Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

QUOTE(Renadai @ 2015 02 19, 17:26)
Kad įdėtų spiralę - 120 eurų? Ar čia spiralė su įdėjimu tiek?

Cia Mirenos kaina)
Atsakyti
QUOTE(maxim1016 @ 2015 02 19, 16:58)
Cia Mirenos kaina)

O jeigu iš močiutės pasiskolintute eurovaistinės senjorų kortelę ir pirktumėt viso 3 prekes (jei nieko daugiau nereikia, kad ir 2 nosinaites), tai 25% nuolaida. Bent jau šį mėn. Mirena tuomet 110€ (382 lt.) 4u.gif
Papildyta:
Lengviausia pačioj vaistinėj užsimint, kad tokiai sumai norėtųsi rimtesnės nuolaidėlės, tai, su vaistininkės pagalba, atsiras kas tą senjorų kortelę paskolins. Užteks tik gražiai padėkoti. O nuolaida- 37€. ax.gif
Atsakyti
Pas mane Mirena jau 5-uosius metus. (beje antroji - pirma buvau isidejus po antrojo vaikelio, po to issiemem kai norejome susilaukti dar vieno - ciklas atsinaujino greitai, ir pastojome greitai - antraja Mirena isidejau taip pat kai baigiau maitinti).
Sakykit, kurios jau ilgai nesiojate ar esate isnesiojusios Mirena visa jos galiojimo laika - ar 5-iesiems metams naudojote ka nors papildomai apsisaugojimui, gal pakeitet i kita spirale kai suejo lygiai 5m nuo nesiojimo pradzios? Kazkaip nesitiki, kad su "ta diena" ir baigiasi jos galiojimas, o pastoti nesinori... ar 5 mentai yra minimum?


As turiu mioma - per nestuma visada isaugdavo iki 3cm, dabar su Mirena - maza kaip zirniukas. Ir per menesines vargdavau - tai sutvarke - tik patepliojimas liko 2d.

Man vienintelis salutinis poveikis - stiprus galvos skausmas. Bet ji galiu valdyti - jei nebegioju po miesta saulei plieskant ir nevalgiusi smile.gif - pastebejau, kad butent tai man sukelia galvos skausma - ir jei neisgeriu laiku vaistu nuo galvos skausmo - tada taip isiskausta, kad net pykina ir tuomet jau ir isgerti vaistai ilgai nesuveikia.
Atsakyti
kiek žinau ji veiksminga tol,kol nėra mmm,5m yra minimumas,kai kurios ir 7m išnešioja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 22 vasario 2015 - 17:51
Kai kurioms net ir nešiojant Mireną mmm nedingsta. Bet tai nereiškia, kad spiralė neveikia wink.gif Hormonus ji išskiria 5 metus, o vėliau veikia kaip eilinė paprasta spiralė.
Atsakyti
O išėmus Mireną ar reikia išlaukti mėnesinių ir tada bandyti pastoti? Ar iškart tik išėmus spiralę, galima bandyt? blush2.gif
Atsakyti
manau,kad reikia išlaukt ne tik mmm,bet palaukt mažiausiai 3mėn,kol ataugs normali gimdos gleivinė ir iš organizmo pasišalins tas sintetinis hormonas
Atsakyti
O ar galima ja detis dar maitinant kudikeli? Ar reikia jau nebemaitinti? Nes menesines tai jau atsinaujino. Ir dar labai bijau del galvos skausmu, nes turiu migrena, kazin ar nesustipres.. Reikia meginti .. Svorio kazin didejimo ji turbut neitakoja?
Dekui
Atsakyti
QUOTE(neravardo @ 2015 02 22, 17:56)
Pas mane Mirena jau 5-uosius metus. (beje antroji - pirma buvau isidejus po antrojo vaikelio, po to issiemem kai norejome susilaukti dar vieno - ciklas atsinaujino greitai, ir pastojome greitai - antraja Mirena isidejau taip pat kai baigiau maitinti).
Sakykit, kurios jau ilgai nesiojate ar esate isnesiojusios Mirena visa jos galiojimo laika - ar 5-iesiems metams naudojote ka nors papildomai apsisaugojimui, gal pakeitet i kita spirale kai suejo lygiai 5m nuo nesiojimo pradzios? Kazkaip nesitiki, kad su "ta diena" ir baigiasi jos galiojimas, o pastoti nesinori... ar 5 mentai yra minimum?
As turiu mioma - per nestuma visada isaugdavo iki 3cm, dabar su Mirena - maza kaip zirniukas. Ir per menesines vargdavau - tai sutvarke - tik patepliojimas liko 2d.

