Įkraunama...
Įkraunama...

Padidėjęs cholesterolio kiekis


"voresta", ačiū. Deja, negaliu gyventi, jei yra kokie draudimai. Nors, žinoma, vengiu nesveiko maisto, nevalgau pusfabrikačių... Bet gyventi be pasukų varškės g.gif Bijau, kad tai ne man.

QUOTE(barboryte1971 @ 2013 04 28, 17:31)
Visos temos neskaičiau,todėl atsiprašau jeigu pasikartosiu:žinau keletą žmonių kuriems pavyko susitvarkyti su padidėjusiu cholesteroliu valgant avižinius dribsnius.

Daugiau kaip du mėnesius kasryt valgau tuos dribsnius. Pagardinu ir uogiene, ir razinomis, ir pan., bet jau pradeda širdį pykinti. Tiesa, iš karto geriu kavą. Jau greitai vėl tikrinsiu cholesterolį, bet, matyt, taip ir nesužinosiu, kas padėjo - rosuvastatinas, avižos ar mėnulio fazės. Dar, jei padėjo...
Atsakyti

Daugiau kaip du mėnesius kasryt valgau tuos dribsnius. Pagardinu ir uogiene, ir razinomis, ir pan., bet jau pradeda širdį pykinti. Tiesa, iš karto geriu kavą. Jau greitai vėl tikrinsiu cholesterolį, bet, matyt, taip ir nesužinosiu, kas padėjo - rosuvastatinas, avižos ar mėnulio fazės. Dar, jei padėjo...
[/quote]



Reikia tik košę ir be jokių pagardų .Nei sviesto, nei pieno,nei uogienių,sirupų ar vaisių.Ir dribsniai tik avižiniai,o ne su kokiais nors priedais.Ragavau ir aš pati,tai valgyti pasirodė įmanoma,bet jeigu reiktų vartoti ilgą laiką tai tikriausiai atsibostų.O mano vyrui labai patinka,nors jo cholest. normalus,bet gana dažnai jo būna tokie pusryčiai.
Atsakyti
sveikos,mergaites,smile.gif

hmm... suzinojau: chol. 8,2...na, nepatinka man tai, tad ieskau info.
Taciau gydytojai pasakiau, jog tai ne vezys ir vaistu ,kol nieko nejauciu nevartosiu.(spaudimas mano pamazintas, svoris 66-68, ugis 1,7)
Seimoje dabartineje visi liekni,valgom daug vaisiu ir darzoviu..o vistienos odeles negaliu valgyti nuo vaikystes ir seima taip iparto. Suri megstam, mesa be lasinuku- irgi
Skaitau ir tikrai pradeda juokas imti: kazkas nurode :dieta.lt/maistoforas, kur nurodomas cholest. kiekis maiste.
Pasirodo riebioje kiaulienos sonineje chol. maziau, nei vistienoje ar jautienoje ar avienoje....kazkoks briedas.
Zinoma, teisybe visad yra kazkur per viduri, bet kazin ar kas atsakingas uz informacija,kuria tau susako ar kazkur perskaitai...turi buti past sau medikas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2013 04 28, 19:24)
Reikia tik košę ir be jokių pagardų .

O as esu skaiciusi, kad cholesteroli mazina ne aviziniai dribsniai, o avizu selenos. Tai toks kaip is luobeliu produktas, o isvirus is ju kose - ji nera ispudingo skonio dry.gif Bet as tarkim ju barstau visur, kur tik imanoma: i jogurta, i koses, i blynu tesla, pyragu tesla ir pan.
Na nezinau kiek cia man pades(cholesterolis mano 6,4), nes manau, kad CH prikaupiau ne del maisto (nevalgau riebiu produktu: sviesto, majonezo, kiaulienos ir pan.), o del to, kad menkai judu. Vis sakau sau, kad nuo kito pirmadienio tikrai pradesiu sportuoti, bet... tu pirmadieniu jau buvo aibes blush2.gif
Atsakyti
Laba. Senokai cia niekas nediskutavo smile.gif

Man nustate cholesterolio kieki: pavasari 7,06, o dabar 7,6...

Siandien buvau pas kardiologe. Nors rizikos faktoriu nelabai daug, israse man vaistus.

Tik mane domina toks klausimas: ar nesusidurete su padidejusiu cholesterolio kiekiu, kai neveikia skydliauke? Mano neveikiancios skydliaukes stazas virs 10 metu... Seimos daktare paminejo, kad tai gali buti susije... g.gif

Dietu nesilaikau. Saldumynu valgau mazai....

