Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas

QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 07,)
O kampatartumet del sieniniu. Buvau uzdejus ant tos sienos kur laikrodis, bet kazkaip kai ta kolona, tai is jos abieju pusiu kazkaip lyg nei sis , nei tas


Nuleiskit lubas virtuveje ir ileiskit sviestuva toje zonoje.
Sienini daryciau ant tos sienos kur nupiešėt laikrodį, bet tokį kryptinį jei po juo kabinčiau paveikslą ar nuotraukas ir grupuočiau su salos apšvietimu. Kitu atveju nemontuočiau ten jokio šviestuvo.
Paslėptą apšvietimą daryčiau kur užuolaidos nupieštos tame kampe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2016 02 07, 21:50)
Nuleiskit lubas virtuveje ir ileiskit sviestuva toje zonoje.
Sienini daryciau ant tos sienos kur nupiešėt laikrodį, bet tokį kryptinį jei  po juo kabinčiau paveikslą ar nuotraukas ir grupuočiau su salos apšvietimu. Kitu atveju nemontuočiau ten jokio šviestuvo.
Paslėptą apšvietimą daryčiau kur užuolaidos nupieštos tame kampe smile.gif


na del sieninio pamastysiu, nezinau. Dar nezinau ka ant tos sienos kabinsiu, bet jei vienas sviestuvas, tai lyg irgi kazkoks naslaitis g.gif

o jei kvadratu paslepta daryti toje svetaines zonoje sakot be rysio g.gif deti tik ant dvieju sienu kur langai? man sunkiausia su tuo pasleptu. realiai nelabai pas ka esu buvus, kad taip pasedet apziuret ir pajust malonuma, supratimas tik is interneto platybiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia)
o jei kvadratu paslepta daryti toje svetaines zonoje sakot be rysio g.gif  deti tik ant dvieju sienu kur langai? man sunkiausia su tuo pasleptu. realiai nelabai pas ka esu buvus, kad taip pasedet apziuret ir pajust malonuma, supratimas tik is  interneto platybiu blush2.gif

Ne be ryšio. Galima. Bet aš siūlyčiau tik ant vienos sienos kuri yra statmenai TV sienai. Nematau poreikio daryt kitur.

O sofos su TV sukeist vietomis nenorit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 07 vasario 2016 - 22:30
QUOTE(Astuliukas @ 2016 02 07, 22:28)
Ne be ryšio. Galima. Bet aš siūlyčiau tik ant vienos sienos kuri yra statmenai TV sienai. Nematau poreikio daryt kitur.

O sofos su TV sukeist vietomis nenorit?


as isvis galvoju gal kazkaip apsviest svetaine, kad nebutu pakabinamo svetaineje g.gif
na gal tipo kazkaip taip, bet kazkaip atrodo ar nebus mazai sviesos. As megstiu kai yra sviesu ax.gif
user posted image

Keisti nenoriu (nors vyro isivaizdavimas butent ir yra atvirksciai nei as isivaizduoju doh.gif ). Bet man nei grazi, nei patogu priesingai, nes realiai ten isejimas i terasa, tai vadinasi kazka sedetu ant sofos, o kazkas nuo,at smezuotu pro nosi doh.gif ir siaip gaunasi nematai iejimo, nebelieka 'ant akiu" krosneles ir siaip, bandziau taip deliot, bet man greit atkrito sis variantas)
Papildyta:
Nors man labiau imponuoja va toks pasleptas apsvietimas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 07 vasario 2016 - 22:42
Žydriausia aš už antrąjį paslėpto apšvietimo variantą
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2016 02 08, 10:28)
Žydriausia aš už antrąjį paslėpto apšvietimo variantą


Nu va kaip smagu rast pritarimą 4u.gif Mažiau gal blakškysiuos, nes man tas antrasis variantas ties lubom ir sienom gražus.
Tik belieka apsispręsti ar kvadratu daryt ant visų 4 sienų (kaip mano įdėtam pavyzdyje) ar tik ant 1 ar kokių tai 2 sienų g.gif
Lyg ir įsivaizdavau tokį apšvietimą ant visų 4 sienų svetainės zonoje g.gif tai lygtai įreminčiau ir atskirčiau svetainės zoną.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nusipirkom šviestuvus į svetainę (virtuvė sujungta su svetaine). Pakabinom nuleidžiamus šviestuvus virš salos, virš valgomojo stalo, svetainės zonoje. Kokiam aukštyje turėtų būti šviestuvai? Kažkada buvau radus info, lyg virš pietų stalo 70 cm g.gif Tai pakabinom maždaug taip, bet mūsų šviestuvų švietimo kryptis žemyn, tai ta šviesa į akis spigina. Tai galvoju, kad reikia kelti aukštyn. Ką patarsit 4u.gif
Šviestuvas toks: Šviestuvas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (mirtise): 09 vasario 2016 - 18:24
QUOTE((mirtise) @ 2016 02 09, 18:12)

. Kokiam aukštyje turėtų būti šviestuvai? Kažkada buvau radus info, lyg virš pietų stalo 70 cm  g.gif  T


va čia pvz yra atstumai nurodyti http://designinghome...ning-table.html

arba http://circalighting...iling-fixtures/
Atsakyti
Žydriausia, ačiū labai. Manau įmestos nuorodos ne man vienai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2016 02 09, 19:19)
Žydriausia, ačiū labai. Manau įmestos nuorodos ne man vienai pravers  mirksiukas.gif


na as vonioj klausiau apie apsvietima, tai man irgi kazkas imete nuoroda.Paziurejau, kad peiskoj reikia ivets tiesiog apsvietimo taisykles ir randi tongue.gif
tai pabandziau tokia paieska paieksot apsvietima virs valgomojo stalo. Nors maciau skirtingu variantu - ir 30 coliu, ir 40 coliu g.gif
Atsakyti
Ryt važiuosim eksperimentuoti. Dabar yra apie 70-73 cm, tai faktas, kad per žemai. Bandysim kelti kokia 10 cm ir tada žiūrėsim :-)
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 08, 11:53)
nes man tas antrasis variantas ties lubom ir sienom gražus.



gražu, tik šviesos greičiausiai mažai... tikrai kažko papildomai reikės
Atsakyti