Įkraunama...
Įkraunama...

Mamų žieminiai namai

labas is ryto
mazas dar miega truputuka... o as jau kava isgeriau ir pavalgiau.
aciu die, dukra siandien jau i darzeli isejo.tai pailsesiu. Vakar tai intensyvi diena buvo - ant ledo su drauge ciuozinejom, paskui dukra ciuozt mokiau, prie zirgu pabuvau, dar vakare sveciu buvo... ir mazas vakare rekavo, kol vyriskai issiperde... doh.gif ir dar kaip smirdziai daro doh.gif ...nesuprantu, kame cia beda, ar cia nuo mano pieno taip, ar misinys netinka ... na, zodz...laukiu pagerejimo.... biggrin.gif

kaip kitos mamules ir vaikiukai laikos? savaitgali tai tustuma sm biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

maniske siandien vel matyt maziau miegos doh.gif
Po ketvirtadienio vakaro, kai nuo 6 val. iki 2 prarėkė nesuprasi ko, tiksliau pilvas ir nuovargis buvo (nes visą dieną be miego), atsiprašėme Colic calmo doh.gif ir vel nupirkome ir duodame. Tai savaitgalis ramus palyginti, aišku vakare pabezda, pazirzia, bet ne taip baisiai ax.gif Žiūrėsime kaip toliau čia bus ax.gif

Aš po gimdymo, kai jinai labai neramiai miegodavo ir sunkiai užmgdavo - lyg užmiega ir vėl šoka gyva, tai atsisakiau kavos, galvojau, gal vis dėlto tas kofeinas per pieną kažkiek ją veikia. Nuomonių dėl kavos labai įvairių yra. Žiauriai man jos trūksta verysad.gif O Jūs visos geriate tą normalią kavą?
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2014 12 08, 13:44)
atsiprašėme Colic calmo doh.gif ir vel nupirkome ir duodame. Tai savaitgalis ramus palyginti, aišku vakare pabezda, pazirzia, bet ne taip baisiai :: Žiūrėsime kaip toliau čia bus ::

Aš po gimdymo, kai jinai labai neramiai miegodavo ir sunkiai užmgdavo - lyg užmiega ir vėl šoka gyva, tai atsisakiau kavos, galvojau, gal vis dėlto tas kofeinas per pieną kažkiek ją veikia. Nuomonių dėl kavos labai įvairių yra. Žiauriai man jos trūksta verysad.gif  O Jūs visos geriate tą normalią kavą?


na, as nepastebejau stebuklingo poveikio to colic calm... ar duodi ar ne, panasiai buvo... maziui turbut geriau veikia simetikonas... biggrin.gif

o del kavos - zinok, geriu 2 puodus per diena stiprios stiprios espresso kavos ( 5 sauksteliai i puodeli) ... poveikio blogo miegui nejauciu... g.gif maziui labiau pilvo putimas veikia...
va ir daba, miega ant terasos vezime...ir vis karts nuo karto virkauja uzsimerkes... pilvuka papucia...
Atsakyti


Sveikutes 4u.gif

As kavos puodeli isgeriu pamaitinus , kitaip nusprogciau ...

Vakar prasokau su Ignu nuo 20 iki 3 nakties doh.gif Eina velniop tas pilvo putimas... Nuo colinox itariu beria . Tai colic calm netiks greiciausiai ,nes daug vaistazoliu sudeti verysad.gif Ryt pas alergologa keliaujam.
Atsakyti
QUOTE(Yggdrasil @ 2014 12 08, 14:50)
Sveikutes  4u.gif

  As kavos puodeli isgeriu pamaitinus , kitaip nusprogciau ...

  Vakar prasokau su Ignu nuo 20 iki 3 nakties  doh.gif  Eina velniop tas pilvo putimas... Nuo colinox itariu beria . Tai colic calm netiks greiciausiai ,nes daug vaistazoliu sudeti  verysad.gif  Ryt pas alergologa keliaujam.


