Įkraunama...
Įkraunama...

Jėzuitų gimnazija

Sveiki visi ir visos,
auginu sūnų ketvirtoką ir dairomės jau mokyklų, kuriose jis galėtų mokytis. Akis užkliuvo už Vilniaus jėzuitų gimnazijos. Daug atsiliepimų esu girdėjusi, be to ir nemažai čia perskaičiusi. Labai nerimauju dėl stojamųjų egzaminų.. Paskutiniųjų metų testų pavyzdžių iš viso net neįmanoma surasti.. verysad.gif
Gal kas gali duoti kokių patarimų? Mažu kas nors turite ir galite pasidalinti arba pasiūlyti į ką kreiptis? g.gif blush2.gif
Būtume labai dėkingi..

V.
Atsakyti
Testo pavyzdžius, likus keliems mėnesiems iki egzaminų, talpina čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2015 01 20, 16:36)
Testo pavyzdžius, likus keliems mėnesiems iki egzaminų, talpina čia 4u.gif


Labas,

Labai aciu uz nuoroda del testo, parsisiunciau ir butinai reikes perziureti. Tik pastebejau, kad testai 2006 m. Gal yra kur rasti naujesni varianta? Aciu.

Linkejimai
Snimka
Atsakyti
QUOTE(Snimka @ 2015 02 27, 10:18)
Labas,

Labai aciu uz nuoroda del testo, parsisiunciau ir butinai reikes perziureti. Tik pastebejau, kad testai 2006 m. Gal yra kur rasti naujesni varianta? Aciu.

Linkejimai
Snimka


Labas,

Tai nežinia kur gaut tuos naujus testus, mano vaikas pernai įstojo. Pagal pasakojimus mažai kas bendro buvo teste su tais pavyzdžiais, tik pati testo forma. Pvz visa tikyba buvo tik pagal jezuitų rekomenduotą knygą ir vienas klausimas iš katekizmo. Tai remkis tos knygos klausimais. Matematikos buvo ne 5, 0 gal 10 uždavinių. Reikejo suskaičiuoti sudėtingą reiškinį, žodinių daug buvo. Aš namie pati ruošiau pagal senesnių metų olimpiadas. Tik lietuvių buvo panašu i tuos 10 metų senumo testus - reikejo įrašinėti raides. Nežinau, bet realiai sunku įstoti, nes gal pusė priimamų vaikų jau pradeda konkursą turėdami papildomus balus. Vieni po 15, kiti po 10 dar kiti po 5... Manau realiai lieka tik pusė vietų vaikams, kurie neturi papildomų balų. Pernai be papildomų balų reikėjo min.apie 80 is 100 gauti, kad kviestų i pokalbį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesa: 04 kovo 2015 - 21:10
Taip, ir dar priklauso, kiek stoja berniukų ir kiek mergaičių - dažniausiai jų daugiau, tad ir konkursas tarp jų didesnis ax.gif Mūsų dukra pernai į pokalbį buvo pakviesta surinkusi 87 balus (papildomų negavome), o pokalbis "nuleido" (dėl aiškių priežasčių - tėvų, o ne vaiko, kur ji irgi blizgėjo su visais atskaymais blush2.gif ) į lentelės apačią, tačiau džiugu, kad įstojo dėka puikiai atlikto testo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 04 kovo 2015 - 21:09


Matau, kad esi, Mažule, ar patenkinti jūs kad čia mokotės?
Atsakyti
QUOTE(šviesa @ 2015 03 04, 21:12)
Matau, kad esi, Mažule, ar patenkinti jūs kad čia mokotės?


Taip 4u.gif
Lyginant su tuo, iš kur atkeliavom, čia geras klasės ir mokyklos mikroklimatas - maniškė greitai įsiliejo į naujos klasės gretas ir jaučiasi patenkinta, kad čia mokosi. Akivaizdus užimtumo skirtumas ir namų darbų gausa, tačiau dar neišvargina taip labai...žinoma - įtampa didelė, rezultatų nori gerų....buvo ir keli migrenos jau priepuoliai - pervargimo (juk keliasi 6.30 ir kartais po visų mokyklos būrelių namo parkeliauja tik 17.30 val.) arba neišsimiegojimo ir emocinio nuovargio išdava (nors gal ir dėl perversmų merginos organizme mirksiukas.gif ) - taip kad visumoje taip 4u.gif
Mane džiugina, kad visi vaikai motyvuotai čia mokosi (bent kolkas...).
Aš dar džiaugiuosi, kad akiratis maniškės prasiplėtė - sužinojo, kad Vilnius nėra tik namai ir mokykla greta namų - jau žino miestą (dažniausiai pati važiuoja-parvažiuoja), vieną dieną (kai anksčiau pamokas baigia) dar su klasiokėm iki Gedimino pr. pasivaikšto blush2.gif

