Įkraunama...
Įkraunama...

Mamų žieminiai namai

QUOTE(Natalija_V @ 2015 03 17, 15:18)
Sveikos smile.gif

Ai, košes valgo kaip už Tėvynę. Labiausiai mėgsta daržoves. Tai jau valgė: bulves, morkas, brokolius, špinatus, žiedinius kopūstus, saldžiasias bulves, salierus, moliūgo, žirnelius, lešius, porus, pomidorus. Iš grūdų ryžiai be konkurencijos. Bet jau ir avižų nebereikia išmest (mečiau septynis kartus). Valgė grikius, sorų, burnočio, bolivinės balandos, bulgur, avižų. Iš vaisių tik bananų ir obuolių. Nelabai ką ir duosi dabar. Jau gauna triušienos.

Atsiskaičiau biggrin.gif

Ai, dar parekomenduosiu žaislą - indeliai-puodeliai iš Ikea. Susistato vienas į kitą ir vienas ant kito, spalvoti, skirtingais krašteliais. Labai patinka merginai. Galima ir vonioje ir smėlio dežėje žaisti. Vienas iš puodelių - kaip sietelis. Ir tik du eurai: http://www.ikea.com/...ducts/80021008/


Oho, koks košių asortimentas thumbup.gif Apie kai kurias net nežinojau, kad tokios būna blush2.gif Išsisaugosiu sąrašėlį, kad būtų kur improvizuoti ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2015 03 17, 08:28)
Labas rytas,

Nuostabus oras ir nuotaika geresnė iš karto.
Zuzla, T.P. Keberiokšt ačiū už patarimus. Homeopatinių vaistų nebandžiau dar, nelabai aš jais tikiu. Bet turbūt ateis diena kai pabandysiu biggrin.gif Blogai pas mus su MB pagalba naktį. Jei padeda naktį, tai turiu du vaikus dieną, labai jau piktas būna sad.gif. Na ir kol kas jo dienom labai dienotvarkė įtempta, nepavežtų dar ir naktinės pamainos.
T.P. Keberiokšt ačiū, skaičiau tą knygą, ja ir bandžiau vadovautis. Kol kas nepavyko, paauginsim gal vėliau bus geriau. T.P. Keberiokšt ar Joris naktį žįsdavo todėl nemiegojo? Labai gražus mažojo vardas, vienas iš mano favoritų berniukų vardų dar nuo mokyklos laikų wub.gif
Euforija sveikatos mažutei, kapstykitės  4u.gif
Ačiū, kad pašnekėjot apie skiepus, dabar ir man reikia. Nepagalvojau anksčiau. Galvoju turbūt dabar skiepyti, nelaukti dviejų metų  g.gif
Natalija ar išsirinkai maitinimo kėdutę? Niekaip nerandu, nusibeždžioniaučiau nuo Tavęs smile.gif
Mūsiškė nesėdi, pasodinta beveik iš karto krenta. Vėl mažiau valgo košių. Na bet jau daug laiko praleidžia atsistojus ant keturių. Ropoti dar neropoja, bet nugarą jau neblogai laiko



Taip,jis nakti valgydavo.Na nebuvo taip,kad visiskai nemiegojo.Bet pvz dabartini miega ir kaip tada palyginus,tai kaip diena nuo nakties.Dabar uzmiega,na gali prabusti koki karta ar max du.O tada tai as atsitraukt net negaledavau.Vagydavo gal kokius tris kart nakti.Tai ir miegas toks peles budavo,matyt uzuodzia ta piena,tik pajunta,kad nebera manes ir panika ax.gif

Aciu uz komplimentus vardui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2015 03 17, 18:03)
Tai laukiu nesulaukiu, kada sedeti prades ir galesime su sedimu vezimu vaziuoti.


aš vežiau su sportinuku, kai dar nemokėjo sėdėti smile.gif pusiau gulimoj padėty, aišku, labai patiko. ir šiaip eidavau su vaiku į lauką tik kai būdraudavo, miegui išstumdavau į balkoną ir šį laiką skirdavau tik sau wub.gif arba namams doh.gif
Atsakyti
papūgiuke, kaip suprantu, turi širdelės bėdų. Tai nešynė gal negerai? Šiaip patogu ir su kombiu. Mes babybjorn turim. Bet man jau per sunku, o ir jos kojos labai žemai tabaluojasi, trukdo eit biggrin.gif Sodink jau į sportinuką, kaip Zuzla sako, į pusiau sėdimą padėtį. Gal sėdės? Mūsiškė pasėdi, bet vistiek ant rankų išsireikalauja.
Šiandien šopinomės su vyresnėlę, mažę ant rankų tampėmės. Tai nei cypt. Patenkintа kaip slyva kelias valandas. Tik tampykit. Knygyne komedija - pamatė kažkokį buką geltoną žaislą ir kad dėjo žvengt... Ir žagsėt. Ir dar labiau žvėngt. Raudona jau visa nuo juoko buvo... Aplink irgi visi lūžo. O vyresnėlė:"Mama, čia mano mėgstamiausio multiko veikėjas, Džonis, visada jo norėjau, nupirk, ką?" Maniau, nukrisiu iš juoko... Aštuoniolikmetė žaisliuko paprašė lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2015 03 17, 21:36)
aš vežiau su sportinuku, kai dar nemokėjo sėdėti smile.gif pusiau gulimoj padėty, aišku, labai patiko. ir šiaip eidavau su vaiku į lauką tik kai būdraudavo, miegui išstumdavau į balkoną ir šį laiką skirdavau tik sau wub.gif arba namams doh.gif



