Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 52

QUOTE(rokada @ 2014 11 21, 23:18)
Merginos, ar esat kuri susidūrusi su spinduliniu pneumonitu? Ta prasme spinduliavimas sukelia ji, ir dabar skiriamas prednizolonas ir antibai kartu..... :-(

4u.gif

Vyrui mano taip pat buvo.spindulinis pneumonitas.prasidejo kazkur po menesio po spinduiavimo.temperatura buvo.plaucio skausmas.ir atsikosejimas brudais kazkokiais.Gere antibiotikus is pradziu vienus.paskui kitus.praejo..Tesesi gana ilgai.ga pora menesiu..Gydytojas aiskino.kad uzsikisa paucio vieta.kur del auglio neprakvepuoja.papuola infekcija.ir prasideda uzdegimas.Siaip bukle praeinantu.nenusimink dar...Angele vyrui po chemijos cia tokia bukle?Ir as noreciau tureti NERA salia blush2.gif laikykis 4u.gif Willow nors kiek geriau?kaip jus?
Atsakyti
Ida, vyrui labai nukrito rodikliai, galima sakyti tarp chemijų, bet jis geriamą chemiją gauna, chemoterapijai turėjo gultis 25 dieną, dėl karščiavimo, neutrofilų ir leukocitų kritimo paguldė savaite ankščiau. Pagaliau pakilo rodikliai, keistas šį kartą filgrastimo veikimas, gana vėlyvas. Bet crb buvęs gana stabilus, padvigubėjo, kai pamačiau šį ryt aptirpau. Pakeitė antibiotikus, tikiuosi ratas prisabdytas.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 11 21, 23:41)



QUOTE(ida1 @ 2014 11 22, 11:39)
Vyrui mano taip pat buvo


Dekui Angele ir Ida. smile.gif
mano teciui i pabaiga spinduliavimo atsirado kosulys, temperatura ir crb kilt pradejo... Vieni antibijotikai nepadejo, keite i kitus - ir vel nieko.. crb kyla, tempa ir. Tai dabar po tyrimu hormonai ir dar palikti antibijotikai...
tikiuosi issikapstysim. nors oganizmui tai doh.gif chemo, spinduliai dabar dar doze antibu ir hormonu.........

sveikatos!! laikomes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokada @ 2014 11 22, 16:35)
Dekui Angele ir Ida. smile.gif
mano teciui i pabaiga spinduliavimo atsirado kosulys, temperatura ir crb kilt pradejo... Vieni antibijotikai nepadejo, keite i kitus - ir vel nieko.. crb kyla, tempa ir. Tai dabar po tyrimu hormonai ir dar palikti antibijotikai...
tikiuosi issikapstysim. nors oganizmui tai  doh.gif  chemo, spinduliai dabar dar doze antibu ir hormonu.........

sveikatos!! laikomes  4u.gif

vyro crb buvo berods apie 63.scenarijus panasus.kol pritaikys antibiotikus doh.gif
Atsakyti
Man dėl plaukų iškilo klausimas.
Plaukai pradėjo slinkti kuokštais praėjus 2 sav.po pirmos chemijos. Aš aišku nelaukiau kol visi išslinks ir nuskutau juos visiškai. Dabar artėjant trečiai chemijai žiūriu, kad man jie atauga blink.gif kaip taip gali būti? g.gif ar tai reiškia, kad chemija neveikia? g.gif
Juk ir gydytoja aiškiai man pasakė, kad plaukai pradės ataugti tik tada, kai baigsis visi chemoterapijos kursai ir tik praėjus mėnesiui.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 11 23, 00:40)
Man dėl plaukų iškilo klausimas.
Plaukai pradėjo slinkti kuokštais praėjus 2 sav.po pirmos chemijos. Aš aišku nelaukiau kol visi išslinks ir nuskutau juos visiškai. Dabar artėjant trečiai chemijai žiūriu, kad man jie atauga blink.gif  kaip taip gali būti? g.gif ar tai reiškia, kad chemija neveikia? g.gif
Juk ir gydytoja aiškiai man pasakė, kad plaukai pradės ataugti tik tada, kai baigsis visi chemoterapijos kursai ir tik praėjus mėnesiui.


Tas pūkelis tikrai ne plaukai. Būsi plika gražia gaal net blizgia galva. Būna taip kartais, bet vis tiek slinks plaukeliai (iš visur). Depiliacijos nereiks.
Apie gydymo efektyvumą pagal plaukų slinkimą tikrai spręsti nereikia. Neprisigalvokit.
Atsakyti
Ačiū merginos ir moterys, pas mane nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 11 22, 23:40)
Man dėl plaukų iškilo klausimas.
Plaukai pradėjo slinkti kuokštais praėjus 2 sav.po pirmos chemijos. Aš aišku nelaukiau kol visi išslinks ir nuskutau juos visiškai. Dabar artėjant trečiai chemijai žiūriu, kad man jie atauga blink.gif  kaip taip gali būti? g.gif ar tai reiškia, kad chemija neveikia? g.gif
Juk ir gydytoja aiškiai man pasakė, kad plaukai pradės ataugti tik tada, kai baigsis visi chemoterapijos kursai ir tik praėjus mėnesiui.


Aš irgi taip panikavau. smile.gif nustojo atauginet, nuslinko visi, markeris perpus mazesnis po visu chemiju tapo, taip kad suveike! Bet budavo pvz, kad koju plaukai atauga ir jau skust reikia blush2.gif biggrin.gif ar ant galvos nauju atsiranda. Bet greit nustojo atsiradinet biggrin.gif

Atsakyti
Čia toks praktinis klausimas iškilo, gal kas nors darėtės kaulų scintigrafiją. Patys, savo lėšomis. Nebūtų tai greičiau nei laukti eilėje su siuntimu?
Miestas nesvarbu. Jei ne kur nors Zimbabvėj, o iš kaimynų, tai net šalis nesvarbu. Lenkija, Latvija, Norvegija tarkim.
Atsakyti
QUOTE(Šerkšnas @ 2014 11 24, 20:03)
Čia toks praktinis klausimas iškilo, gal kas nors darėtės kaulų scintigrafiją. Patys, savo lėšomis. Nebūtų tai greičiau nei laukti eilėje su siuntimu?
Miestas nesvarbu. Jei ne kur nors Zimbabvėj, o iš kaimynų, tai net šalis nesvarbu. Lenkija, Latvija, Norvegija tarkim.

Neteko, bet gal reikia aiškintis pirmiausiai pas mus pačioje gydmo įstaigoje, kuri atlieka tokius tyrimus, kada padarytų ir kiek kainuotų be siuntimo.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 11 24, 19:54)
pačioje gydmo įstaigoje, kuri atlieka tokius tyrimus, kada padarytų  ir kiek kainuotų be siuntimo.

Va čia ir yra esmė- eina 2 eilės: 1- mokama, 2- paprasta doh.gif Ir tik gerai išklausinėjus paaiškėja, kad yra mokama eilė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 11 23, 00:13)
Tas pūkelis tikrai ne plaukai.


tai, kad ne pūkelis, o ežiukas blink.gif

_________
lašina šiandien man 3 chemiją smile.gif
Atsakyti