Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

QUOTE(rame25 @ 2014 11 26, 10:31)
Skaiciau,na ir??

Na ir nieko smile.gif tik tiesiogiai rodė tuo metu smile.gif
Atsakyti
As klausiau apie ikelta 6serija pas rusus,as neklausiau apie tiosiogini transliavima

QUOTE(jurgitatr @ 2014 11 26, 10:33)
Na ir nieko smile.gif tik tiesiogiai rodė tuo metu smile.gif

Atsakyti
Ar patiko ši serija? Man matyt jau per daug to Velveto..man ir ši serija ne itin patiko..Žinau,kodėl nepatinka.Nes A+A nepasibučiuoja biggrin.gif

Kas supratot ko ten Sara prie Alberto kabinėjasi?ar jain rimtai vilioja Alberta,ar šiaip žaidžia..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemeja: 26 lapkričio 2014 - 10:50
QUOTE(Nemeja @ 2014 11 26, 11:47)
Ar patiko ši serija? Man matyt jau per daug to Velveto..man ir ši serija ne itin patiko..Žinau,kodėl nepatinka.Nes A+A nepasibučiuoja  biggrin.gif

Kas supratot ko ten Sara prie Alberto kabinėjasi?ar jain rimtai vilioja Alberta,ar šiaip žaidžia..

Aš tai išvis nusivyliau. Vienas kambarys viena lova ir nieko. Nu jau visai. doh.gif Nesamonė.

O aš manau, kad ta nauja poniutė bando parodyti, kad kaip ji norės taip ir bus su tuo kontraktu, kad viskas nuo jos priklauso. Bet man tai ji tokia "padėvėta"
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2014 11 26, 11:47)
Ar patiko ši serija? Man matyt jau per daug to Velveto..man ir ši serija ne itin patiko..Žinau,kodėl nepatinka.Nes A+A nepasibučiuoja  biggrin.gif

Kas supratot ko ten Sara prie Alberto kabinėjasi?ar jain rimtai vilioja Alberta,ar šiaip žaidžia..


Man tai puse serijos visai nieko, nors truputeli jau arciau buvo vienas kito, vat kitos serijos labai laukiu, nes tokia intriga paliko keli momentai smile.gif
Del Saros sunku pasakyti, bet ji man nuo pat pradziu atrodo tokia prikibusi prie Alberto ir viliojanti ji... beje ji nudziugo, kai pasirode Anos grazuolis ir abu dingo biggrin.gif
Atsakyti
o man nepatiko, kuo toliau tuo shudiniau verysad.gif

nu kaip gali visa gyvenima begaline meile dege vienas kitam zmones puse serijos elgtis kaip "draugeliai"... doh.gif

jau man net idomiau darosi kaip ten Barbara su Matejum, negu "draugeliai" biggrin.gif
Atsakyti
Na pagaliau peržiūrėjau 6 seriją.
Žinot, manęs kažkaip nebekabina šis serialas. Pirmas tris serijas 2 - jo sezono žiūrėjau išsižiojus. Gal tai, kad buvo bent jau subtitrai pirmų dviejų serijų, tai kažkaip viskas gaug maž aišku buvo. Kas, kodėl ir pan. Dabar nežinau kas man tiksliai nepatinka: ar tai, kad nesuprantu ką kalba ir serialas dėl to praranda žavesį, ar tai kad nebesisuka viskas apie Aną ir Albertą. Kažkaip man jie pasidarė tiesiog viena iš serialo porų. Žinau, kad šio sezono toks sumanymas, bet dabar mane tas sumanymas pradeda erzinti .
Atsakyti
Vat mano mintys irgi buvo, seni draugai susitiko pašėlioti. Tooookia meilė buvo o dabar pššššš. Tagi už jūrų marių nuo visų.
Beje scena viežbutį tai tokia pat kaip Paryžiuj kad Ana žiūrėjo kaip grįžta Albertas su Kristina. O pasiklydę modeliai irgi kažkas jau buvę ankščiau.
Atsakyti
QUOTE(ringaga @ 2014 11 26, 14:15)
Na pagaliau peržiūrėjau 6 seriją.
Žinot, manęs kažkaip nebekabina šis serialas. Pirmas tris serijas 2 - jo sezono žiūrėjau išsižiojus. Gal tai, kad buvo bent jau subtitrai pirmų dviejų serijų, tai kažkaip viskas gaug maž aišku buvo. Kas, kodėl ir pan. Dabar nežinau kas man tiksliai nepatinka: ar tai, kad nesuprantu ką kalba ir serialas dėl to praranda žavesį, ar tai kad nebesisuka viskas apie Aną ir Albertą. Kažkaip man jie pasidarė tiesiog viena iš serialo porų. Žinau, kad šio sezono toks sumanymas, bet dabar mane tas sumanymas pradeda erzinti .

thumbup.gif drinks_cheers.gif labai teisingai pasakyta
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 11 26, 15:25)
Vat mano mintys irgi buvo, seni draugai susitiko pašėlioti. Tooookia meilė buvo o dabar pššššš. Tagi už jūrų marių nuo visų.
Beje scena viežbutį tai tokia pat kaip Paryžiuj kad Ana žiūrėjo kaip grįžta Albertas su Kristina. O pasiklydę modeliai irgi kažkas jau buvę ankščiau.


Man žiūrint irgi jausmas Déjà vu aplankė... Bet klausykit bus bajeris, jeigu sezonas baigsis Anos vestuvėmis. Nu gi kartojasi viskas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strazduke @ 2014 11 26, 14:26)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif labai teisingai pasakyta

Pritariu ir aš.
Žavėjo serialas, nes Paula su Miguel Angel kažkokio mistine pora atrodo.Jie labai tinka vienas kitam. Tokia šarminga pora,kuriai nieko netrūksta. Ir še tau, ima juos ir išškiria..
Matomai toks sumanymas buvo, kad pritraukti žiūrovų. Jų pora buvo centre, o dabar visokie antraplaniai eina pirmu numeriu, o AA scenų turime geriausiu atveju dvi tris per seriją. Ir liūdna, nes nebežavi ir manęs..

Kitoje serijoje anonse matėte, Albertas Anai sako, kad tebemyli ją..Bet nieko nesitikėkime, šiam jų pasikalbėjimui bus sukliudyta, vėl ateis Karlosas, arba kokia siuvėja Rita įgrius, ar Barbara pasimaišys..ir vėl bus pšššš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2014 11 26, 14:57)

Kitoje serijoje anonse matėte, Albertas Anai sako, kad tebemyli ją..Bet nieko nesitikėkime, šiam jų pasikalbėjimui bus sukliudyta, vėl ateis Karlosas, arba kokia siuvėja Rita įgrius, ar Barbara pasimaišys..ir vėl bus pšššš doh.gif


maciau, tik nesupratau, ka sako biggrin.gif galima numanyti, kad ne apie kolekcijos spalvas kalba eina.. O jus suprantat ispaniskai? Gal vertima trumpa ju dialogo galit? blush2.gif ar ten visa laika sako, kad myli myli myli biggrin.gif
Atsakyti