Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(aggree @ 2015 03 04, 21:46)
Neblogai varai  cool.gif ruosies i darba?

as nuo dabartinio svorio noreciau 20 numest... Bet bijau stipriai kudintis, kad pienelis nedingtu. Kol kas tik stengiuos vakare nepersivalgyti.

Planuojam vasara leist kaime, bent jau daug laiko. Bus matyt kaip musu vezimas vaziuos tais keliais.


Tu maitini ir maitink. Baigsi maitint ir numesi smile.gif
Jo. Į darbą ruošiuos. Praktiškai savaitė liko smile.gif
Atsakyti
Juk maitinant labai krenta svoris, nebent kemsama viskas iš eilės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 03 04, 23:31)
Juk maitinant labai krenta svoris, nebent kemsama viskas iš eilės rolleyes.gif

Nu nekemsu visko iseiles (paprastai net nebuna namie ka kimst...), buna isvis kai diena maziukas neramus, tai lb mazai valgau. Dabar jau maitinuosi plius minus pagal hipoalergini valgiarasti. Manau tiesiog valgau per didelem porcijom retai ir mazai judu. Nors stengiuos iseit i lauka kuo dazniau.
Aisku, as jau beveik viska numeciau, ka buvau priaugus per nestuma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 05 kovo 2015 - 06:57
QUOTE(aggree @ 2015 03 05, 07:54)
Nu nekemsu visko iseiles (paprastai net nebuna namie ka kimst...), buna isvis kai diena maziukas neramus, tai lb mazai valgau. Dabar jau maitinuosi plius minus pagal hipoalergini valgiarasti. Manau tiesiog valgau per didelem porcijom retai ir mazai judu. Nors stengiuos iseit i lauka kuo dazniau.
Aisku, as jau beveik viska numeciau, ka buvau priaugus per nestuma.


6 savaites gimda traukiasi. Tavo mažiuliui vos daugiau. Spėsi dar smile.gif

O šiaip maitinant kai kurioms ir valgyt žvėriškai norisi. Turėtų norėtis. Gi pieno gamybai reikia daug energijos.

Man pirmus mėnesius net nemaitinant norėdavosi. Kornelija keldavosi kas dvi valandas pienuko, o aš kaskart naktį iš virtuvės pareidavau - vienoj rankoj kotletas, kitoj buteliukas su mišinuku doh.gif . Ir valgydavom abi... bet svoris neaugo smile.gif. Matyt nuo to miego trūkumo, streso trūko man tos energijos ir visai aš ją teisingai papildydavau naktimis.
Atsakyti
Pirma menesi ir as taip gyvenau ir svoris krito thumbup.gif ir sustojo. Aisku valgyt noris, nemegciau valgyt, nebuciau iki tiek "uzaugus".

Sian vaikutis neramus lb. Pazinda ir vel nori, db miega man ant pilvo, tik padedi po 3 min reikalauja demesio.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 03 05, 06:54)
Nu nekemsu visko iseiles (paprastai net nebuna namie ka kimst...), buna isvis kai diena maziukas neramus, tai lb mazai valgau. Dabar jau maitinuosi plius minus pagal hipoalergini valgiarasti. Manau tiesiog valgau per didelem porcijom retai ir mazai judu. Nors stengiuos iseit i lauka kuo dazniau.
Aisku, as jau beveik viska numeciau, ka buvau priaugus per nestuma.

O kodėl taip maitiniesi, kažkokios alergijos? rolleyes.gif
Papildyta:
Vienoj laidoj kalbėjo toks aktorius(šuolyje dabar dalyvauja), jis buvo labai storas, o pasirodo priežastis buvo miego ir poilsio trūkumas, susitvarkė savo ritmą ir dabar gražu žiūrėt koks tapo bigsmile.gif
Atsakyti
Gydytoja nusprende, kad vaikuciui berimas nuo mp. Dabar jau susitvarke, vienas kitas spuogelis yra.

Miegas ir poilsis tikrai gerai veikia svori. Esu sita pastebejus ant saves. Kai bunu pavargus visada norisi nesamoningo maisto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 05 kovo 2015 - 16:23
QUOTE(aggree @ 2015 03 05, 16:21)
Gydytoja nusprende, kad vaikuciui berimas nuo mp. Dabar jau susitvarke, vienas kitas spuogelis yra.

Miegas ir poilsis tikrai gerai veikia svori. Esu sita pastebejus ant saves. Kai bunu pavargus visada norisi nesamoningo maisto.

Dar negirdėjau kad nuo MP būtų vaikui alergija doh.gif Gydytoja persistengė konsultuodama smile.gif Greičiau nuo produktų, kuriuos tu vartoji ir 99%, kad tai karvės pieno produktai, nes karvės baltymas kitokios struktūtos nei motinos pieno, todėl kūdikiai su juo "nesusidoroja". Labai dažnai tai pasitaiko mamų vaikučiams, kurių pačios nemaitina MP, o duoda mišinukus, kurie iš karvės pieno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 05 kovo 2015 - 17:30
Gi as ta ir turejau omeny. Uztat ir maitintis stengiuos hipoalergiskai.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 03 05, 17:52)
Gi as ta ir turejau omeny. Uztat ir maitintis stengiuos hipoalergiskai.

Aš iki 2m buvau atsisakiusi absoliučiai visų pieno produktų ir vaikui nedaviau, nes vaiką berdavo. O užsialergizavom kai pirmaisiais mėnesiais medikų teigimu dėl pieno trūkumo primaitindavau mišinuku(nors pirkdaviau ekologišką, bet karvės pienas ir liks karvės pienu). Nuo 2m dėl mitybos įvairovės vis gi grįžau tiek aš, tiek vaiko racione atsirado pieno produktai ir pastebėjau, jei tik vaikas išgeria gryno pieno, arba daugiau pieniškų produktų suvalgo iš kart atsinaujina bėrimai. Net truputį gailiuosi juos įvedusi į racioną, nes dabar dar tokiam mažam sunku paaiškinti, kad pienas jam turi šalutinį poveikį rolleyes.gif Aišku kas netinka vienam, ne būtinai taikytina kitam, tiesiog pasidalinau, nes pačiai prireikė pusmečio, kol atrinkau kas gi mums netiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 06 kovo 2015 - 10:40
Merginos, ar kuri iš Jūsų naudojat Bio-Oil? Dabar Eurokos nuolaida, galvoju gal nusipirkt...
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 06, 16:55)
Merginos, ar kuri iš Jūsų naudojat Bio-Oil? Dabar Eurokos nuolaida, galvoju gal nusipirkt...

kokiam tikslui ji naudosi?
strijų jis tikrai neišnaikina, tegu nepeza reklamose,sunaudoti 2buteliukai, vienas vokiškas, kitas lietuviškas, efekto 0.... vientitelis kuris pamažino striju, tai tik dermatix ultra gelis, bet tikrai neišnaikino jų... ir lb šito gelio mažai ir lb brangus, jei būčiau galėjus gal panaudojus mėn, tikrai bučiau daugiau atsikračius jų, bet sąžinė neleido pirkti, tokio brangaus, kelioms dienoms užtenkančio, gelio verysad.gif
Atsakyti