QUOTE(Natalija_V @ 2015 03 17, 22:51)
papūgiuke, kaip suprantu, turi širdelės bėdų. Tai nešynė gal negerai? Šiaip patogu ir su kombiu. Mes babybjorn turim. Bet man jau per sunku, o ir jos kojos labai žemai tabaluojasi, trukdo eit biggrin.gif Sodink jau į sportinuką, kaip Zuzla sako, į pusiau sėdimą padėtį. Gal sėdės? Mūsiškė pasėdi, bet vistiek ant rankų išsireikalauja.
Šiandien šopinomės su vyresnėlę, mažę ant rankų tampėmės. Tai nei cypt. Patenkintа kaip slyva kelias valandas. Tik tampykit. Knygyne komedija - pamatė kažkokį buką geltoną žaislą ir kad dėjo žvengt... Ir žagsėt. Ir dar labiau žvėngt. Raudona jau visa nuo juoko buvo... Aplink irgi visi lūžo. O vyresnėlė:"Mama, čia mano mėgstamiausio multiko veikėjas, Džonis, visada jo norėjau, nupirk, ką?" Maniau, nukrisiu iš juoko... Aštuoniolikmetė žaisliuko paprašė  lotuliukas.gif


Ačiū labai už patarimus, reiks pasibandyti kaip jai tam vezime. Jau kelios dienos noriu išsitraukti iš balkono, bet vis neprisiruosiu.
Maniske balkone miegotų tiek kiek namie- 30 min. O lauke pavykdavo isstumdinti 2 ir daugiau val.
Ant rankų staciom ir maniskei labai patinka. Vakar Santariškėse mergina irgi nei cypt. Ir vežimėlį prabudus pradeda verkti, paimi ant rankų, viskas gerai.

Natalija, Tavo abi merginos tokios nepaprastos wub.gif

Atsakyti
Labas,

Oras tikrai puikus, bet pranesa sniega? unsure.gif

Natalijos kosiu asortimentas oho, reik ir man ji nusirasyt smile.gif

Visiems nemiegantiems nevalgantiems 4u.gif oziams irgi 4u.gif as irgi suzinojau, kas yra oziai apie 2 metus. Man nepatinka, kai mamos ant kudikiu sako oziukai, is tikruju, kudikis ju neturi juk, ozius tikrus pamatai veliau... : rolleyes.gif

As visai nebeturiu laiko rasyt, paskaitau tik. Mazai miegam diena unsure.gif valgom valgom, i lauka iseinam kolkas su zviegimais, na, gal iki 16 m. tai nesites cool.gif

Parasykit maitinancios mamos, ka jus valgydavot sveiko ir greito, kai nebelikdavo laiko kazka gamintis. Vis galvoju, kuo cia dar prapletus savo neturincios laiko ir laisvu ranku mamos meniu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mika...: 18 kovo 2015 - 08:19
mika, as nevalgiau beveik darzoviu, kol maitinau iki 6 men... tai likdavo koses, mesa, makaronai...
uztai dabar prasinesu per darzoves doh.gif

laba is ryto
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2015 03 18, 09:19)
Labas,

Oras tikrai puikus, bet pranesa sniega?  unsure.gif

Natalijos kosiu asortimentas oho, reik ir man ji nusirasyt smile.gif

Visiems nemiegantiems nevalgantiems 4u.gif oziams irgi 4u.gif as irgi suzinojau, kas yra oziai apie 2 metus. Man nepatinka, kai mamos ant kudikiu sako oziukai, is tikruju, kudikis ju neturi juk, ozius tikrus pamatai veliau... : rolleyes.gif

As visai nebeturiu laiko rasyt, paskaitau tik. Mazai miegam diena unsure.gif valgom valgom, i lauka iseinam kolkas su zviegimais, na, gal iki 16 m. tai nesites cool.gif

Parasykit maitinancios mamos, ka jus valgydavot sveiko ir greito, kai nebelikdavo laiko kazka gamintis. Vis galvoju, kuo cia dar prapletus savo neturincios laiko ir laisvu ranku mamos meniu rolleyes.gif

