Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė III

QUOTE(evelinarac @ 2016 09 16, 20:32)
Aciu ! Deja, gaila esu kauniete. Gydytojas liepe ramiai meginti pastoti. Apskritai pastoti, nes jau ir su vyru turime tokiu planu. O siaip markeri jis planuoja daryti po 3men.ir stebeti ta kiauside. Tai reiskia gruodzio men. Labai tikiuosi kad sis rodiklis rodi kiausides endometrioze.  Dar turiu 3cm intramuraline mioma, bet del sios gerybes mane jis visiskai nuramino. P.S. tik mastau ar panikuoti ir reikalauti laporoskopijos, ar ramiai megautis su vyru meile ir atsipalaiduoti. Nesu is tu panikuojanciu moteru, bet si karta be proto neramu

Nekartojot CA125?
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 09 22, 18:31)
As ta pati galvojau, bet pas mane neisplite uz gimdos ribu. Pas mane ta adenomioze, kai tik gimdoje, bet yra mioma, gal jinai spaudzia pusle...

Gal...
Siaip jei daznai kartojasi slapimo taku uzdegimai, pasitikrinkite ar nesergate pienlige. Makstis su faunos disbalansu yra puiki terpe visoms zarazoms veistis. Ir tos zarazos labai lengvai nukeliauja slapimo takais i virsu. Man anksciau budavo pastovi pienlige ir slapimo taku uzdegimai. Abi ligos dingo, bet jei tik kazka jauciu panaudoju lomexin zvakutes ir dvi dienos po - probiotiku kursa i maksti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 10 04, 18:32)
Gal...
Siaip jei daznai kartojasi slapimo taku uzdegimai, pasitikrinkite ar nesergate pienlige. Makstis su faunos disbalansu yra puiki terpe visoms zarazoms veistis. Ir tos zarazos labai lengvai nukeliauja slapimo takais i virsu. Man anksciau budavo pastovi pienlige ir slapimo taku uzdegimai. Abi ligos dingo, bet jei tik kazka jauciu panaudoju lomexin zvakutes ir dvi dienos po - probiotiku kursa i maksti.  smile.gif

Neturiu as jokiu pienligiu. Istirta esu visapusiskai. Slapimo taku uzdegimo irgi nerodo.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Atėjau ne sprendimų ieškoti, o tiesiog pasiguosti. Savo aplinkoje neturiu sergančių šia liga, o kartais taip norisi tiesiog išsikalbėti, pasibėdavoti...
Man 31m., endometriozė patvirtinta jau daugiau nei metai ir paskirti kontraceptikai jai pristabdyti. Simptomų turiu, bet jau net pati nebežinau, kurie dėl endometriozės, kurie dėl kontraceptikų. Iš esmės normaliai jaučiuosi 1 sav iš 4. Nes pirmą savaitę sergu mėnesinėmis (jos trunka apie 7-8d.), be nuskausminamųjų pirmas dienas neišsiverčiu, silpna ir t.t. Nors skausmai ir mažesni nei be kontraceptikų (buvau padarius pertrauką, tai beveik alpau iš skausmo su karščio/šalčio bangomis, ypač jei neduokdie per mėnesines pūsdavo pilvą ar užsinorėdavau rimtam reikalui į WC). Tada savaitė ramybės,o tada vėl 2 savaites nesamonių.
Žinot, atrodo pagrindinės temos - skausmas, nevaisingumas ir kiti fiziniai dalykai. Bet man labai sunku emociškai. Nesu tikra ar dėl endometriozės, ar dėl kontaceptikų, ar dėl pačios savęs - 2 savaitės iki mėnesinių man būna labai blogai: nuotaikos nėra, pastoviai norisi verkti, niekas neįdomu, kaip kokioj duobėj sėdžiu. Dar prisideda nuolatinis pilvo maudimas su paūmėjimais, kai užsinoriu į WC rimtam reikalui, pradedu nervuotis dėl endometriozės ir išvis baigiasi tuo, kad jei tik galiu - iš lovos net nelipu (dažniausiai negaliu, nes reikia eiti į darbą). Kontraceptikus įtarinėju, nes kai pirmą kartą išrašė naujus - man išvis stogas nuvažiavo, po 4mėn mečiau, tai kaip naujai gimus buvau. Bet nuo šitų taip blogai pradžioje nebuvo, galvojau, kad tinka. Gal ir tinka, tik man šiaip su galva negerai... neįsivaizduoju.
Žodžiu, dabar kaip tik mano PMS laikas ir dar peršalau, tai jau antra savaitė guliu lovoj, atsikeliu tik kai jau būtiniausiai reikia (šunį išvest, pas gydytoją nuvažiuot ar nors truputį apsitvarkyt prieš vyrui grįžtant). Paskutinį kartą per PMS vos atsilaikiau nenunešus prašymo išeiti iš darbo. Nu pati suvokiu, koks absurdas,bet nieko su savim negaliu padaryti.
Atsakyti
Gal jums kontraceptikai netinka,aš gerdama geriau jaučiuosi nei kai padarau pertrauką
Atsakyti
QUOTE(Pimperda. @ 2016 10 25, 22:17)
Gal jums kontraceptikai netinka,aš gerdama geriau jaučiuosi nei kai padarau pertrauką


