijos prieisim, nes gimdyt ir vaikus auklet tegali tik intelektualai, eruditai ir t.t. iseitu? Panasiai, kaip Kinijoj ,,vieno vaiko" politika ar iki kur? Istatyma isleist reikalaukim- du vaikai seimoj ir ne daugiau? Ir as ne ponas Dievas, kad tvirtai pasakyciau, kad is manu ar kazkuriu intelektualu vaiku -tai jau tik gerove bus visuomenei, o is tos seimos ten tu buduliu - tik asaros. Kas zino, kas gyvenime gali nutikt, geriausiu tevu geriausias vaikas gali cypej ant naru gulet, o tas buduliu budilis aukstumas pasiekt.
Ir zinot, kodel as sios paskutines seimos padeti taip vertinu? Na nesugebejau ar nenorejau (cia mano poziuris ir isitikimai) devyniu vaiku gimdyt. Kiek turiu, tiek ir mano. Bet neatsisakiau nei vienos paslpos, motinystes atostogu, priemiau viska is valstybes kaip mokesciu moketoja, issireikalavau, kas tik priklause. Kodel si seima turetu elgis kitaip? O ar gal jus elgiates kitaip?
Vat, kai as uzauginsiu bent penkis vaikus vien i vyra remdamasi, be jokios ten valstybes pagalbos, be jokiu motinystes atostogu ir velesniu pasalpu, tai tada ir spiegsiu, kad galima kitaip. O dabar as linkus i kojas tokiai mamai nusilenti. (Saipykites, keik norit del sio mano sakinio.)
Ir kodel jus siuos tevus tapatinat su valkatomis, bomzais? Gyvenot kada nors kaime? Kilus bent is jo? Isivaizduojat bent akies krasteliu gyvenimo salygas ten? As negyvenu kaime, bet kilus is ten,taip pat yra keli kaime gyvenantys giminaiciai iki siol. Gal nedaug, bet nuraukiu siandienos buiti ir buti ten. Ir, patikekit, kad gilumoj Lietuvos kaimai yra prasigere iki negaliu, vaikai daugumos atimti, problemos ir skauduliai ten ... kartais fantazija net neisnestu, kad taip gali buti realybeje isties.
Todel atleiskit man, bet as liksiu prie savo nuomones, kad paskutiniai sia aptarinejami tevai - tai pakankamai normoj. Kaimieciai, negirkliauja, kaip sugeba, taip ukininkauja. Ar ukininkauti nera darbas, pagal jus? Gyvulius mezti du, tris kart paroj, darzus runkeliu nuraveti, laukus aparti ir uzseti - tai kas cia? Atostogos? Malonumas? Ir negali cia nei susirgti, nei darban neseiti gi... Juodas tai darbas, todel kiek baltaranke dabar bebuciau, bet mano pagarba tam, kurio deka pienas ir sviestas ant mano pusryciu stalo ir.t.t
O marginalai yra marginalai. Ir ju yra visur. Tarp tu paciu intelektrualu ir tarp, taip jusu vadinamu, buduliu.
Atsakyti
Uzka pries ja lenktis doh.gif Kad visli kaip...Nu aisku kada tvarkytis kai reikia gi daugintis... lotuliukas.gif Namu per pilva nesusitvarko..nu cia tai pavaret lotuliukas.gif O vyras tada kam..Per ka jis nesusilenkia...Pagal vaiku skaiciu aisku per ka lotuliukas.gif O vyresni vaikai...Taip,kad jei kaime gyvena tai nereiskia,kad elementaria tvarka palaikyt nereikia.Nes kaime matot darbu daug..
Atsakyti
QUOTE(bimbalė @ 2014 11 28, 03:19)
Ar ukininkauti nera darbas, pagal jus? Gyvulius mezti du, tris kart paroj, darzus runkeliu nuraveti, laukus aparti ir uzseti - tai kas cia? Atostogos? Malonumas? Ir negali cia nei susirgti, nei darban neseiti gi... Juodas tai darbas, todel kiek baltaranke dabar bebuciau, bet mano pagarba tam, kurio deka pienas ir sviestas ant mano pusryciu stalo ir.t.t


