Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis, 17 tema

Dar vienas "veltas"megztukas, tik šį kart su perpete ir įleistom kišenėm
user posted image
Atsakyti
Šiltas megztukas, Zuzana, pas tas tokiems orams mirksiukas.gif

Dar lyg nerodyta suknutė, kartu su primegztu šaliu ...
user posted image
Atsakyti
Zuzana, nu NEREALU! thumbup.gif Man tai kosmosas. doh.gif Kaip norėčiau tokio paltuko. blush2.gif


L@imuže, Jūsų darbai kaip visada neeiliniai, išskirtiniai ir laibai kruopštūs! Tikra atgaiva sielai ir akims. 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif Zuzana, verysad.gif verysad.gif doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pa-vy-džiu, nerealu thumbup.gif thumbup.gif

Laimuže, kaip visad nepriekaištinga thumbup.gif thumbup.gif

Ristina, paverčiau atgal, žiū.... nieko neatsakius. Normaliai nešiojas, aišku, kad skalbt mašinoj tai jau ne...., nors man sakė, kad skalbia ir mašinoj, bet aš nerizikuoju ir kitiem nepatariu. 100% vilna - manau, kad pasitrauks pakankamai blink.gif

Va, įmetu specialiai megztų-veltų nuotraukytę. Kai kas iš tokios pačios vilnos, kai kas ir iš kitokių. Žaidžiau - eksperimentavau tongue.gif Bet mezgiau nerealaus dydžio, o paskui - viskas, kas vilnai neleistina - karštas šaltas vanduo pakaitom, daug daug muilo putų ir "tešlos minkymas" ilgas ir nuobodus
user posted image
Ir šviežiai vakar numegztos-suveltos
user posted image
Apačioj kampe - taip atrodo pradinis dydis iki vėlimo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2015 10 04, 12:16)

Va, įmetu specialiai megztų-veltų nuotraukytę. Kai kas iš tokios pačios vilnos, kai kas ir iš kitokių. Žaidžiau - eksperimentavau  tongue.gif

Rankom veli ar į skalbinkę kiši? biggrin.gif

Aš numezgu ir į skalbinkę su vyro darbiniais rūbais biggrin.gif gerai suvelia thumbup.gif

Laimužės megzta suknelė thumbup.gif ypač spalvaaaaa wub.gif O kur tas šalikas dedasi kai nenori ant kaklo? g.gif Jau be jo - niekaip?


Bet čia kelios entuziastės pasikalbam, darbus parodom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2015 10 04, 14:09)
Rankom veli ar į skalbinkę kiši?  biggrin.gif


Vasarą mezgiau sesėm dovanų - nespėjau net pafotkint, dar drėgnas atidaviau - tas į skalbyklę kišau. Bet paskui vos vos atplėšiau - sulipo vidus - jau galvojau galas - padovanot reiks kojinių formos padėkliukus...... Reikia kažką į vidų tada įdėt, bet kaip padaryt, kad neiškristų iš tų milžino pančiakų????? Ir skalbiankė geriau būtų tokia, kad pastabdyt ir pažiūrėt kas gavos būtų galima, mano - paleidai ir išsiimt gali tik kai viską baigia....
Šitas rankom minkiau biggrin.gif

Aha, gretos išretėjo, arba užsislėpę mezga rolleyes.gif doh.gif PASIRODYKIT, lįskit iš apkasų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visoms ačiū už pagyrimus. 4u.gif
Saulyte, kokios problemos, galiu numegzt
Atsakyti
Kostiumėlis naujagimiui, kai kas megzta rankomis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2015 10 06, 18:30)
Kostiumėlis naujagimiui, kai kas megzta rankomis smile.gif



Nuostabiai švelnu ir miela thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
darbėjos dėka, įsigijau kitliavimo mašiną.Pristatau pirmąją kaklo apdailą
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zuzana... Nerealiai dailu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2015 10 12, 18:56)
įsigijau kitliavimo mašiną.Pristatau pirmąją kaklo apdailą


O man tai baisu, kaip karštas bandeles megztinius kepi doh.gif doh.gif .......... labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o apdaila tai jau firminė wub.gif
Atsakyti