Įkraunama...
Įkraunama...

Mamų žieminiai namai

Joris nemiegalius.Tai kaip ir Zuzlai,tik virs dvieju ismoko pats uzmigti.Ir miega kietai jau,nebebudineja.Pirmas etapas buvo kai nuo kruties atprato (1m8men),o veliau jau ir kartu gulet nebereikejo.Dabar,kai jau ir pietu daznai nebemiega,tai vakare greitai ir uzluzta.

Kazin kaip Betai1 sekasi? g.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus smile.gif Bandysim gal organizuotis kokią išvyką.

laina, gražuuu smile.gif thumbup.gif O tos 40 min. tai jooo...stebuklingas laiko periodas. Ir pas mus toks buvo. Dabar dar sutrumpėjo...

Dėl to sedėjimo, tai nežinau... Man irgi nepatinka, kad sėdi su nelabai tvirta nugara. Bet gulėt ant grindų nebegulėjo. Apsiverčia ant pilvo ir klykia. Gultuke prisegta irgi nei už ką, o neprisegta atsisėsdavo. Tai teko leist sėdėt ir tiek. Tad gultukas nebenaudojamas.
Sėdėdama daug juda, nes ir į šonus ir į priekį reikia pasilenkt, ką nors pasiekt. Būna, kad pasilenkia, atsigula sau ant kojų, siekia kamuoliuko ir tuo pačiu pėdą pagraužia biggrin.gif
Atsakyti
laba
siandien mazas nusprende, kad miegot gana iki 7.10 doh.gif na, nieko nepadarysi, saule patekejo biggrin.gif
teko ir man keltis. o nakti ponaitis dar buvo sugalvojes biski pazurgzt vienu momentu. per miegus, zinoma. jam tai kas, o as tai nemiegojau doh.gif kokia valanda. na, bet nieko, kavos ikaliau stiprios, gyvenimas sviesus biggrin.gif

kaip nors gal sulauksim vienuoliktos, ir eisim lauk. Tik vakarinio miego gal i lauka nevesiu ... nes sportinuke sunkiau nuo vejo apsaugot. Rytinio miego tai eina dar i lopselini vezima biggrin.gif

QUOTE(Wiliux @ 2015 03 12, 17:44)
Mankštas, neuro3 vonelėje, čiulptuko kišimą, migdymą atskirai lovelėje, anksčiau guldymą miegoti, miego ritualo sudarymą. Kiek aš supratau iš skaitytos literatūros pagrindinis dalykas išmokyti užmigti pačiai. Va čia yra pagrindinė bėda. Metodas palikti išsiverkti kol išmoks man netinka. Suprantu, kad yra kita nuomonė ir ją gerbiu, bet žinau kad man netinka. Bandžiau atsargiai ištraukinėti krūtį dar neužmigus arba nebesūpuoti dar neįmigus. Taip gyvenom kokias aštuonias dienas. Gal šiek tiek per mažai, bet rezultatas buvo toks kad vaikas pradėjo daug labiau saugoti papą, miego intervalai nepailgėjo ir pradėjo pastebimai labiau drebėti rankos. Tos rankos ir sustabdė eksperimentą. Bandysim dar po kokio mėnesiuko...


ui, kai skaitau apie tuos nemiegojimus, tai man net baisu daros. labai tikiuos, kad pas mus sitas nepasikeis i bloga. Mazius dabar uzmiega kaip ir pats. pazinda, gauna soskyte. tada vartosi, sneka kazka. As tuo momentu guliu savo lovos pusej, ir ziuriu tv biggrin.gif . paskui, kai jau matau, kad tikrai pavarges - apverciu ant pilvo - tada akutes jam pacios uzsimerkia biggrin.gif ... jei ka, dar kaktyte kelis kart paglostau, ir viskas. PAvargsta, matyt, zmogeliukas ...

QUOTE(zuzla @ 2015 03 12, 17:46)
a, visai pamiršau apie pirktines tyreles ) aš tik jas ir daviau iš pradžių, nes buvo pavasaris, jokių ekologiškų / šviežių daržovių neturėjom, tai buvo geresnė blogybė už PC siūlomas daržoves. rudenį jau viriau pati, o ir ne toks kūdikis jau buvo


na, bulves pas mus savos, morkos is ekologinio ukio, cukinijos, moliugo turiu savo prisisaldzius...tai iki pavasario istempsim.


QUOTE(Natalija_V @ 2015 03 12, 23:25)
laina, gražuuu smile.gif  thumbup.gif  O tos 40 min. tai jooo...stebuklingas laiko periodas. Ir pas mus toks buvo. Dabar dar sutrumpėjo...