Tiesa po progimnazijos klasių gal ir keisime mokyklą - leisiu dukrai spręsti 4u.gif

O jūs? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 04 kovo 2015 - 23:43
As irgi patenkinta. Gerai klaseje ir mokykloje jaučiasi. Man susidarė įspūdis, kad mokytojai labai stengiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesa: 05 kovo 2015 - 07:56
QUOTE(šviesa @ 2015 03 04, 20:55)
Labas,

Tai nežinia kur gaut tuos naujus testus, mano vaikas pernai įstojo. Pagal pasakojimus mažai kas bendro buvo teste su tais pavyzdžiais, tik pati testo forma. Pvz visa tikyba buvo tik pagal jezuitų rekomenduotą knygą ir vienas klausimas iš katekizmo. Tai remkis tos knygos klausimais. Matematikos buvo ne 5, 0 gal 10 uždavinių. Reikejo suskaičiuoti sudėtingą reiškinį, žodinių daug buvo. Aš namie pati ruošiau pagal senesnių metų olimpiadas. Tik lietuvių buvo panašu i tuos 10 metų senumo testus - reikejo įrašinėti raides. Nežinau, bet realiai sunku įstoti, nes gal pusė priimamų vaikų jau pradeda konkursą turėdami papildomus balus. Vieni po 15, kiti po 10 dar kiti po 5... Manau realiai lieka tik pusė vietų vaikams, kurie neturi papildomų balų. Pernai be papildomų balų reikėjo min.apie 80 is 100 gauti, kad kviestų i pokalbį.


Labas,

Labai ačiū už atsakymą. Labai pagelbėjo tokia info, nes tada nors truputį aiškiau kaip ir ka reikia ruoštis smile.gif Šviesa tunelio gale smile.gif O kaip sekas mokytis?

Bučiau dėkinga, jei ir daugiau mamyčių pasidalintų savo žiniom ką atsimena iš praėjusių metų stojamųjų ax.gif Ačiū.

Linkėjimai
Snimka
Atsakyti
Mielosios,

Artėja stojamieji į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją, o vis dar atrodo, kad nepakankamai pasiruošęsmile.gif
Būkit geros, pasidalinkit savo patirtim kaip ruošėtės į VJG smile.gif Labai ačiū.

Snimka
Atsakyti
QUOTE(Snimka @ 2015 03 14, 14:13)
Mielosios,

Artėja stojamieji į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją, o vis dar atrodo, kad nepakankamai pasiruošęsmile.gif
Būkit geros, pasidalinkit savo patirtim kaip ruošėtės į VJG smile.gif Labai ačiū.

Snimka


Daugiausia tai stoja olimpiadų dalyviai ir nugalėtojai. Vaikai, kuriems savo klasėse nėra lygių. Pirmūnai. Dešimtukininkai. Jie gyvena nuolatos mokymosi procese. Čia jų gyvenimo būdas. Mano sūnaus klasiokas toks buvo. Įstojo be jokių papildomų pastangų. Dauguma kitų samdosi repetitorius arba buvusius JG mokinius arba JG dėstytojus....Arba šiaip įv. dalykų repetitorius. Kitus vaikus mamos pačios ruošia pagal programas, kurios yra JG internetiniame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Snimka @ 2015 03 14, 13:13)
Mielosios,

Artėja stojamieji į Vilniaus Jėzuitų gimnaziją, o vis dar atrodo, kad nepakankamai pasiruošęsmile.gif
Būkit geros, pasidalinkit savo patirtim kaip ruošėtės į VJG smile.gif Labai ačiū.

Snimka


O jums šiemet ne per anksti? matau mergaitė gimusi 2005 metais blush2.gif
Atsakyti