Įkraunama...
Įkraunama...

Pantogar

QUOTE(mango @ 2009 11 23, 16:31)
gal žinote kokiose vaistinėse pantogar vitaminai šiuo metu pigiausi?


norfos vaistinej ax.gif kiekviena darbo diena 8-9 ir 14-15 val. su Norfos kortele 15 % nuolaida thumbup.gif siaip ten kainuoja 120 Lt, tai su nuolaida gaunasi "tik" 102 litukai blush2.gif asmeniskai patarciau juos pirkti tik tuo atveju jei neturit problemu su galvos odos ligomis... nes jeigu serga galvos odele, tai net brangiausi vitaminai nesustabdys plauku slinkimo...
Atsakyti
Visad turejau ilgus ir grazius plaukucius, bet per praita sesija pradejo taip slinkti ir sakotis. Turbut labai nervinausi blink.gif Drauge isgyre Pantogar, tai ir as susigundziau. Sukrapsciau pinigelius lotuliukas.gif Tik man keistai jie veike .. naudojau menesiuka ir jokio poveikio.. o po to atsirado biggrin.gif nebeslenka plaukai ir atsistate wink.gif zinoma ne taip kaip noreciau, bet vis ... Buvau labai jau persigandusi kai kuokstus palikdavau vonioje... schmoll.gif
Atsakyti
as naudojau , slinkimo nesustabde , tik daig nauju plaukuciu pradejo augt
Atsakyti
Aš taip pat naudojau ir jokio teigiamo rezultato nebuvo schmoll.gif Tik daug pinigų išleidau
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2009 12 29, 17:26)
Aš taip pat naudojau ir jokio teigiamo rezultato nebuvo  schmoll.gif Tik daug pinigų išleidau

o kiek laiko naudojai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 29, 15:31)
o kiek laiko naudojai? blink.gif


6 mėnesius, kaip buvo rekomendavusi vaistininkė. O per tą pusmetį ir susidarė nemaža suma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2009 12 29, 17:34)
6 mėnesius, kaip buvo rekomendavusi vaistininkė. O per tą pusmetį ir susidarė nemaža suma  unsure.gif

man dermatologe tiek pat rekomendavo, bet plaukai tikrai maziau slenka, tik nezinau ar nuo ju..gersiu vistiek nors ir ne vienas plaukelis neslinks ax.gif o jums jokio poveikio, kaip slinko taip slenka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 29, 15:39)
man dermatologe tiek pat rekomendavo, bet plaukai tikrai maziau slenka, tik nezinau ar nuo ju..gersiu vistiek nors ir ne vienas plaukelis neslinks ax.gif o jums jokio poveikio, kaip slinko taip slenka? unsure.gif


Dėja taip, kaip slinko, taip ir slenka.
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2009 12 29, 17:50)
Dėja taip, kaip slinko, taip ir slenka.

gal tada jums kitos bedos
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 29, 16:05)
gal tada jums kitos bedos


Tai va, kad jau dvylikti metai niekaip nei aš, nei gydytojai neišsiaiškinam kame bėda doh.gif Bet rankų nesinori nuleisti, tai vis bandau gerinti savo situaciją vitaminais, kaukėm, tepalais, serumais ir visu kitu kuo tik įmanoma, bet . . .
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2009 12 30, 16:16)
Tai va, kad jau dvylikti metai niekaip nei aš, nei gydytojai neišsiaiškinam kame bėda  doh.gif Bet rankų nesinori nuleisti, tai vis bandau gerinti savo situaciją vitaminais, kaukėm, tepalais, serumais ir visu kitu kuo tik įmanoma, bet . . .

tai jei 12 m nenustoja slinkti plaukai, turetumet buti visiskai plika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 30, 17:50)
tai jei 12 m nenustoja slinkti plaukai, turetumet buti visiskai plika blink.gif


Plika dar neesu. Beje ne apie tai ši tema.
Atsakyti