Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

QUOTE(erikiuxxx @ 2015 01 05, 00:44)
Svekos mergaites, jau 5metai su mirena.
Norejau paklausti gal kas girdejote apie naujiena mini mirena,kuri yra 3metam ir mazesniu kiekiu hormonu ?? girdeti girdejau,bet nerandu info  unsure.gif kaip butu gerai tokia..

Girdėjau,kad ji gera dar tuom,jog dedama ir negimdžiusioms 4u.gif kurį laiką svarsčiau apie ją,galvojau,kad va kaip super,įsidedi ir 3 metus ramu,jokiu pypsiančių priminimų bigsmile.gif bet kažkaip baisu,kad tiek laiko nebus mmm,atrodo,kad tai gero neduos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2015 01 29, 12:54)
Sveikos 4u.gif

Galvoju ir as apie ilgalaike kontracepsija...kazkada geriau tabletes, dabar noretusi kazko patogesnio...
Anksciau klausiau ginekologes del mirenos, taciau mane atkalbejo dėl daznai man besikartojanciu uzdegimu gimdos, pienliges.... Gal kazkuri susiduret su tokia situacija, ar mirena tikrai labiau pakenktu.... g.gif

Kaip tik, man bent jau sake, kad mirena mazina uzdegimus.

Turiu 1,5 metu, dziaugiuosi. Kainavo 1000 lt iskaitant pačia mirena. 5 metams tai nedidele investicija. Geriau nei plyses prezervatyvas ar pamirsta tablete ir to itakotos pasekmes.
Atsakyti
QUOTE(L@lu @ 2015 02 12, 17:07)
Girdėjau,kad ji gera dar tuom,jog dedama ir negimdžiusioms  4u.gif kurį laiką svarsčiau apie ją,galvojau,kad va kaip super,įsidedi ir 3 metus ramu,jokiu pypsiančių priminimų  bigsmile.gif bet kažkaip baisu,kad tiek laiko nebus mmm,atrodo,kad tai gero neduos  unsure.gif

manau,kad tikrai ne daugiau kenkia nei tabletės
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2015 02 12, 11:53)
Sveikos,
atėjau į šią temą, nes man dėl visokiausių priežasčių gydytojas patarė dėtis Mireną (dar viena alternatyva buvo leistis vaistus, kurių viena ampulė kainuoja 600, o reikia mažiausiai 3  doh.gif )... Mirena man pasirodė žymiai pigiau, bet, kad vistiek žiaaauriai brangu vienu kartu tiek pinigų investuoti  g.gif

Tai mano klausimas būtų - kur pigiausiai įsigijote (arba gal galite patarti kur įsigyti) spiralę Mirena?


Pigiausiai radau "Camelia" vaistineje - 437 Lt. su 20proc.nuolaida
Atsakyti
QUOTE(jursta @ 2015 02 13, 14:49)
Pigiausiai radau "Camelia" vaistineje - 437 Lt. su 20proc.nuolaida

