Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. birželinukai

Labas rytas.

Turbo tusa turejom sianakt. Miego kaip ir nenoriu, bet uztinus visas ir siaip tokia savijauta negraziai pasakius "nei siknoj nei galvoj" biggrin.gif

Trupinėli, tu teisi. Kiekviena ir liekam prie savo nuomones 4u.gif

Amarantine, as irgi kartais gi galiu buti piktas seskas biggrin.gif

Atsiprasau jei kuria netycia izeidziau wink.gif

Dabar ramiai isgersiu kavos, papuaryciausiu, o tada spresiu ka veikt. Tvarkytis namus ar I miska pikto sesko isvaikyti lotuliukas.gif
Atsakyti

Lexi, Zvimt, ačiū už vaistų pavadinimus 4u.gif tuos lietuviškus bandysim iškart 4u.gif

Dėl gertuvių ir man įdomų ką rinksitės, nes ir aš nežinau ko norėt biggrin.gif su didžiuoju avento turėjom ir TT. TT ta kur snapelis lankstosi ir dar kitą su minkštu snapeliu, bet ta išsiliedavo tai nepatiko. avento kietu snapeliu turėjom, tiko ir patiko.

Lexi, tikrai šaunuolė, kad jau mokai sysiuko thumbup.gif aš kaip Positive bandžiau metų, dar po to pusantrų mokinti - rezultato nulis, akivaizdžiai jam tas pats buvo. o va nuo 2ju metu atrodo, net mokinti nereikėjo, labai greitai suprato kas , kur , kada biggrin.gif aišku avarijų būdavo, ypač naktį, bet labai greitai kažkaip išmoko ir naktį nebesysioti.

QUOTE(madrugada @ 2014 11 14, 23:57)
. Bet aš iš esmės suprantu, man pvz. pardavinėti vaikų daiktus išaugtus kančia. O yra tikrai gerų, ir rūbų, ir daiktų visokių. Kol kas kaupiasi arba keliauja ratu per kitas vaikų turinčias draugų šeimas. Kai apkeliaus viską, nebežinau, kur dėsiu... labdarai unsure.gif

man irgi kančia doh.gif nu nemoku aš pardavinėti, niekas neperka iš manęs (čia kai bandžiau biggrin.gif ). viską perleidžiu draugams ir labdarai. va ir dabar du baisuliniai maišai į labdarą sukrauti (ir suaugusių rūbai), nerandam laiko nuvežti tik.
Papildyta:
QUOTE(IdiotsSeductress @ 2014 11 15, 11:18)

Dabar ramiai isgersiu kavos, papuaryciausiu, o tada spresiu ka veikt. Tvarkytis namus ar I miska pikto sesko isvaikyti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o aš vakar tokia pikta buvau, kai pamačiau, kad vežimo ratas į šuns kaką įvažiavo ir dar taip baisiai riebiai. nu taip keikiausi, būčiau pamačius kieno tas tortas būčiau šeimininikui burnon sukišus ph34r.gif gun_rifle.gif dar kokiom pamiškėm būčiau vaikščiojus tai dar dar, o vakarr vien šaligatviais ėjau.
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2014 11 15, 11:18)
Lexi, Zvimt, ačiū už vaistų pavadinimus  4u.gif  tuos lietuviškus bandysim iškart  4u.gif

Dėl gertuvių ir man įdomų ką rinksitės, nes ir aš nežinau ko norėt  biggrin.gif  su didžiuoju avento turėjom ir TT. TT ta kur snapelis lankstosi ir dar kitą su minkštu snapeliu, bet ta išsiliedavo tai nepatiko. avento kietu snapeliu turėjom, tiko ir patiko.

