Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(11alpina @ 2014 11 18, 14:29)
Mano katinas už ne tokį žvilgsnį pagatavas akis išplėšt, skiepijant - pagatavas akis išplėšt, miegant paglostai - akis išplėš biggrin.gif Negalima liest pilviuko, prie uodegos kailio, jei nešiu iš kambario į lauką, kad smegenis pravėdintų - riaumoja. Kai tik šunys sulova tuoj šoka ant palangės žiūrėt, kas braunasi į kiemą, o jei prašalaitis bando glostyt - kanda.
Sakyčiau baisiau nei šuo biggrin.gif o ir išvaizda klastinga, atrodo meilutis
user posted image

*****, idealus wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 18, 14:17)
nea,šuva nesmirda.Šiek tiek,šunišku prakaitu,kai labai arti prisikiši  tongue.gif . Guolis kas savaitė skalbiamas,dar po truputuką siuvu ir paklotuką-bus galima dažniau pakaitalot  rolleyes.gif Tik kad kartkartėm pilvą pasikasinėja-tai gal nuo to prakaito niežti... tongue.gif 

sunys prakaito liaukas turi tik pedutese, o smirda turbut apkarte riebalai arba siaip lasteles apmirusios. Kaip seno zmogaus...Pastebejau, kad mano baltoji jau kuris laikas "smirdi" lyginant su perpus jaunesne margaja, kurios kailioukas ilgesnis ir siaip ji labiau dvarnius.
---------------
mano mergu serimosi pikas buvo berods rugseji, gal link spalio..dabar tik epizodiskai byra...tada tai as jas kone plikai nupesus buvau, kaip kokias siurkstukes biggrin.gif
Atsakyti
na va, mūsų mėlynoji išklotinė wink.gif

user posted image

dėl šunų maudymo. Pasakykit, ar gerai, mes savo Tūziką maudom sekmadieniais. Reiškia, kas savaitę. Ar nepakenks jam kailiukui? nes neišeina kitaip dar kolkas. Būna paišinas velnio brolis lotuliukas.gif nes jam reikia eiti kartu VISUR: ir į katilinę ugnį kurt/prižiūrėt ir malkos kur atneštos sukrautos (vieną pagalį atsitysė į koridorių, dabar žudo... biggrin.gif ) būna baisus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 18 lapkričio 2014 - 13:59
QUOTE(Džinė @ 2014 11 18, 14:54)
dėl šunų maudymo. Pasakykit, ar gerai, mes savo Tūziką maudom sekmadieniais. Reiškia, kas savaitę. Ar nepakenks jam kailiukui? nes neišeina kitaip dar kolkas. Būna paišinas velnio brolis lotuliukas.gif nes jam reikia eiti kartu VISUR: ir į katilinę ugnį kurt/prižiūrėt ir malkos kur atneštos sukrautos (vieną pagalį atsitysė į koridorių, dabar žudo... biggrin.gif ) būna baisus.

O kas jam būna, kad baisus? Na, prikibo nuo malkos šapų - iššukuokit. kas daugiau jam atsitinka? Jei smalkėm nusivėlė, tai pavalykit popieriniu rankšluosčiu, kad rankų neteptų glostant ir tiek. Ne šūde, atsiprašant, išsivolioja... Kas savaitę nereikia tikrai maudyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 18 lapkričio 2014 - 14:12
O ko jus taip bijot savo sunis maudyti???? As savo maudau kas savaite, be kalbu vardant tobulo ir svaraus kailio, nes smirdeti manoji niekada nesmirda.
Kai atveda draugai savo sunis pasaugoti, visu pirma, ka padarau irgi ismaudau (nebent tai butu suo,kuris laikomas taip pat svariai ,kaip mano), nes zinau,kad dauguma seimininku tinginiai siuo klausimu.
Maudau vakare po paskutinio lauko,kad isdziutu pilnai iki kito, ir nematau kame gali buti bedos ir kam kelt klausima?
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2014 11 18, 14:29)
Sakyčiau baisiau nei šuo biggrin.gif o ir išvaizda klastinga, atrodo meilutis


Vajezau,monstras lotuliukas.gif per kurią vietą jis čia meilutis... bigsmile.gif

nu bet bliam,pas mano dvi drauges irgi tokie pridūrkai doh.gif plius dar viešniom rankinukų rankenas apgraužia,jei nepaslepi... blink.gif tiksliau,mergos ten...nu ir kam toks gyvūniuks reikalingas blink.gif
Papildyta:
QUOTE(cile @ 2014 11 18, 14:49)
sunys prakaito liaukas turi tik pedutese, o smirda turbut apkarte riebalai arba siaip lasteles apmirusios. Kaip seno zmogaus...

vava,labai tiksliai nusakyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 11 18, 16:15)
O ko jus taip bijot savo sunis maudyti???? As savo maudau kas savaite, be kalbu vardant tobulo ir svaraus kailio, nes smirdeti manoji niekada nesmirda.
Kai atveda draugai savo sunis pasaugoti, visu pirma, ka padarau irgi ismaudau (nebent tai butu suo,kuris laikomas taip pat svariai ,kaip mano), nes zinau,kad dauguma seimininku tinginiai siuo klausimu.
Maudau vakare po paskutinio lauko,kad isdziutu pilnai iki kito, ir nematau kame gali buti bedos ir kam kelt klausima?

