Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

Vetra bet man labai grazu skaityti wub.gif taip pasiilgau savo broliu, kad negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2015 09 01, 23:18)
Vetra bet man labai grazu skaityti  wub.gif  taip pasiilgau savo broliu, kad negaliu  verysad.gif


Azu, as irgi pasiilgau, kad jie butu pas Tave. Jeigu rimtai, labai to laukiu wub.gif
Tikiuosi neskaudinu sirdutes savo pasakojimais blush2.gif
Atsakyti
Treciadienis - Lafa....

user posted image
Papildyta:
Fotkinau telefonu, tai fotkes labai jau neryskios. Bet kol buciau nubegus fotika pasiimti, butu voliojimaisi Stasycio pasibaige bigsmile.gif
Atsakyti
Mano abrozdelis...
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Senokai čia nesirodziau. Vis nebuvo laiko per vasara. Teko daug darbuotis ir visus kompiuterio reikalus palikau uzmarstyje. Bet dabar po truputi atsigaunu ir galiu ramiai prisėsti, pabendrauti.

Parodysiu ir savo kompanija 4u.gif

Djulka, mano tinginiukas smile.gif

user posted image

Čia tokie karščiai, kad tenka vėdinti tankais kelnytes smile.gif)

user posted image

Kaip čia be Ūlos smile.gif)

user posted image

O čia tokiame stiliuje, kad važiuosime kartu smile.gif

user posted image
O čia žiūriu po kol manęs nebuvo, nauju uodegyciu parsyrado smile.gif. Visi labai gražus wub.gif
Atsakyti
Kokie grožiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2015 09 03, 13:33)
Kokie grožiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif Per vasara šiek tiek susikaupę nuotrauku. Tai turiu ka dabar parodyti. Specialiai ne tryniai, nes vis pagalvodavau, kad kai bus laiko būtinai čia užsuksiu pasirodyti smile.gif
Atsakyti
Na, iš ties kokie gražuoliai wub.gif ir ypač Djulieta, spalvytės
nerealios wub.gif


Sakykit, o kaip su maudymaisis jums visoms sekasi? Mačiau ir sausą šampūną, gal kuri bandėt? Maniškė labai domisi iš kur ten tas vanduo dušo kabinoje bėga ir lipa į ją. Bet jei jau koks lašelis ant jos nukrenta, tai neša kudašių kuo toliau biggrin.gif Tai net baisu pagalvot kai ateis laikas ją maudyt rolleyes.gif

Tiesa, vis tik ne Agotos vardą mažoji gavo smile.gif , visa šeima nubalsavo už Evą smile.gif Tikrasis jos vardas Džindžer, bet dukra užprotestavo, kad imbieru tai ji katės tikrai nevadins lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niurkutes grazios katytes wub.gif Ypac ta foto, kur kycius aukstielninkas relaksuoja thumbup.gif

Na Evos vardelis man irgi labai grazutis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2015 09 03, 14:42)

Sakykit, o kaip su maudymaisis jums visoms sekasi? Mačiau ir sausą šampūną, gal kuri bandėt? Maniškė labai domisi iš kur ten tas vanduo dušo kabinoje bėga ir lipa į ją. Bet jei jau koks lašelis ant jos nukrenta, tai neša kudašių kuo toliau  biggrin.gif Tai net baisu pagalvot kai ateis laikas ją maudyt  rolleyes.gif

Aš savojo dar normaliai nemaudžiau, neskaitant to karto, kai buvo suviduriavęs ir išsitepęs visas savo kazoko kelnes biggrin.gif Na tai užsidarėm duše, aš jam ploviau užpakalį, o jis atkakliai band ištrūkti ir gailiai kniaukė, jis paniškai bijo vonios, jei įsinešu į vonią, iškart suleidžia nagus ir bėga doh.gif biggrin.gif Bet turbūt reikės jau maudyt ar sausą šampūną pirksim, dar neapsisprendžiau, nes palei ausis ir papilvė kailiukas lyg riebaluotas. O kieme aš į vieną iš dviejų plastikinės smėliadėžės dalių pripilu vandens, tai įsilipa tenais ir turškiasi
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti