Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(jurgacka @ 2015 03 06, 16:55)
Merginos, ar kuri iš Jūsų naudojat Bio-Oil? Dabar Eurokos nuolaida, galvoju gal nusipirkt...

Ne, nes manau, kad bet koks kitas organiškas aliejus gali atlikti tą pačią funkciją smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2015 03 06, 17:07)
kokiam tikslui ji naudosi?
strijų jis tikrai neišnaikina, tegu nepeza reklamose,sunaudoti 2buteliukai, vienas vokiškas, kitas lietuviškas, efekto 0....  vientitelis kuris pamažino striju, tai tik dermatix ultra gelis, bet tikrai neišnaikino jų... ir lb šito gelio mažai ir lb brangus, jei būčiau galėjus gal panaudojus mėn, tikrai bučiau daugiau atsikračius jų, bet sąžinė neleido pirkti, tokio brangaus, kelioms dienoms užtenkančio, gelio verysad.gif

Strijos aplamai neišnaikinamos, jas gali tik išbalinti ir padaryti mažiau pastebimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 03 06, 18:07)
kokiam tikslui ji naudosi?
strijų jis tikrai neišnaikina, tegu nepeza reklamose,sunaudoti 2buteliukai, vienas vokiškas, kitas lietuviškas, efekto 0....  vientitelis kuris pamažino striju, tai tik dermatix ultra gelis, bet tikrai neišnaikino jų... ir lb šito gelio mažai ir lb brangus, jei būčiau galėjus gal panaudojus mėn, tikrai bučiau daugiau atsikračius jų, bet sąžinė neleido pirkti, tokio brangaus, kelioms dienoms užtenkančio, gelio verysad.gif


Naudočiau veidui. Tiesiog kad oda lygesnė gražesnė būtų. Be to ją reikia pamaitint, tokia sausoka. Bet tikriausiai Ernesin teisi - visi aliejukai panašų efektą duos

Strijų tai pas mane tiek senų dar nuo paauglystės, kad per strijas jau odos nesimato smile.gif. Aš kažkaip į jas jau dėmesio nekreipiu. Jos senos, susitraukę ir beveik nesimato
Papildyta:
Ai strijos kažkaip ten lazeriu lyg išnaikinamos. Bet tai čia tuom gali užsiimt nebent tas, kas turi dvi strijas. O ne tokį raizginį kaip pas mane. Man turbūt nebent smegenų persodinimas padėtų - jei kas smegenis į kūną be strijų perdėtų biggrin.gif
Atsakyti
Jurgacka o kaip tavo Kornelij agyvena?Jau greit metai jau,ar maišau kažką?
Gal naują gerbėją jau turi? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 06, 21:54)
Naudočiau veidui. Tiesiog kad oda lygesnė gražesnė būtų. Be to ją reikia pamaitint, tokia sausoka. Bet tikriausiai Ernesin teisi - visi aliejukai panašų efektą duos


Man veidui nepamainomas Floraha(tamanų) aliejus, jis tikrai sulygina odą, naikina visokias dėmeles, apsaugo nuo UV smile.gif

Gali pasiskaityti http://www.aromanatu...nu-aliejus.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 03 07, 04:24)
Man veidui nepamainomas Floraha(tamanų) aliejus, jis tikrai sulygina odą, naikina visokias dėmeles, apsaugo nuo UV smile.gif

Gali pasiskaityti http://www.aromanatu...nu-aliejus.html 4u.gif


Ernesin, o kaip jo kvapas? Nes pvz arbatmedžio aliejaus kvapas mame užmuštų, jei aš juo veidą išsitepčiau smile.gif

Kristule, taip, už savaitės mano mažulei metai. Keliausiu į darbą. Gerbėjų turėjau cielus tris. Ale du nelabai domina, o trečias pabėgo... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 07, 08:43)

Kristule, taip, už savaitės mano mažulei metai. Keliausiu į darbą. Gerbėjų turėjau cielus tris. Ale du nelabai domina, o trečias pabėgo... sad.gif

Ot durnas daiktas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 03 06, 10:39)

siaip daug maz atsisekiau nuo ko beria,dabar likus tik kudikiu akne. paseksiu ir pieno produktus dar.

QUOTE(Kristule05 @ 2015 03 07, 09:03)
Ot durnas daiktas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Durnas nedurnas, ale širdelę skauda sad.gif. Myliu vis dar aš tą durną daiktą..

Šiandien užtai labai svarstyklės nudžiugino smile.gif. Aišku, rytoj, kai bus prisidavimas, tai taip gerai nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 07, 08:43)
Ernesin, o kaip jo kvapas? Nes pvz arbatmedžio aliejaus kvapas mame užmuštų, jei aš juo veidą išsitepčiau smile.gif

Nėra toks intensyvus kaip arbatmedis, nes arbatmedis juk eterinis aliejus, o čia bazinis, bet turi tokį savotišką kvapą, ne saldainiukiškas, ne gėliškas, bet man patinka, o kitam gal ir ne. Jis jaučiamas tik tepamas, susigėręs į odą nusikvepia. Jei įdomus kvapas, užsuk į kuriuos nors Kvapų namus ir pauostyk, jie mėginukų turi mirksiukas.gif
Atsakyti

Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 79,2kg (liko 9,2) -1,0kg

pasakore - 172cm/54kg – 57,5kg (liko 3,5)
Atsakyti
Pamiršau apie prisidavimą.Nors nėr ką priduot blush2.gif Į minusą vėl nelendu,bet ir pliusan neinu thumbup.gif Visa diena pamokose,dičkis serga doh.gif
Atsakyti
Baigės pilnatis - svoris vėl žemyn pajudėjo smile.gif.
Kas gero pas Jus? Visos darbuose paskendusios per dienas?
Atsakyti