Lexi, tikrai šaunuolė, kad jau mokai sysiuko  thumbup.gif  aš kaip Positive bandžiau metų, dar po to pusantrų mokinti - rezultato nulis, akivaizdžiai jam tas pats buvo. o va nuo 2ju metu atrodo, net mokinti nereikėjo, labai greitai suprato kas , kur , kada  biggrin.gif aišku avarijų būdavo, ypač naktį, bet labai greitai kažkaip išmoko ir naktį nebesysioti.
man irgi kančia  doh.gif  nu nemoku aš pardavinėti, niekas neperka iš manęs (čia kai bandžiau  biggrin.gif  ). viską perleidžiu draugams ir labdarai. va ir dabar du baisuliniai maišai į labdarą sukrauti (ir suaugusių rūbai), nerandam laiko nuvežti tik.
as irgi nemoku parduot. Tai tik laukiu kol kas is draugu nestuke.gif dukros rubelius sekmingai isdalinau. O Jurgio jau kokios dvi dezes isaugtuku prikrautos doh.gif o yra ir visai nauju net su etiketem. doh.gif gal reiks dar laime pabandyti ir parduot g.gif
Atsakyti
Aš iš tų parduodančių juokingom kainom biggrin.gif nes noriu parduot, o ne pardavinėt. Tai iš manęs labai greit viską nuperka lotuliukas.gif
QUOTE(Owlet @ 2014 11 15, 11:24)
rezultato nulis, akivaizdžiai jam tas pats buvo. o va nuo 2ju metu atrodo

tai va, su tais ankstyvais sodinimais tą ir rašiau, kad pats sodinimas liuks, tik nereik tikėtis kad tai paankstins pampersų atsisakymą ar pačio prašymąsį, nes vistiek šitai ateina tik su atitinkama branda ir daugeliui ~ 2 metų. aš tai nors lygiai ta pati istorija kaip ir jūsų su Positive, bet sodinsiu ir A, nes kaip sakiau, man mieliau iš puodo išpilt nei nuo užpakalio plaut lotuliukas.gif Ir Lexi tikrai super kad jau dabar netingi thumbup.gif
o dėl kakos tai gun_bandana.gif aš ant savo tėčio vis papykstu prie progos, nes augina DIDELI šunį ir šikdina prie namų savo doh.gif ir jis sakė nė už ką nerinks doh.gif doh.gif nors imk ir kalėdom padovanok kakų maišiukų...

dėl to minkšto snapelio tai jei įdėtas tas silikoninis pimpačkiukas viduj tai neišbėga ji. Bet smagu tas minkštas galiukas dėl to kad kai nemoka pradžioj gert tai bent pagriaužt jį mėgsta kaip kramtuką, o po to susipranta per tą griaužimą kad ten it atsigert galima thumbup.gif

IS visiem galima, bet kai tu tokia optimistė linksmuolė tai jau aišku kad laaabai nekažką jauties console.gif va trupinėlis, nemiega, o atrodo vis dar džiaugias lotuliukas.gif joke aišku, išvis nesuvokiu kaip paveža ta turbo motera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 15 lapkričio 2014 - 10:33
ai dar kažkas klausė dėl avento garintuvo/blenderio ar tikrai reikia. čia daugelis ir pirko per kažkokią akciją kiek pamenu. ir prieš savaite ar 2 amazon.com mačiau už gerą kainą (tik į LT siuntimas kosmine kaina)o aš pabandžiau ko nors pigesnio paieškoti iš tos serijos tai radau va tokį http://www.domu.co.u...baby-food-maker užsisakiau dabar laukiu kol atsiųs draugei į UK, o man įdės į dušmanų mikriuką, tai vėliau galėsiu parašyt ar geras daiktas ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Owlet, mes irgi I kaka ivaziave buvom 4u.gif lotuliukas.gif

Amarantine, nu juokas juokais, bet kaip Trupinėlis dar gyva? blink.gif Tikrai paturbinta moteris 4u.gif Tu beje ne ka maziau biggrin.gif

O kaku reikalai mums gerai zinomi. Mes savo dramblio kakus renkame visada, bet buvo man toks nutikimas, kai nerinkau. Vedziojau drambli prie karo muziejaus ir jis ten I toki kampuka ilindo reikalu. Buvo tamsu. Priejau susirinkti turto ir nusterau. Ten buvo tiek kako, kad as nezinojau kuris mano suns doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarantine @ 2014 11 15, 11:32)
o dėl kakos tai gun_bandana.gif aš ant savo tėčio vis papykstu prie progos, nes augina DIDELI šunį ir šikdina prie namų savo  doh.gif ir jis sakė nė už ką nerinks  doh.gif  doh.gif nors imk ir kalėdom padovanok kakų maišiukų...

