Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(k_azu @ 2014 11 16, 18:55)
Geriausia yra uzsiimti dresura, kad tokiu situaciju nebutu. Kokia prasme sedeti ir planuoti ka daryti jei iskils tokia problema. Geriau iskart mokyti suni, kad jam i galva net nesautu, kad galima urgti ar kasti. As nuo pirmu dienu Axeliui paduodavau is rankos visokiu skanestu ar didesniu grauzalu ir jam begrauziant sugrizdavau ir paimdavau. Tada arba atiduodavau arba paduodavau kokiu kitu skanuku is rankos uz gera elgesi. Vieninteli karta jis suurzge kai buvo mazdaug 5 menesiu ir besisveciuojant pas MB tevus jis gavo didziuli zalia kaula pagrauzimui. Grauze jis ta kaula kokias 10 minuciu ir mums jau sedant prie stalo as nusprendziau atimti kaula, kad galeciau ramiai vakarieniauti nebijodama, kad jis danti nusilaus ar praris per dideli gabala... Priejau paimti ir is tos laimes niekad neturejus kaulo mano bernas sugalvojo "papriestarauti" man. Situacija buvo isspresta ir isaiskinta vienu geru pliaukstelejimu per nosi. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai as girdejau savo suni urzgianti ant manes.

Del musimo - kaip kazkas jau sake, labai priklauso nuo suns ir situacijos. Axelis i kaili yra gaves tik kokius 3 kartus. Bet gavo taip, kad vargsas galvojo mirs. Jam daug ir nereikia. Siaip pakanka pakelto balso arba net zvilgsnio. Jis greitai pajaucia mano pakitusia nuotaika is kuno kalbos. Kokia prasme musimo? Tai neissprendzia problemos, tai tik ivaro suniui baime vel taip pat pasielgti. Tai tik pasako: jei myzciosi ant kilimo gausi i kaili. Bet nepaaiskina suniui koks elgesys yra teisingas.

Ačiū už išsamų atsakymą. Iš rankų aš ją šeriu, bet skaniuko atimti nebandžiau. Lauke surastą kaulą išskapštau iš nąsrų- neurzgia.
O dresuoti labai noriu, mano svajonė čia. Tik su pinigėliais šiuo metu niekaip neišsitenkam blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.Vėl nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 11 16, 17:59)
Ačiū už išsamų atsakymą. Iš rankų aš ją šeriu, bet skaniuko atimti nebandžiau. Lauke surastą kaulą išskapštau iš nąsrų- neurzgia.
O dresuoti labai noriu, mano svajonė čia. Tik su pinigėliais šiuo metu niekaip neišsitenkam blush2.gif

Paklusnumo pagrindu galima ir namie patiems pasimokyti. Tam pinigu nereikia isleisti mirksiukas.gif
Internete pilna geru video apie paprastas komandas kaip "fu".
Atsakyti
labas pirmadienis biggrin.gif
tylu temoj. Atėjau paburbėt : kur tik nepaskaitysi,visi sutartinai rašo,kad šuo žino tik "čia ir dabar" jei kažką negerai daro,o paskui jau jį atseit užpuola amnezija ir jis totaliai nebesupranta,ką blogai padaręs. Mano akimis-visiškas briedas.Toks pats,kai dar anksčiau rašė,kad šuo-tik instinktų ir sąlyginių/nesąlyginių refleksų rinkinys.
Kažkada turėjau dvarnių Pifą-mokėjo begales gudrybių ir beveik žmogus buvo,tik kalbėt nemokėjo biggrin.gif .Bet čia jau kai paaugo ir gavo pamokų.Šuniškoj jaunystėj augo palaidas,gal ir nebuvo laikomas šeimos nariu tais laikais,bet visų mylimas.
Taigi kol buvo vežamas šienas,Pifas "supusryčiavo" viščiuką.Liko tik kaklas ir skrandukas iš nabago.Grįžom šeimyna namo-ėgi eibių prikrėsta,vištžudystė įvykdyta.Tai ATA tėvukas kaltininką už kupros,virvele prie kuoliuko,po nosim viščiuko likučius ir smagiai vytele per pasturgalį...
Galiu pasakyt paprastai-tereikėjo vienintelės pamokos.Jei būtų nežinojęs už ką-logiška,viščiukai būtų dinginėję toliau.
Tik aišku,toliau , jau jausdamas nuoskaudą visai vištų giminei,šunėkas labai mielai vydavo jas iš daržo,kai tik sukomanduodavai "Štiš" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 15:21)
Galiu pasakyt paprastai-tereikėjo vienintelės pamokos.Jei būtų nežinojęs už ką-logiška...

Na, kad taip mano Pepei... Tada ir mėsą iš nasrų galėčiau paimt ramia širdim be urzgimo, nepasitenkinimo ir pykčių, ir šikimas namie galbūt pasibaigtų, ir urzgimas ant svetimų šunų... Ir dar daug daug daug dalykų...

O aš pasigirt galiu - mes šeštadienį dalyvavom šunų olimpiadoj Vaiguvoje. Pirmą kartą tokiam renginy - ten reikėjo kuo greičiau šuniui nubėgti 100 metrų. Rezultatai geri, tačiau buvo geresnių - greitesnių ir ilgesnėm kojom lotuliukas.gif Ale smagiai pasikultūrinom, pasibendravom, su naujais žmogais susipažinom smile.gif
Nuotraukų yra Akelos FB, neina įmest čia, kai darbe sėdžiu.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 15:38)
Na, kad taip mano Pepei... Tada ir mėsą iš nasrų galėčiau paimt ramia širdim be urzgimo, nepasitenkinimo ir pykčių, ir šikimas namie galbūt pasibaigtų, ir urzgimas ant svetimų šunų... Ir dar daug daug daug dalykų...

O aš pasigirt galiu - mes šeštadienį dalyvavom šunų olimpiadoj Vaiguvoje. Pirmą kartą tokiam renginy - ten reikėjo kuo greičiau šuniui nubėgti 100 metrų. Rezultatai geri, tačiau buvo geresnių - greitesnių ir ilgesnėm kojom  lotuliukas.gif Ale smagiai pasikultūrinom, pasibendravom, su naujais žmogais susipažinom smile.gif
Nuotraukų yra Akelos FB, neina įmest čia, kai darbe sėdžiu.

urzgimas ant svetimų šunų...vakar turėjau incidentą-blyn,vėl babulkos su palaidais mazgiais-išsivedžiau vakare pasivaikščiot-strapalioja kieme vienas.Aš ryžą drausmint-būtume ėję ir praėję,ale Pinkis be jokios kultūros-gręžės pažiūrėt-mažius kibo į atlapus doh.gif nu blyn,žadą užtraukė,bet kitą kartą iškoliosiu tas bobas-negana kad kiemą prišika(ne bobos ačiūD biggrin.gif ) ,tai dar kitą kartą iš jos džiaugsmo mazgotė liks doh.gif Tik stebiuos šuns stabilumu-kad atitrauktas scenų nekėlė ir greit viską pamiršo.
Šiaip sudrausmintas pro mažesnius praeina,bet šįryt neištvėrė ant dičkio nesulojęs...gavo bart,paskiau ausis suglaudęs ėjo lotuliukas.gif
Dėl tos mėsos atėmimo-nežinau,šeštadienį nusityso žalią kaulą koridoriun graužt,apibariau,atėmiau-nieko nesakė.Ir iš bliūdo kai drabsto,be baimės galiu surinkt ir vos ne burnon sukišt-kas tada buvo lauke su kaulu ir mb-neįsivaizduoju.
O dėl to naminio teršimo...bari ? Aš tai ant šiufelio paėmus po nosim dar pakišau tada -kažkaip nelabai smagu buvo frantui tongue.gif
Ger,lekiu papoksot į notraukas biggrin.gif

neradau,matyt neviešos blush2.gif teks laukt vakaro tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 17 lapkričio 2014 - 15:04
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 15:59)
O dėl to naminio teršimo...bari ?

Tai ne, katučių ploju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 16:04)
Tai ne, katučių ploju biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kas žin...o gal tada padėtų...bliam,prajuokinai , negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 16:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kas žin...o gal tada padėtų...bliam,prajuokinai , negaliu  biggrin.gif

Kaip paklausei, taip atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 16:08)
Kaip paklausei, taip atsakiau  mirksiukas.gif

nu sorry,pirmadienis biggrin.gif bet nuotaika šoktelėjo aukštyn nuo to paklausiau-atsakiau biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 15:38)
Na, kad taip mano Pepei... Tada ir mėsą iš nasrų galėčiau paimt ramia širdim be urzgimo, nepasitenkinimo ir pykčių, ir šikimas namie galbūt pasibaigtų, ir urzgimas ant svetimų šunų... Ir dar daug daug daug dalykų...

Matyt tas Pifas bais ismintingas ir mandagus buvo, ne kaip musu miargos g.gif
Tarkim, mano blonde irgi zino ko nevalia daryt - kai sueda koki s..a lauke, ateina pati kaltu snukiu ir visa issiduoda, kad jau kazka skanavo...as kita syk ir nepastebiu, kad jau kazka prarijo, tik is jos elgesio suprantu..tai kaip cia paaiskint...as gi jos nebaru, bet ji pati tiesiog "sako", kad va, nesusiturejau...
arba daugelis pastebejot, kad jei suo namie padaro bardaka, tada nepasitinka, o jei viskas gerai,dziaugiasi grizusiu seimininku..kaip cia yra g.gif

QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 16:04)
Tai ne, katučių ploju biggrin.gif

Vos "nenuluzau" thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 11 17, 16:55)
kad va, nesusiturejau...

Bet va pati sakai: žino, kad blogai, tačiau vis tiek daro. Pas mus tas pats - žino, kad šikt namie negalima, tačiau vis tiek tą daro. Žino, kad gaus velnių, tačiau vis tiek mėsos neatiduoda.
Atsakyti