Gali būti, kad netinka, bet jau antri iš eilės. Bėda ta, kad jei aš jų negeriu, endometriozė pradeda bujoti (turiu keturias cistas, tai kai padariau 2 mėn pertrauką - visos paaugo). Tai kaip ir nelabai galiu juos mesti.
Atsakyti
QUOTE(chumbavamba @ 2016 10 25, 23:15)
Gali būti, kad netinka, bet jau antri iš eilės. Bėda ta, kad jei aš jų negeriu, endometriozė pradeda bujoti (turiu keturias cistas, tai kai padariau 2 mėn pertrauką - visos paaugo). Tai kaip ir nelabai galiu juos mesti.


Jeigu sergate endometrioze, KT vistiek reikes gerti. Ir dauguma ju turi pasaliniu poveikiu, tad cia labai dviracio neisrasi.
Man Jusu aprasyta bukle primena daugiau depresija nei KT salutinius. Nueikite pas psichiatra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 09 30, 11:10)
Nekartojot CA125?


Kartojau savo iniciatyva. Atlikau 11 ciklo diena. CA125 buvo perpus mazesnis, negu pirma karta. Bet kažkodėl vis tiek į normas netelpu....
Atsakyti
ups
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 03 lapkričio 2016 - 16:16
QUOTE(evelinarac @ 2016 11 02, 16:51)
Kartojau savo iniciatyva. Atlikau 11 ciklo diena. CA125 buvo  perpus mazesnis, negu pirma karta. Bet kažkodėl vis tiek į normas netelpu....

Tai prie endo, rodikliai būna didesni nei norma. Aš darausi tą tyrimą kasmet. Tai pernai buvo gal 89, o šiemet - 37
Atsakyti
QUOTE(evelinarac @ 2016 11 02, 16:51)
Kartojau savo iniciatyva. Atlikau 11 ciklo diena. CA125 buvo  perpus mazesnis, negu pirma karta. Bet kažkodėl vis tiek į normas netelpu....

As irgi dariau ir CA buvo 21 tik, bet pagal ju normas atseit padidejes. Tai nesupratau. Isvis man nei vieno endo pozymio, nei skauda mylintis, nei menesines ilgos skausmingos, nei pilva pucia. Neikertu nieko.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 11 04, 18:11)
As irgi dariau ir CA buvo 21 tik, bet pagal ju normas atseit padidejes. Tai nesupratau. Isvis man nei vieno endo pozymio, nei skauda mylintis, nei menesines ilgos skausmingos, nei pilva pucia. Neikertu nieko.

Man nebuvo pozymiu iki pat 4os stadijos.
Atsakyti