Maniskis neturejo jokiu pilvuko problemu, tai as valgiau viska. Aisku pradzioj bandziau, isivedinejau maista po truputi, bet kadangi reakcijos jokios nebuvo, tai pas mane buvo ir yra platus maisto asortimentas. O del greito maisto, tai as turiu toki greitpuodi, i ji isimesdavau bulviu, morku, kopustu, mesos, cukinijos ir iseidavo labai skanus, sotus ir greitas maistas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Aciu visoms uz gerus linkejimys wink.gif
Na pas mus situacija kazkiek pagerejo, temperaturos neturim jau xntra diena, bet vaikas iki siol nk nevalgo sad.gif nes jai skauda nuo bet kokio maisto, tik va MP puikiausiai tinka. Labai tikiuosi, kad jau greit pasveiksim!
Natalija, na ir meniu asortimentas smile.gif bet ir va mazytei viskas tinka, puiku!:super
Atsakyti
Aciu, mamos, bet klausiau daugiau apie uzkandziavima, man pvz po zindymo labai norisi kazka uzkasti. Kolkas jogurtas, nesaldus dribsniai, sausainiai rolleyes.gif idomu, ar gerai riesutai, dziovinti vaisiai unsure.gif tiesiog nesugalvoju, ka dar nusipirkti tam greitam uzkandimui g.gif

O koses, mesa, makaronai tai jo, bet cia jau pietus ar vakariene ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2015 03 18, 14:03)
Aciu, mamos, bet klausiau daugiau apie uzkandziavima, man pvz po zindymo labai norisi kazka uzkasti. Kolkas jogurtas, nesaldus dribsniai, sausainiai  rolleyes.gif idomu, ar gerai riesutai, dziovinti vaisiai unsure.gif tiesiog nesugalvoju, ka dar nusipirkti tam greitam uzkandimui g.gif

O koses, mesa, makaronai tai jo, bet cia jau pietus ar vakariene ax.gif


Aš tai įvairius duoniukus valgiau, džiovinti vaisiai labai gerai. kad mažiau cukraus butų, aš pirkaus ekologiškus iš ALPANA. kaina aišku ten didesnė, bet ir skonis ir kokybė nereali. Kiek žinau riešutų pirmais mėnesiukais nelabai rekomenduoja dėl alergizavimo.
Papildyta:
Mes šiandien TA buvome. tai mergina jau 7700 g sveria ir 66 cm ūgio yra. Pasirodo neveltui aš ją štangute vadinu lotuliukas.gif per 3 sav. paaugo 500 g ir 3 cm.