lotuliukas.gif nu ir padovanok
aš suprantu, kad mūsų kultūra dar mokosi šito meno (na surinkti kakus šuniukų biggrin.gif ) , bet jau tikrai yra akivaizdi pažanga, labai daug žmonių renka, taip manau ir patiems juk patogiau ir smagiau vaikščiot po šunų pievą (pas mus prie namų yra tokia pieva kur visi šuniukus vedžioja, net šiukšlių dėžė jų turtam yra).
Atsakyti
va radau gerą straipsnį apie dantukus http://m-d.lt/straip...ir-ju-laukimas/
Atsakyti
QUOTE(IdiotsSeductress @ 2014 11 15, 11:41)
Owlet, mes irgi I kaka ivaziave buvom  4u.gif  lotuliukas.gif

Amarantine,  nu juokas juokais, bet kaip Trupinėlis dar gyva?  blink.gif  Tikrai paturbinta moteris  4u.gif  Tu beje ne ka maziau biggrin.gif

O kaku reikalai mums gerai zinomi. Mes savo dramblio kakus renkame visada, bet buvo man toks nutikimas, kai nerinkau. Vedziojau drambli prie karo muziejaus ir jis ten I toki kampuka ilindo reikalu. Buvo tamsu. Priejau susirinkti turto ir nusterau. Ten buvo tiek kako, kad as nezinojau kuris mano suns  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif be komentaru
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2014 11 15, 11:40)
ai dar kažkas klausė dėl avento garintuvo/blenderio ar tikrai reikia. čia daugelis ir pirko per kažkokią akciją kiek pamenu. ir prieš savaite ar 2 amazon.com mačiau už gerą kainą (tik į LT siuntimas kosmine kaina)o aš pabandžiau ko nors pigesnio paieškoti iš tos serijos tai radau va tokį http://www.domu.co.u...baby-food-maker užsisakiau dabar laukiu kol atsiųs draugei į UK, o man įdės į dušmanų mikriuką, tai vėliau galėsiu parašyt ar geras daiktas ar ne  biggrin.gif

Butinai parasyk kaip tau jis. Ir man idomu wink.gif
Atsakyti
Uz sunkias naktis 4u.gif

Mes sianakt daugmaz issimiegojom. Bet siaip jau nusibodo namie sedet, abu koseja snargliuoja. Buvom vakar pas gydytoja, tai visa laime kol kas jokiu rimtu ligu ner, mazam panasu i prasidedanti bronchita, bet darau masaziukus, traukiu is nosies viska intensyviai, gal pavyks isvengti.

Del dantuku as dukrai naudojau ir dabar isigijau Kamistad N. Butent N, jis skirtas suaugusiems, tai tepdavau tik maksimum du kartus per para labai maza kieki, bet tikrai padedavo. Su gydytojos palaiminimu. Geriau du kartus per para stipresni nei desimt kartu silpnesni, kuris nepades... Dabar ketinu naudoti ta pati pries didziuosius miegus, kai tik bus aisku, kad tikrai dantys lenda.

Aciu atsakiusioms del akinuku. Ketinu isigyti ilgesniam naudojimui, kad ir i darba tiktu, tai ieskau tokiu a la 'vidurines klases' lotuliukas.gif

Dar del kaku noriu paklaust. Ar yra tokiu vaiku, kurie vis dar kakina 4-5 kartus per para? Mano vaikas jau kelis men taip daro po pertraukos.
Atsakyti
QUOTE(Li_Ba @ 2014 11 15, 16:09)


Aciu atsakiusioms del akinuku. Ketinu isigyti ilgesniam naudojimui, kad ir i darba tiktu, tai ieskau tokiu a la 'vidurines klases'  lotuliukas.gif

Dar del kaku noriu paklaust. Ar yra tokiu vaiku, kurie vis dar kakina 4-5 kartus per para? Mano vaikas jau kelis men taip daro po pertraukos.

Mes.... pries dygstant dantukams po kokius min 3kartus. Paskui apstojo.. o dabar vel kokie 3-4 kartai...
Atsakyti