Įkraunama...
Įkraunama...

Mamų žieminiai namai

QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 04, 12:09)
Gufetta, o kuriose šalyse uždrausta ta vakcina? Neradau info. Ir taip, pas mus kitokia. Aš to pneumo skiepo atsisakiau, nes jei būtų kokia reakcija, net nežinočiau nuo kurio skiepo. Paskiepysiu panašia vakcina prieš darželį. Ryt eisim antros dozės, tai vėl turėsiu išklausyt moralo dėl tos pneumo ir dėl hep B. Iš anksto nervai nelaiko...


Wiliux
, nu nepavydžiu, kai yra spaudimas dėl pasiekimų smile.gif Aš kartais nerimauju dėl veluojančių sugebėjimų, bet nu negali visi vienodai vystytis.


Vokietijoj, Prancūzijoj, ispanijoj, Australijoj.. Cia tos kurias atmintinai pamenu. Pries du ar tris metus cia buvo bumas, kad tai vakcinai buvo atimta licenzija iskart 20 pasaulio šalių.. Ten dar papildomai hepatitas B įeina, tai pasak duomenų kaip tik ta Dalis ir ta kur nuo kokliuso labiausiai kenkia. Italijoj keturi yra privalomi pgl įstatyma, o skiepyt nori 6+1 mad.gif privalomi pgl įstatymą tipo kad visuomenei nepakenktum. Nu jus man paaiškinkit, kaip gali mano vaikas pakenkt visuomenei užsikrėtęs stablige ar hepatitu B g.gif gi jomis kitu vaiku daržely neužkrės doh.gif tiesiog sveikatos ministras gavo nerealu kyši is farmacininku, kad antihepatito B skiepas butu padarytas privalomu, buvo išaiškintas, pasodintas i cypę, gavo baisine bauda, bet įstatymo taip niekas ir neatšaukė.. O kiek tokiu neišaiškintų..
Galų galų Lietuvoj nera privalomu, visgi gali rinktis ar leist savo vaikui kažkokį bruda ar ne, juk visi medikamentai turi šalutinius poveikius, kaip tai gali būt privaloma? blink.gif
Sakai apkaltino gydytojus kad neįtikino tevu... O cia kalti visada tevai. Jei neskiepytas, tai kad neskiepytas, jei skiepytas, tai durni kad skiepijo. Nes - klausykit klausykit - skiepijant tais privalomaisiais tevai ABU turi pasirašyt, kad sutinka ir kad informuoti ir kad neturės pretenzijų jei ka. Tai jei privaloma, kodel turiu pasirašyt? O kai paklausi gydytojo, ar ir jis pasirašys, kad garantuoja, kad šalutiniai poveikiai bus nebent tempė ar paraudimas, tai schmoll.gif ant manęs tai net uzsistauge belekaip, sakau viso gero. Ir per 10 min kol buvom pas ja ne karto i akis mums nepasiziurejo..

QUOTE(KittyKitty @ 2014 12 04, 12:11)
Neurologė man aiškino, kad ne veltui tie pasiekimai fiksuojami..Aišku, yra gi leistini nuokrypiai,bet bendra raida labai susijusi su judesiu. IR socialinė, ir intelektinė, viskas yra susiję..
Aišku, kai prasideda rungtynės, kas vos tik gimęs sėdasi, stojas, ropoja ir t.t. , tai :


Nu as dar nuo fizinio lavinimo pamokų nekenčiu visu tu pasiekimu, kai reik savo pgl olimpinius kažkieno pasiekimus nubegt/nusokt ir tt per tam tikra laiką ar atstumą schmoll.gif nes kazkas kazkur sugebejo. Ir dar pažymi uz tai parašyt. Ai tai ir gerai, kai nzn ka turi jau mokėt biggrin.gif tik pgl jūsų plepalus numanau rolleyes.gif o tai po to buna kaip bendraamžiu skyrely viena buvo parašius: mamos, as vakar savo 3 savaičių mergaite laikiau stačia ant lovos tai ji kelis žingsnius laikoma nuėjo. Kažin ne per anksti, nepakenks? blink.gif taip ir norejos atrasyt, ka turi omeny, vaiko stuburą ar savo makaule, nes jos smegenims tikrai negali pakenkt - gi ner schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
blyn, mano maziu kazkas uzkerejo... doh.gif vel diena tik pusvalandis miego (paskui visur tampiaus vezime su savim 3.5 valandos - su maze ant ledo buvom, suni pavedziojau) ... Nezinau, ar cia pilvas, ar kas... nemiega ir viskas... parsivezus pavalge, paskui siaip ne taip ant papo uzmigo, ir vel pusvalandziui (dukra patriuksmavo ir prabudo)... nu zodz, jei taip bus, tai negerai... doh.gif ir pats piktas paskui, ir as pikta...

QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 04, 13:09)
Žodžiu, kuo toliau tuo prasčiau su miegu... Ir nu tas nuolatinis nesustojantis zirzimas...  Turi visą dėmesį skirti tik jai. Jau įkirto, kad kai telefonu kalbu, tai čia ne su ja - barasi.
[


vo vo, as to ir bijau doh.gif o del demesio, tai dabar dar pats biskeli uzsiima - tai gultuke pasedi, tai i kilimeli 'ikisu', arba ant lovos plikinejasi... nes nu, negali vien tik vaiku uzsiimt , is tiesu... dar kai daugiau miega, tai taip... o kai nemiega - tai sakau, ponaiti, nenori miegot, tai pabuk ir vienas biggrin.gif jei rekauja - soske i dantis biggrin.gif

QUOTE(papūgiukė @ 2014 12 04, 17:25)
Dar ne :: Bandžiau tik su šlapimo kateteriu, tai truputi oro išeina, bet nelabai ką padeda. labiau gal pasituštinti padeda. Aišku, ten ir skylutės nedidelės. Žiūrėsiu, gal reiks ir tai pabandyti 

Mamytės, norėjau Jūsų paklausti, o Jūs nuo rotaviruso skiepijote savo mažylius. Čia paildomas mokamas skiepas. Vis suku galvą ar verta g.gif


bet daznai kaisiot kazkaip , man rods, ner sveika g.gif mane juokas ima, kai paraso, kad panaudojus - butinai ismest... atrodo isdezinfekuot negalima doh.gif kaip ir tuos rhinomer antgalius... nematau prasmes nauju pirkt - praplauni gerai , ir vel naudoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2014 12 04, 20:26)
blyn, mano maziu kazkas uzkerejo...  doh.gif  vel diena tik pusvalandis miego (paskui visur tampiaus vezime su savim 3.5 valandos - su maze ant ledo buvom, suni pavedziojau) ... Nezinau, ar cia pilvas, ar kas... nemiega ir viskas... parsivezus pavalge, paskui siaip ne taip ant papo uzmigo, ir vel pusvalandziui  (dukra patriuksmavo ir prabudo)... nu zodz, jei taip bus, tai negerai...  doh.gif ir pats piktas paskui, ir as pikta...
vo vo, as to ir bijau  doh.gif o del demesio, tai dabar dar pats biskeli uzsiima - tai gultuke pasedi, tai i kilimeli 'ikisu', arba ant lovos plikinejasi... nes nu, negali vien tik vaiku uzsiimt , is tiesu... dar kai daugiau miega, tai taip... o kai nemiega - tai sakau, ponaiti, nenori miegot, tai pabuk ir vienas  biggrin.gif jei rekauja - soske i dantis biggrin.gif
bet daznai kaisiot kazkaip , man rods, ner sveika  g.gif mane juokas ima, kai paraso, kad panaudojus - butinai ismest... atrodo isdezinfekuot negalima  doh.gif kaip ir tuos rhinomer antgalius... nematau prasmes nauju pirkt - praplauni gerai , ir vel naudoji  biggrin.gif


maniškė šiandien irgi visai nemiega doh.gif vėl pirduliai nervuoja ją. ką tik klykė nesavu balsu, nebesuprantu, ar čia jai pilvas, ar tiesiog iš nuovargio ji taip verysad.gif Užlaužti niekaip nepavyksta. po klykimo nusnaudžia 10-15 min. ir vėl akys stačios verysad.gif

Dėl kaišioji į šikniuką, tai ir aš galvoju, kad nelabai gerai dažnai. Dar kateteris tai lakstus, plonas, o čia....

