Įkraunama...
Įkraunama...

Jėzuitų gimnazija

QUOTE(Restar @ 2018 11 10, 12:32)
Mes su savo penktoku kokius3 kartus vasarą pravažiavom visuomeniniu transportu, ėjimo laiką išsimatavom, vyras palydėjo pirmą dieną. Ir viskas. Tiesa, mums ir to važiavimo 3-4 stotelės.

Dėl 3-4 stotelių nesukčiau sau galvos smile.gif , mums gerokai daugiau... verysad.gif Tiesą pasakius, būtent tai ir kelia daugiausia dvejonių, ar verta.


Ruoštis stojamajam testui nurodyta rekomenduojama literatūra tikybos ir vokiečių kalbos dalims, o kaip su anglų, lietuvių kalba, matematika? Suprantu, kad testas skirtas patikrinti žinias ir gebėjimus, nespraudžiant į vadovėlių rėmus, kitaip nebūtų atrankos, bet gal galite pasidalinti, kas jūsų vaikams tikrai pravertė? Gal yra kokių nors VJG mokytojų itin mėgiamų pratybų ar pan., apie kurias nelabai žino tik tie, kas ruošiasi savarankiškai?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2018 11 10, 17:04)

Dėl 3-4 stotelių nesukčiau sau galvos smile.gif , mums gerokai daugiau... verysad.gif Tiesą pasakius, būtent tai ir kelia daugiausia dvejonių, ar verta.Maniškė nuo penktos klasės važiuoja per visą miestą - realiai nuo galinės stotelės iki Jėzuitų. Iš namų išeina valanda iki pamokų. Nematau jokios problemos tame - pati nuo antros klasės iš Lazdynų važiuodavau į "čiurlionkę" biggrin.gif

Manoji kaip tik tame randa privalumų: prieš pamokas pasikartoja kontroliniams, po pamokų pasėdi telefone mirksiukas.gif
Atsakyti

Mūsų mokykla stipri, tad ruoštis papildomai nereikėjo, iš klasės 10 vaikų įstojo. Su tėčiu pasinagrinėjo tą tikybos knygą, bet sakė, kad egzamine nebuvo nieko iš knygos, kažką išmąstyti reikėjo. 

Dėl tolimo važiavimo... Na, mes, jeigu gyventume itin toli, tai turbūt nebūtume net labai svarstę. Vis tik man vaiko ir fizinė sveikata itin svarbi, kd išsimiegotų ir pan. Iš kitos pusės - pripranta, ir tiek, daug savarankiškesni tampa, negu tie, kuriems mokykla kieme.

Atsakyti

Musiškiai iš užmiesčio važiuoja, ryte pavežam iki mokyklos, po to jau patys keliauja į būrelius ir namo. Nei vienas vaikas nėra lankęs jokios ugdymo įstaigos prie namų,vadovavomės kitais kriterijais pasirinkdami :)

Dabar formuoja 5 klases, tad gal įstoti lengviau, bet jau n metų iš eilės konkursas panašus ~3,5 į vieną vietą. Su mokyklos žiniomis galima rizikuoti, bet jei noras labai didelis, nepakenks papildomai pasimokyti, praverčia tos žinios 5 klasėje. Matematika - daugiau kengūriniai uždaviniai, lietuvių k. - teksto suvokimas ir gramatika, anglų - daugiau gramatika.

Būreliai, kiek kuris ėjo, - visi nemokami. Maniškiai ir muzikos, sporto mokyklas lankė pilnu krūviu, ir su mokslais bėdų neturėjo, nuo vaiko priklauso. Jei stiprus, tai viską suspėja, jei silpnesnis, gal verta pagalvoti apie krūvio sumažinimą.

Atsakyti