Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 14, 13:43)
*****, tik dabar pamačiau pirmą nuotrauką  lotuliukas.gif Kaip ten Pepė įsitaisius su savo pasikėlusia šypsena  lotuliukas.gif

Nu tokia vierchei su medaliu tik virsuj ir priklauso sedet. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 14, 15:13)
Nu tokia vierchei su medaliu tik virsuj ir priklauso sedet. biggrin.gif

Žinai, taip pagalvojus... Ji ten ir užsikartų. Ant galvos, viršun lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2014 11 13, 21:22)
pašviečia, bet nauda man - kai pasilenkia uostyt matau +/- ką uosto - ar šiaip žolės kupstelis ar "protingų bobučių" išberti kaulai vidury kiemo  smile.gif
kaina pas mus tikrai dviguba. man pigiau buvo užsakyt kad atsiustu i USA ir tada i Lt, ir tai gavosi dvigubai pigiau nei čia pirkti, amazone po ~3,5$ smile.gif

Tuoj leisiu pinigus lotuliukas.gif
Reikia ir man tokiam tikslui bigsmile.gif su tuo ebay tai kaip pasiseka del gavimo ir del laiko g.gif

QUOTE(flamenko @ 2014 11 14, 08:09)
Kažkas minėjo dviratinį mirksiuką....... Buvo tokia istorija: šventėme kaimo sodyboje, dviratininkų alia sezono uždarymas, teritorija didžiulė, tamsi, mano Freda dar maža amžiumi, o dydžio visai kruopa... nu kad nepasimestų aš jai galinį raudoną dviračio mirksiuką prisegiau prie antkaklio, įjungiau ir paleidau su kitais šuniais lakstyt... Prie kepsninės lauke stovi krūvelė gerokai "linksmų" piliečių ir staiga vienas iš jų sustingsta išplėtęs akis į kažką, kiti irgi pažiūri į tą pusę ir sustingsta... ten pažeme tamsoje tiesiai į mus lekia raudonas mirksiukas  biggrin.gif ... kažkas sako "bl... X failai".... Pirmą kartą savo akimis mačiau ką reiškia "išsiblaivyti per minutę". Žmogus, kuris pirmas pamatė tą mirksiuką atlekiantį išsiblaivė tiesiog bežiūrint ir daugiau tą vakarą jo girtumas nebeėmė  lotuliukas.gif .

Oj kaip prajuokino lotuliukas.gif


Pamirsau parasyt, kai rasysit i pirma psl, pridekit kad is Pifo ir Kaunas 4u.gif gal kita karta spesiu primint smile.gif

Pasimaivom biggrin.gif
user posted image

burbulus gaude
user posted image

ir apzora su zaislais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

matau jau su Tūzu esam įtraukti į sąrašą thumbup.gif ačiū 4u.gif

mes pamažu augam. Pasiutęs, padūkęs kūdikis, su varikliuku subinėj lotuliukas.gif VISKAS jam yra ragaujama doh.gif su kate dar vis kariaujama, nes dama įmetus įgnorą cool.gif už 5 dienų girdysiu II kartą vaistus nuo kirminų. I pirmą kartą net nesureagavo.
Mašinoj važiuoti mėgsta, bet būtinai stengiasi man ant kelių užsiropšt wink.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
kaip malonu, kad mūsų dar neišvijot iš temos, nors buvom dingę blush2.gif Užsikasiau moksluose biggrin.gif
Mačiau čia kalba ėjo apie šviečiančius antkaklius... Turiu aš, šviečia per mano liūtuko gaurus gana neblogai. Bet antrą kart nepirkčiau, ypač kai maniškis mėgsta per sniegą, per upelius pralėkt. Sušlapo mūsų ir sugedo, tai gerai, kai elektrikas yra namie - sutvarkė ir vėl veikia! thumbup.gif
Kol kas tai prie pavadėlio atšvaitą prisisegiau ir vedžioju, nes nepaleidinėju dabar, bet jei kada miškan eisim, ar šiaip kur nuošaliau, tai sakiau imsiu LED antkakliuką.
Atsakyti

Laba diena  , merginos- reikia pagalbos.



user posted image

user posted image

Dingo šitas šuo. Labai į jį panašų matė kertantį autostradą. Kaip elgtis? Nuvykti į tą vietą? Juk jo ten nebebus. Nemoku net surast i Map.lt 185 km nuo Klaipėdos. Sakau- gal kokia degalinė ar kavinė netoliese yra. Šiaip juk nestovėsi ir nešūkausi. patarkit- gal kam teko ieškoti pabėgusio šuns.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2014 11 15, 20:30)
Dingo šitas šuo. Labai į jį panašų matė  kertantį autostradą. Kaip elgtis?