Jei protingai ūkininkaut, tokiam mėšlyne gyvent tikrai nebūtina. Artimai pažįstu šiuo metu ūkininkaujančių, seneliai visą gyvenimą kaime gyveno ir gyvulius augino beigi daržus sodino, penkis vaikus užaugino, nė pas vienus nebuvo tokio jovalo, kokiame gyvena ši šeima. Už ką gerbt? Už tai, kad mėšlyne gyvena? Tam, kad namus apsikuopt, didelio mokslo ar lėšų nereikia. Tik vat noro jei nėr, tai ir neįpūsi. Jokiom pašalpom. Mano seneliui virš 80 metų, gyvena vienas, su sveikata problemų krūvos, bet tokio jovalo pas jį kaime gyvenime nėra buvę. Nei kieme, nei viduj.

Lengviausia visada yra iš kitų reikalaut, nei į save pasižiūrėt. Kaime gyvent ir maisto neturėt? Tinginiu reik būt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 28 lapkričio 2014 - 09:02
QUOTE(Hmmm... @ 2014 11 28, 10:02)
Jei protingai ūkininkaut, tokiam mėšlyne gyvent tikrai nebūtina. Artimai pažįstu šiuo metu ūkininkaujančių, seneliai visą gyvenimą kaime gyveno ir gyvulius augino beigi daržus sodino, penkis vaikus užaugino, nė pas vienus nebuvo tokio jovalo, kokiame gyvena ši šeima. Už ką gerbt? Už tai, kad mėšlyne gyvena? Tam, kad namus apsikuopt, didelio mokslo ar lėšų nereikia. Tik vat noro jei nėr, tai ir neįpūsi. Jokiom pašalpom. Mano seneliui virš 80 metų, gyvena vienas, su sveikata problemų krūvos, bet tokio jovalo pas jį kaime gyvenime nėra buvę. Nei kieme, nei viduj.

Lengviausia visada yra iš kitų reikalaut, nei į save pasižiūrėt. Kaime gyvent ir maisto neturėt? Tinginiu reik būt.

