Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė III

Aciu labai,is tikro tos cistos ir yra ant kiausidziu,o va tas zidinys prie tiesiosios zarnos 😕 viskas aisku.Dekoju uz atsakyma,bet tai ziuriu mazai sioje temoje kas besilanko...🧐🤔

Atsakyti

Aciu labai,is tikro tos cistos ir yra ant kiausidziu,o va tas zidinys prie tiesiosios zarnos 😕 viskas aisku.Dekoju uz atsakyma,bet tai ziuriu mazai sioje temoje kas besilanko...🧐🤔

Yra fb uždara grupe,endometriozė vadinasi, ten visos aktyviau dalinasi patirtimis ir viena kitą palaiko 🙂

Atsakyti

Ačiū už info🙂 radau 😉

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 11 06, 22:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="coraxas" data-cid="71873305" data-time="1509898493"><div><p>Jungiuosi prie jusu. Ketvirti metai, kai menesines trunka 4 d., taciau seka sokoladiens isskyros ir tepliojimas iki 12 ciklo dienos. Jauciu ivairius papildomus negalavimu: siaubinga pilvo putima, skrandzio skausmus, papilves skausma. Pries menesines stiprius priesmenstruacinius simptomus. Menesines normalios, neskausmingos. Del visu minetu negalavimu, treti metai minu poliklinikos ginekologu koridorius. Nieko konkretaus neranda, itaria endometrioze, taciau diagnoze nepatvirtinta. Paskyre Ammily KC, geriu 4 diena, siaubingai jauciuosi pykina, silpna. Ar tureciau mesti gerti, ar dar kenteti negalavimus? Ziuriu, kad labai sunkiai toleruoju KC. Ar apskritai endometriozes gydymui padeda KC? Dekui kas pasidalins savo patirtimi.</p></div></blockquote><p>Man operacijos metu diagnozavo 4a stadija. Nuo to laiko, jau 3,5 m geriu KT. Nera jokiu simptomu, echo nerodo zidiniu, magnetinis rezonansas darytas pries pora menesiu, nerado zidiniu. KT tikrai padeda. Tiesa, as geriu tokius, kur pakuoteje 84 tabletes, todel menesines kas 3 menesius. Sergant endometrioze cia geriausias variantas. Seasonique vadinasi.</p><p>Beje, kiek jums metu? Vaiku turite? </p>


Man pries 2 menesius ir isoperavo endometrioze. Rado 4 stadija... pradejau gerti kt,bet menesines jau tesiasi 2 savaites... nezinau gal nubegti iki ginekologo...
O siaip po 3 menesiu siulo detis mirena..turiu 2 vaikus ur daugiau nebeplanuoju

Papildyta:
QUOTE(daivuteklp @ 2018 01 11, 01:37)
<p>Sveikos merginos,ar yra kam dare operacija per pjuvi,o be laparaskopu?Nes man ruosiasi daryti  pjuvi,nes ytaria kad vienas zidinys gali buti priauges prie zarnyno.Dariausi kolonoskopija tai I zarnyna nera perėje ten be pakitimu. Gali tekti salinti dali zarnos.Gydytojas supazindino su komplikacijomis,ir echoskopu kai ziurejo nepatiko jam tas darinys.Gal kam salino darinius nuo źarnu😕 Buvau stebima 4 metus,geriu Jeanine,padaryti 2 magnetiniai,antras neparode kad zidiniai butu labai padideje.Gal kas susiduret su panasia situacija..bijau,kad nebutu uzdelsta😫</p>


Man pries operacija ir itare kad bus nueje i zarna... bet pasirodo reikejo tvarkyti slapimtakius
Atsakyti
Normalu pradėjus gerti KT tokie kraujavimai, organizmas prie hormonų adaptuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2018 02 17, 09:49)
Normalu pradėjus gerti KT tokie kraujavimai, organizmas prie hormonų adaptuojasi.



hmmmm, trys savaites jau bus kai istisai kraujuoju, as galvoju gal kontraceptines netinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2018 02 20, 16:20)
hmmmm, trys savaites jau bus kai istisai kraujuoju, as galvoju gal kontraceptines netinka?  ax.gif

per silpnos gal, o tas kraujavimas normalus? Man tepliojo visą mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2018 02 20, 16:47)
per silpnos gal, o tas kraujavimas normalus? Man tepliojo visą mėnesį.



ne tepliojimas, o grynai menesines
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2018 02 20, 22:17)
ne tepliojimas, o grynai menesines

na taip kraujuoti tai tikrai nenormalu.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2018 02 21, 10:34)
na taip kraujuoti tai tikrai nenormalu.



registruosiuos pas ginekologa, nes liko tik 2 tabletes KT, nezinau ar kitam ciklui pirkti tas pacias ar ne tabletes
Atsakyti
o kokias vartojat prie endometriozes? pas mane mercilon, bet man toks jausmas, kad per silpnos jos, jos ir priskiriamos prie tu silpnuju, o jum ka paskyre?
Atsakyti
QUOTE(matrioska @ 2018 02 21, 11:20)
o kokias vartojat prie endometriozes? pas mane mercilon, bet man toks jausmas, kad per silpnos jos, jos ir priskiriamos prie tu silpnuju,  o jum ka paskyre?



as nevartojau jau KT gal 15 metu....pirmosios po tiek metu

vartoju jeanine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 21 vasario 2018 - 10:42