Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis, 17 tema

Laimuže, tavęs tai neperspjaut biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kaip iš aruodo mezginiai byra....

Kopijuok, va originalas, maniškis prailgintas ir visas, ir rankovės
user posted image
Atsakyti
L@imuže, Darbėja, super darbeliai. Punch Lace naudoju neilono siūlą.Antroj pusej su Silver mezgant nėra jokių pratįsusių siūlų smile.gif
Dar vienas su Punch Lace programa

user posted image
Darbėja, perfokorta ano megztuko

user posted image
Atsakyti
Zuzana, ir vėl fainas megztukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Hmmm, o korta neatrodo taip įspūdingai kaip mezginys bigsmile.gif
Užzarazinsi su tuo panch lace lotuliukas.gif lotuliukas.gif Esu bandžius ant pvz., bet kažkaip nebaisiai patiko, matyt siūlų proporcijų neatitaikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2015 09 27, 12:24)
Esu bandžius ant pvz., bet kažkaip nebaisiai patiko, matyt siūlų proporcijų neatitaikiau  lotuliukas.gif

Man irgi taip pat biggrin.gif

Mirtinai reikėjo mašinos, kuri megztų tą melagingą ažūrą. O kai pabandžiau, nebelabai ir patiko blush2.gif ax.gif

Reik megztinį megzt biggrin.gif

Zuzana, super thumbup.gif
Atsakyti
Darbėja, Ristina, ačiū
Atsakyti
zuzana, gerai cia siulus atitaikei - labai patraukliai tas rastelis atrodo.
o korta, tai bus to, pora psl atgal wink.gif
Atsakyti
Jautiena, ačiū, taip, korta ano megztuko. Ir dar vienas golfukas
user posted image
Atsakyti
Gal yra mezgėjų iš Panevėžio? Reiktų mašinai meistro, gal galite rekomenduoti ką nors?
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2015 09 29, 11:15)
Ir dar vienas golfukas


Wouuuuu, ir vėl fainuolis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nu piktina mane tokie tempai doh.gif doh.gif rolleyes.gif , ko man viskas taip lėtai gaunas g.gif g.gif ???
Atsakyti
Ruduo ----> kelnyčių - timpų metas mažom mokyklinukėm ar darželinukėm biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Čia 118 ūgiui
Siūlai - rumuniška vilna, šviesus džinsas su melanžu. Šiltos ir švelnios bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Zuzanos lapukai bigsmile.gif thumbup.gif

Aš kažką esu pridirbusi su ta korta, nes man gaunasi dryžis vienoj vietoj biggrin.gif


Darbėja, o kaip tie siūlai nešiojasi? Ką nors sau esi mezgusi? bigsmile.gif
Atsakyti
Ristina, Darbėja, ačiū. Darbėja, fainos timpos thumbup.gif
Atsakyti