Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. birželinukai

QUOTE(sanlong @ 2014 11 14, 17:36)
Trupinėli,  man labai idomu kaip gera kedute galima parduoti uz 50 lietuvisku? Tau paciai nepasirode itartina?  g.gif

Kai turiu kėdutę prieš save tai nieko įtartino. Yra ir norinčių tiesiog greitai atsikratyti neapkraunant namų, yra ir pinigų turinčių iki soties, tad jiem dzin už kiek parduos.

Aš ir padėvėtų drabužėlių vaikui diiiidelį maišą esu nupirkusi už 40 litų, o ten vien gerų firmų rūbukai buvo, net ir naujų buvo, tai ką ir čia reiktų įtarinėti? blush2.gif lotuliukas.gif

Va aš atidavinėju naują, nepradarytą ir galiojančia mišinio dėžutę ir niekas neima. Tai gal irgi ką įtarinėja.
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2014 11 14, 16:22)
Na, mes jau po TA. Nulekem pora dienu anksciau, gavom 4 men skiepa, nes pries tai sirgom. Rezultatai +300g ir +3 cm  ax.gif Smulkutis mano ziogas  smile.gif

o tai koks ūgis ir svoris dabar? atsimenu, kad į mano žiogą taviškis apimtimis panašus. Aš kitą savaitę eisiu matuot. Merginos mano iš lentelių nekrito, ūgio mažesnio, svoris pagal ūgį normalus buvo. Arba didelis.

dėl maitinimo - aš po metų ir tūsintis buvau išlėkus naktį, mb be pieno migdė.. merginukė jau ir į darželį ėjo, buvo dar po darželio vienas maitinimas, liko tik vakarinis ir naktiniai.
Papildyta:
QUOTE(Trupinėlis @ 2014 11 14, 17:06)
Va aš atidavinėju naują, nepradarytą ir galiojančia mišinio dėžutę ir niekas neima. Tai gal irgi ką įtarinėja.

aš ir Kaune turiu palikus... gal į kūdikių namus nuvežt g.gif
Atsakyti
Dabar 6.9 kg ir 67 cm 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Po praeitos nakties su siaubu laukiu, kas cia vyks sianakt.. doh.gif

Lexi, saunuole tu, kad netingi uzsiimti jau nuo mazumes visais sitais puodo reikalais thumbup.gif Su dicke mane mama buvo iki neimanomybes iszirzus, kad privalau sodinti iskart, kai ismoks sedet, tai biski pasisakojus galiausiai nuo 9 menesiu pradejau aktyviai sodint (mane mama nuo 4 menesiu virs kriaukles laikydavo, kol pasiusindavau doh.gif), bet kadangi tai nedave jokios naudos ir taip sekmingai iki 2 metu prazaidziau, nes darydavo tik tada kai pasodindavau, o vis tiek pati nesiprase, tai si karta tikriausiai niekur neskubesiu ir neskubinsiu ivykiu g.gif Ech, tingine kazkokia pasidariau, anei kosiu nenoriu, anei puodo... blush2.gif

QUOTE(Amarantine @ 2014 11 13, 18:40)
nu tu šneki mano žodžiais. Smagu, nes kartais graužiu save kad nemoku aš su saviškiu... tai paskaitau kad ir daugiau tokių kaip aš yra or ramiau

Ir man ramiau, kai daugiau tokiu kaip as atsiranda, tada sazine i kampa tolimesni pasislepia, kad viskas cia naturalu, o ne as baisa pabaisa biggrin.gif

QUOTE(kristina.ieva @ 2014 11 14, 11:08)
dabar galvoju, ar man reikia to Avent garintuvo/trintuvo? Kiek prisimenu, tai dauguma jūsų ketina jį naudoti, taip?

Pas mus ne Avento, bet principas tas pats. Geras daiktas. Ne baisiai ilgam laikui naudojamas, bet patogu labai, nereik po viena bulve ar morka puode atskirai virt, po to blenderiuot, keliu bliudu naudot ir t.t. smile.gif

QUOTE(Bitelė @ 2014 11 14, 12:36)
Klausykite, kokias gertuves žadate naudoti mažiesiems.

