Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 52

QUOTE(NERA @ 2014 11 26, 09:45)
Ne verysad.gif Vis dar klinikose.Turim dar bilietus savaitgaliui, labai tikimės, kad pavyks.


laikom kumčius ir minim maldose, pavyks, turi pavykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 11 26, 09:45)
Ne verysad.gif Vis dar klinikose.Turim dar bilietus savaitgaliui, labai tikimės, kad pavyks.

Žinoma, kad pavyks. Jau daugiau kaip puse pinigelių surinkta ir vis daugėja. Jūs tik laikykitės ir toliau taip tvirtai. Tepadeda jums Dievas.

Remedy, nebuvote dar konsultacijoje Londone?
Karme, kur dingote, kaip laikotės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvyne9: 26 lapkričio 2014 - 10:32
QUOTE(NERA @ 2014 11 26, 08:45)
Ne verysad.gif Vis dar klinikose.Turim dar bilietus savaitgaliui, labai tikimės, kad pavyks.
Taip ir bus, jūs krendat ir gydotės. Tikiu, kartu.

willow, kaip jūs? Ar kartojo seansą dėl skysčių? Kaip jaučiatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 26 lapkričio 2014 - 19:02
QUOTE(dvyne9 @ 2014 11 26, 11:28)
Žinoma, kad pavyks. Jau daugiau kaip puse pinigelių surinkta ir vis daugėja. Jūs tik laikykitės ir toliau taip tvirtai. Tepadeda jums Dievas.

Remedy, nebuvote dar konsultacijoje Londone?
Karme, kur dingote, kaip laikotės?

Sveikos ir būkite sveikos ilgai, ilgai. Aš laukiu antros chemijos, ji bus antradienį, tačiau ant odos vis daugėja visokių darinukų ir jie greitai plečiasi, nepaisant chemijos. Darau ką sako gydytojas ir tiek
Atsakyti
Labas mielosios,


Gavau laišką, į Londoną tik kitą antradienį. Lėtai čia juda viskas, nepatinka man taip. Nuo PET'o iki dabar jau turbūt praėjo mėnuo doh.gif Ten (Londone)turbūt irgi atsakymų tą pačią dieną niekas neduos, dar savaitė. Pas savo daktarą sužinot rezultatų, dar savaitė, nutars kokį vis tik gydymą skirti, dar savaitė...žiū, ir Kalėdos! Limfmazgis atrastas ir negydytas nuo rugpjūčio mėnesio.. Va iš kur tos trumpo išgyvenamumo statistikos (man su limfmazgiais 36mėn) nes niekas neskuba. Su mama juokiamės, jei būčiau čia gydžiusis, būčiau dar tik kokią chemiją įpusėjus su tokiais tempais.

NERA, dar turit laiko iki savaitgalio. Su Dievo pagalba tik į priekį!
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 11 26, 19:04)
Sveikos ir būkite sveikos ilgai, ilgai. Aš laukiu antros chemijos, ji bus antradienį, tačiau ant odos vis daugėja visokių darinukų ir jie greitai plečiasi, nepaisant chemijos. Darau ką sako gydytojas ir tiek


O kaip pirmą chemiją atlaikėte? skausmų nebuvo? O ką gydytoją sakė dėl tų darinikų, kai buvote kraujo kontrolėje?



NERA, stiprybės Jums 4u.gif Kaip Kotrynai skausmai? Gal dabar ne tokie stiprūs, tada kai parašėte, kad ji klykia iš skausmo ir prašo nupjauti ranką, taaaaaip motiniškai jos pagailo.....
verysad.gif



Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 11 26, 21:41)
O kaip pirmą chemiją atlaikėte? skausmų nebuvo?  O ką gydytoją sakė dėl tų darinikų, kai buvote kraujo kontrolėje?

Chemija praėjo be skausmų, tiek kiek skaudėjo koją iki jos, tiek ir po jos. Gydytojas perspėjo, kad trečią dieną gali skaudėti sąnarius ir praktiškai bet ką, prisipirkau tramadolio, bet dar nevartojau. Šiaip visokių nesmagumų buvo, širdis labai užkalė, spaudimas pakilo, silpna, nors tai gal ir ne vien dėl chemijos. Kraujo kontrolė pas mane praėjo neakivaizdžiai, aš pati nebuvau pas gydytoją, bet apie tuos augliukus aš jam sakiau dar prieš chemiją, juk du pirmus nuoperavo ir jie buvo metastatiniai. Aš klausiau ar juos gali paveikti chemija, gavau lyg ir teigiamą atsakymą, antradienį vėl paklausiu. Tik bendros žinios sako, kad melanoma mažai kam pasiduoda verysad.gif
Atsakyti
Aš išgyvenu chemijos šalutinius wacko.gif
klausimas: vaistų Ondansentronum (Zofran) informaciniam lapelyje, rašoma, kad vartojant kartu su Tramadoliu galima šių abiejų vaistų sąveika.
Kokia ji?