Na tikiuosi su laiku praeis jai tas pilvelis verysad.gif
Atsakyti
nu kas per žmogus tas mano vaikas, atsibunda 4-5 ryto ir vsio, arba muistosi, arba bendrauja, juokias.. užmiega po 6, kai vyrui jau keltis, aš dar valandėlę pasnaudžiu.. o pats tai parpia iki 8-9.. nu nieko, pirmadienį į darželį, tai pajaus, ką reiškia būti neišsimiegojus ax.gif
tai šiąnakt gulėjau ir bandžiau prisiminti, kaip ten su tuo papu buvo laugh.gif ogi D.C. tik du kartus gyvenime buvo prie papo užmigęs smile.gif valgydavo 30-40 min, per tą laiką "pailsėdavo", o paskui akys stačios, nešiok, bendrauk...
Atsakyti
Nu grįžom. Pasijuokė gydytoja iš mano pergyvenimų dėl valrtymosi. Net išsitraukė savo knygą su lentelėm sugebėjimų ir nėra ten, kad keturių mėnesių turi vartytis. Žodžiu...sako, jei nori nervintis, eik pas neurologus biggrin.gif Nenoriu nervintis, bet gal nueisiu. Ir įkalbėjo pasiimti tą pneumo skiepą. Tai gavom abu...skaudus tas pneumo, pravirko. Stresas vaikui, nes iš mašinos ištraukiau, užnešiau ir jau beveik valandą miega nenurengta. O papas vienas visai akmeninis.
Mergina mano iš smulkesnių, 6,3 kg ir 62 cm. Nors rinkių tai kaip pas šarpėjų biggrin.gif

KittyKitty, o kaip tau su skrandžiu?
Atsakyti
QUOTE(Gufetta @ 2014 12 04, 03:50)

Kitty wub.gif man irgi labai patinka maitint, smagu kad zuikis irgi mėgsta glaustytis wub.gif nors jaučiu uz poros mėnesiu turėsiu slept nuo visuomenes kad zindau, nes cia jau dbr kai kas blink.gif klausė snd lape viena kiek vaikasoo valgo. Sakau 5-6 kartus i diena. O ji: o kiek suvalgo ant karto? As: ka as žinau, gi nesimato.. Ji: zindai? blink.gif mano duktė tik mėnesį zinde doh.gif drauges irgi apkalbinėja cia tokia viena (ukrainietę) - vaikui JAU 7 mėn o ji DAR duoda papa blink.gif ir taip baisedamosi...

biggrin.gif idomu, ka tos tavo paxystamos pasakytu apie mane... Mum jsu greit 1.6 , o vis dar papuka valgom :wub
Noreciau jau uzdaryt "fabrikeli" tik man baisu... Gal ir banaliai skamba, bet nezinau nei vieno veiksmingo budo, kad vaikam nesukeltu streso.

KITTY... Zinok ir mum taip buvo. Ir namie ir lauke - visur kaukdavo. Namie negalejo uzmigt, kai tik susiruosdavom i lauka, rekdavo nes papo norejo uzmiegant. Visa musu gatve skambejo, kartais net neistverdavau... Tempiau namo ir pamaitinti nuluzdavo, o kartais net nuluzdavo nepavalge o nuo jegu issekimo :/
O dabar rekia, kol rengiu. Tik i lauka ir ramiakas!
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2014 12 05, 17:23)
biggrin.gif idomu, ka tos tavo paxystamos pasakytu apie mane... Mum jsu greit 1.6 , o vis dar papuka valgom :
Noreciau jau uzdaryt "fabrikeli" tik man baisu...