Su dicke turbut isbandem kokias 7 skirtingas, niekaip negalejom rasti tinkamos doh.gif Baisiai mego apversti ir pilstyti visur aplinkui, tai ieskojom tokios, is kurios nebegtu, bet vis tiek sugebedavo kazkokiu budu prilaistyt doh.gif Galiausiai apsistojom ties Avento puodeliu, kur lupas prispaudus aktyvuojasi ten kazkaip ir tik tada bega. Dabar turim stalciuj dideli pasirinkima gertuviu, tai galesim bandymais uzsiimt biggrin.gif
O zinutes gavau, dar karteli aciu 4u.gif

QUOTE(darbiete @ 2014 11 14, 12:52)
jau vartomės ir ragaujam koją

skanaus biggrin.gif

QUOTE(natuliona @ 2014 11 14, 13:19)
Nazinau ar miegojau siandien ar taip tik pagulejau 

Kaip tik ir mano busena po praeitos nakties apibudinai biggrin.gif

QUOTE(V_0622 @ 2014 11 14, 16:22)
Is principo Reikia suteipuot rankas ir kokia savaite ar ilgiau nejudint, ty kuo maziau ja judinti, taciau visos zinom, kad su leliukais tai mazai imanoma.

Va va, teorijos teorijom, o praktiskai be sansu nejudinti/nekelti/nesukineti unsure.gif Siandien mazaja po kranu prausiau, laikiau desine ranka, nes kitaip nesigauna, ir cypiau is skausmo doh.gif Nu nieko, kaip nors.. kastonai jau svencia penktadieni stiklainiuke su promilem, bandysim gydytis cool.gif

QUOTE(sanlong @ 2014 11 14, 18:36)
Naudojat kas nors viburcolio zvakutes?

Padedavo vyresnelei, maziukei dar nei karto nenaudojom.

Turekit sazines su tais keksiukais doh.gif Geriau buciau nemacius doh.gif
Atsakyti
Trupinėli, skirtumas tarp auto kedutes ir drabuzeliu yra didelis. Taigi visai nerodiklis, kad drabuzeliai pigiai kainavo. Kas liecia kedute tai labai dziaugiuosi jei tau pavyko tikrai kokybiska isigyti uz 50 lietuvisku thumbup.gif Na manau tikrai nestebinu nieko netikedama, kad nauja kedute kuri kanuoja apytiksliai 800 lt nebaisiai naudota ir tik pablukusi gali kainuoti 50 lt? Mano darbine/profesine patirtis neleidzia pasitiketi. Tai jau aisku mano problema wink.gif
Atsakyti
Tuoj trupinelis ides skelbimą tai kedutei, kad parduoda už 400 lt smile.gif neuzpyk tik, kad taip juokauju 4u.gif

Positive, nors ir pavargusi, bet tavo postai man siandien tokie posityvus... rolleyes.gif

O mano mažius jau gavo zvakute... Naiviai tikejaus kad nereiks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siurbelyte: 14 lapkričio 2014 - 22:53
QUOTE(IdiotsSeductress @ 2014 11 14, 21:19)
Trupinėli, skirtumas tarp auto kedutes ir drabuzeliu yra didelis. Taigi visai nerodiklis, kad drabuzeliai pigiai kainavo. Kas liecia kedute tai labai dziaugiuosi jei tau pavyko tikrai kokybiska isigyti uz 50 lietuvisku  thumbup.gif Na manau tikrai nestebinu nieko netikedama, kad nauja kedute kuri kanuoja apytiksliai 800 lt nebaisiai naudota ir tik pablukusi gali kainuoti 50 lt? Mano darbine/profesine patirtis neleidzia pasitiketi. Tai jau aisku mano problema wink.gif

mūsų draugai praktiškai atidavė kėdutę, maxi cosi kažkurią g.gif aj ten keista istorija, mes ją pirkom, atostogaudami LT, ir palikom jiems. Vienus metus naudojo, nežinau, kiek, vasarą grįžę pasiėmėm vėl savaitei kitai pavažinėt, palikom auto nuomoj, o jie iš ten ir nepasiėmė, davė tai firmai naudotis. Nu va. Pinigais šiaip jie nesimėto. Bet aš iš esmės suprantu, man pvz. pardavinėti vaikų daiktus išaugtus kančia. O yra tikrai gerų, ir rūbų, ir daiktų visokių. Kol kas kaupiasi arba keliauja ratu per kitas vaikų turinčias draugų šeimas. Kai apkeliaus viską, nebežinau, kur dėsiu... labdarai unsure.gif

Bitele, dėl gertuvių, tai buvo avent vėliau kažkokių naujoviškų atsiradę... dabar rinkos dar netyriau, bet jau pamąstau, kad reiks.
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2014 11 14, 23:57)
mūsų draugai praktiškai atidavė kėdutę, maxi cosi kažkurią g.gif aj ten keista istorija, mes ją pirkom, atostogaudami LT, ir palikom jiems. Vienus metus naudojo, nežinau, kiek, vasarą grįžę pasiėmėm vėl savaitei kitai pavažinėt, palikom auto nuomoj, o jie iš ten ir nepasiėmė, davė tai firmai naudotis. Nu va. Pinigais šiaip jie nesimėto. Bet aš iš esmės suprantu, man pvz. pardavinėti vaikų daiktus išaugtus kančia. O yra tikrai gerų, ir rūbų, ir daiktų visokių. Kol kas kaupiasi arba keliauja ratu per kitas vaikų turinčias draugų šeimas. Kai apkeliaus viską, nebežinau, kur dėsiu... labdarai unsure.gif

Bitele, dėl gertuvių, tai buvo avent vėliau kažkokių naujoviškų atsiradę... dabar rinkos dar netyriau, bet jau pamąstau, kad reiks.