Dabar dilema - vartot ar nevartot tableciu???
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2013 11 20, 16:33)
Dabar dilema - vartot ar nevartot tableciu???

Na ziurint kokie tie vaistai, jeigu tai papildai-gal ir verta pabandyt, blogiau nebus.
Atsakyti
nebediskutuoja, nes su paleo mityba kas norėjo, savo cholesterolius susitvarkė. Didėjantis cholesterolio kiekis kraujyje yra tik pasekmė, todėl statinų naudojimas pagerins tyrimų rezultatus, tačiau vėliau pablogins sveikatą.
Atsakyti
QUOTE(Jollė @ 2013 11 20, 15:41)
Na ziurint kokie tie vaistai, jeigu tai papildai-gal ir verta pabandyt, blogiau nebus.

Atorvastatin... Vaistas, tikriausiai.

Paleo mityba manes nesuzavejo doh.gif
Diskutuot niekam neuzdrausta.
Mano klausimas buvo del skydliaukes veiklos ir cholesterolio kiekio ...
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2013 11 20, 16:55)
Atorvastatin... Vaistas, tikriausiai.

Paleo mityba manes nesuzavejo  doh.gif
Diskutuot niekam neuzdrausta.
Mano klausimas buvo del skydliaukes veiklos ir cholesterolio kiekio ...

Mano skydliaukeje yra keli mazgai, nors hormoniniai tyrimai visada itelpa i normas. Bet mano endokrinologe sako,kad mano skydl.linkusi patinginiaut. Nors geriau thyroxin - pokyciu nebuvo, dabar tik stebi mazgus ir paliko mano skydl.ramybeje. O kai gydytojos uzklausiau del cholesterolio - sako kad gali jis uzkilt del skydl.jeigu ji ryskiai sutrikusi (hipo) ir paklausus patarimo - rekomendavo mityba koreguoti, o jeigu sako tai nepades, pasiule pavartot Aterin,bet as jo dar nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 20 lapkričio 2013 - 17:01
QUOTE(Ikulia @ 2013 11 20, 17:33)
Laba. Senokai cia niekas nediskutavo  smile.gif

Man nustate cholesterolio kieki: pavasari 7,06, o dabar 7,6...

Dabar dilema - vartot ar nevartot tableciu???

Aišku, nevartoti. Man buvo, nebepamenu, nes dažnai darausi, 8-9, puoliau gerti vaistus, šiek tiek nukrito, nutraukiau vaistus - po 3 savaičių - 10,5. Statinų vartojimas tas pats kaip dieta, vos nutraukei, grįžta su kaupu. Dabar vėl geriu 5 mg rozuvastatiną, nusipirkau žuvų taukų. Negerčiau tų vaistų, jei trigliceridų nebūtų 6,7, rastų bent kiek gerojo cholesterolio, o blogasis bent tilptų į aparatą... Nebežinau, kaip gydytis... schmoll.gif
Atsakyti
Kodėl didėja trigliceridai?
dėl riebalų apribojimo racione ir atitinkamai padidėjusiu angliavandenių vartojimu>> Įsiskaitome dar kartą: trigliceridų kiekis padidėja dėl riebalų apribojimo ir angliavandenių padaugėjimo racione…. Kuo mažiau riebalų ir kuo daugiau angliavandenių, tuo daugiau trigliceridų! Tai yra, jeigu pas jus padidėjęs trigliceridų kiekis ir jūs sekate patarimu: nevalgyk riebiai, valgyk daugiau košių, vaisių ir daržovių, trigliceridų kiekis pas jus bus dar didesnis, ir kartu su tuo gilėja visos likusios problemos… Nieko sau!

kai mes imam maitintis atvirkščiai- mažinam angliavandenius ir didinam riebalus, pas mus cholesterolis ir trigliceridai tampa norma, o statinų pardavėjai lieka be pelno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 21 lapkričio 2013 - 17:08
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 21, 19:04)
kai mes imam maitintis atvirkščiai- mažinam angliavandenius ir didinam riebalus, pas mus cholesterolis ir trigliceridai tampa norma, o statinų pardavėjai lieka be pelno.

O kaip tai atrodo praktiškai? Aš tikrai neplanuoju tepti taukų ant duonos ir valgyti. Iš principo toks maitinimasis man labiau prie širdies, bet tikrai nesuprantu, ką konkrečiai reikia valgyti.
Atsakyti