Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(cile @ 2014 11 17, 16:55)
Matyt tas Pifas bais ismintingas ir mandagus buvo, ne kaip musu miargos  g.gif
Tarkim, mano blonde irgi zino ko nevalia daryt - kai sueda koki s..a lauke, ateina pati kaltu snukiu ir visa issiduoda, kad jau kazka skanavo...as kita syk ir nepastebiu, kad jau kazka prarijo, tik is jos elgesio suprantu..tai kaip cia paaiskint...as gi jos nebaru, bet ji pati tiesiog "sako", kad va, nesusiturejau...
arba daugelis pastebejot, kad jei suo namie padaro bardaka, tada nepasitinka, o jei viskas gerai,dziaugiasi grizusiu seimininku..kaip cia yra  g.gif
Vos "nenuluzau"  thumbup.gif  lotuliukas.gif

ai...protingas dvarnius,bet ne išmintingas tai tikrai...tiesiog kai padoriai gauni skūron,pasikartot procedūros kažkaip nesinori lotuliukas.gif
jo,kai Pinkis prisikakojęs namie buvo tai irgi pasitiko džiaugdamasis bais jau santūriai hihihi.gif
ir va dėl to niekaip nesutinku,kad šuva neturi kaltės jausmo arba kad nežino už sekundės,ką prisidirbo rolleyes.gif

smagiai pašnekėjom,ane ? lotuliukas.gif Vis žadam mudu su Pinkiu atitipent iki Norfos,bet savaitgalį bais tingėjom abudu,šį važiuosim anytos lankyt-išbandysim naujas petnešas...tikiuos , nenusidauš ten galiorkoj,kol Žemaitijon nusigausim-visgi nauji "pakinktai", naujas stresas... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 16:58)
Bet va pati sakai: žino, kad blogai, tačiau vis tiek daro. Pas mus tas pats - žino, kad šikt namie negalima, tačiau vis tiek tą daro. Žino, kad gaus velnių, tačiau vis tiek mėsos neatiduoda.

bando vierchą parodyt tongue.gif
Gal senų drastiškų metodų reik imtis-nosį kakin,diržiuku-pasturgalin...su grėsmingu moralu lygiagrečiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 17:06)
Gal senų drastiškų metodų reik imtis-nosį kakin,diržiuku-pasturgalin...su grėsmingu moralu lygiagrečiai  rolleyes.gif

Kartais pagalvoju, gal ir gerai, kad tu manęs realiai nepažįsti lotuliukas.gif Atsiimtum šitą sakinį lotuliukas.gif
Gal nori pabandyt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 17:24)
Kartais pagalvoju, gal ir gerai, kad tu manęs realiai nepažįsti  lotuliukas.gif  Atsiimtum šitą sakinį  lotuliukas.gif
Gal nori pabandyt?  bigsmile.gif

būtų visai įdomu susipažint biggrin.gif

A ką? Galvą nukąstų ? bigsmile.gif biggrin.gif Juk nedicka,nepasieks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 17:39)
būtų visai įdomu susipažint  biggrin.gif

A ką? Galvą nukąstų ?  bigsmile.gif  biggrin.gif Juk nedicka,nepasieks  biggrin.gif

Aš ne ta, kuri lengvai pasiduoda. Todėl labai juokina tavo tie pasakymai "ar bari už šikimą?", "reikia drastiškų metodų" ar "padoriai duot skūron". Jei mane pažinotum, tikrai nesiūlytum to, nes puikiai žinotum, kad aš tą moku puikiai smile.gif Mano šunys, nebijau pripažint, gauna velnių. Stipriai. Kai yra už ką. Pas mus nėra jokio "truputį subariau, kad esi toks negeras šunelis, tai dabar susigėsk ir galvok apie savo nederamą elgesį". Pas mus stengiamasi pasiekti maksimumą - maksimumas laimės už puikų elgesį (net jei tai pašikimas laukuose), tačiau taip pat ir maksimumas bausmės, jei tai yra elgesys, kurio netoleruojame. Kitu atveju negalėčiau augint dviejų dominuojančių šunų. Aš esu kalė dominantė namuose lotuliukas.gif
Todėl galiu tau laisvai pasiūlyt pamėgint pakariaut su Pepe. Esu garantuota 100 proc. kad man išėjus iš namų, ji per 3 minutes atsiras lovoje ar ant sofos, kur per visą savo gyvenimą man esant namie nėra užlipus. O pabandžius nustumt, nesu garantuota, kad nekąstų. Urgztų ir bandytų gąsdinti - garantuotai. Kad mėsos iš jos nepaimtum - garantuoju. Nors už visus šitus čiūdus ji yra bausta taip, kad tamsiam tunely tikrai matė šviesą. Ir tai nebuvo traukinys smile.gif Tik pasimokyti nepasimokė, nors žino puikiai, kad elgiasi blogai.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 16:54)
Aš ne ta, kuri lengvai pasiduoda. Todėl labai juokina tavo tie pasakymai "ar bari už šikimą?", "reikia drastiškų metodų" ar "padoriai duot skūron". Jei mane pažinotum, tikrai nesiūlytum to, nes puikiai žinotum, kad aš tą moku puikiai  smile.gif