Taip, as jau atlikau issamia apklausa, gavau kortele ir ryt specialiai vaziuosiu pirkt, nes siandien vaistinej nebuvo, o 15 diena baigiasi ta geroji nuolaida unsure.gif
Atsakyti
Mano patirtis su Mirena tokia: aš ją turiu jau antrą kartą ir LABAI LABAI džiaugiuosi.
Pirmus 5 metus, po pirmojo vaikelio, nebuvo jokio šalutinio poveikio, nei plaukų slinkimo, nei spuogų, nei galvos skausmo, tik džiaugsmas. Tuomet nusprendėme susilaukti antro vaikelio ir Mirena visiškai nepakenkė, kuo sėkmingiausiai pastojau, išnešiojau ir sėkmingai pagimdžiau. Neužilgo įsidėjau Mireną ir dabar jau baigia praeiti 5 metai, gaila, bet laikas išimti. Ir šį kartą jokių negerumų su spirale nebuvo.
Visoms, prieš dedantis Mireną, patarčiau, skaitant apie kitų moterų šalutinius poveikius, nepritaikyti to sau, bet pirmiau pasitikrinti savo sveikatą: ar nesate perdaug jautri hormonams, koks bendras organizmo atsparumas svetimkūniams, koks imunitetas ir pan. Mes moterys - visos skirtingos, todėl ir į Mireną organizmai reaguoja skirtingai.
Papildyta:
Radau skelbimuose, parduoda Mirenas. Aš tokiu pat būdu pirkau, svarbu, kad pakuotė nebūtų pažeista, o beto, pigiau:
http://www.skelbiu.l...detailsSearch=0
Atsakyti
As irgi ja patenkinta, tyrimai geri, vakar isimta spirale, per iseigines vaziuoju I Lenkija pirkti naujos)))
Atsakyti
Be reikalo nenusipirkot prieš išsiimdama, vieno vizito metu galima išsiimti ir įsidėti naują, tada nereikia papildomos kontracepcijos pirmą savaitę, o dabar jau reikės arba susilaikyti, arba saugotis papildomai.
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2015 02 13, 17:43)
Radau skelbimuose, parduoda Mirenas. Aš tokiu pat būdu pirkau, svarbu, kad pakuotė nebūtų pažeista, o beto, pigiau:
http://www.skelbiu.l...detailsSearch=0

Nu va... o aš Camelijoj už 127 eurus pirkau... Nu bet dar ne brangiausiai susimokėjau...

QUOTE(maxim1016 @ 2015 02 18, 14:42)
As irgi ja patenkinta, tyrimai geri, vakar isimta spirale, per iseigines vaziuoju I Lenkija pirkti naujos)))

O Lenkijoj kiek kainuoja? parašykit, kai nusipirksit 4u.gif Aš galvojau apie Lenkiją... bet ai, nusipirkau jau. Tik dabar be pinigų kukuoju, laukiu naujos algos bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va... o aš Camelijoj už 127 eurus pirkau... Nu bet dar ne brangiausiai susimokėjau...

Manau pigiau vaistineje ir negautumete. Paskutinius pora metu stebiu kainas. Ankstesniais metais vasario men budavo akcija Camelijoj kontraceptinem priemonem ir Mirena galima buvo nusipirkti uz 390 lt. Kadangi paciai reikia keisti, tai pries Naujus nusipirkau Camelijoj, kai buvo - 20% nuo 13 iki 15 val uz 430 lt, nes nesitikejau, kad bus pigiau. Panasi kaina gaunasi ir Norfos vaistinej per laimes val.

O Lenkijoj kiek kainuoja? parašykit, kai nusipirksit 4u.gif Aš galvojau apie Lenkiją... bet ai, nusipirkau jau. Tik dabar be pinigų kukuoju, laukiu naujos algos bigsmile.gif


Nezinau ar Lenkijoj buna kokios akcijos Mirenai, bet ka buvau radusi, ivairiose vaistinese kaina svyruoja nuo 570 iki 650 zlotu. Tai per akcijas LT pirkti pigiau gaunasi. Nebent kas pasikeite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žuvyte23: 19 vasario 2015 - 12:40
QUOTE(bevardė @ 2015 02 18, 17:35)
Be reikalo nenusipirkot prieš išsiimdama, vieno vizito metu galima išsiimti ir įsidėti naują, tada nereikia papildomos kontracepcijos pirmą savaitę, o dabar jau reikės arba susilaikyti, arba saugotis papildomai.

As isemiau poliklinikoj, o desiu pas Ziobakiene arba Povilaitiene)110-120€ gaunasi )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxim1016: 19 vasario 2015 - 15:25
QUOTE(maxim1016 @ 2015 02 19, 15:23)
As isemiau poliklinikoj, o desiu pas Ziobakiene arba Povilaitiene)110-120€ gaunasi )

Kad įdėtų spiralę - 120 eurų? Ar čia spiralė su įdėjimu tiek?
Atsakyti