Sitoj vietoj tai pritariu drinks_cheers.gif Esu kilusi is kaimo, pati ukininkauju, pati daugiavaike(aisku, ne devyni vaikai), zinau, koks sunkus darbas(ir i snuki norisi kiekvienam uzvaziuoti, kas isgirdes zodi "ukininkas" atsako-oi, tai jus ten nezinot, kaip darbas atrodo doh.gif Blyn, sakem po mesla pasidarbuotu-suzinotu devil.gif ), bet kaip nepasiziuresi-troboj ziauri betvarke ir antisanitarija. schmoll.gif Ten visa utelyna padegei, o zmones surinkus isvezei i ta siuloma murini nama. cool.gif I mokykla vaikus is atokiausiu kampu vezioja geltonieji autobusiukai, nereikia lia lia apie neisbrendamus pusnynus cool.gif Bet kad nesinori zmonems va gyvenimo keisti-cia beda. Iprate prie lusnyno-nebezino, kaip atrodo normalus gyvenimas, svetimas net isivaizdavimas.
Pamenat, mafijos tevas su savo seima panasiom salygom gyvena? doh.gif Ir nors nepijokaujama, bet gyvenimo salygos tragiskos vaikams. Vienok...vaikai mylimi ten, neskriaudziami, abejoju, ar butu jie laimingi vaiknamyje ar globeju seimoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbalė @ 2014 11 28, 03:19)
doh.gif Jokiu asmeniskumu prasau tolimesniame tekste tik jau neizvelkit, priimkit tai tik kaip mano  asmenine nuomone, ne daugiau. Bet tiesa yra ta, kad pirstais badyt - tai, oi, mes greiti, o suprast, atjaust - tai paskutiniai.
Jie jau taip, tai cia iki demagogijos prieisim, nes gimdyt ir vaikus auklet tegali tik intelektualai, eruditai ir t.t. iseitu? Panasiai, kaip Kinijoj ,,vieno vaiko" politika ar iki  kur? Istatyma isleist  reikalaukim- du vaikai seimoj ir ne daugiau? Ir as ne ponas Dievas, kad tvirtai pasakyciau, kad is manu ar kazkuriu intelektualu vaiku -tai jau tik gerove bus visuomenei, o is tos seimos ten tu buduliu - tik asaros. Kas zino, kas gyvenime gali nutikt, geriausiu tevu geriausias vaikas gali cypej ant naru gulet, o tas buduliu budilis aukstumas pasiekt.
Ir zinot, kodel as sios paskutines seimos padeti taip vertinu? Na nesugebejau ar nenorejau (cia mano poziuris ir isitikimai) devyniu vaiku gimdyt. Kiek turiu, tiek ir mano. Bet neatsisakiau nei vienos paslpos, motinystes atostogu, priemiau viska is valstybes kaip mokesciu moketoja, issireikalavau, kas tik priklause. Kodel si seima turetu elgis kitaip? O ar gal jus elgiates kitaip?
Vat, kai as uzauginsiu bent penkis vaikus vien i vyra remdamasi, be jokios ten valstybes pagalbos, be jokiu motinystes atostogu ir velesniu pasalpu, tai tada ir spiegsiu, kad galima kitaip. O dabar as linkus i kojas tokiai mamai nusilenti. (Saipykites, keik norit del sio mano sakinio.)
Ir kodel jus siuos tevus tapatinat su valkatomis, bomzais? Gyvenot kada nors kaime? Kilus bent is jo? Isivaizduojat bent akies krasteliu gyvenimo salygas ten? As negyvenu kaime, bet kilus is ten,taip pat yra keli kaime gyvenantys giminaiciai iki siol.  Gal nedaug, bet nuraukiu siandienos buiti ir buti ten. Ir, patikekit, kad gilumoj Lietuvos kaimai yra prasigere iki negaliu, vaikai daugumos atimti,  problemos ir skauduliai ten ... kartais fantazija net neisnestu, kad taip gali buti realybeje isties.


