Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(rusma @ 2015 03 10, 09:33)
Apie atomikus.
O čia visgi manyčiau, kad kaip tik galėjo būti pilta į neplautus naudotus atomikus, gal net su kokiu lašu kitu, tikintis, kad permuš kvapą ir įvykusi nepageidautina reakcija.



As irgi taip galvociau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip šis kvapas, kuo labiausiai kvepia http://www.fragranti...emme-28958.html
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 03 10, 10:41)
rusma, a jūs čia iš manęs juoketės?  biggrin.gif

nea, aš labai rimtai - mėgstu eksperimentus. Prisimenu atvejį, kai užsipyliau ant striukės kvepalų - liko SKYLĖS. Tai jeigu čia su kokiu plaušu sureagavo. Na stebuklų gi nebūna, vis tiek yra priežastis, kodėl taip atsitiko... g.gif
Atsakyti
Smalsumas nugalėjo.

Paėmiau neplautą atomiką nuo Flowerbomb, buvo tik riebi dėmė ant dugno. Užpyliau Trussardi Skin. Skystis rudas, vientisas, be sluoksnių, kvapas prislopinto Flowerbomberio.

Paėmiau tuščią naują atomiką, išploviau vandeniu, sugrūdau skuduro gabalą, tipo išvaliau ir pripyliau Skin. Skystis žalsvas, nesusisluoksniavo.

Ryt pasakysiu kaip atrodys.
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2015 03 10, 17:25)
Smalsumas nugalėjo.

Paėmiau neplautą atomiką nuo Flowerbomb, buvo tik riebi dėmė ant dugno. Užpyliau Trussardi Skin. Skystis rudas, vientisas, be sluoksnių, kvapas prislopinto Flowerbomberio.

Paėmiau tuščią naują atomiką, išploviau vandeniu, sugrūdau skuduro gabalą, tipo išvaliau ir pripyliau Skin. Skystis žalsvas, nesusisluoksniavo.

Ryt pasakysiu kaip atrodys.


žaviuosi mokslininkės ugnele thumbup.gif
gal dar reiktų pakaitinti? ar pakaitinus būtų toks pakitimas, kaip sako pardavėja...

Atsakyti
QUOTE(dzojyte @ 2015 03 10, 18:37)
gal dar reiktų pakaitinti? ar pakaitinus būtų toks pakitimas, kaip sako pardavėja...

bet kaip pakaitint? Nesinori gi nei namų padegti, nei besilydančio plastiko smarvės, tai aš tokį variantą iš karto atmetu - netyčia nepakaitins (jei vasara - tai įmanoma, pvz. mašinoje saulėkaitoje palikti ir pan.), o tyčia - tai kaip galima pakaitinti plastikinį atomiką ir neišlydyt jo? Mest į karštą arti virimo vandenį gal g.gif ?

Dar yra variantas pamėginti išplauti kokiu indų plovikliu ir įpilti kvepalų, kažin ar nepasiseks pakartoti rezultato g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2015 03 10, 18:12)
bet kaip pakaitint? Nesinori gi nei namų padegti, nei besilydančio plastiko smarvės, tai aš tokį variantą iš karto atmetu - netyčia nepakaitins (jei vasara - tai įmanoma, pvz. mašinoje saulėkaitoje palikti ir pan.), o tyčia - tai kaip galima pakaitinti plastikinį atomiką ir neišlydyt jo? Mest į karštą arti virimo vandenį gal  g.gif ?


net nežinau. gal prie lempos palaikyti? lempa gi įkaista... net nežinau... g.gif
Atsakyti
biggrin.gif pagavot kablį, matau. bet tikrai smalsu, nuo ko taip galėjo nutikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 10, 19:00)
biggrin.gif pagavot kablį, matau. bet tikrai smalsu, nuo ko taip galėjo nutikti g.gif


Suskaičiau ir aš detektyvą biggrin.gif . Aišku, kai kam labai net nejuokinga...
Mano paprastu supratimu - "tiesa slypi kažkur 'išplautuose ir iššluostytuose' atomikuose". Bet domina ir ekperimentų metu gauti duomenys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 10 kovo 2015 - 19:31
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 10, 20:00)
biggrin.gif pagavot kablį, matau. bet tikrai smalsu, nuo ko taip galėjo nutikti g.gif

aha, kablys. Bet, deja, rezultatas kol kas nepakartojamas. Ploviau su feiriu, pyliau - nieko, tada galvojau, kad gal esmė tame, kad reikia būtent Lutensus imt - apelsinžiedžius panaudojau gadinimui - nepasiduoda... Nebeturiu fantazijos. Nebent reikia laiko, kad rezultatas pasimatytų, nes grietuoju būdu tai nieko įdomaus nevyksta smile.gif Ai, dar acto galima būtų pabandyt, jeigu kartais toks daiktas buvo panaudotas kvapo naikinimui, bet neturiu dabar...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti