Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

QUOTE(devynbalse @ 2015 06 09, 10:15)
https://www.facebook...2...e=1
galit čia pažiūrėti, fb, dėkui už sveikinimus.


Devinbalse paziurejau nuotraukas jusu tai jau labai grazus jusu ciuciukas thumbup.gif kad mano tokia uzaugtu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Wow, kaip gražiai jus nukirpo! O jei ne paslaptis kas? Sakėt, kad gyvena Airijoj, pati veisia, gal pažįstam ir mes?
Šiaip tai augsit, ir pakankamai ilgai, iki pirmos rujos kalytės auga, po to jau į plotį labiau nei į aukštį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ULA-birgit @ 2015 06 10, 23:13)
stai kelios nuotraukos musu naujo ir pirmo kirpimo smile.gif

bigsmile.gif thumbup.gif grožis wub.gif
Atsakyti
ULA-birgit gražuolė Jūsų šunytė, tikra maža damutė flirt.gif wub.gif
Aš tai Domį nukirpau trumpai, kad prasivėdintu, tai dabar atrodo toks atletiškas kūdena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 11 birželio 2015 - 07:13
QUOTE(ause makaliause @ 2015 06 11, 07:09)
Aš tai Domį nukirpau trumpai, kad prasivėdintu, tai dabar atrodo toks atletiškas kūdena  biggrin.gif

Tai parodyk jau tą savo atletišką monekeną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(devynbalse @ 2015 06 11, 04:26)
Wow, kaip gražiai jus nukirpo! O jei ne paslaptis kas? Sakėt, kad gyvena Airijoj, pati veisia, gal pažįstam ir mes?
Šiaip tai augsit, ir pakankamai ilgai, iki pirmos rujos kalytės auga, po to jau į plotį labiau nei į aukštį  biggrin.gif


Aciu uz komplimenta,na musu kirpeja ji augina haskius ir i parodas vazineja,ir mokina kaip ruosti parodoms.Nu jo ji auga kazkaip idomiai jos galines kojos labiau i virsu istyse negu priekines,tai tokia susikuprinusi vaiksto.Bet tikiuosi kaip pilnai isaugs tai bus normali lotuliukas.gif seip tai kaip pirma karta kirpom tai tik pavirsiu apkirpom.Sake sekanti karta jau ir paskus daugiau dabar tai ji man tokia iskandziota biskuti atrodo blink.gif bet seip tai man labai ji grazi kaip apkirpta.Matot pas mus tik dabar vasara atejo ir tik pora dienu kaip turim saules ir silumos iki 16 seip tai vel zada atsalima savaitgali tai jai nera per karsta smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ditele @ 2015 06 11, 05:04)
bigsmile.gif  thumbup.gif grožis wub.gif

Aciukas drinks_cheers.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2015 06 11, 14:20)
Tai parodyk jau tą savo atletišką monekeną bigsmile.gif


Štai ką Domino mano apie selfius, nesamonėėėėė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 06 11, 18:22)
Štai ką Domino mano apie selfius, nesamonėėėėė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu, ir iščiustytas Domiukas wub.gif Jetau, koks gražus ir kūduliu tikrai nepavadinsi - toks stambus, koks ir turi būti juodulys thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū Ditele friends.gif man vat pas jį labai patinka kolonos, tokie plaukai ilgi ir visada pasipūtę. Atrodo jau net per didelės, kai trumpai nusikerpa, bet gaila pakirpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 06 12, 07:19)
Ačiū Ditele friends.gif man vat pas jį labai patinka kolonos, tokie plaukai ilgi ir visada pasipūtę. Atrodo jau net per didelės, kai trumpai nusikerpa, bet gaila pakirpt   biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš tai taip pavydžiai žiūriu į Domio kailį-toks tankus, išpuoselėtas thumbup.gif , o kolonos, tai pasaka wub.gif Beje, nupirkau Dosikui to Tavo rekomenduoto Velcano aliejaus ir jūros dumblių-lauksim rezultato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 12 birželio 2015 - 09:14
Kokius dumblius pirkai?
įdomu ar padeda g.gif http://www.zooplus.c...s/luposan/94681
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 12 birželio 2015 - 09:58
Šiandien Agnės Etalon Iz Russkoi Dinastii šiandien gavo CACIB'a Milano pasaulynėje parodoje. Devynbalses veisimo Rumba Juodasis Amuletas gavo Excellent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 12 birželio 2015 - 12:38