tai kad colinox'e tik simetikonas ir bakterijos... nemanau , kad nuo jo gali bert mirksiukas.gif gal greiciau pati ka nors valgai ... pieno produktus ar dar ka, kas alergizuoja unsure.gif
o calic calm, ten zoleles ir aktyvuota anglis - siaip , nemanau, kad netiktu... bet zinoma, kaina kandziojasi vien pabandymui unsure.gif

maziui vis papucia pilvuka, bet didvyriskai miega nuo puse dvylikos... retkarciai islendu ant terasos pasupt... biggrin.gif turiu durna vilti, gal iki puse keturiu pamiegos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos jau naujoj temoj mirksiukas.gif
Paskaityti dar spėju,o atsakyti nebe blush2.gif mažoji daug laiko atima- paskutiniu metu išvis nebenormaliai tik pas mane nori būti,absoliučiai pas nieką nebūna blink.gif gerai,kad vyras šaltais nervais pasiima ją ir vistiek išvažiuoju vakare apsipirkti ar kaip į didžiausią pramogą pasiimti didžiosios iš šokių repeticijos doh.gif
Vakar buvom Lėlių teatre su dičke,Kalėdų Senelio garaže blink.gif ką aš žinau,ta modernas jau net vaikams brukamas man nelabai,pasenau matyt doh.gif prieš kelis metus buvom Kalėdų Senio namelyje,žymiai geriau- vaikai kartu žaisliukus darė,sausainių receptus nešėsi namo,o šįmet schmoll.gif svarbu,kad dukrai patiko,o aš nutylėjau...
Beje,aš atradau l.skanią kavą be kofeino Lavazza thumbup.gif bet kai visai nukrenta spaudimas išgeriu ir normalios,taip ar taip mažė nemiegalė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 08 gruodžio 2014 - 15:11
Sveikutes 4u.gif
Mes su mazium gryzom is kaimo i Kauna ir pradejom lankyti masazus. Labai jau patenkintas buna kai masazuoja smile.gif
As kava, tai geriu, tai negeriu, bet jokio poveikio del miego tikrai nepastebejau. Papugiuke, tavo mazylis gal jautresnes nervines sistemos, del to taip yra. Gali pabandyti pamankstinti, pamasazuoti, tai labai atpalaiduoja. Dar tinka ir valerijonu saknu nuoviru vonele pries miega (2 saukstus uzplikyti valerijonu saknu ir supilti i vonele). Pati dar nebandziau, bet kas dare, sake, kad veiksminga.
Atsakyti
Užjaučiu visas šokančias naktimis. Pas mūsiške irgi vėl sugrįžo pilvo bėdos. Kažkaip paryčiais kad pradeda klykt ir raitytis, kol išsipūškuoja, tai visus prikelia. Nusipirksiu gerųjų bakterijų, dzin ką ten aiškina apie natūralią žarnyno mikroflorą.

Bet man vistiek sunkiausia tas nuolatinis dienos zirzimas, inkštimas ir niurzgimas, pereinantis į vis garsesnį rėkimą. Nei sekundės nepasilieka. Jokių žaislų nenori, būna, kad pasiūlau, tai kaip suisterikuoja... Jei ji nors kelis kartus po valandą pamiegotų... Nes tikrai išvargina nuolatinis nešiojimas. Ir į neviltį varo nepadaryti darbai.

Vakar prisijaukinau pientraukį thumbup.gif Pritraukiau nedaug, bet per kelis kartus gal sudarysiu dvi-tris porcijas. Vis ramiau bus, o ir į kirpyklą galėsiu nueit.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 08, 16:59)
Užjaučiu visas šokančias naktimis. Pas mūsiške irgi vėl sugrįžo pilvo bėdos. Kažkaip paryčiais kad pradeda klykt ir raitytis, kol išsipūškuoja, tai visus prikelia. Nusipirksiu gerųjų bakterijų, dzin ką ten aiškina apie natūralią žarnyno mikroflorą.

Bet man vistiek sunkiausia tas nuolatinis dienos zirzimas, inkštimas ir niurzgimas, pereinantis į vis garsesnį rėkimą. Nei sekundės nepasilieka. Jokių žaislų nenori, būna, kad pasiūlau, tai kaip suisterikuoja... Jei ji nors kelis kartus po valandą pamiegotų... Nes tikrai išvargina nuolatinis nešiojimas. Ir į neviltį varo nepadaryti darbai.

Vakar prisijaukinau pientraukį  thumbup.gif Pritraukiau nedaug, bet per kelis kartus gal sudarysiu dvi-tris porcijas. Vis ramiau bus, o ir į kirpyklą galėsiu nueit.