Dėl to sedėjimo, tai nežinau... Man irgi nepatinka, kad sėdi su nelabai tvirta nugara. Bet gulėt ant grindų nebegulėjo. Apsiverčia ant pilvo ir klykia. Gultuke prisegta irgi nei už ką, o neprisegta atsisėsdavo. Tai teko leist sėdėt ir tiek. Tad gultukas nebenaudojamas.
Sėdėdama daug juda, nes ir į šonus ir į priekį reikia pasilenkt, ką nors pasiekt. Būna, kad pasilenkia, atsigula sau ant kojų, siekia kamuoliuko ir tuo pačiu pėdą pagraužia biggrin.gif


na, cia pirmas miego etapas tas 40 min. Jei uzkocioji - tai tada dar turiu stebuklingo laiko 2-3 valandas biggrin.gif kai buna geriausi etapai - tai ir visas 4 valandas biggrin.gif tik va, antrasis miegas - grieztai 30-35 min. doh.gif na, kita vertus gal ir gerai, - tada vakarinio miego gan greit uzluzta. nereik nei supt, nei dainuot.

joris sedi tik maitinimo kedutej, vezime, arba gultuke (jau su prieziura, nes apsiverst gali doh.gif )
pats dar niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 03 13, 09:55)

na, cia pirmas miego etapas tas 40 min. Jei uzkocioji - tai tada dar turiu stebuklingo laiko 2-3 valandas  biggrin.gif  kai buna geriausi etapai - tai ir visas 4 valandas biggrin.gif  tik va, antrasis miegas - grieztai 30-35 min.  doh.gif na, kita vertus gal ir gerai, - tada vakarinio miego gan greit uzluzta. nereik nei supt, nei dainuot.


Kai paskaitau Laina, tai musu maziai su miegu beveik identiski. Ir dieninio miego pradzia ir intervalu biggrin.gif
O Tavo gamta, tai pasakiska ! Mes su vyru, kai gryztam i kaima, vienas ukininkas laiko apie 20 zirgu, skirtu pajodinejimui ir su vezimu, tai beveik visada nuvaziuojam pajodinet. Tikrai smagus laiko praleidimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2015 03 13, 13:04)
Kai paskaitau Laina, tai musu maziai su miegu beveik identiski. Ir dieninio miego pradzia ir intervalu  biggrin.gif
O Tavo gamta, tai pasakiska ! Mes su vyru, kai gryztam i kaima, vienas ukininkas laiko apie 20 zirgu, skirtu pajodinejimui ir su vezimu, tai beveik visada nuvaziuojam pajodinet. Tikrai smagus laiko praleidimas  thumbup.gif


thumbup.gif
o jei ne paslaptis, kuriam rajone cia? jodineji bigsmile.gif ? pritariu, kad labai smagu. tik man biski dabar kisa koja savisaugos instinktas... ir metai savo duoda, ir mazius... Visgi, uzaugint dar reik unsure.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif

QUOTE(Natalija_V @ 2015 03 13, 00:25)
Dėl to sedėjimo, tai nežinau... Man irgi nepatinka, kad sėdi su nelabai tvirta nugara. Bet gulėt ant grindų nebegulėjo. Apsiverčia ant pilvo ir klykia. Gultuke prisegta irgi nei už ką, o neprisegta atsisėsdavo. Tai teko leist sėdėt ir tiek. Tad gultukas nebenaudojamas.
Sėdėdama daug juda, nes ir į šonus ir į priekį reikia pasilenkt, ką nors pasiekt. Būna, kad pasilenkia, atsigula sau ant kojų, siekia kamuoliuko ir tuo pačiu pėdą pagraužia biggrin.gif


Natalijakai tu parašai apie savo dukrytę, tai negalima nesišypsoti wub.gif

Aš klausiau dėl sėdėjimo, ar galima jau po truputį pratint sėstis, t. y. leisti jai keltis paėmus už jos rankučių, pasėdėti kelias sekundes prilaikant ją ir pan. nes man atrodo, kaip ji išmoks sėdėti, jeigu nebandys ir nesimankštins.

Laina, ačiū už nuorodą kamuoliuko, užsiprašysiu aš jo dovanų iš bendradarbių, kaip tik po velykų ruošiasi į svečius ateiti thumbup.gif

Šunuką tai maniškė jau nuo kalėdų turi, tai būdama visai mažutė jau kalbindavo jį ir dabar labai jai jis patinka.

