Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

QUOTE(enura @ 2014 11 21, 23:43)
MM siuskit, pas jas tikrai greiciausiai sita parduotuve susirenka, kitur tai buna lieki be nieko, nesirenka  unsure.gif

Tikrai taip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 21, 21:31)
O kuriuo metu? Nieko is FP negavau i emaila, bet kaip tik zadu i parduotuve uzsukt ta megztuka ilga pasimatuot, tai mazum apsimoketu pabudet online.


man atrodo ne tik online bus, bus ir realiose parduotuvese, nes raso:
online 7pm-11pm ( est)
ir
5pm-9pm (local)

galiu meila persiust, gal aiskiau bus ax.gif jei nori parasyk i az 4u.gif
Papildyta:
Uzsimaniau skrybeles ax.gif Sita man visai faina atrodo g.gif

http://www.freepeopl...-band-felt-hat/

nors gal daugiau tokia ziemiska ji ane?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 22, 00:00)
man atrodo ne tik online bus, bus ir realiose parduotuvese, nes raso:
online 7pm-11pm ( est)
ir
5pm-9pm (local)

galiu meila persiust, gal aiskiau bus  ax.gif jei nori parasyk i az  4u.gif


O kodo jokio nereik, automatiskai bus taikoma? Jauciu neprisiruosiu iki pardes siandien, tai online pirkciau - siaip ar taip parduotuvej is norimu tik ta megztuka turi, o nei dominacios suknutes, nei batuku nera....
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 21, 22:46)
Tikrai taip  wink.gif

Ką perki?
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 21, 23:04)
O kodo jokio nereik, automatiskai bus taikoma? Jauciu neprisiruosiu iki pardes siandien, tai online pirkciau - siaip ar taip parduotuvej is norimu tik ta megztuka turi, o nei dominacios suknutes, nei batuku nera....


apie kodus nieko neraso, tai kaip suprantu automatiskai ribota laika bus 4u.gif
Atsakyti

na va megztukas, tik foto labai jau nekokios mano. neturiu nei normalaus veidrodzio nei apsvietimo dabar… bet zodziu gyvai megztukas fainas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siriii: 21 lapkričio 2014 - 23:19
QUOTE(enura @ 2014 11 22, 00:14)
apie kodus nieko neraso, tai kaip suprantu automatiskai ribota laika bus  4u.gif


Aciu 4u.gif Susikroviau krepsi ir lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(zakiene @ 2014 11 22, 00:06)
Ką perki?

As tik papuosalu pora nusiunciau. Daugiau nezinau, kazko labai trokstamo nera... Ir apskritai netinkamas laikas sitai nuolaidai, rimtesniu daiktu prisisakius doh.gif biggrin.gif
Siaip bus dar tu kodu... Pernai gal tris kartus gruodzio men kodukus dave....

Ka jus imat gero? ax.gif
Atsakyti
As tai tuos sortus nusiunciau kuriu man vis nenukainuoja biggrin.gif neradau niekur kitur geresniu, reikia man ju nors tu ka rolleyes.gif
ir dar skrybele nusiunciau, bet parasiau kad pirktu tik su max off, tai bus sioks toks stabdis, nes irgi nezinau noriu labai ar nelabai ir ar isvis nesiosiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 22, 00:39)
As tai tuos sortus nusiunciau kuriu man vis nenukainuoja  biggrin.gif neradau niekur kitur geresniu, reikia man ju nors tu ka  rolleyes.gif
ir dar skrybele nusiunciau, bet parasiau kad pirktu tik su max off, tai bus sioks toks stabdis, nes irgi nezinau noriu labai ar nelabai ir ar isvis nesiosiu  ax.gif  biggrin.gif

Grazi skrybele wink.gif jei nesiociau jas, patiktu biggrin.gif
Sortai tie faini labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 21, 23:51)
Grazi skrybele wink.gif jei nesiociau jas, patiktu  biggrin.gif
Sortai tie faini labai  thumbup.gif


as irgi nenesioju, ir net nezinau ar nesiociau ... blush2.gif bet patinka. Ir kai dabar buvau Sicilijoj uzejau skrybeliu parduotuve netycia, tai Fedoros tipo labai gerai ziurejosi wub.gif tai vat sumasciau kad gal visai noreciau biggrin.gif

o tie sortai tai senai ramybes neduoda man. o tu gal juos jau turi?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 22, 00:57)
as irgi nenesioju, ir net nezinau ar nesiociau ...  blush2.gif bet patinka. Ir kai dabar buvau Sicilijoj uzejau skrybeliu parduotuve netycia, tai Fedoros tipo labai gerai ziurejosi  wub.gif tai vat sumasciau kad gal visai noreciau  biggrin.gif

o tie sortai tai senai ramybes neduoda man. o tu gal juos jau turi?

Nea, neturiu tu sortu, nors man jie tobuli atrodo thumbup.gif
Atsakyti