Aš tik pastebėjau, jei pirma susileidžiu Zofraną, o po pusvalandžio( ar vėliau) Tramadolį, tai jis "panaikina" Zofrano efektą ir vėl prasideda pykinimas doh.gif (dar stipresnis)
Tai gal pirmiausia reikia leisti Tramadolį, o tik paskui Zofraną? g.gif Kaip "teisingai" leistis siuos abu vaistus?
Atsakyti
Leonile, linkiu, kad geičiau praeitų pašaliniai poveikiai.
Poveikio nežinau, zofraną vyras geria dažnai, bet jį pykina vistiek kažkiek. Tramadolį pastatąsias beveik dvi savaites leido beprotiški galvos skausmai buvo, kas po ko nežinau. Tramadolis jį kiek migdančiai veikia.

Karme, neskaitykit bendrų žinių. Susidarot nuostatas, geriau be jų. Tiesiog priimkit gydymą, tikim kartu su jumis.
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2014 11 27, 22:01)
Aš išgyvenu chemijos šalutinius wacko.gif
klausimas: vaistų Ondansentronum (Zofran) informaciniam lapelyje, rašoma, kad vartojant kartu su Tramadoliu galima šių abiejų vaistų sąveika.
Kokia ji?

Aš tik pastebėjau, jei pirma susileidžiu Zofraną, o po pusvalandžio( ar vėliau) Tramadolį, tai jis "panaikina" Zofrano efektą ir vėl prasideda pykinimas doh.gif (dar stipresnis)
Tai gal pirmiausia reikia leisti Tramadolį, o tik paskui Zofraną? g.gif Kaip "teisingai" leistis siuos abu vaistus?


Tramadolis ir zofranas veikia tuos pacius serotonino receptorius, bet atvirkciai. Tad slopina viens kito poveiki.
Kaip padaryt, kad abu veiktu efektyviai - nezinau. Kazi ar imanoma. Atsimenu, karta susileidau tramadoli, tai pykino ziauriai gal puse paros. Kai isgeriau zofrana nustojo, bet tada sugrizo skausmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 27 lapkričio 2014 - 23:27
Kastuvėl, tu labai apsiskaičius apie vaistus, ligą. Aš irgi daug domėjausi 2012m, o dabar net nežinau kas nutiko, nieko nenoriu skaityt, net apie vaistus neskaitau.

Man šiandien nuleido 1,7l skysčio. Dabar palengvėjo.

Karme, tik jūs nepasiduokit. Tie dariniai prades nykti gal po kitos ar dar kitos chemijos, nebūtinai pirmos. O jūs DLV jau visas susileidot/

NEra, laikau kumščius už jus.Tikiuos ir gydymas bus veiksmingas. Stiprybės jums ir jūsų ligoniukui.

Leonile, jei sulygintum visas tris chemijas, kuri sunkiausia, kuri lengviausia?

Remedy, nežinau, ar tau palengvės , bet mano limfmazgio kaip ir negydo: paveiks chemija, gerai, nepaveiks - ką padarysi, jis prie kraujagyslių, prie nervo, nei švitinti, nei šalinti chirurginiu būdu negalima.

Angele, jums ypač stiprybės su tiek ligonių ir tiek visokių procedūrų.

Visoms kitoms, sveikatos, stiprybės ir jums ir jūsų slaugomiems žmonėms. Esančioms remisijoj - laikykitės iki gilios senatvės.

Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 11 28, 18:35)
Kastuvėl, tu labai apsiskaičius apie vaistus, ligą. Aš irgi daug domėjausi 2012m, o dabar net nežinau kas nutiko, nieko nenoriu skaityt, net apie vaistus neskaitau.


Aš jau irgi nelabai noriu ką nors apie ligas, vaistus, ligonines girdėt. Dar iš įpročio va supermamas paskaitau ir tokį anglišką forumą, naujienų kokių paieškau... o ligos pradžioj tai sėdėdavau ištisom dienom prie googlo.

NERA, kaip jūsų reikalai?
Atsakyti