Žinai ka, nepažįstu as tu draugu schmoll.gif ta lape tai pirma ir paskutinįkart mačiau doh.gif bet čiagi mėgsta ir visai nepažįstami pasisakyt doh.gif

Ta zondeli tokį minkšta plonyti ir mums davė gydytoja, bet sake nepiktnaudžiaut, vaikas po to įpras būt nukakinamas biggrin.gif

Laina, žinok normalu - vaikas kuo labiau augs, tuo mažiau miegos biggrin.gif pratinkis prie minties mirksiukas.gif maniškis irgi vis kuo labiau tuo ilgiau nori žaist, o labiausiai tai ponas pask metu nori dairytis po aplinka, nešiok tu ji, žiuri akis islupes biggrin.gif ir sėstis labai nori doh.gif uztai vežimėlis dbr labai patinka - seniau tik lauke ir tik i priekį stumiamas gulėjo (ir miegojo) o dbr jau tinka ir namie, ir stumdymas pirmyn atgal (cia ta dalis kur automobilyje naudojama) tai jis ten pusiau sedom dairosi, patinka, šiandien net nestumdomas pabuvo thumbup.gif
Atsakyti
laba
isleksim vel dienai i kauna - kirpeja zadejo apsilankyt pas mane (visgi, dar negaliu mociutei palikt vaiko 3 valandoms... tai i vieta atvaiziuos...busiu vel grazi biggrin.gif )
vakar vaikis mano pasitaise ir pukiai miegojo.Aciu die, o tai jau buvau issigandus, kad bus pastovus nemiegadieniai. ta proga issitraukiau paciuzas ir ejom paciuozinet - vaikyste prisimint wub.gif ech, kaip smagu. Dukra pirma karta pabande. reiks ieskot jos dydzio paciuzu kur nors sendaikciuose unsure.gif reik pasidziaug tokiu oru ir ledu, nes jei bus atlydys su sniegu, tai ... doh.gif
Atsakyti
Laba diena.
Mergina į skiepus sureagavo analogiškai kaip praeitą kartą - naktį išmiegojo 7,5 val. ir po to dar tris. doh.gif Jau sapnavau, kad ieškau pientraukio. Buvau sunerimus, kad negaučiau kokio uždegimo, kieti papai buvo kaip akmenys ir labai skausmingi. Na, bet lyg nieko, tik vis dar ryškus perteklius. O dukrytė apsirijo ir eilinį kartą apvėmė tėvui tapkes. Nežinau, kaip taip nusitaiko, bet apvemia tas tapkes maždaug kas antrą dieną. Kilimą saugo.

laina12, pažiūrėk pačiužų skelbimuose ir musumažyliai.lt. Kaip smagu pasičiužint wub.gif Ir aš norėčiau. O vakar dar tvarkiau nuotraukas ir seilę vairvinau prisimindama slidinėjimą. Pernai nevažiavom, šiemet irgi. Na, nebent pasitenkinsim slidinėjimo parodija Lenkijoj. Jei sniego bus.

Reikia ir man į kirpyklą. Trim valandom. Nežinau kaip suorganizuot tokį renginį. Tai ir vaikštau negraži.
Atsakyti
Su tuo pasiekimų fiksavimu - net neabejoju, kad reikia. Tokiam amžiuje sulėtėjusi fizinė raida stipriai atsiliepia ir intelektui. Bet ta mano mama man atrodo persūdo... anksti mūsų pana pradėjo vartytis (mano žiniom turi pradėti trečią - šeštą mėnesį), aš taip džiaugiausi - o jos reakcija buvo - "gerai, tobulėja". Šiandien mama buvo pažiūrėti mažosios, ilgai nebuvo mačiusi. Tai tikrai įvertino, kad progresas didžiulis, klausiau ar ramiau dabar jai bus. Tai jos atsakymas buvo - "kai yra gerai, norisi kad būtų dar geriau". Kaip ir jos reakcija su Meilutytės aukso medaliu - o kaip gaila kad be rekordo pagerinimo. Tiesiog pavargsti nuo to greičiau, geriau, gražiau ir t.t. pasiguodžiau smile.gif

Aš jau tris dienas mažę rengiu į lauką kai užmiega. Tai atklausau verkimo tik kai nurengti reikia smile.gif


QUOTE(zuzla @ 2014 12 05, 12:24)
tai šiąnakt gulėjau ir bandžiau prisiminti, kaip ten su tuo papu buvo laugh.gif ogi D.C. tik du kartus gyvenime buvo prie papo užmigęs smile.gif valgydavo 30-40 min, per tą laiką "pailsėdavo", o paskui akys stačios, nešiok, bendrauk...