O mano manymu, gimdyti reikia tiek, kiek išgalėsi išlaikyti. Ir ne tik aprengti ir pamaitinti, bet ir suteikti kitus dalykus, tokius kaip papildomas ugdymas ir pan. Ir nesuprantu, kodėl dauguma moterų gimdo atsakingai, o ne „kaip dievas duos“, o tokios kaip laidos dalyvė, ne be reikalo pavadinta parazite, rėkia, kad ją reikia išlaikyti.
O kaimas kaimui nelygu. Mano vaikystės draugė gyvena kaime, turi tris vaikus, dirba tiek ji, tiek vyras, ir nerėkia visam pasauliui: priiivaaalooot manim pasirūpinti.
Atsakyti
QUOTE(bimbalė @ 2014 11 28, 02:19)
doh.gif Jokiu asmeniskumu prasau tolimesniame tekste tik jau neizvelkit, priimkit tai tik kaip mano  asmenine nuomone, ne daugiau. Bet tiesa yra ta, kad pirstais badyt - tai, oi, mes greiti, o suprast, atjaust - tai paskutiniai.
Jie jau taip, tai cia iki demagogijos prieisim, nes gimdyt ir vaikus auklet tegali tik intelektualai, eruditai ir t.t. iseitu? Panasiai, kaip Kinijoj ,,vieno vaiko" politika ar iki  kur? Istatyma isleist  reikalaukim- du vaikai seimoj ir ne daugiau? Ir as ne ponas Dievas, kad tvirtai pasakyciau, kad is manu ar kazkuriu intelektualu vaiku -tai jau tik gerove bus visuomenei, o is tos seimos ten tu buduliu - tik asaros. Kas zino, kas gyvenime gali nutikt, geriausiu tevu geriausias vaikas gali cypej ant naru gulet, o tas buduliu budilis aukstumas pasiekt.
Ir zinot, kodel as sios paskutines seimos padeti taip vertinu? Na nesugebejau ar nenorejau (cia mano poziuris ir isitikimai) devyniu vaiku gimdyt. Kiek turiu, tiek ir mano. Bet neatsisakiau nei vienos paslpos, motinystes atostogu, priemiau viska is valstybes kaip mokesciu moketoja, issireikalavau, kas tik priklause. Kodel si seima turetu elgis kitaip? O ar gal jus elgiates kitaip?
Vat, kai as uzauginsiu bent penkis vaikus vien i vyra remdamasi, be jokios ten valstybes pagalbos, be jokiu motinystes atostogu ir velesniu pasalpu, tai tada ir spiegsiu, kad galima kitaip. O dabar as linkus i kojas tokiai mamai nusilenti. (Saipykites, keik norit del sio mano sakinio.)
Ir kodel jus siuos tevus tapatinat su valkatomis, bomzais? Gyvenot kada nors kaime? Kilus bent is jo? Isivaizduojat bent akies krasteliu gyvenimo salygas ten? As negyvenu kaime, bet kilus is ten,taip pat yra keli kaime gyvenantys giminaiciai iki siol.  Gal nedaug, bet nuraukiu siandienos buiti ir buti ten. Ir, patikekit, kad gilumoj Lietuvos kaimai yra prasigere iki negaliu, vaikai daugumos atimti,  problemos ir skauduliai ten ... kartais fantazija net neisnestu, kad taip gali buti realybeje isties.
Todel atleiskit man, bet as liksiu prie savo nuomones, kad paskutiniai sia aptarinejami tevai - tai pakankamai normoj. Kaimieciai, negirkliauja, kaip sugeba, taip ukininkauja. Ar ukininkauti nera darbas, pagal jus? Gyvulius mezti du, tris kart paroj, darzus runkeliu nuraveti, laukus aparti ir uzseti - tai kas cia? Atostogos? Malonumas? Ir negali cia nei susirgti, nei darban neseiti gi... Juodas tai darbas, todel kiek baltaranke dabar bebuciau, bet mano pagarba tam, kurio deka pienas ir sviestas ant mano pusryciu stalo ir.t.t
O marginalai yra marginalai. Ir ju yra visur. Tarp tu paciu intelektrualu ir tarp, taip jusu vadinamu, buduliu.

Tu gali lenktis. As tai nesilenksiu zmogui, kuris smegenim nesinaudoja, o vietoj ju lytiniais organais masto doh.gif
Prie ko cia kaimo darbai ir besaikis dauginimasis? Maziau krustusi, daugiau laiko tvarkytis i ukininjaut butu. O dabar tik gimdyt ir rekt kad valdzia bloga laiko teturi.

Taip, as is valstybes jokiu pasalpu neemiau. Motinystes ismokas pati uzdirbau nuo antro kurso dirbdama pilnu kruviu. Ir buta pati nusipirkau, o ne reikalavau vaiku kruvom santazuodama doh.gif . Kodel jiems kazkas priklauso is prigimties, o man nepriklause, kol neuzdirbau?


Del kaimo ir tvarkos. Simta kart kaime buvus ir giminiu ten uztektinai. Bet sutriai tikrai ne dauguma. Ir dar pasikartosiu, jei vaiku skaicius trukdo apsikuopt, tai nafik ju prisigimdyt tiek? Kam?
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 11 28, 10:02)
Jei protingai ūkininkaut, tokiam mėšlyne gyvent tikrai nebūtina. Artimai pažįstu šiuo metu ūkininkaujančių, seneliai visą gyvenimą kaime gyveno ir gyvulius augino beigi daržus sodino, penkis vaikus užaugino, nė pas vienus nebuvo tokio jovalo, kokiame gyvena ši šeima. Už ką gerbt? Už tai, kad mėšlyne gyvena? Tam, kad namus apsikuopt, didelio mokslo ar lėšų nereikia. Tik vat noro jei nėr, tai ir neįpūsi. Jokiom pašalpom. Mano seneliui virš 80 metų, gyvena vienas, su sveikata problemų krūvos, bet tokio jovalo pas jį kaime gyvenime nėra buvę. Nei kieme, nei viduj.