Manoji irgi šiandien 7 prisikėlė. Iš vis pradėjo amksčiau keltis. Už tat vakare kol kas lengvai užmiega, apie 9 paguldau į vežima, truputį pasupu, padainuoju ir užmiega.

tik diena tai labai mažai miega. dabar ir lauke pradėjo nemiegoti. išvežu užmigusią, tai po pusvalandžio prasibunda ir rėkti doh.gif niekaip nenuraminsi doh.gif paėmi stačią - gerai, nusiramina. tai labai laukiu kada spotinuke galės sėdėti.
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 03 13, 13:29)
thumbup.gif 
o jei ne paslaptis, kuriam rajone cia? jodineji bigsmile.gif ? pritariu, kad labai smagu. tik man biski dabar kisa koja savisaugos instinktas... ir metai savo duoda, ir mazius... Visgi, uzaugint dar reik  unsure.gif

Jurbarko raj. Pilies I km. Mano vyras jodineja, o as, gal tiksliau pasakius pasedziu ant balno ir ta zirgiuka pavedzioja. smile.gif Pati dar bijau blush2.gif Mes gyvenam prie tos grazios Panemunes pilies, tai, kai susyla oras, savaitgaliais ir ne tik, tas ukininkas ten atsiveda savo zirgus ir zmones uz pinigus fotografuojasi, kas jodineja, kas su vezimu vazineja po grazias pilies apylinkes. Vaikams labai ten patinka poniu arkliukai. Kvieciu i svecius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingbri: 13 kovo 2015 - 13:19
QUOTE(laina12 @ 2015 03 12, 16:42)
niu, pazvelk i mane... buvau nurasyta, ir kaip sakant, jau kitaip gyvenimeli suplanavus... ale vo, dzievulis nutare papokstaut, ir po 40 -ties padovanojo toki va, zmogeliuka (vyrui 50 proga  lotuliukas.gif )

oi, o as visai tu kosiu nelauku... kasdienis virima negundo... biggrin.gif  o dabar - papa burnon, arba jei truksta - misinuko pagaminai ir liuks biggrin.gif


As irgi dabar kitaip susiplanuosiu, o gal bus kaip tau ax.gif

Ir teisingai, kad kosiu nelauki mirksiukas.gif

QUOTE(zuzla @ 2015 03 12, 16:54)
egk, labai gaila 4u.gif o dėl ko sakai nebespėsi?

ant dienų pažiūrėjau filmuką, kur 7mėn D.C. valgo košę - tik duok duok, akys košę ir šaukštą seka, visas net dreba kaip nori biggrin.gif ir iki šiol toks, valgo viską ir daug (tfu tfu tfu). bet "konservatorius" doh.gif savaitgalį nelabai pasiruošus su maistu buvau, tai pirmą kartą daviau koldūnų su vištiena, neėmė į burną, niekaip gražiai neįkalbėjau, per ašaras įgrūdau, paragavo ir, kaip ir tikėjausi, paskui tik duok, dar ir mano pusę suvalgė...

Snaiguciu nebera, o ir metai spaudzia.

O kodel negalima kolduno su vistiena? Ar cia pirktinis buvo?


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2015 03 12, 17:56)
I Bykova daug kas skeptiskai ziurejo ir ziuri,bet tie jos Lit'ai padeda.Aisku nera garantijos jei priezastys kitur ar gydymas siaip neisbaigtas.

o gal tiesiog ne tas menuo ir tiek? gi buna taip ,kad viskas vos ne idealu,o nelimpa kazkaip ir tiek.Arba ciklas jau nurasytas,o va paima ir pasiseka.

Neliudek baisiai,esi jau mama.Nors puikiai zinau,kad jei noras yra tureti daugiau vaikuciu,tai esantys tos ertmes neuzpildys.Gal dar kada pabandysit viska is naujo?Amzius tai, zinai , toks reikalas.Ne visada rodiklis.


Gal nebelabai prisiruosim verysad.gif Siandien jau ir geriau. Nusprendem vakar su MB dziaugtis tuo, ka turime. Aciu uz tinkamus zodzius 4u.gif Prisiguodziau cia, neisiu gi i psichologiniu problemu temute su 2 vaikais doh.gif Protu viska suprantu, tik tie jausmai vis eina na lievo verysad.gif

QUOTE(Ingbri @ 2015 03 13, 14:18)
Jurbarko raj. Pilies I km. Mano vyras jodineja, o as, gal tiksliau pasakius pasedziu ant balno ir ta zirgiuka pavedzioja.  smile.gif Pati  dar bijau  blush2.gif Mes gyvenam prie tos grazios Panemunes pilies, tai, kai susyla oras, savaitgaliais ir ne tik, tas ukininkas ten atsiveda savo zirgus ir zmones uz pinigus fotografuojasi, kas jodineja, kas su vezimu vazineja po grazias pilies apylinkes. Vaikams labai ten patinka poniu arkliukai. Kvieciu i svecius  smile.gif

