Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai - 14 tema

pyragas jau kepa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2014 12 03, 13:06)
As jau keleta metu kepu toki pyraga. Is puses nomos kepu avalioj 16cm diametro skardoj. Man jis toks aukstas gaunasi 7cm. Tai jei is visos normos kepsit, tai daryciau 25cm skardoj, butu truputi zemesnis arba 27cm, butu dar zemesnis.
O del kepimo laiko as savo 16cm skarda apsuku ir iskloju dugna bent kokiais 6 sluoksniais kepimo popieriaus, o antvirsaus ir dar daugiau. Perku pati pigiausia arba esu dariusi isorinius soksnius su tuo rudu pakavimo popierium. Tada 150 laipsniu 2,5 val. Gal galima ir nevynioti ir trumpiau kepti, bet man cia Airijoje, kur situos pyragus tradiciskai nuo senoves kepa, sake, kad taip reikia daryti  smile.gif

Tikrai taip smile.gif Šie pyragai turi lėtai (150 C) ir ilgai kepti (2.5 val).
Atsakyti
gal turit recepta sausainiu, kur ivairuom formom galima "ispjauti", tik, kad nebutu medaus, imbiero ir visko is egzotikos. Na, kuo paprastesnio recepto ax.gif
Atsakyti
Debesuota, koks idomus kepimo budas.

Kepiau vakar: Kad dauiau kada daryciau dvigubą porciją doh.gif . Man labiau patiko kepti pailgose formose (kaip duonos kepimui) šitose kepiau apie valanda ir 20min. 170laipsnių ir dar palikau karštoj orkaitėj nakčiai, tik pridengiau folija. Dabar suvyniojau ir lauksiu kokias dvi savaite, kad galėčiau paragauti.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2014 12 03, 19:52)
Debesuota, koks idomus kepimo budas.

Kepiau vakar: Kad dauiau kada daryciau dvigubą porciją doh.gif

Iskepiau diena, atveso , paslaksciau bendziu ir suvyniojau i folija ir lauks kaledu wub.gif
drinks_cheers.gif , galvojau, kad daugiau pyrago bus, kita karta irgi kepsiu dviguba.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2014 12 03, 18:52)
Debesuota, koks idomus kepimo budas.

Kepiau vakar: Kad dauiau kada daryciau dvigubą porciją doh.gif . Man labiau patiko kepti pailgose formose (kaip duonos kepimui) šitose kepiau apie valanda ir 20min. 170laipsnių ir dar palikau karštoj orkaitėj  nakčiai, tik pridengiau folija. Dabar suvyniojau ir lauksiu kokias dvi savaite, kad galėčiau paragauti.

Na cia ne as sugalvojau mirksiukas.gif Bet man taip skaniausia smile.gif

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 03, 20:54)
Iskepiau diena, atveso , paslaksciau bendziu ir suvyniojau i folija ir lauks kaledu  wub.gif
drinks_cheers.gif , galvojau, kad daugiau pyrago bus, kita karta irgi kepsiu dviguba.

Nu zinok neapsigauk, kad nedidelis atrodo, bet ten tikra cukraus ir kaloriju bomba doh.gif Maziuko gabaliuko uztenka ir jau sotus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2014 12 03, 22:41)
Na cia ne as sugalvojau  mirksiukas.gif Bet man taip skaniausia  smile.gif
Nu zinok neapsigauk, kad nedidelis atrodo, bet ten tikra cukraus ir kaloriju bomba  doh.gif Maziuko gabaliuko uztenka ir jau sotus  lotuliukas.gif

tikiu smile.gif
as panasu kepdavau su dziovintais vaisiais, riesutais tik dar obuoliai ieina ir be brendzio. Bet iskeptas taip pat atrodo, tai irgi labai sotus. Ziuresiu ar skoniu skirsis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 12 03, 16:53)
gal turit recepta sausainiu, kur ivairuom formom galima "ispjauti", tik, kad nebutu medaus, imbiero ir visko is egzotikos. Na, kuo paprastesnio recepto  ax.gif

as kepu is sviestines teslos, cia imetu viena is variantu smile.gif

http://kristinooshke...ainiai-290.html
Atsakyti
Kalediniai sausainiai:

Man skaniausi ir pagal si recepta:
90 g. sveisto, 80-90 g. cukraus (kaip kas megsta saldziau ar ne), 1 kiaušinis, 225 miltu, 1 saukstelis kepimo milteliu.
Sviesta su cukrupu isplakti, imusti kiausini isplakti. palaipsniui sudeti i mase miltus ir uzminkyti tesla. Tesla ideti i saldytuva minimum 30 min. As padalinu i kelis gabaliukus, kad patogiau butu kocioti. Atsalusios teslos gabaliukus imam ir iskociojas (man kuo ploniau, tuo skaniau) ir darome figureles is formeliu. Kepu 5 min. 180 laipsniu, tada padidinu iki 190, kai pagelsta isimti. Visada darau is dvigubos porcijos. Labai grazu papuosti spalvotais glaistais, kartais perku, kartais pati pasigaminu - cukraus pudra+slakelis vandens ar citrinos ar kitu sulciu, del spalvos idedu kokios uogienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blizzge: 04 gruodžio 2014 - 14:32
Ir mūsų namai šiandien pakvipo Kaledomis smile.gif Receptas ištestuotas, sausainukai tikras skanumelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(norvegija @ 2014 12 04, 15:44)
Ir mūsų namai šiandien pakvipo Kaledomis  smile.gif Receptas ištestuotas, sausainukai tikras skanumelis smile.gif

user posted image

kokie grazuciai wub.gif koks receptas cool.gif gal ir mes isbandysium smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 04, 17:09)
kokie grazuciai wub.gif koks receptas cool.gif gal ir mes isbandysium smile.gif



Aciu aciu wub.gif
Kepiau pagal si recepta: http://viskodara.blo...-meduoliai.html

Tik dejau 1 kiausini vietoje 2, o puosiau: puses citrinos sultys + cukraus pudra + valgomi dazai.
Atsakyti