Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. birželinukai

mergaičių mamos, ką darot su savo mergyčių šukuosenom, kirpot ar auginat? taip laukiau, kol rišim kasytes. kasytės dar nesigauna, bet plaukučiai jau senokai trukdyt pradėjo: išsikošiuoja, įsisega į seilinuką, o svarbiausia - susivelia! net gundausi pakirpt, bet gaila, bijau, kad paskui nagus graušiu flirt.gif
Atsakyti
Pas mano vaikus plaukai auga letai ir nuobodziai doh.gif Dickei tik grifkute vis periodiskai pakerpu, o maziukes plaukai dar, manau, ilgai netrukdys rolleyes.gif Su segtuku susek, gal tada nelys labai baisiai kur nereik ax.gif As tai nekirpciau, jei ir butu daug plauku, nes man mergaites turi but ilgais plaukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(infuzorija @ 2015 01 09, 01:38)
mergaičių mamos, ką darot su savo mergyčių šukuosenom, kirpot ar auginat? taip laukiau, kol rišim kasytes. kasytės dar nesigauna, bet plaukučiai jau senokai trukdyt pradėjo: išsikošiuoja, įsisega į seilinuką, o svarbiausia - susivelia! net gundausi pakirpt, bet gaila, bijau, kad paskui nagus graušiu  flirt.gif


Infuzorija, jei plaukučiai jau trukdo, tai greit jau bus ir kasytės. O va, jei maniškis būtų mergytė, tai kaselių dar tektų ilgokai palaukt. Ne plikutis, bet plaukučių tikrai ne kupeta smile.gif
Atsakyti
Noriu grįžti prie miego ir migdymo temos. Kas kaip ir kiek ilgai nepertraukiamai miega? Ar moka uzmigti savarankiskai, ar tenka migdytu?

Leonardas ilgą laiką miegodavo tik prie papo ir kitaip miegot nemokėjo. Iš pradžių nedariau dėl to tragedijos. Džiaugdavausi, kad išsimiegu (nors ir nepatogiai) ir keltis migdyt nereikia, kaip kitoms mamoms. Bet kai vaikis įsigudrino ištisas valandas miegoti mane valgydamas, ryžausi keisti miego įpročius. Ferberio metodai pasirodė per žiaurūs, tad pasirinkau vidurio kelią. Pamaitintą įkeliu į lovytę ir leidžiu pačiam užmigt, bet nepalieku vieno verkt ir neleidžiu įsiverk isteriškai. Pirmi kartai buvo žiaurūs. Migdymai trukdavo valandą ir ilgiau. Vis panešiodavau, pamaitindavau ir vėl atgal į lovytę (ir taip daug daug kartų). Atrodė, kad padėtis nekontroliuojama, bet palaipsniui miego įpročiai ėmė keistis. Rezultatas - paguldytas naktiniam miegeliui vaikis užmiega pats trumpai pasiskundęs arba bet be skundų. Tačiau išmiega vos por valandų ir vėl viskas iš naujo. Kuo gilyn į naktį, tuo protestas didesnis, tad vidury nskties įsikeliu į savo lovą ir miegam apsikabinę smile.gif
Atsakyti
Egle, mano poziuri daug maz atspindintisstraipsnis ir straipsnis2
is patirties su vyresniuoju zinau, kad kai viska darai tuo laiku kai vaikas tam subrendes fiziskai ir emociskai, viskas gaunasi labai lengvai tarsi be pastangu.
kiek miega nezinau, zinau kad kai normali naktis tai as nepertraukiamai miegu nuo 22iki 7 biggrin.gif vaikas miega salia manes, kada nori zinda ir as net nepamenu kada ir kiek buvau prabudus ir ar buvau isvis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 11 sausio 2015 - 10:47
QUOTE(Egle Mint @ 2015 01 11, 00:01)
Noriu grįžti prie miego ir migdymo temos. Kas kaip ir kiek ilgai nepertraukiamai miega? Ar moka uzmigti savarankiskai, ar tenka migdytu?

Sveikos, nors kas čia dar likę biggrin.gif

Maniškis migdosi nakčiai panašiai kaip ir taviškis smile.gif Pavalgom košę, pabūnam pusę valandos, perrengiu, dar duodu mp (dažnai atsisako) ir paguldau į lovytę bei užgesinu šviesas. Jei vaikas tikrai pavargęs užmiega be skundų smile.gif Kartais dar pats pažaidžia, apsaugėles pakrapšto. Kartais zirzaliuoja. Jei matau kad zirzimas virsta verkimu, ar trunka ilgai prieinu, paglostau galvytę, paraminu bet neimu supti (šiaip jau jis ir lūžinėjantis būna). Dažniausiai jis ima pykti nes apsiverčia ant pilvo ir neįsipatogina, atėjus ir apvertus greitai užmiega. Na ir miega pastaruoju metu maždaug iki 4-4.30 (migdosi 22- 22.30). Šiandien anksčiau išalko ir kėlėsi 3.
Atsakyti
Trupinėli, jei iki 3-4 val. nuo 22 val. išmiega, tai neblogai! Mano gi kas 1-2 val. keliasi. Pavydžiu mamoms, kurių beibiai visą naktį išmiega.