As irgi skaitau ir sypsau i usa, kaip kiausinis vista moko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 17:54)
Aš ne ta, kuri lengvai pasiduoda. Todėl labai juokina tavo tie pasakymai "ar bari už šikimą?", "reikia drastiškų metodų" ar "padoriai duot skūron". Jei mane pažinotum, tikrai nesiūlytum to, nes puikiai žinotum, kad aš tą moku puikiai  smile.gif

Oi,aš neabejoju kad jei sakai-taip ir darai biggrin.gif Bet kaip ir sakai-nu nepažįstu tavęs,gal skaitai savo šunims paskaitas apie gerą elgesį biggrin.gif Mano yda-vis pasitikslint,kas bent jau čia būna visada neteisingai suprantama,ane,linamong biggrin.gif Tai užtai nesijuokit,merginos biggrin.gif
Nemokau,net nepanašu į pamokas.Man pačiai dar "mokytis,mokytis ir dar kartą mokytis" kaip sakė vienas blogio genijus biggrin.gif Tik va paklausiu gal ko nederėtų,juk reik įsitikint. tongue.gif ax.gif nors tai ir stipriai pakelia nuotaiką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
užsispyrus stipriai ta tavo Pepina mirksiukas.gif Tokio šuns nesu turėjus,todėl net neabejoju,kad jin man faką parodytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 17:13)
Mano yda-vis pasitikslint,kas bent jau čia būna visada neteisingai suprantama,ane,linamong  biggrin.gif Tai užtai nesijuokit,merginos  biggrin.gif

Taip taip, mong. Visi mano nika kazkodel mongina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 17, 18:15)
Taip taip, mong. Visi mano nika kazkodel mongina. biggrin.gif

tfu,atsiprašau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu bliam,bet visąlaik taip ir skaitydavau doh.gif biggrin.gif kas per pirmadienis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 16:06)
ai...protingas dvarnius,bet ne išmintingas tai tikrai...tiesiog kai padoriai gauni skūron,pasikartot procedūros kažkaip nesinori  lotuliukas.gif
jo,kai Pinkis prisikakojęs namie buvo tai irgi pasitiko džiaugdamasis bais jau santūriai  hihihi.gif
ir va dėl to niekaip nesutinku,kad šuva neturi kaltės jausmo arba kad nežino už sekundės,ką prisidirbo  rolleyes.gif

Tikrai sutinku, teko paciai matyt smile.gif kazkada gryzus radau savo daiktus pametytus, pirstu rodau ir klausiu kas cia? Garis ausis tik atmete atgal ir eina link duru nusukes akis biggrin.gif nors nebuvau isitikinus ar ne katino darbas buvo biggrin.gif

Dar sestadieni ligoninej pasedejom, kalbu tel su mama, sakau suni paserk, girdziu ipyle, sako prasom, paskui mama sako - ka reikia jam sakyt kad estu? lotuliukas.gif pas mus jis visada atsigules laukia ir po "imk" tik eda smile.gif


Smagiai cia ziuriu persimetet laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 11 17, 17:59)
As irgi skaitau ir sypsau i usa, kaip kiausinis vista moko. biggrin.gif

GinkDie, nesakau, kad manęs mokyt negalima. Tiesiog norisi pasakyt, kad linksma kartais pačiai klausytis, kaip žmonės patarimus duoda smile.gif

