Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

Nu jo jai labai sis zaislas patinka smile.gif o mes va pagaliau galim pasigirti kad radome kinologe is Lietuvos gyvenancia ir kerpancia ir mokina seimininkus visokiu dalyku del parodu.Tai vaziuosime kita antradieni jau kirptis ir bus nebaisu kad ne taip apkirps kaip turetu.O kaip jai parasiau kad turiu juoduka rusu tai ji man paskambinusi ir sako ar jus tikra kad tas suo tikrai yra juodukas biggrin.gif smile.gif sakau kodel klausiate sako tai kad cia pas mus tokiu sunu nera, sako kur pirkote ir ar su dokumentais.Tai kaip pasakiau kad is LT tai sako nu sakes kaip fainai,dabar laukiu kol galesiu pamatyti ir apkirpti.Sako taip seniai nemaciau situ graziuoliu. Tai va kaip smagu mums bus ir ausytes ispesiotos ir apkirta bus graziai.Idesiu nuotrauka kaip bus pagrazinta jau.
Atsakyti
Nu jo jai labai sis zaislas patinka smile.gif o mes va pagaliau galim pasigirti kad radome kinologe is Lietuvos gyvenancia ir kerpancia ir mokina seimininkus visokiu dalyku del parodu.Tai vaziuosime kita antradieni jau kirptis ir bus nebaisu kad ne taip apkirps kaip turetu.O kaip jai parasiau kad turiu juoduka rusu tai ji man paskambinusi ir sako ar jus tikra kad tas suo tikrai yra juodukas biggrin.gif smile.gif sakau kodel klausiate sako tai kad cia pas mus tokiu sunu nera, sako kur pirkote ir ar su dokumentais.Tai kaip pasakiau kad is LT tai sako nu sakes kaip fainai,dabar laukiu kol galesiu pamatyti ir apkirpti.Sako taip seniai nemaciau situ graziuoliu. Tai va kaip smagu mums bus ir ausytes ispesiotos ir apkirta bus graziai.Idesiu nuotrauka kaip bus pagrazinta jau.
Atsakyti
Nu jo jai labai sis zaislas patinka smile.gif o mes va pagaliau galim pasigirti kad radome kinologe is Lietuvos gyvenancia ir kerpancia ir mokina seimininkus visokiu dalyku del parodu.Tai vaziuosime kita antradieni jau kirptis ir bus nebaisu kad ne taip apkirps kaip turetu.O kaip jai parasiau kad turiu juoduka rusu tai ji man paskambinusi ir sako ar jus tikra kad tas suo tikrai yra juodukas biggrin.gif smile.gif sakau kodel klausiate sako tai kad cia pas mus tokiu sunu nera, sako kur pirkote ir ar su dokumentais.Tai kaip pasakiau kad is LT tai sako nu sakes kaip fainai,dabar laukiu kol galesiu pamatyti ir apkirpti.Sako taip seniai nemaciau situ graziuoliu. Tai va kaip smagu mums bus ir ausytes ispesiotos ir apkirta bus graziai.Idesiu nuotrauka kaip bus pagrazinta jau.
Atsakyti
Na va, laimėjom savo antra jaunimo sertifikata ir netgi Boba netycia nukovėm... lotuliukas.gif net nustebau, nes vaikė normaliai, aš uždusau, teisėja visus nukeikė, kad anais laikais juodukai 15 min bėgdavo, o teisėjas žiurėdavo... ir tik tada imdavosi vertinimų...vėl eilinį karta liepė imti hendlerį, nes šuns žingsnis platesnis nei mano... pabandžiau, mano šuo mamyciukas kol kas... įsispyrė viso keturiom, pabruko uodega ir baigės hendlerio išstatymas...teko į juniorų bisa ir II gr. paciai vesti, tai nieko ir nepešėm, bet mes labai jauni biggrin.gif , mums viskas prieš akis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinimai! 4u.gif Taip ir toliau! Kaip čia suprast su tuo žingsniu, ta prasme nespėjat pagal Lesterį ar kaip čia? g.gif Dėl hendlerio tai matyt, kad reikėtų prieš parodą, kad padirbtų arba, kad pažinotų tą žmogų, tada jaukiau jaučiasi unsure.gif Pažiūrėjau nuotraukose tai toks nekudokas, ar ten tik kirpimas taip atrodo? Kiek jis dabar sveria? g.gif
Atsakyti
Dėkui už sveikinimus biggrin.gif
Tai va, kas pasakys kiek jis dabar sveria, kai buvom pas vetus, nelipo ant svarstyklių... Jis labai įtariai žiuri į visokius nepažįstamus paviršius doh.gif
Šiaip ne riebus jis, o stambus, nors dar ir paauglys. Jei but pasipenėjes, butume gave pylos, šita teisėja labai kieta.
O dėl žingsnio tai taip, aš su juo nespėju, jį stabdau. blush2.gif
Atsakyti
devynbalse, sveikinimai 4u.gif Pažiūrėjau Lesterio foto FB-tai tikrai įspūdingas jaunuolis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ach koks bailiukas biggrin.gif Niu nieko kaip nors kitą kartą pasversit mirksiukas.gif Bet toks apvalutis atrodo, koks ūgis?
Atsakyti
Nematavau blush2.gif , bet reikės jau. Dėkui už sveikinimus Ditele.
Na ne kudai atrodo, bet stuburas jaucias pirstu braukiant ir tie kaulai klubų irgi...
Atsakyti
devynbalse sveikiname ir mes... o kur butu galima pasiziureti jusu nuotraukas???
Atsakyti
https://www.facebook...2...e=1
galit čia pažiūrėti, fb, dėkui už sveikinimus.

Atsakyti
stai kelios nuotraukos musu naujo ir pirmo kirpimo smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti