Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam pilvukus toliau

QUOTE(Comma @ 2014 11 25, 21:26)
Bet jus ir bistrios thumbup.gif
Nezinau kaip Nica79, bet as dar neissprendziau dilemos del dvynuku ir trynuku, o paskui spresiu dilema  nestuke.gif ar ne nestuke.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O kur dar ta PUPO krize biggrin.gif

Aha ta Tavo dilema sudetinga biggrin.gif imk visus 3 , ka neuzauginsit thumbup.gif tikrai blyn sunku apsisprest isivaizduoju g.gif bet kokiu atveju Atsipalaiduok ir skaidriu minciu Tau biggrin.gif 4u.gif

Burbuliacija ryt varau su nauja gine susipazint, nes pas gine 8 sav ir buvau, turi paziuret placenta kur susiformavus kazkaip, ir pagaliau uzvesti nesciosiis knygele kad i nesciu kasas pardese galeciau eit thumbup.gif
Genetikes viena info o gines savo ruoztu ziuri, jau 12 sav turejau eit, na nieko ryt 13 sav proga pasimatymas wub.gif paskui vel turbut ilgai nematysiu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 25 lapkričio 2014 - 22:24
Edenut, kaip fainai, ryt pasimatysit ir jau 13 savaiteliu wub.gif
Man kaip bus 13 ir viena diena dar tik pas genetike eisiu, na, bet viliuos, kad viskas bus gerai, o ir leliukas paziurejau pagal savaites kaip atrodo tao o ho ho, bus jau dickis wink.gif

Del pastovios gydytojos niekaip nesumastau, ar eit tiesiog pas savo poliklinikos ginekologe ar i mazyli arba krikscioniskuisius bigsmile.gif tai as vis dar neapsisprendziu
Atsakyti
Atisa - tikrai labai grazus namuciai, seniai tokiu neturejom! Labai pasistengei, saunuole!!

Geru pasimatymu mergaites jums!
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 11 25, 21:22)
Aha ta Tavo dilema sudetinga  biggrin.gif  imk visus 3 , ka neuzauginsit  thumbup.gif  tikrai blyn sunku apsisprest isivaizduoju  g.gif bet kokiu atveju Atsipalaiduok ir skaidriu minciu Tau  biggrin.gif  4u.gif

Ne auginime problema... Baisu kaip isnesioti jei visgi visi trys isikabintu blink.gif Pirmas nestumas, metu turiu nemazai... doh.gif Aj nebesiparinu - rytas uz vakara protingesnis thumbup.gif Zinau tik viena - viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
oho, kiek pripliurpėt per vakarą bigsmile.gif Atisiuk, ačiū už temą - tokiais tempais kalbėdamos greit ją damušim lotuliukas.gif

QUOTE(Edena @ 2014 11 25, 22:21)
priminei ta sodos eksperimenta, imu ir dabar padarysiu, kaip tik noriu i wc thumbup.gif

pala, koks čia eksperimentas blink.gif čia kokie burtai ? galima plačiau, būsiu praleidus turbūt arba neužfiksavus doh.gif man reikia išsiburt, kas bus.

QUOTE(Armante @ 2014 11 25, 22:28)
oi jauciu tempai bus geri pilvinuku temos  wub.gif

drinks_cheers.gif aš irgi labai jaučiu.

Edena, jei pasakysi rytoj, kad prieš savaitę darytas skanas, tai manau, kad nedarys ginė dar vieno skano - per dažnai bus. žiūrėk, mane keliem mėnesiam paleido be jokių skanų tokia šiuolaikiška ginė, kuri skano nelaiko kenksmingu, o jei pasitaikys kokia senovinių pažiūrų, tai tikrai turėtų nedaryti. o jei dar ne privačiai eini, o jau poliklinikoj, tai išvis tų skanų priklauso vos keli per visą nėštumą doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 11 25, 23:06)

pala, koks čia eksperimentas  blink.gif čia kokie burtai ? galima plačiau, būsiu praleidus turbūt arba neužfiksavus  doh.gif man reikia išsiburt, kas bus.
drinks_cheers.gif aš irgi labai jaučiu.



Oi turbut praleidai kai mes snekejom(jau senokai) apie visokius budus ir experimentus kaip lyti atspeti- tai vienas is ju- reikia paimti truputi sodos ir uzpilt ja savo slapimu. Jeigu uzputoja - berniukas, jeigu ne- mergaite mirksiukas.gif Kadangi pas tave mixo kaip suprantu nebus, nes identiski, tai tau turetu tas testas aiskiai kazkak parodyt. Nes as tai galvoju jeigu ir berniukas ir mergaite, tai tada jau neaiskus rezutatai butu.. Na bet cia nemokslinis tyrimas, tai 100proc atsakymais irgi nereikia pasitiket mirksiukas.gif

Va pavizdys https://www.youtube....h?v=fUZgm7wRh7s
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 26 lapkričio 2014 - 00:07
QUOTE(Armante @ 2014 11 25, 22:31)

Del pastovios gydytojos niekaip nesumastau, ar eit tiesiog pas savo poliklinikos ginekologe ar i mazyli arba krikscioniskuisius  bigsmile.gif tai as vis dar neapsisprendziu


As kadangi nepirma kart,tai keliausiu nuo 12 sav i mazyli,ten pirma gimdziau. Zinau pas ka,labai patiko,tai ir nekeisiu nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2014 11 26, 00:02)
Oi turbut praleidai kai mes snekejom(jau senokai) apie visokius budus ir experimentus kaip lyti atspeti- tai vienas is ju- reikia paimti truputi sodos ir uzpilt ja savo slapimu. Jeigu uzputoja - berniukas, jeigu ne- mergaite  mirksiukas.gif  Kadangi pas tave mixo kaip suprantu nebus, nes identiski, tai tau turetu tas testas aiskiai kazkak parodyt. Nes as tai galvoju jeigu ir berniukas ir mergaite, tai tada jau neaiskus rezutatai butu.. Na bet cia nemokslinis tyrimas, tai 100proc atsakymais irgi nereikia pasitiket  mirksiukas.gif

Va pavizdys https://www.youtube....h?v=fUZgm7wRh7s
4u.gif

Aciu uz namucius. O del testo su soda tai nezinojau, geras, gal kas daugiau dare tyrimą, idomuar pasitvirtina smile.gif o kažkas rase jai vyro sperma blogos komybes tai bus berniukas? Tai jai taip tai namie bus 4 vyrai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2014 11 26, 00:36)
Aciu uz namucius. O del testo su soda tai nezinojau, geras, gal kas daugiau dare tyrimą, idomuar pasitvirtina smile.gif  o kažkas rase jai vyro sperma blogos komybes tai bus berniukas? Tai jai taip tai namie bus 4  vyrai doh.gif  lotuliukas.gif



As siandien skaitinejaus del lyties ir IVF, tai raso kad jeigu daryta ICSI ar IMSI tai tikimybe didesne mergaites, jeigu paprastas IVF tai berniuko. Bet jeigu sodinta 5 dienu blastutes, tai didesne tikimybe berniuko, nes atseit berniuku embrionai greiciau auga ir buna stipresni, todel embriologas atrenka 'geriausius' sodinimui.
Galutine isvada- konkreciu atsakymu nera biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, pleputės,
na, tokiais tempais - tai savaitėlė kita, ir vėl kursim naują temą lotuliukas.gif
oi su tom lytim tai labai idomu bigsmile.gif as kazkaip tikiu tuo moksliniu tyrimu del spermatozoidu, bent is dalies g.gif na, ziuresim, kaip cia bus pas mus, ar issipildys, ar ne - savo statistika susivesim biggrin.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif

Tai prasom prasom, visos sodos eksperimenta padarom, bus aiskus tikslingumas statistika suvesim biggrin.gif O pas Tino kadangi dviguba lytis tai turi arba laaabai stipriai putoti arba nieko nebuti hihihi.gif
Tino jauciu ziures, nes ta gine niekada manes nemacius , tai ateinu ir pasisakau kad nescia ir is akiu tai neisitikins kad taip yra lotuliukas.gif Tikrai ziures vien tam kad susirasytu viska, kaip minejau neziureta as gines jau 5 savaites, neaisku kur placenta susiformavus ir dar kazka ten ziuri giniai, skirtingai nei genetikai.

Del Mazylio super butu 2 karta gimdyt man tai jis salia namu, isvis butu tobula, bet bijau kokiu nenumatytu dalyku jeigu reiktu koki krauja perpilt ar maza ka komplikacijos pirmas gimdymas , tai paskui iki kliniku gali ir nespet davezt doh.gif Nors siaip ten man labai jaukiai atrodo viskas, kurios gimde visoms laaabai patiko , mazai blogu atsiliepimu 4u.gif

Mano poliklinikos gine priima gimdymus klinikose tai va jei tiks ir patiks tai gal ir tolimesniam (veliau jau gimdymui) eis susitarti ax.gif
Armante ir Tu dar be nesciosios knygeles 4u.gif ? Man jau jos truksta , laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 11 26, 11:00)
bet bijau kokiu nenumatytu dalyku jeigu reiktu koki krauja perpilt ar maza ka komplikacijos pirmas gimdymas , tai paskui iki kliniku gali ir nespet davezt  doh.gif 

Nu jau nebeprisigalvok hihihi.gif
Atsakyti