Įkraunama...
Įkraunama...

Nostalgija dvelkianti pasaka arba Alpių karalystėj

Sutinku,Aidluka, bet šv.Mišių dalys visose kalbose vienodos mirksiukas.gif , o aš dar lenkų kalbą truputį įkertu ir Bibliją truputį studijavau. Tai man nesunku buvo Ukrainoje (katalikų bažnyčioje, lengva ir Lenkijoje).
Atsakyti
QUOTE(dansak @ 2015 05 16, 11:21)
Sutinku,Aidluka, bet šv.Mišių dalys visose kalbose vienodos mirksiukas.gif , o aš dar lenkų kalbą truputį įkertu ir Bibliją truputį studijavau. Tai man nesunku buvo Ukrainoje (katalikų bažnyčioje, lengva ir Lenkijoje).



Aš kažkada Taline užėjau į katalikų bažnyčią, o ten kaip tik vyko Šv.Mišios. Kadangi liturgija ta pati, tai iš esmės viskas buvo aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2015 05 16, 12:54)
Aš kažkada Taline užėjau į katalikų bažnyčią, o ten kaip tik vyko Šv.Mišios. Kadangi liturgija ta pati, tai iš esmės viskas buvo aišku smile.gif


Kelionės - vienintelė vieta, kur man patinka būti bažnyčioje per pamaldas. Visur viskas aišku. O pamokslų ta kalba nesuprantu, tai tik pasimėgauju maloniu kunigo balsu. Nieks nesunervina ir nesuerzina.
Atsakyti
Mergaitės, aš ir nesakau, kad nesupratau mišių – visur katalikų mišių dalys yra tos pačios drinks_cheers.gif Bėda ta, kad nesu labai labai tikinti - man pati gražiausia ir laukiamiausia mišių dalis yra pamokslas blush2.gif Logiška, kad jį suprasti, reikia bent kažkiek mokėti kalbą ax.gif
Pst. Į mišias aš vaikštau ir Lietuvoje – taip jau susiklostė, kad paskutinius kelerius metus einu į vieną ir tą pačią bažnyčią unsure.gif Praėjusį savaitgalį mūsų krikštukės pirmos komunijos šventė vyko kitoj, mano vaikystės bažnytėlėj wub.gif Seniai taip gera ir malonu buvo klausyti kunigo pamokslą, stebėti jo šiltą bendravimą ne tik su vaikais, bet ir su visa tikinčiųjų bendruomene drinks_cheers.gif Pirmąkart po daugelio metų, kunigo charizmos ir atsidavimo savo darbui dėka, pasijutau patekus į pačias tikriausias, jokiais komerciniais skelbimais ar pareiškimais neužgožtas, mišias 4u.gif
Atsakyti
...Po mišių, nors jau ir sutemę, nepraleidom progos pašniukštinėti po patį Staryj Lichen’o kaimuką bigsmile.gif Golgotoj patekau į labirintą, iš kurio niekaip nesugebėjau išsivaduoti: vyrukai ėjo ir nuėjo, o mane tikriausiai Dievulis baudė už kokias tai nuodėmes blush2.gif Kitoj vietoj, sugalvojom nukirsti kelio galiuką ir vėl į kažkokį akligatvį užtaikėm doh.gif Pabendravom su vaikais iš Kazachstano, vietinės vienuolės buvau pavadinta rumune lotuliukas.gif Žodžiu, vakaras, sutemos, šviestuvų skleidžiamas šešėlių žaismas ir ore tvyrantis aitrus kažkokio tai augalo kvapas toookį nepakartojamą įspūdį kūrė, kad vietom net šiurpuliukai per kūną ėjo blink.gif

17 diena. 2013 m. liepos 18 d.