Kadangi aš namuose auginu du sveikus, normalius, ne parodinius šunis, tai tikrai nematau reikalo kas savaitę jų maudyti. Jau mėnuo praėjo nuo kirpėjų apsilankymo, kailis šampūnu nebekvepia, nosį įkišus į gaurus jaučiasi tas mielas savo šuns kvapas.Kailis švarus, nelabai suvokiu kam reiktų kas savaitę maudyti.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 11 18, 15:15)
O ko jus taip bijot savo sunis maudyti????

skaičiau,kad šaltuoju metų laiku reikia suretint šunų maudynes,jei tai ne koki jorkiukai,kadangi nusiplauna riebalinis sluoksnis,kuris yra kaip papildoma apsauga nuo šalčio.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 11 18, 14:45)
Kailis švarus, nelabai suvokiu kam reiktų kas savaitę maudyti.

Gal ant balto kailio labiau matosi g.gif Maniškio kamufliažinis,tai kol neprasmirsta arkliu, irgi nemaudau biggrin.gif .Nebent kur išsivolioja.Kaip pvz.prieš porą savaičių, pasilakstęs miške ,grįžo bernelis varvantis, išsivoliojęs kažkokiam silkių aliejuj doh.gif Kur jis miške tų koncervų rado,velnias žino,ale jau kvapelis blink.gif Skalbiau ir žiaukčiojau.

Gerulis katinukas 11alpina thumbup.gif Pas mano mamą dvi tokios.Kaimynės ,eidamos kavos, prašo uždaryt narve anuos leopardus biggrin.gif .Bartas net žviegia prie durų,kai bandau įsivest butan.Būtų amen sobakai,jei visus palaidus palikt...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 11 18, 12:15)
O ko jus taip bijot savo sunis maudyti???? As savo maudau kas savaite, be kalbu vardant tobulo ir svaraus kailio, nes smirdeti manoji niekada nesmirda.

Tu su sampunu maudai kiekviena savaitgali? Nu maniskis irgi daughter balto turi, bet su sampunu tik karta (du buna tik jei lapes paliktoje kruveleje issivolioja). Nemaciau niekada reikalo maudyti dazniau. Nu jis kaip buna baltas taip ir lieka net po gero ilgo vaiksciojimo. O taviske sakei ir laukais nelaksto tai koks tikslas ja muiluoti taip daznai? Ar pas ja plaukas visai nesivalo?
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 11 18, 11:54)
dėl šunų maudymo. Pasakykit, ar gerai, mes savo Tūziką maudom sekmadieniais. Reiškia, kas savaitę. Ar nepakenks jam kailiukui? nes neišeina kitaip dar kolkas. Būna paišinas velnio brolis lotuliukas.gif nes jam reikia eiti kartu VISUR: ir į katilinę ugnį kurt/prižiūrėt ir malkos kur atneštos sukrautos (vieną pagalį atsitysė į koridorių, dabar žudo... biggrin.gif ) būna baisus.

tai neplaukite su sampunu taip daznai. Jei issimurzina su siltu vandeniu isplaukite po dusu ir tiek. As pernai metais visa gruodi turejau suni maudyt ar bent kojas ir papilve apiplauti beveik kiekviena diena, nes kasdien lietus pyle ir purvo ant kiekvieno kampo buvo. Tai be sampunu ismaudydavau, isdziovindavau ir pasukuodavau. Buvo pukuotas ir grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 11 18, 19:42)
Tu su sampunu maudai kiekviena savaitgali? Nu maniskis irgi daughter balto turi, bet su sampunu tik karta (du buna tik jei lapes paliktoje kruveleje issivolioja). Nemaciau niekada reikalo maudyti dazniau. Nu jis kaip buna baltas taip ir lieka net po gero ilgo vaiksciojimo. O taviske sakei ir laukais nelaksto tai koks tikslas ja muiluoti taip daznai? Ar pas ja plaukas visai nesivalo?

Su sampunu du kartus ir kondicionierium po visu sampunu, poto dziovinu ir sukuoju.Taip liepe veisejai ,sekmingai dirbantys 14 metu ir visi kiti mano suns veisles atstovai, kad plaukas iki zemes augtu sveikas ir grazus.
Maniske laksto esfaltu, pedutes lieka juodos,jas kaskarta plaunu vandeniu, o pats plaukas susiriebaluoja,kaip pas zmones panasiai, ties saknim.
Uztrunku apie 3 valandas kas karta,bet manau tai puikus budas suns ir seiminko rysiui stiprinti,nors ir seip juo nesiskundziu,bet daugumai,kaip matau cia paskaicius nepakenktu.
Jei toks daznas maudymas nepakenkia tokiam gleznam ir trapiam suneliui kaip mano ir jo silkiniams plaukams, ko jau bijoti del stambiu sunu?

Kai paskaitau diskusijas- "Gal kvapelis atsirado, nuo apmirusiu odos lasteliu ar pastovejusiu riebalu g.gif , aj nu, bet giliai nosies neikisus nelabai dar smirda" Nu sorry, bet norisi ziaugcioti. doh.gif
"Susals netekes riebalinio sluoksnio ant kailio"( ir to riebalo netekimo bijo seimininke, kasdien tukinanti savo suni kosemis, beje kuris anskciau gyveno lauke apskritai) .... Tai gal ir pati nesiplaunat daznai galvos,kad smegenys nepersaltu be riebalinio sluoksnelio?
Slapio i lauka isvaryt nebutina, o ir seip jei bute gyvena,kada jis ten susals ypac jei suo su pavilne ir i lauka iseina tik budamas sausas?
Atsakyti