Galit mane vadinti sugedusia ar kaip nors kitaip? Bet vis gi didzioji dauguma nesiulo gero produkto uz minimalia kaina smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
tai sakot birzelinukai miega... rolleyes.gif
IS, netaip norejau pasakyti, nors pasakiau smile.gif ... Turejau omeny, kodel ta kitoji kedute pasirode geresnis pasirinkimas uz tobi. Bet jau supratau, kad jos praktiskai vienodos, tik kaina biski skirias tobi nenaudai. Tiesa sakant gyvai kediciu Dar neziurejau, tiesiog buvau susidariusi ispudi, is atsiliepimu, kad tobi sedi vaikas aukstai ir mato pro langa. Zodziu, kazkada eisiu irgi I keduciu medzokle, nes dabartine braska per sonus biggrin.gif

Merginos, ar kas nors vedet maziukus klubu echoskopijai? kt savaite einam... Chirurge prigasdino blink.gif Tipo ribotas kojyciu atvedimas, ty prasketimas I sonus. IR apskritai ant "ne tos dienos " ,matyt, pataikem: apibare kodel neprimaitinam, nesodinam ir pan... rolleyes.gif Tai labai viliuosi, kad cia tiesiog padidejes tonusas ar pan. ir gali tiesiog reiketi mankstu... Antraip kiltu klausimas ka veikia musu pediatre be svorio ir ugio matavimo, ir vit d dozavimo skyrimo.
Ai, toks ispudis, jog viska musu medicinoj reikia zinoti paciam... Pasiguodziau unsure.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V_0622: 15 lapkričio 2014 - 06:49
Sveikos...
Siantdien jauciuosi kaip pritrnkta muse..
Del kedutes galim gincytis iki nukritimo smile.gif Ji nera praktiskai nenaudota, naudota tikrai nemazai, bet minusas tik pasideveje apvalkalai. Jokiu luziu.
O del pardavimo, kaip ir sakiau, jei matysiu, kad visgi ji mums netinka tai parduosiu, bet tikrai ne uz 400 ( pilnas internetas tobi iki 300), biznio is to daryti nesiruosiu.
Mes eechoskopijoj buvom gal pusantro men budami. Labai greitai viskas ten. Vaiko nurengimad, procedura ir aprengimas 5 min truko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trupinėlis: 15 lapkričio 2014 - 08:47
Labas rytas smile.gif
skaitau as IS ir tu man tokia suirzus ir pavargus, kaip degtukas.. linkiu kad pasitaisytų viskas, net gaila tavęs 4u.gif
V_0622 ėjom, nes čia kaune atrodo siunčia daug ką reikia-nereikia biggrin.gif kaip trupinėlis ir sakė, greitai ir lengvai.viskas idealiai, taip ir nzn kodėl siuntė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 15 lapkričio 2014 - 08:56
QUOTE(V_0622 @ 2014 11 15, 07:43)


Merginos, ar kas nors vedet maziukus klubu echoskopijai? kt savaite einam... Chirurge prigasdino  blink.gif Tipo ribotas kojyciu atvedimas, ty prasketimas I sonus. IR apskritai ant "ne tos dienos " ,matyt, pataikem: apibare kodel neprimaitinam, nesodinam ir pan...  rolleyes.gif Tai labai viliuosi, kad cia tiesiog padidejes tonusas ar pan. ir gali tiesiog reiketi mankstu... Antraip kiltu klausimas ka veikia musu pediatre be svorio ir ugio matavimo, ir vit d dozavimo skyrimo.
Ai, toks ispudis, jog viska musu medicinoj reikia zinoti paciam... Pasiguodziau  unsure.gif ...

Mano vaiko ribotas atvedimas. Buvom pas chirurga tai viskas ok. O procedura,kaip jau rase, labai paprasta. Mano ziogui tai smalsu ten buvo lotuliukas.gif reikia mankstinti. As nesiokleje ergonomiskoje dar nesioju. O siaip chirurgas sake kad stipriems vaikuciams taip buna .

Labas rytas. Vis dar sergam. Nors dicke jau gavo palaiminima i darza. Positive,tavoji jau eis i darzeli ar dar namie siautes?
pruilinau siandien pirmas paskaitas. Eisiu veliau blush2.gif
Atsakyti