Oho kaip ilgai valgydavo. Jei 4-5 kartai per dieną, tai Zuzliukas prie papo praleisdavo daugiau laiko, nei mano papinukė smile.gif mūsiškė jei tik valgyti tai 5 maks 10 min.

Bandžiau naktį pafiksuoti mūsų režimą. Valgė pirmą ir ketvirtą, pavalgo greitai, ištraukiau krūtį. Nuo pusės šešių valandą miegojo su papu, ištraukčiau gaučiau keltis kartu su vaiku. Nuo pusės septynių pramiegojo dar valandą be papo. Ryte pas mus triukšmas iš gatvės, gali būti dėl to papas reikalingas. Na reiks dar kelias naktis pafiksuoti.

Miega dabar keturis kartus per dieną. Na taip be ryšio, gaunasi kad vakare miegoti eina jau po devintos.

Ech kirpykla.... mano vyras dėl prietarų ir plaukų kirptis nėštumo metu neleido. Pagimdžiusi dar nebuvau. Įsivaizduojate į ką aš panaši? Ir dar man prasidėjo saldumynų dieta. Rududu konservas man vienai dienai... gerai, kad svarstyklių vėl neturiu smile.gif
Atsakyti
Su tais greituoliais visaip būna. Pirmoji apsivertė dviejų mėnesių, pradėjo bėgioti septynių, metukų kalbėjo viską, pažinojo visas raides, mokėjo daug eilėraščių ir dainų, trijų metų pati nežinau kaip išmoko skaityt. Nu žodžiu, genijus. O dabar...gerai, jei gaus atestatą. Pirmoje klasėje kažkas lūžo ir nunyko mano genijus.

Visgi neisiu pas neurologą. Geriau susimokėsiu už kelias mankštas, išmoksiu kaip lavint namuose. Nes mokosi greitai, į vieną pusę jau apsiverčia su trupučiu pagalbos.

Šiandien tiek dūkimo buvo smile.gif gaudėm sesę. Tiek juokėsi mažiukė, iki padūsimo smile.gif

O su tuo apsirengimu tai jooo... Jaučiu, kaimynai mus priduos kokiom tarnybom, nes isterijos žiaurios. Ir po to labai sunkiai nurimsta. Ji jau pamato, kad imu pampersą į ranką, susiraukia ir pradeda vis garsiau garsiau...O kai iki rankovių reikalas nueina, nu šakės, jau galvoju, kad reikia kištukų į ausis... O kai nuimu sauskelnę, tuoj pat čiumpa pėdas į rankas ir ima cypt iš laimės.
Atsakyti
niu vo, as jau visa grazi is ryto prie kompo... labas
nudazyta, pakirpta ..tik gaila, kad plaukai ziauriai seriasi...tikra ta zodzio prasme blink.gif jei taip ir toliau, nebus ka kirpt ir dazyt sekanti kart doh.gif

suds , atsilo...plius vienas...bet gavau dar vienas paciuzas eisim su mano treneriuke vistiek ciuozinet... vaikas bus priduotas vyreliui , o mes - unt paciuzu biggrin.gif


QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 06, 13:50)
O dukrytė apsirijo ir eilinį kartą apvėmė tėvui tapkes. Nežinau, kaip taip nusitaiko, bet apvemia tas tapkes maždaug kas antrą dieną. Kilimą saugo.

laina12, pažiūrėk pačiužų skelbimuose ir musumažyliai.lt. Kaip smagu pasičiužint 


chi chi chi - superine tavo mergike thumbup.gif

aciu, bandysiu ieskot ir sendaikciuose, ir per skelbimus...

QUOTE(Wiliux @ 2014 12 06, 23:25)
Ech kirpykla.... mano vyras dėl prietarų ir plaukų kirptis nėštumo metu neleido. Pagimdžiusi dar nebuvau. Įsivaizduojate į ką aš panaši? Ir dar man prasidėjo saldumynų dieta. Rududu konservas man vienai dienai... gerai, kad svarstyklių vėl neturiu


aha, o is solidarumo galejo ir pats 9 men nesikirpt mirksiukas.gif
Atsakyti