As zinau ta pili thumbup.gif Mano vyro seneliai is tu vietu, buvo.
Ingbri, tu kiek pamenu medike? Gal gali pasakyti ka manai apie ta vakcina nauja nuo meningokoko B, Bexero? O meningitu sergama ir vasara?
Buvau jau ir cia uzklausus, bet niekas nieko nesake...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2015 03 13, 14:17)
O kodel negalima kolduno su vistiena? Ar cia pirktinis buvo?


taip, pirktinis smile.gif šiaip nematau koldūnuose nieko blogo, jei jie ne su kiauliena, ir patenkinamos sudėties. tik kad patys valgom retai, kai man visai nėr fantazijos gaminti, tai ir vaikas iki šiol nebuvo gavęs. reiktų pačiai kažkaip prisiruošti prištampuoti, bet vis laiko gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2015 03 13, 14:18)
Jurbarko raj. Pilies I km. Mano vyras jodineja, o as, gal tiksliau pasakius pasedziu ant balno ir ta zirgiuka pavedzioja.  smile.gif Pati  dar bijau  blush2.gif Mes gyvenam prie tos grazios Panemunes pilies, tai, kai susyla oras, savaitgaliais ir ne tik, tas ukininkas ten atsiveda savo zirgus ir zmones uz pinigus fotografuojasi, kas jodineja, kas su vezimu vazineja po grazias pilies apylinkes. Vaikams labai ten patinka poniu arkliukai. Kvieciu i svecius  smile.gif


o tai irgi grazioj vietoj gyvenat... vaziavom kelis kart panemuniais is juodkrantes... labai smagi kelione , su sustojimais prie piliu ir siaip graziose vietose...

zinai, kai du zirgai namie, ir poniukas - tai negi vaziuosi kur kitur jot biggrin.gif
o tuo labiau, as labai ne kaip ziuriu i toki uzdarbiavima su zirgais... daznai labai netausoja arkliuku sveikatos sad.gif . Vadinu prakatininkais tokius laiko vos ne visa diena pabalnotus, kai tuo tarpu galima max 2 val doh.gif ...

QUOTE(egk @ 2015 03 13, 15:17)
As irgi dabar kitaip susiplanuosiu, o gal bus kaip tau 

Ir teisingai, kad kosiu nelauki mirksiukas.gif

Ingbri, tu kiek pamenu medike? Gal gali pasakyti ka manai apie ta vakcina nauja nuo meningokoko B, Bexero? O meningitu sergama ir vasara?
Buvau jau ir cia uzklausus, bet niekas nieko nesake...


taigis, kad susiplanuok kitaip gyvenima, tai mazum dievulis nuspres pasijuokt is planu lotuliukas.gif

man rods, meningitu sergama nepriklausomai nuo sezono unsure.gif bet gal ingbri geriau zinos unsure.gif
Atsakyti
Meningokokine infekcija galima susirgti per visus metus, bet jai labiau būdingas sezoniskumas, kaip ir gripo, tad tikimybe susirgti vasara išlieka l. maža. Kadangi šitas skiepais yra naujas, tai mažai žinių apie jo efektyvumą. Šalutiniu reakcijų mažai, sukurta vakcina gerai, bet ir kaina gera apie 140 euru viena doze, reikalinga 2 dozes. As galvoju skiepyti, tik dar renku informacija apie šio skiepo efektyvuma. Labai bijau šios ligos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2015 03 13, 15:44)
Meningokokine infekcija galima susirgti per visus metus, bet jai labiau būdingas sezoniskumas, kaip ir gripo, tad tikimybe susirgti vasara išlieka l. maža. Kadangi šitas skiepais yra naujas, tai mažai žinių apie jo efektyvumą. Šalutiniu reakcijų mažai, sukurta vakcina gerai, bet ir kaina gera apie 140 euru viena doze, reikalinga 2 dozes. As galvoju skiepyti, tik dar renku informacija apie šio skiepo efektyvuma. Labai bijau šios ligos  unsure.gif

As irgi labai bijau sios ligos. Nesenai ir suzinojau, kad net vasara buna susergama. As jau lyg irgi apsisprendziau skiepyti, tik mums reikia sulaukti 2 metuku, nes jei skiepytume dabar reiktu 3 vakcinu. Kai ka naujo suzinosi, gal gali vis bruksteleti? Manau, ne man vienai bus idomu
Atsakyti