Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomos vairavimo pamokos, instruktoriai

QUOTE(Kamanute @ 2007 07 16, 13:09)
Gal gali išduoti to Algio Štaro kontaktus?



Kamanute, tiesiog paskambink į vairavimo mokyklą "Autoklasė" (ji turi savo svetainę internete), nes vairavimo pamokėlių laiką/datą ir t.t. teks derinti ne su instruktoriumi, o su administratore. Čia tiesiog, kad nebūtų tau dvigubo darbo wink.gif. Na, o Algis Štaras, kiek žinau, dar kelias dienas atostogauja, lygtais nuo 23 d. grįžta toliau kantriai mokyti vairuoti. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Aidyva, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamanute @ 2007 07 20, 09:02)
Aidyva, ačiū  4u.gif


Prašom prašom drinks_cheers.gif. Informuok kaip sekėsi vairavimo pamokėlės, jei važinėsi su minėtuoju thumbup.gif instruktoriumi 4u.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidyva: 20 liepos 2007 - 16:25
gal galit rekomenduoti instruktorių iš "Gineidos"? Ar teko kam važinėti su Alfredu?
4u.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote kurioje mokykloje moko vairuoti su automatine greičių dėže, o gal pažįstate kokį instruktorių su tokia mašinyte dėl papildomų pamokėlių... Po ilgos pertraukos nevairavs, įsigijau automatą, noriu truputuka su instruktorium pavažinėt, kad užtikrinčiau jausčiausi. Su vyro mechanine, net nenoriu pradėt, noriu pajaust automatą.... Perskambinau keletą mokyklų, tai ar neturi, o Žukausko mokykla turi, bet tokių, kaip aš nepriima, kuriems nereik teorijos dėstyti... verysad.gif
Padėkit! notworthy.gif
Atsakyti
laba diena,

o gal kuri nors galite parekomenduoti gera instruktoriu klaipedoje? biggrin.gif kazkaip sunku su viesu transportu ir vaikeliu darosi
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2007 07 26, 12:14)
gal galit rekomenduoti instruktorių iš "Gineidos"? Ar teko kam važinėti su Alfredu?
4u.gif



gineidoje - tik ne viktoras - apgavikas baisiausias...
Atsakyti
QUOTE(salomejka @ 2007 07 27, 10:54)
gineidoje - tik ne viktoras - apgavikas baisiausias...


kad tokio nėra, turbūt jau nebedirba. Daug priskaičiau apie Lauryną, gal pas jį ir reikia rašytis g.gif man būtų patogiau pas Alfredą - iš Konstituciojs prospekto, bet neatsiranda rekomendacijų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2007 07 26, 12:14)
gal galit rekomenduoti instruktorių iš "Gineidos"? Ar teko kam važinėti su Alfredu?
4u.gif


Aš važinėjau su Audrium 4u.gif Man thumbup.gif
Kai aš rinkausi man rekomendavo Audrių arba Lauryną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamyte: 27 liepos 2007 - 11:18
QUOTE(lamyte @ 2007 07 27, 12:17)
Aš važinėjau su Audrium  4u.gif  Man  thumbup.gif
Kai aš rinkausi man rekomendavo Audrių arba Lauryną  4u.gif


o iš kurios miesto vietos Audrius pradeda važiavimus? Kuo tau jis patiko? cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, galiu drąsiai rekomenduoti vienos forumietės - SuperBabos - tėvelį Tadą thumbup.gif Labai labai labai šaunus instruktorius - apie jį esu pačios geriausios nuomonės thumbup.gif Be galo ramus (net atgavau pasitikėjimą savimi, kad galiu eiti ir išlaikyti), labai suprantamai paaiškina bigsmile.gif Nors ir grybo per pamokas pripjoviau, bet jis ramiai paklausdavo - ar mačiau, ar pastebėjau, pasakydavo klaidas, kaip jų išvengti ir t.t. Važinėjome įvairiomis Vilniaus gatvėmis, kai pamatydavo, kad man kas nors nelabai sekasi- tai tokių pratimukų sugalvodavo, kad po pamokos lyg po pirties jausdavausi biggrin.gif thumbup.gif O aikštelėje taip pat paaiškino, kaip išsisukti iš vienokios ar kitokios situacijos thumbup.gif Ir dar, kas man labai patiko blush2.gif - be galo patogu - privažiuodavo paimti manęs iš man patogios vietos (prie mano darbo), tada aš sėdu už vairo, jei reikia nuvežame prieš mane buvusį mokinį, kur jam patogiau thumbup.gif Aij, ir dar - išvažinėdavome visą visą pamokos laiką thumbup.gif be galo sąžiningas žmogus thumbup.gif Vienu žodžiu, jei ieškosite gero ir ramaus instruktoriaus, nuoširdžiai rekomenduoju Tadą (dirba Dorkane) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievune: 29 liepos 2007 - 10:53
dabar po metu nuo situ zinuciu,jauciu kainos pasikeite.gal kas nors zinote koki instruktoriu,nebutinai pigiau bet kad gerai mokytu vilniuje?Labai reikia
Atsakyti