QUOTE(lututė @ 2014 11 17, 18:13)
Oi,aš neabejoju kad jei sakai-taip ir darai  biggrin.gif

Patikėk, darau biggrin.gif aš nejaučiu gailesčio šuniui, jei jis tikrai to nusipelnęs. Taip pat man negėda ir negaila baletą sušokt, jei jis pasielgė puikiai smile.gif

QUOTE(*Carma @ 2014 11 17, 19:32)
Tikrai sutinku, teko paciai matyt smile.gif kazkada gryzus radau savo daiktus pametytus, pirstu rodau ir klausiu kas cia? Garis ausis tik atmete atgal ir eina link duru nusukes akis biggrin.gif nors nebuvau isitikinus ar ne katino darbas buvo biggrin.gif

Tai buvo pirmas kartas, kai daiktai buvo išmėtyti? O gal šuo jau buvo drausmintas bebandantis tą daryti?
Jei maniškiai ką nors prisidirbtų ir aš puikiai žinočiau, kuris tą padarė (pvz. iškasė mano mamos tulpyne duobę - didelėm kojom apipėduotą, gilią, plačią duobę, na, tokią beveik kareiviui apkasams lotuliukas.gif ), išeičiau ir garsiai užklausčiau: "kas čia šitaip padarė?" Aš esu beveik 100 proc. įsitikinusi, kad matyčiau tokį vaizdelį: vienas šuo guli uodegą po savim pakišęs, ausis suskliaudęs ir prie žemės prisiplojęs, nors į jį nė akių nepasuku. Tuo tarpu kitas binzinėtų aplink vizgindamas uodegą, vaidindamas slieką su mimika "ale, mam, žinok, ir aš ką tik pamačiau, mat buvau pamyžt nulėkęs pas kaimynus..." Dažniausiai antrojo kojos ir galva būna žemini tiek, kad klausimų neturėtų kilt...
Atsakyti
Maniškės visvien niekad kaltos neatrodo - jei dirba ką nors, už ką vietoj gavo skūron tai jo, pridirba ir jau varo slėptis, bet visa kita - tapetai, pagraužimai, batai - nei kiek, sėdi, uodegą vizgina ir matai, kaip aš čia fainei padariau biggrin.gif Jei viena prisirba kažką neleidžiamo, nu va balą koridoriuj - gali spėliot iš kvapo kuri, nes ausis užlenkusios slepiasi abi (o šiaip niekad skūron nedaviau už tai) jei grįžtu blogesnės nuotaikos, kad ir nieko nebūna pridariusios, eina slėptis. Tiesiog skaito kūno kalbą.
Pas mane mergos vilkelį gano. Anas joms neaiškus, nes ne visai šuo - nu kažkoks kitoks. Katė jį aukštyn kojom apvertė, o Mažas eismą reguliuoja, vilkeliui snukius teliko laižyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 11 17, 19:51)
Tai buvo pirmas kartas, kai daiktai buvo išmėtyti? O gal šuo jau buvo drausmintas bebandantis tą daryti?
Jei maniškiai ką nors prisidirbtų ir aš puikiai žinočiau, kuris tą padarė (pvz. iškasė mano mamos tulpyne duobę - didelėm kojom apipėduotą, gilią, plačią duobę, na, tokią beveik kareiviui apkasams  lotuliukas.gif ), išeičiau ir garsiai užklausčiau: "kas čia šitaip padarė?" Aš esu beveik 100 proc. įsitikinusi, kad matyčiau tokį vaizdelį: vienas šuo guli uodegą po savim pakišęs, ausis suskliaudęs ir prie žemės prisiplojęs, nors į jį nė akių nepasuku. Tuo tarpu kitas binzinėtų aplink vizgindamas uodegą, vaidindamas slieką su mimika "ale, mam, žinok, ir aš ką tik pamačiau, mat buvau pamyžt nulėkęs pas kaimynus..." Dažniausiai antrojo kojos ir galva būna žemini tiek, kad klausimų neturėtų kilt...

Po labai ilgo tarpo, taip g.gif zinoma drausminam, net koju dar neleidziu savo grauzt, vis dar iesko pakramtyt savo papildomu pirstu biggrin.gif
Naglai cia lotuliukas.gif
Atsakyti