Papasakok Natalija kaip tu prisijaukinai. Gal ir man pavyks, nes dabar niekaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2014 12 06, 22:25)
Ech kirpykla.... mano vyras dėl prietarų ir plaukų kirptis nėštumo metu neleido.


nu duoda smile.gif

QUOTE(laina12 @ 2014 12 07, 08:57)
nudazyta, pakirpta ..tik gaila, kad plaukai ziauriai seriasi...tikra ta zodzio prasme blink.gif jei taip ir toliau, nebus ka kirpt ir dazyt sekanti kart doh.gif

aha, o is solidarumo galejo ir pats 9 men nesikirpt mirksiukas.gif


aš tai cheminį pasidariau, kad daugiau plaukų atrodytų laugh.gif

hihihi.gif

QUOTE(laina12 @ 2014 12 08, 08:42)
kaip kitos mamules ir vaikiukai laikos? savaitgali tai tustuma sm biggrin.gif


buvom savaitgalį prie eglių prie katedros ir rotušės.. D.C. pamatė, kad aptverta, prieit pačiupinėt negalima ir nuėjo savais keliais biggrin.gif bet tai kaip neklauso unsure.gif eina, kur nori, į kvietimą nereaguoja, po mašinom lenda, jokio baimės jausmo.. bandau sudominti, niekas netinka, reikia eiti ten, kur nori jis, ir dar žiūri, kur einu aš ir būtinai eina į kitą pusę doh.gif
dar darželiui reikėjo kalėdinį papuošimą padaryti, reikėjo "medžiagos", išsitraukėm žaisliukus, kartu ir eglę, žodžiu, jau pasipuošėm smile.gif kol vyras puošė eglę...

user posted image

... aš gaminau rankdarbius doh.gif blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(papūgiukė @ 2014 12 08, 12:44)
O Jūs visos geriate tą normalią kavą?


paprastai geriu vieną didelį puodelį puodelį iš ryto, tai anais laikais ta rytinė kava būdavo šildoma, kai D.C. nueidavo ilgesniam pietiniam miegui laugh.gif jokio poveikio nepastebėjau, ar gėriau, kavą, ar ne, problemų su miegu turėjome visada.

QUOTE(Yggdrasil @ 2014 12 08, 13:50)
Ryt pas alergologa keliaujam.


tai kad mažutis visai vaikas, ką tas alergologas pasakys.. arba atsisakykite pieno produktų, arba hormoninis bėrimas, dar lankstinuką duos su mamos dieta.. pasipasakok, kai grįšit 4u.gif

mes ir rytoj keliaujam pasiimti siuntimo pas alergologą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 gruodžio 2014 - 20:02
Aha, aš irgi nepastebėjau ryšio su kava.

Ingbri, vakar daug vaikščiojom visur, tai grįžau su pilnom abiem krūtim. Tai nutariau pamėgint. Pientraukį pašildžiau, užsidariau vonioj, kur labai šilta ir ėmiausi darbo. Pradžioj ilgai netėkėjo, o po to pramušė. Aš dar vis glosčiau, masažavau šiltom rankom. Manau, geriausia pamėgint kai pilnutėlė krūtis, o jai tuštėjant kažkaip pagauni kaip geriau laikyti tą pientraukį. Gaila, neradau indelių ar maišelių su mažu tūriu, nes po daug nusitraukinėt neplanuoju.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2014 12 08, 21:13)
Aha, aš irgi nepastebėjau ryšio su kava.

Ingbri, vakar daug vaikščiojom visur, tai grįžau su pilnom abiem krūtim. Tai nutariau pamėgint. Pientraukį pašildžiau, užsidariau vonioj, kur labai šilta ir ėmiausi darbo. Pradžioj ilgai netėkėjo,  o po to pramušė. Aš dar vis glosčiau, masažavau šiltom rankom. Manau, geriausia pamėgint kai pilnutėlė krūtis, o jai tuštėjant kažkaip pagauni kaip geriau laikyti tą pientraukį. Gaila, neradau indelių ar maišelių su mažu tūriu, nes po daug nusitraukinėt neplanuoju.


Jei pavyksta sužongliruoti rankom labai gerai traukiasi žindant. Viena krūtį žindžia, o pientraukį prisidėti prie kitos krūties. Išbandyta, man gulint nesunkiai pavyko, bėga labai lengvai ir gausiai.

geriu kavą kas antrą - trečią dieną. Ryšio su miegu taip pat nepastebėjau.

Aha tie vyro prietarai varo iš proto. O esmė, kad mokslo žmogus biggrin.gif

Zuzla labai gražūs žaisliukai, auksarankė wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiliux: 08 gruodžio 2014 - 20:38