Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. birželinukai

Sveikos 4u.gif
vis uzbegu paskaityti, bet ziuriu temuke visai mirusi, paskutines jau pabego i Fb verysad.gif verysad.gif

Sergantiems sveikatos 4u.gif fu fu fu, kol kas mazius dar nesirgo, tikiuosi ir nesirgs bent pirmus metus, bijau baisiausiai as tu ligu maziems.

Turi jau 2 dantukus, lengvai su pirmais praslydom, nelabai ir pastebejau kaip islindo.

Kol kas nesedi, nesliauzia, neropoja...

Noriai valgo koses, MP zadu per ziema pamaitint ir tikiuosi seksis nutraukt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastete@: 13 sausio 2015 - 18:49
Kuku damos! Panašu, kad jau amen forumui smile.gif
Mes gyvename neblogai. Sėkmingai ir toliau nieko nevalgo. Jau ir į rankas duodu maistą, o jis nepatikliai sumaigo ir į burną nekiša. Galvoju, kada jau cia man sunerimti g.gif

jau pradėjo ropoti po kelis zingsnelius.. ir bandi stotis blink.gif

sveikatos! !!
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2015 01 17, 10:35)
Kuku damos!  Panašu,  kad jau amen forumui smile.gif
Mes gyvename neblogai. Sėkmingai ir toliau nieko nevalgo. Jau ir į rankas duodu maistą, o jis nepatikliai sumaigo ir į burną nekiša. Galvoju, kada jau cia man sunerimti  g.gif

jau pradėjo ropoti po kelis zingsnelius.. ir bandi stotis blink.gif

sveikatos! !!



Į FB nenorit jungtis?

Gal jau pradės valgyt po truputį, jei bent jau ima su rankytėm? Visada kartu sodinkitės, kai šeima valgo ir jau kai bus pasiruošęs pradės valgyt manau.
Atsakyti
Sveikos,

As noriu i FB, ale manes nepriima niekas sad.gif 4u.gif
Atsakyti
O į ką kreipeisi? smile.gif Reikia tave pakviesti pagal tavo FB vardą, pavardę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2015 01 17, 08:35)
Kuku damos!  Panašu,  kad jau amen forumui smile.gif
Mes gyvename neblogai. Sėkmingai ir toliau nieko nevalgo. Jau ir į rankas duodu maistą, o jis nepatikliai sumaigo ir į burną nekiša. Galvoju, kada jau cia man sunerimti  g.gif

jau pradėjo ropoti po kelis zingsnelius.. ir bandi stotis blink.gif

sveikatos! !!

jei svoris normalus, tai nieko tokio.. aš tam tikruose forumuose prisiskaitau apie nevalgančius iki metų ir panašiai.. Gyvi ir sveiki.
mano manekenas metė košes, į burną kažką bando pats dėtis, bet sunkiai pataiko. Ir ką čia nuo tų daržovių priaugs. Reik išdrąsėt ir rimtesnio maisto imtis turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2015 01 19, 19:30)
jei svoris normalus, tai nieko tokio.. aš tam tikruose forumuose prisiskaitau apie nevalgančius iki metų ir panašiai.. Gyvi ir sveiki.
mano manekenas metė košes, į burną kažką bando pats dėtis, bet sunkiai pataiko. Ir ką čia nuo tų daržovių priaugs. Reik išdrąsėt ir rimtesnio maisto imtis turbūt g.gif

Steiką duosi? lotuliukas.gif

o svoris rimčiau augti pradėjo gal?

Sveikos
Atsakyti
Labas,

Tai kiek čia dar liko, kurios tik SM būna?
Gaila temos, bet kai likusios tik kelios, gal rimtai į FB galutinai persikelti reikia tuomet g.gif
Atsakyti
Labas,

as likusi SM, o FB neturiu paskyros ir vengiu i FB papult:D

Nors cia nebera kam patarineti, bet vis tiek paklausiu, gal kas atsakys, o gal pasisnekesiu su savim lotuliukas.gif

Zodziu as dar maitinu MP, o mums pediatras be jokiu kraujo tyrimu paskyre gerti http://www.saulespuk...6_b-500x500.jpg

Na ir as mazumele pasimeciau pirkt ar ne, jei maitinu pagal ideja maziui turetu uztekti visko is MP g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastete@ @ 2015 01 20, 09:02)
Labas,

as likusi SM, o FB neturiu paskyros ir vengiu i FB papult:D

Nors cia nebera kam patarineti, bet vis tiek paklausiu, gal kas atsakys, o gal pasisnekesiu su savim lotuliukas.gif

Zodziu as dar maitinu MP, o mums pediatras be jokiu kraujo tyrimu paskyre gerti http://www.saulespuk...6_b-500x500.jpg

Na ir as mazumele pasimeciau pirkt ar ne, jei maitinu pagal ideja maziui turetu uztekti visko is MP g.gif

Na jai man siaip sau is lempos lieptu duoti, neduociau. Kokie motyvai?

as irgi fb opozicioniere lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos...
ana-banana jei neargumentavo kodėl, tai tikrai neduočiau.
Atsakyti
Bastete@, o kodel pediatras siulo duot vitaminu? nusiskundimu kazkokiu turit? Ziurint kuo motyvuoja, nes siaip tai tikrai neduociau, jei viskas tvarkoj rolleyes.gif

Man tai vis tiek cia patogiau, nei FB, bet kadangi jau didzioji dauguma ten pabego, tai is solidarumo ir as kartu. Tik tiek, kad komentuoju ten mazai, nes turiu durna iproti viska perskaityt butinai pries rasydama, o kol perskaitau, jau ir rasyt laiko nebelieka doh.gif
Atsakyti