Papildyta:
QUOTE(Amarantine @ 2015 01 11, 10:44)
Egle, mano poziuri daug maz atspindintisstraipsnis ir straipsnis2
is patirties su vyresniuoju zinau, kad kai viska darai tuo laiku kai vaikas tam subrendes fiziskai ir emociskai, viskas gaunasi labai lengvai tarsi be pastangu.
kiek miega nezinau, zinau kad kai normali naktis tai as nepertraukiamai miegu nuo 22iki 7 biggrin.gif  vaikas miega salia manes, kada nori zinda ir as net nepamenu kada ir kiek buvau prabudus ir ar buvau isvis.


Aš taip pat miegodavau visą naktį su vaiku, bet per tą laiką visiškai "nusivoliojau", nes vienintelis būdas užmigdyti - gultis kartu su vaiku. Dabar, kai išmoko pirmą kartą užmigti pats, mano gyvenimo kokybė gerokai pagerėjo. Per tą valandą galiu kokį darbelį nudirbt ar paskaityt.

Vidury nakties vaikinui jau labiau artumo reikia. Tada ir pasiimu į savo lovą. Tad meilės užtenka.

Manau, gerai, kad miegojimą vaikas pradėjo siet ne tik su valgymu.
Atsakyti
QUOTE(Egle Mint @ 2015 01 12, 01:15)
Trupinėli, jei iki 3-4 val. nuo 22 val. išmiega, tai neblogai! Mano gi kas 1-2 val. keliasi. Pavydžiu mamoms,  kurių beibiai visą naktį išmiega.

Papildyta:
Aš taip pat miegodavau visą naktį su vaiku, bet per tą laiką visiškai "nusivoliojau", nes vienintelis būdas užmigdyti - gultis kartu su vaiku. Dabar, kai išmoko pirmą kartą užmigti pats, mano gyvenimo kokybė gerokai pagerėjo. Per tą valandą galiu kokį darbelį nudirbt ar paskaityt.

Vidury nakties vaikinui jau labiau artumo reikia. Tada ir pasiimu į savo lovą. Tad meilės užtenka.

Manau, gerai, kad miegojimą vaikas pradėjo siet ne tik su valgymu.

Miegai miegai.... ..mes vis dar apsikabine miegam, bet as pastangų kol kas nededu. Gal jau ir reiktų. ..bet dantukai kalAsi ir taip streso jam daug.
Sveikos
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2015 01 12, 22:05)
Miegai miegai.... ..mes  vis dar apsikabine miegam, bet as pastangų kol kas  nededu. Gal jau ir reiktų. ..bet dantukai kalAsi ir taip streso jam daug.
Sveikos


Jo, Ana, tokiu jautriu metu geriau neeksperimentuoti. Apatiniai kalasi?

Maniskis dar neturi ne vieno dantuko. Gal ir gerai, nes ir be ju sugeba man ikast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle Mint @ 2015 01 13, 00:01)
Jo, Ana, tokiu jautriu metu geriau neeksperimentuoti. Apatiniai kalasi?

Maniskis dar neturi ne vieno dantuko. Gal ir gerai, nes ir be ju sugeba man ikast smile.gif

Apatinius mes jau nuo 4,5 men turim. Virsutiniai labai ilgai lenda. doh.gif

Musu vaikas visai saukstui nesizioja... net vaisiu tyres nenori.. visiskai jam Dzin tie skanėstai.

labas rytas
Atsakyti
labas rytas, aikit į fb unsure.gif

mano naktimis miega visaip, paryčiais nuo 3h visada kilnojas kas valandą ar dažniau, kaartais ir supt reikia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jau maniau vakar nekokia naktis buvo, tai atsiimu zodzius - nekokia, pasirodo, buvo sianakt doh.gif Labai tikiuosi, kad cia dantukai ir greitu metu islys, nes kitu atveju teks galvoti, kad kazkas apkeite mano tobula vaika papiktintu variantu doh.gif Bandziau ieskot burnytej, bet nelabai duodasi, viska kisa i burna, vel slogyte prasidejo (buvom vakar lauke po ilgo laiko, tai negi persaldyt sugebejau?arba del dantu sloga g.gif), jei anksciau sau pati uzsimigdydavo lovytej, tai dabar vien padejus i lovyte - skandalas unsure.gif O nakti isvis sugalvojo, kad 1 val. nakties bendraut nori, tai siandien as neissimiegojus ir pikta kaip seskas bash.gif Iki pilnos laimes Rusne ryte i darza su skandalais isejo. Vyras irgi kencia. Padare man kavos neprasytas, kai su M kelemes, bet tai kas is tos kavos, jei as atsikelus dar kose viriau, M maitinau ir iki kavos prisikasiau tik po valandos geros? Ispyliau salta lauk ir dariau nauja, tai liko nesusiprates, kame esme doh.gif Ir siaip norisi bliaut nezinia ko, sakyciau koks PMS, bet kad dar ne visai laikas g.gif Nu zodziu sirse as siandien, matyt cia bus viena is tu dienu "kaip tycia" verysad.gif

Atsakyti