Lengviausia visada yra iš kitų reikalaut, nei į save pasižiūrėt. Kaime gyvent ir maisto neturėt? Tinginiu reik būt.

Vat būtent. Mano vieni seneliai irgi 5 vaikus išaugino, ir švara, ir tvarka namuose visą laiką būdavo. Ir niekada jokių burbėjimų, kad blogai, niekada negirdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 11 27, 17:25)
pasakei ką?

Shuriko nuotykius papasakojau. rolleyes.gif

QUOTE(Idem @ 2014 11 27, 18:49)
Ir jums atrodo nieko baisaus, kad 4 mažiukai vaikai buvo palikti vieni 2 dienoms?

Su 16'meciu sunum buvo palikti, jei gerai prisimenu. Ir ne visi kudikiai gi.
Zinoma, kad nereikejo palikti. Sako gi pati, padariau klaida uz kuria dabar brangiai moku. Bet kaip jai dabar irodyti, kad suprato ir nebepaliks daugiau, jei vaikai atimti?

QUOTE(Leksa @ 2014 11 27, 19:27)
idomu kiek nicku dar prisiregistruosi  lotuliukas.gif tuoj jau galesi pati su savim diskutuot  lotuliukas.gif

Cia as ko gero busiu antras Bimbales balsas, ar ne? Suprantu, labai neitiketina, kad kazkas, net ne vienas zmogus, gali kiek kitaip situacija matyti.

QUOTE(bimbalė @ 2014 11 27, 19:48)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Idomu, idomu. Nagi nagi, kieno ,,geri" ir mintis cia man dar priskyret? Kokie tie mano kiti nikai, paburus is kavos tirsciu, jums isreidejo?  biggrin.gif

ax.gif

QUOTE(Le Murka @ 2014 11 28, 00:09)
Va del kokiu as turiu art ir mokescius pliekt  doh.gif

Jums, matyt, kai mokescius sumokat, zaizdos atsiveria ir gausiai kraujuoja? g.gif

As vaiku neskriaudziu, nei savo, nei svetimu. As tik isdrisau patiketi laidoje issakytais ir priesingos stovyklos nepaneigtais argumentais. Ir to pakanka issaukti didziulei pasipiktinimo reakcijai.

Belieka isivaizduoti, kaip VTAT yra bendraujama su motinomis, is kuriu atimti vaikai. Nenuostabu, kad jos pasijunta pazemintos, bejeges, beteises, zemiau zoles ir greiciau lekia ieskoti pagalbos pas visokius seimo narius, nei deda pastangas "bendradarbiauti".

Nesakau, kad nera iskrypeliu, psichopatu, sugyvulejusiu, is kuriu jau nieko gero neisspausi. Bet tikiu, nors pakarkit, kad yra ir kitokiu atveju, kur suteikus tinkama pagalba, galima grazinti seima i normalumo remus.

Kaip ankstesnes kartos sunkiai isivaizduoja, kad uz berzine kose tevai gali buti nubausti istatymu (kaip Svedijoje), kaip musu mamos nesupranta uz ka is ju atima vaikus Norvegijoje, ar kaip skyrybu atveju vaikai gali buti palikti tevui (kaip arabu salyse), tiketina, kad lygiai taip pat kai kurie vietiniai pilieciai nesupranta uz ka is ju atima vaikus Lietuvos VTAT.
Jei moteris augina vaikus taip, kaip buvo auginta pati (vaiku namuose?) ar net geriau, ir is jos atima?

Be to, visur pilna jaunu, puikiai visuomeneje integruotu, vyru mylimu mamyciu pasakojimu apie pogimdymines depresijas, nuovargi, miego trukumo padarinius, vaiku apversta busta, poreiki istrukti is namu "pakvepuoti" ir skausma kad vyras nesupranta ju busenos.
Cia moteris su 5 men. naujagimiu, dar penkiais vaikais, be vyro, be darbo, be namu, bet jai visa tai negalioja. Nes. 1. Nereikejo tiek gimdyti. 2.Gauna pasalpas. 3.Nedirba.
Eina peklon.


Atsakyti