O kiek patikimas tas "mates"? (Nes suo toks ne itin specifines isvaizdos, jei is toliau tikrai galima sutikt "panasiu")Ir kokiu atstumu nuo namu (ar ne is Garliavos sitas suo dingo?)
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 11 15, 20:35)
O kiek patikimas tas "mates"? (Nes suo toks ne itin specifines isvaizdos, jei is toliau tikrai galima sutikt "panasiu")Ir kokiu atstumu nuo namu (ar ne is Garliavos sitas suo dingo?)


Važiavo autostrada 110 km/h ir šuo vos nepalindo po ratais... kadangi nepalindo- perbėgo autostradą . Taip. Šuo iš Garliavos. Teoriškai toj vietoj galėtų atsidurti per tiek laiko.

FB radau tokį pranešimą : "Gavom tokią žinutę: "185 kreitkelyje Klaipeda - Kaunas, begioja pasiklydes nuostabaus grozio suo, primena Haskio ir vilko misini..+370 "-

paskambinau- parodžiau Rikio nuotrauką- sakė labai gali būti, kad šis... Nors nėra tikra- nes pralėkė ir tiek... MB nežada važinėtis autostrada - jei nebus tikras, kad ten jis.

bandau dabar išsiaiškinti kokie objektai yra apie 185 km nuo Klaipėdos. Niekaip nesugebu nieko doro rasti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 15 lapkričio 2014 - 19:54
QUOTE(vilkra @ 2014 11 15, 20:45)
Važiavo autostrada 110 km/h ir šuo vos nepalindo po ratais... kadangi nepalindo- perbėgo autostradą  . Taip. Šuo iš Garliavos. Teoriškai toj vietoj galėtų atsidurti per tiek laiko.

Aisku, mate tiesiog pilka "vilksuni"...
Del atstumo ir laiko as nieko nesakau, tik man ta kryptis labai ne i tema..nu ko tam suneliui ten trenktis i kita Kauno gala..dargi aviganis, ne koks haskis ar bent terjeras...tiem tai bile lekt..nu nebent toks sutapimas, kad kas nuveztu ir paleistu...
-----------------
O jus kokiais budais apart SM jo iki siol ieskojot, ar teko uztikt kazkokiu realiu pedsaku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 15 lapkričio 2014 - 19:52
QUOTE(cile @ 2014 11 15, 20:51)
kad kas nuveztu ir paleistu...
-----------------
O jus kokiais budais apart SM jo iki siol ieskojot, ar teko uztikt kazkokiu realiu pedsaku?


na jo tai tikrai nėr prasmės kur vežti schmoll.gif schmoll.gif - senas, neišvaizdus- tipinis lenciūginis šuo ir tiek. Gal pasiklydo ir blūdina po apylinkes...

nea - jokių realių pėdsakų- jei šis nerealus..

O šiaip- kabinom skelbimus aplink šuns gyvenimo vietą, skambinau Nuarui, ir artimiausiai prieglaudai - "Penkta koja", FB dalinausi per visokias organizacijas, Gyvūnų globoj paskelbiau.. MB važinėjo po apylinkes, klausinėjo kaimynų.

Ką dar galima daryti?...

Mes gyvenam mieste- šuo kaime. Tiesa- jo vietoj jau kitas "dirba" nes šeimininkai- labai garbaus amžiaus- nesaugiai be šuns jaučiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 15 lapkričio 2014 - 20:05
Dėl bėgimo "kažkur" tai šuo gali tokį fintą padaryti.Prieš kažkiek metų draugės spanielis iš Šilainių atsidūrė Aleksoto gale kažkokiu būdu...o juk ir tiltą reik perbėgt... g.gif

Na,o dėl vežimo irgi ne dėl išvaizdos kaimynai paveža...gal lojimas užkniso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 15, 21:32)

Na,o dėl vežimo irgi ne dėl išvaizdos kaimynai paveža...gal lojimas užkniso... g.gif


Oi tikrai ne. Aplink visi "šunėti". Ir daugumos kaimynų šunys loja daugiau nei Rikis. Šis "saugojo" tik savo kiemą. Be reikalo balso nerodė. Katėms buvo abejingas. Veiksmas kaime. Kur aplinkui hektaras nuosavos žemės. Jis tikrai pabėgo- nutrūko grandinė- rado neuždarytus vartus... Ir ryte šeimininkai prie būdos terado grandinę. Beje-jis su savimi ir grandinės dalį tamposi.. unsure.gif
Atsakyti