...Ryte kalbos nepaliauja suktis apie vakarykštį Staryj Lichen’ą - tikrai stiprų įspūdį mums paliko ši piligrimų traukos vietelė drinks_cheers.gif Pusryčiaujam ir vėl leidžiamės į kelią smile.gif Vienam Varšuvos Decatlon‘e atnaujinam savo turistinę įrangą, netoli Lomžos sudalyvaujam giminių gelbėjimo operacijoj, gerokai po vidurnakčio parsibeldžiame namo tongue.gif Mūsų pasaka baigiasi wub.gif Per septyniolika nuostabių kelionės dienų įveikėm beveik 6600 km, galutinis kelionės maršrutas atrodė maždaug taip:

Lietuva - Lenkija - Čekija - Austrija - Šveicarija - Italija - Prancūzija - Šveicarija - Vokietija - Prancūzija - Vokietija - Lenkija - Lietuva smile.gif

...Na, ir pabaigai - žadėtoji mano magnetukų kolekcija biggrin.gif

user posted image

…Paukščiai turi sparnus, bet neturi svajonių unsure.gif Žmonės turi svajones, bet neturi sparnų ax.gif Tačiau mes galime gyventi taip, kad mūsų svajonės turėtų sparnus drinks_cheers.gif Visiems kelionių mylėtojams linkiu nepakartojamų kelionių 4u.gif 4u.gif 4u.gif Užauginkime savo svajonėms sparnus - juk nieko nėra gražiau ir įdomiau už realybe tapusias svajas wub.gif Iki bye1.gif
Atsakyti
Aidluka - labai ačiū už pasaką 4u.gif Lauksiu dabar kitų dviejų - vienos pažadėtos, o kitos gal ateity pažadamos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu joooooooooooooooo, Taviškė magnetukų kolekcija, Aidluka, labai rimta konkurentė maniškei g.gif . Nuoširdus ačiū už puikų fotoreportažą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gera buvo skaityti ir gėrėtis vaizdais. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2015 05 16, 15:33)
...Na, ir pabaigai  - žadėtoji mano magnetukų kolekcija  biggrin.gif


Nebloga... bigsmile.gif Jau kitai kelionei naują šaldytuvą pirkit. thumbup.gif

Širdingai dėkoju už tokį įdomų, išsamų ir vaizdingą pasakojimą. 4u.gif
Norėjosi aikščioti po kiekviena nuotrauka. Akmeniniai kaimukai, tie miesteliai ir žinoma kalnai. wub.gif
Bet labiausiai sužavėjai taip išsamiai papasakodama praėjus tiek laiko po kelionės. Man asmeniškai labai sunku rašyti po kiek laiko. Tad Tau didžiausias balionas už tai. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už puikų pasakojimą. Ir vaizdai, ir perteiktos emocijos - nepakartojami ir labai naudingi dėliojantis savo svajonės maršrutą wub.gif labai tikiuosi, kad tai tikrai ne paskutinis jūsų reportažas. NOrs ir sakote, kad informacijos daug, tačiau jūsiškiuose ne tik faktai, bet ir jausmai smile.gif

pora praktinių klausimų: gal pamenate, kiek kainavo bilietas į Ronos ledyną? Ir gal pamenate kempingo Brienz (Šveicarijoje) pavadinimą ar turite nuorodą?
Atsakyti
Ir aš noriu padėkoti Jums už pasakojimus. Įlindau į vieną ir nebegaliu ištrūkti, skaitau vieną pasakojimą po kito biggrin.gif
Labai žavi Jūsų gebėjimas perteikt kelionių emocijas - tą jaudulį, susižavėjimą, azartą. Ir nuotraukose pagaunat tokias gražias akimirkas thumbup.gif Lauksim naujų pasakojimų wub.gif

Aš taip pat turiu "techninių" klausimų. Sakykit prašau, kur pirkote Alpių žemėlapį - internetu, LT ar kelionės metu kažkur užusienyje?
Kadangi mes visad keliaujam su vaikais, dar nesuradom būdo sočiai, greitai ir nebrangiai pavalgyti. Trainiojimasis po maisto parduotuves ar sėdėjimas kavinėse tiek daug laiko užima! Aš mieliau per tą laiką nuvažiuočiau ne vieną dešimtį kilometrų. Todėl iškart atkreipiau dėmesį į Jūsų piknikus ir karštą kavutę tokiose šauniose vietose bigsmile.gif Sakykit prašau, kokią "įrangą" vežiojatės? Viryklę su dujų balionu? Ar prietaisai elektriniai ir turit adapterį mašinai?
Atsakyti
Visada skaitau, tyliai gėriuosi nuotraukomis. Puikios kelionės, šeima, emocijos.. Jūsų įspūdžiai skatina planuoti, keliauti, pažinti wink.gif
Atsakyti
Ir kolekcija ir kelionė super! drinks_cheers.gif Ačiū, kad dalinatės. smile.gif
Atsakyti