Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 05, 12:30)
Kas ner labaiirlabai jautrus reformulavimui arba ner parfummaniakas bigsmile.gif , naujoji versija irgi grazi, atpazistama biggrin.gif


As galvoje turejau istiesu sia versija http://www.fragranti...lice-23871.html , tiesiog netiksliai ivardinau. Joje nemazai vaisiu natu. Bet jusu tiesa, kartu su naujaisiais, pernai jie atnaujino ir originalia versija. Nezinojau. Reikes butinai ismeginti. Pasirodo naujoji versija yra edt ir edp variantu 4u.gif
Atsakyti
Kas is tu patarimu, geriausia isbandyti ant saves, o patarti gali konsultantes Kristianoj, Douglase ar Kosmadoj. Turesit kelis variantus, isbandysit ant savo odos, pirkti is karto juk nebutina, pavaiksciosit su jais, o ir moteriskiu nuomones paklausit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavlovas @ 2015 03 05, 19:52)
Sveiki.
Noreciau isigyti kvepalu, nelabai zinau koki tiksliai aromata rinktis bet noreciau ko nors is lengvu kvapu, kad labai lengvai pakutentu nosi, jokiu stipriu, vulgariu kvapu. Toks kvapas, kad praejusi mergina pro sali pagalvotu: o, kaip jis "skaniai", maloniai kvepia. Va tokio tipo, noreciau ka nors is pigesniu variantu. Šypsena
Is moteriskos puses butu malonu suzinoti nuomones. Atsiprasau, jei kas ne taip.  ax.gif

Man tokie yra Chanel Allure Homme Sport.
Atsakyti
Aš tai kažin ar patarsiu iš Lietuvos asortimento, bet kai mano vyras jais kvepia, tai aš galiu sekt iš paskos kad ir iki pasaulio krašto biggrin.gif
Rochas Man http://www.fragranti...s-Man-1426.html
Azzaro pour Homme http://www.fragranti...-Homme-829.html

O ant tėčio žiauriai gerai skleidžiasi šie Van Cleef and Arpels Tsar http://www.fragranti.../Tsar-1098.html

Jie visi yra tokie vyriški, bet neverčiantys iš kojų nuo stiprumo, korektiški, elegantiški. Rochas gal kiek saldesni, kiti nelabai.
Atsakyti
Na man tai šitie Gucci wub.gif http://www.fragranti...-Homme-691.html
Kaip ten sakoma - atsiduočiau nedraugavus biggrin.gif
Atsakyti
Galvą baisausiai skauda, nes nupirkau draugei atomiką Viktor&Rolf Flowerbomb ir nieko nepagalvojusi įkišau nosį pauostyti, kuo ji čia "balavosis". Net nesikvėpinau, tik pauosčiau. verysad.gif
Mergaitės, klaidą baisią padariau, eisiu kavos gert arba bent jos uostyt - gal padės frusty.gif Ir kas juose tokio g.gif net žiūrėt nenoriu Fragrantikoj kas čia per žvėris.
O juk mano draugė, kuriai tą atomikiuką pirkau, su jais į darbą ruošiasi eiti g.gif tik norėjo pabandyt, ar neerzins kolegių. Dabar suprantu, kad atsargumas buvo ne pro šalį smile.gif


pasiskundžiau, gal ne į temą, bet nepykit unsure.gif

Pavlovai, sunku pasakyti, nes ant jūsų odos gali nesiskleisti gražiai tai, kas patinka man. Pvz., L'Instant de Guerlain pour Homme arba Chanel Allure Pour Homme.

Bet šiaip - reik į parduotuvę dūlint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 06, 16:27)
Galvą baisausiai skauda, nes nupirkau draugei atomiką Viktor&Rolf Flowerbomb ir nieko nepagalvojusi įkišau nosį pauostyti, kuo ji čia "balavosis". Net nesikvėpinau, tik pauosčiau. verysad.gif
Mergaitės, klaidą baisią padariau, eisiu kavos gert arba bent jos uostyt - gal padės frusty.gif Ir kas juose tokio g.gif net žiūrėt nenoriu Fragrantikoj kas čia per žvėris.
O juk mano draugė, kuriai tą atomikiuką pirkau, su jais į darbą ruošiasi eiti g.gif tik norėjo pabandyt, ar neerzins kolegių. Dabar suprantu, kad atsargumas buvo ne pro šalį smile.gif
pasiskundžiau, gal ne į temą, bet nepykit unsure.gif

Tegu draugė EDT pabando smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 06, 16:27)
Galvą baisausiai skauda, nes nupirkau draugei atomiką Viktor&Rolf Flowerbomb.......
Mergaitės, klaidą baisią padariau, eisiu kavos gert arba bent jos uostyt - gal padės frusty.gif Ir kas juose tokio g.gif net žiūrėt nenoriu Fragrantikoj kas čia per žvėris.
O juk mano draugė, kuriai tą atomikiuką pirkau, su jais į darbą ruošiasi eiti g.gif tik norėjo pabandyt, ar neerzins kolegių.

Buna ir blogiau, oi buna!-pvz. LVB..keli psykai..i darba...nuolat atnaujinami..
Flowerbomb tai dar nieko tokie mirksiukas.gif
Bet-turiu kolege, kuri JOKIU kvepalu nepernesa. Ir pyksta uzuodus.. verysad.gif (gerai, kad bent ne kartu sedim).
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 06, 00:57)
Man tokie yra Chanel Allure Homme Sport.

daug kam is moterisku patinka drinks_cheers.gif

Dar galiu pasiulyti, kaip minejote, ir kad nebrangus butu
user posted image
situ irgi galima rasti pigiau user posted image
user posted image
user posted image
Bet ir jums pavlovai turi patikti, nes juos ir pateikti reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 07, 11:50)
Tegu draugė EDT pabando smile.gif


atidaviau šiandien su priesaika, kad pas mane atvažiuos jais nekvepėdama biggrin.gif reiks ir apie EDT pasakyt - kažkaip nepagalvojau g.gif

Ai, beje, šiandien buvau KristiAnoj užšokus tušo nusipirkti - tai prie progos "buvau priversta" ir Versace Eros pauostyti biggrin.gif mano nustebimui - visai toks malonus aromatas. Aišku, ne išskirtinis, bet tikrai malonus. Vasariškas, gėlinis, nepretenzingas, lengvas. NESALDUS.

Nelabai aš, tiesą sakant, su Versace namais draugauju, bet galvoju - gal mamos dienai savo mamai nupirksiu, dar paieškosiu kur pigiau.. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 07 kovo 2015 - 18:03
Aistis Mickevičius: „Visų pasaulio kvepalų savikaina – ne didesnė nei 6 doleriai“
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 08, 14:46)

Minerva savo bloge kažkada rašė, kad 6 eurus, dabar Mickevičius sako, kad 6 dolerius g.gif Man tai įdomu, kas apskaičiuoja tokius dalykus, ir dar įdomiau, kas paviešina. Nes gamintojams tai tikrai neapsimokėtų. Tada kyla klausimas, kiek šita info patikima... Stebuklinga žaliavų kokybe (kuria dažnai pateisinama itin brangių kvepalų kaina) niekad netikėjau, bet faktas, kad kuo siauresnė gamyba, tuo didesnė kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 kovo 2015 - 15:23