paėmė kraujuką, tik mamka žiopla šlapimą pamiršo doh.gif Reiks rytoj vežti, gerai, kad netoli.
Atsakyti
Labas,
perskaičiau viską, bet nežinau,ką rašyt.Prastoka emocinė būsena, pas rugpjūtinukes susipykau doh.gif , esu pervargusi ir jautri bet kokiems komentarams, ypač iš serijos "mes viską žinom, o tu viską blogai darai" doh.gif Ai, nu bet nors kiek bendrauti reikia. Gal smile.gif
Tai va, kas pas mus... tai tas, tai tas. Ne vienas vaikas, tai kitas. Paskiepijom praeitą savaitę, Erikutis vėl pradėjo atpylinėti. Bet aš ir pieno šiek tiek buvau pavalgius, desertus kelis (per laisvą dieną gimtadienį "pažymėjau" smile.gif ), tai va ir vėl neaišku, nuo ko. Anąkart irgi po skiepo buvo. PAs alergologę jau bijau ir eiti, kas ieško, tas randa, kai uždarys man visą meniu..Priaugau tris kg, nes turiu bėdą su emociniu valgymu.. Abu neramūs, kelias dienas iš viso durnynas, mažei pasisuko, padedu- klykia, atsitrauki -klykia, b et taip siaube, rankytes ištiesia ir kratosi.. buvo ir dičkei taip, matyt, toks etapas, tik kaip jį išgyventi, kai du vaikai?...... Sėdi, žaidžia, aš jai už nugarytės sėdžiu. Tyliai atsitraukiu..atrodo, nugaroje akis turėtų, tuoj klykia. Bet būna,ir praeina. Būna, kad su kitais (pvz mano tėvais) auksinė. Būna, kad ir su jais klykia. Bangom kažkokiom. Mažius irgi neramus, o kai neramus, tai labai piktas, barasi. taip rėkia, sakiau, nufilmuosiu kada. Pradeda rėkti, nes nori valgyti, tai kol gauna, atrodo, jį kankina Gvantaname. Ašarų upeliai.
Pervargom, vyras irgi pavargęs, šiek tiek nevilty, kad nėra asmeninio gyvenimo JOKIO, jis arba dirba, arba rūpinasi namais/vaikais, nieko kito neveikiame, pusę metų nesam filmo žiūrėję ar pan. O dar naktys.. Mažutė kaip kada, bet aš išmokau autopilotu maitinti ir miegoti, prabudusi apsičiupinu, kad papas nuvalgytas, reiškia, maitinau smile.gif man bele valgo, blogiau kai nerami ir papo nebeima- va tada nežinau, ką daryti. O brolis kaip kada, būna, kad tik 2-3 kartus naktį valgo, būna ir 6...
O šiaip.. Draugauja jie, smagu į juos žiūrėti, jie visiškai priešingi. Visur. Eliza labai švelni, subtili, emocinga, dievinu aš ją, ryšys nerealus wub.gif , ryte, jei nereikia keltis prie kitų vaikų (savaitgalį kartais) mes taip nuostabiai prabundame..mane krapšto ar peša plaukus biggrin.gif ,atsimerkiu ir pamatau jos veidelį, o tada nušvinta šypsenėlė wub.gif išsimyluojame wub.gif Buvau sudepresavus, kad Erikutis manęs nemyli doh.gif , tik tėčio reikia, nuo manęs sukasi, stumia..Bet dabar jau geriau. abu apsikabina, busiukų duoda, Jis tai labai stipriai, ypač kai valgyt nori biggrin.gif Sesę apgraužia, paima už ausų ir įsisega į kaklą ar galvytę doh.gif biggrin.gif
Aišku, kita vertus.. jei abu būtų tokie mamos vaikai, ką aš daryčiau.. Po vieną tai dzin, kol Erikas dieną miega, Elizos nepaleidžiu ir mums abiems labai gera, bet neįsivaizduojate, koks jausmas, kai viena, o į tave du vaikučiai tiesia rankytes, verkia ir prašo paimti.. verysad.gif
Sesė dažnai kalbina broį ir juokiasi, o jis retai jai atsako, daugiau dairosi, ar kiti mato, kad jį kalbina biggrin.gif daktarė narcizu išvadino. smile.gif nu žinokit, nerealu buvo, Eliza neutrali, jos kaip nėra, o Erikas.. kai į jį nežiūri, rėkia, o kai žiūri, atsistoja ant keturių, vizgina uodegą ir krykštauja iš serijos "koks aš fainas, ane?"
Sesė svėre 9, kg ir 73,5 cm, brolis 8,8 kg ir 72 ūgio. O kiek jis ryja... penkių valgymų per dieną reikia, į bankrotą mus nuvarys, jei sesė nesuvalgo - košė neprapuls, jis suvalgys..ir visą dieną malasia,atbulas varo, įstringa, rėkia.. O sesė daro tokius veiksmus, kad ko gero, šliauš sėdėdama. Pabandė atsigulusi, pavyko, bet nesusižavėjo. Tinginukė rankinukė smile.gif

Natalija.. suprantu tave dėl dičkės, dabar visi turi būti "sėkmingi"... o juk ir kasininkių reikia.. Aš seniau irgi labiau gal buvau pasinešus, atrodė, kad tik gerai mokytųsi, kad tik kažko pasiektų..bet dabar jau vis šalčiau žiūriu į tą formalų išsilavinimą ir t. t., daug svarbiau, kad vaikas būtų laimingas, mylimas, gyvas galų gale...
Beje, dėl to berniuko..skrodimas parodė,kad buvo įgimtas širdutės defektas, labai labai didelė širdis.. jie gulėjo 1,5 mėn klinikose po gimimo ir niekas nepamatė..aišku, ne ką ir padarysi..dirbtinė širdis ir laukti donoro..Baisu.. Mūsų išraše irgi yra "padidėjęs širdies diametras". Suprantu, kad nereikia sau prisitaikyti visų istorijų.bet.. norėsiu echoskopijos. Dėl visa ko.

Wiliux.... suprantu tave... tik nežinnau, ką protingo pasakyti.. jei pasakysiu, kad kartais taip tiesiog turi būti, nepadės turbūt..Mano abi panos nemiegalės, mamos reikia maksimaliai tokiu atveju, bet tai atsiperka..pakentėk dar.. nu sunku, suprantu.. Apie CIO net kalbėt nenoriu, kadangi tu prieš, tai ir nematau reikalo.

Įmesiu keletą nuorodų, šita svarbi:

http://pradzia.org/v...-nusiraminimas/

Dar :
http://neuroanthropo...ot-sleep-alone/

http://www.alternati...-training-baby/ (čia rašinėlis, bet...)

https://www.psycholo...s-crying-it-out

Laikykis...

Dėl kirpyklų..Mano grupiokės vaikas tiesiog klykdavo. kviesdavosi į namus kirpėją..nežinau, kada praėjo.

Atsakyti