Man vienintelis salutinis poveikis - stiprus galvos skausmas. Bet ji galiu valdyti - jei nebegioju po miesta saulei plieskant ir nevalgiusi smile.gif - pastebejau, kad butent tai man sukelia galvos skausma - ir jei neisgeriu laiku vaistu nuo galvos skausmo - tada taip isiskausta, kad net pykina ir tuomet jau ir isgerti vaistai ilgai nesuveikia.

Labas,
Aš turiu 5,5 metai. Susiruošia keisti, gydytojas patarė dar panešioti šitą. Teigia, kad hormonų pakanka 7 metams. Man su jos pagalba pavyko sustabdyti adenomiozę.

Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 10 23, 10:38)
taip, gausios mėnesinės buvo nuo polipų gimdoje, juos išoperavo ir paskyrė Mireną, tam, kad stabdytų gimdos endometro vešėjimą. Galima buvo rinktis ir gydymą geriamais hormonais, bet Mirena - geresnis sprendimas, manau



QUOTE(amrin @ 2014 10 30, 19:49)
Su mirena jau antras menuo prasidejo,tepimas pastovus kolkas,bet dar viena keista problema,mm sirgau jau 2 kartus,pabaigoj sirgimo atsiranda kraujingos gleives labai nemalonaus kvapo,jokio niezulio ar kazko panasaus nera,pasidariau tepineli,jokiu ligu nerado,gydytoja pati negali suprasti,kas tai galetu buti,mirena dejausi gydymo tikslais,del endometriozes,gal kam yra taip buve

Atnešu du postus iš senos temos. Gal paskaitys kingcup, amrin, aš su klausimu, ar nekilo spuogai nuo mirenos? Pas mane taip pat polipai gimdoj, laukiu operacijos, nes dabar tai pridygo jų, kur gyvenime tiek vienu metu nesu turėjus, pasidomėjau, kad būtent tose vietose pridygę spuogai reiškia ginekologines ligas, o ir plaukai slenka nuo mažakraujystės(geriu dilgėlių arbatą, kraujui stiprint), tai va tikiuosi po operacijos, pranyks tie spuogai. Beje polipai man buvo išoperuoti prieš 4 metus, nesidėjau spiralės, o gal vertėjo, tai va pridygo tų polipų daugiau. doh.gif
Atsakyti
man jokie spuogai del jos neatsirado
Atsakyti
QUOTE(Adelina40 @ 2015 03 13, 19:13)
Labas,
Aš turiu 5,5 metai. Susiruošia keisti, gydytojas patarė dar panešioti šitą. Teigia, kad hormonų pakanka 7 metams. Man su jos pagalba pavyko sustabdyti adenomiozę.

Išnešiojau Mireną 6m. Dar nebuvo atsiradę mmm, bet kažkodėl supasavau ir išsiėmiau. Planuoju dėtis antrą, tai tikrai nešiosiu, kol pradės rastis mmm. Nebent artės 7m. terminas, tada imsiu lauk smile.gif

Beje, nusipirkus naują pakuotę pastudijavau, kiek ten yra hormono, ir paskaičiavau - lygiai septyneriems metams rolleyes.gif
Atsakyti