Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

QUOTE(a79 @ 2014 12 05, 20:19)
Man šiai dienai aktualiau, ar rusai dar nesutitravo 4 serijos  lotuliukas.gif Kažkaip aptingo  blush2.gif

na jie tikėjos, kad bus ispaniški subtitrai, tada lengviau verst negu iš klausos, o ispaniškų subtitrų nėra verysad.gif
Atsakyti
Pagal nuotraukas tikrai turetu buti grazi kaledine serija smile.gif
Atsakyti
Na ir kaip 8-oji serija?
Labai gaila Ritos - vargšiukė ... O pagrindinio veikėjo net nebuvo smile.gif
Labai žavi ta graži merginų draugystė! wub.gif
Atsakyti
Nuobodoka..taip ir nesupratau apie ką serija. Porą dienų prasuko, kad ruošiasi Kalėdoms.Bac Kalėdos, kalakutas kažkur laksto, Rita už egles verkia..Clara kaip visada savam stiliuj Luką sutinka lotuliukas.gif
Bet Lukas simpatiškas, ane? mirksiukas.gif Ar tik nebus ten meilės trikampio..
Pabaiga serijos nesamoninga, anonso išvis nesupratau, apie ką kita serija..
Vienžo doh.gif
Atsakyti
Kalėdos sniegas, o Manuolitas laksto plikom kojom. Sušals vaikas.
Mano dukra dažnai manipuliuoja fraza "Man nuobodu" nu tai jau pritaikau čia.
1. Kur dingo Alberto su visa savo šutve, tipo susipraskit kas atostogauja.
2. O kodėl niekam nekyla klausimu kur Patricijos motina, žmogus negalėjo išgaruoti kaip kamparas, be to ji tokia arši boba nejau taip ir nusileis.
3. Prieš kelias serijas Luiza dalyvavo dainu konkurse. Puse serijos tam skyrė, o dabar jokio testinumo ta tema? Tai kam išvis rodė?
4. Lai Klara susimeta su Luku, bent bus apie ka žiūrėti, nes vistiek jau Alberto meiles keturampis nesivysto
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 12 10, 14:06)
Kalėdos sniegas, o Manuolitas laksto plikom kojom. Sušals vaikas.
Mano dukra dažnai manipuliuoja fraza "Man nuobodu" nu tai jau pritaikau čia.
1. Kur dingo Alberto su visa savo šutve, tipo susipraskit kas atostogauja.
2. O kodėl niekam nekyla klausimu kur Patricijos motina, žmogus negalėjo išgaruoti kaip kamparas, be to ji tokia arši boba nejau taip ir nusileis.
3. Prieš kelias serijas Luiza dalyvavo dainu konkurse. Puse serijos tam skyrė, o dabar jokio testinumo ta tema? Tai kam išvis rodė?
4. Lai Klara susimeta su Luku, bent bus apie ka žiūrėti, nes vistiek jau Alberto meiles keturampis nesivysto

Pritariu dėl Patricijos motinos, jei jau scenaristai ją taip lengvai išmetė iš filmo, tai gal ir santuoką anuliuos Alberto ir Kristės.
O dėl konkurso laimėjo, gavo progą padainuot per radiją ir basta.Marš vėl į siuvyklą..

o šiaip Ana pasakė Carlosui,kad su Albertu draugavo. Ir anonse rodo, kad lyg Albertas su Carlosu konfrontuoja, bet as nesuprantu nieko, gal ne dėl to..Juo labiau,kad ir Ana su Albertu lifte vėl kažka kuždasi, matyt ko nespėjo anas prikuždėt Pauzėj, tau dabar pripliurps..
Panašu,kad Ana pasiryžus eiti į priekį, jei jau prisipažino Carlui dėl Alberto. Bet Albertas jos taip lengvai nepaleis..
Atsakyti
Kodėl Izabel nepasako Albertui,kad ji jo motina? Ji gi serga, ir turi limituotą laiką..miršta ar vežys, ar panašiai..
Atsakyti
Kyla kyla klausimu del Patricijos motinos, manau islis kazkada...
Papildyta:
O Isabel manau greitu laiku turetu pasisakyti jog motina yra, juk sis sezonas jau i pabaiga arba kazkas leptels netycia... Na durnai ziureti kai nei bum bum, tik is vaizdo ir is girdimu vardu gali spresti apie vykstanti veiksma biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit ka ten Isabel pasake Blankai? Kazka apie jos sunu?
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2014 12 10, 16:08)
O sakykit ka ten Isabel pasake Blankai? Kazka apie jos sunu?

Man atrodo, pasakė, kad Rafaelio brolis, nebūtų jos palikęs, čia Rafaelis patvarkė viską ir jo atsikratė, kaip Isabel buvo kažkur ištremta tai ir tas kažkur yra.
Man tai keista, kad Blanka taip greit pamiršo Maxą, galėjo dar bent kokį kartą paverkt dėl jo. Gaila, kad baigėsi šita linija, visai nenorėčiau, kad ji surastų savo sūnaus tėvą ir su juo susimestų...
Atsakyti
Man si serija kazkokia nesamone. Nieko nesupratau ir kazkaip neidomu buvo ziureti.
Uzmaciau, kad 5-6 serijos yra ispaniski subtitrai, tai gal vertimai pajudes is mirties tasko. Arba reikes daryti kaip kazkuri cia sake, ispaniskus subtitrus per google verstis smile.gif
Atsakyti
Taigi rašė, kad 3 šio sezono serija buvo paskutinė, kai išvydome Gloriją. Gal tiesiog aktorė savo noru pasitraukė iš serialo dėl asmeninių priežasčių. Bet kas žino, gal pavyzdžiui 3 sezone vėl sugrįš, bet antrame tai tikrai ne. O Maksą vaidinęs aktorius dabar kažkokiame Telemundo seriale filmuosis, tai matyt nesuspėjo visur ir bet jau kuriam laikui teko palikti Velvet filmavimo aikštelę.

O aš serialo ispaniškai nebežiūriu, nebent susigundau ir nuotraukas peržiūriu. Laukiu, kol Lietuvoje pradės rodyti, tada manau, kad kai suprasiu kalbą, bus ir įdomiau žiūrėti. Na taip, gal kai kurios serijos ir monotoniškos, bet juk čia ne veiksmo serialas, kad veiksmo pilna būtų. Juk romantiniuose filmuose jo irgi nelabai yra. Bet svarbiausia, kad nėra muilo operoms būdingų elementų - visokių atminties praradimų ir pan. Verta žiūrėti vien dėl gražaus to laikmečio pateikimo, muzikos ir aktorių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 10 gruodžio 2014 - 16:04