Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIX Tema)

laba ryta,
Visgi, tavo dėka db jau žinosim, kad jaunų narių užturėjom temoje 4u.gif thumbup.gif
į temą, tai žiūriu - nieko nežiūriu, nes šiandien savo pirmoką vėl į mokslus išleidau, tai jaudinuos, kaip jam seksis iš po atostogų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 12, 11:40)
laba ryta,
Visgi, tavo dėka db jau žinosim, kad jaunų narių užturėjom temoje 4u.gif  thumbup.gif
į temą, tai žiūriu - nieko nežiūriu, nes šiandien savo pirmoką vėl į mokslus išleidau, tai jaudinuos, kaip jam seksis iš po atostogų blink.gif

Del ko butent pergyveni?Kaip mokslai seksis?Ar bendravimas su klasiokais,mokytoja?As tai jaudinuos kai su mokslai bus,dvi savaites atostogu,viena,o gal net dvi(ziuresime ka daktare ryt pasakys)ligos,tai ziauriai atsiliks,nors kiekviena diena pasodinu matematika spresti,is anglu zodzius mokintis,skaityti...Bet visvien taip kaip mokytoja nepaaiskinsiu,nekokia is manes mokytoja,kantrybes nulis blush2.gif
Atsakyti
Nesuprantu, Nagijevas tokioj nesąmonėj, prijechali...
''Территория Джа'' /2015/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1296694

user posted image


Baigiau žiūrėti ''Чужой среди своих'' /2014/
Анонс
Turbūt dabar gausiu ir pomidorų ir morkų, labai tik neapmėtykit...
Man jis žinokit nelabai, ir prailgo šiek tiek, geriausias varianatas būtų 8-nios serijos.
Pabaiga pati labai patiko.
Сергей Нечаев tikras angelas sargas, ir labai norėjau, kad su Павел Комаров jo ryšis nenutrūktų.
Bet tai jau koks atstumiantis tas Komarovų sūnelis tai siaubų siaubas.



user posted image


Nepamenu ar esu mačiusi, todėl paėmiau poilsiui pažiūrėti
''Во саду ли, в огороде'' /2012/
Kaimas, ramybė...
Анонс

user posted image
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 11, 21:28)
aš UŽ
Ok.
QUOTE(amirrr @ 2015 01 11, 21:35)
Visgi, taigi su jubiliejiniu tave smile.gif moteriškos laimės, sparnų polėkiams, gėlių akių grožiui ir meilės širdžiai, na ir gerų gražių filmų smile.gif
Dėkuj. Ypač už tą gerų ir gražių smile.gif
QUOTE(Tekšė @ 2015 01 12, 01:01)
Visgi, su praėjusiu 4u.gif
Vtoraja molodost prichodit k tomy, kto pervųjų sberiog wink.gif
Ačiū smile.gif
Tai čia blogai ar gerai? Man tai čia skamba kaip kokių senmergių šūkis biggrin.gif
QUOTE(Sofija7 @ 2015 01 12, 01:47)
Visgi, paveluoti sveikinimai 4u.gif
Ačiū ačiū smile.gif
QUOTE(ErikaN @ 2015 01 12, 09:35)
Visgi, su praėjusiu, visų svajonių išsipildymo 4u.gif
Dėkuj smile.gif
QUOTE(Nanita @ 2015 01 12, 11:20)
Visgi,su praejusiu gimtadieniu.Visokeriopos laimes Tau!
Ačiū 4u.gif
QUOTE(ErikaN @ 2015 01 12, 09:35)
Visgi, su praėjusiu, visų svajonių išsipildymo 4u.gif
Ačiū smile.gif
QUOTE(sapniukass @ 2015 01 12, 11:24)
metu nerasysiu, kad negasdint blush2.gif Birzelio 20d
Oi sapniukass, šmaikštuolė biggrin.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 12, 08:08)
Cia esme yra ne tame, kad seniai pazistamos, bet pakankamai prisiviesinu FB, tai SM man tarsi slaptumo oaze, kur galiu drasiai reiksti mintis, nebijodama, kad net kas mane paseke, susies mane su niku. As nekukli-as ir pati pasisakysiu, kad mano gimtadienis biggrin.gif
Na čia jau labai subjektyvus dalykas kur kam kokia esmė, pasirinkimas taip pat, todėl ir rašiau
QUOTE
kad kas nori
Tarkim asmeniškai pas mane- atvirkščiai. Mano profilis FB yra mano itin privati valda ir slaptumo oazė, jis gana griežtas, subtilus, saugomas dideliais apribojimais, ir įleisti tik 'išrinkteiji'- dėl daugelio priežasčių. Per jokias googl'es ar kitokias paieškas nei mano nei mano vaikų profilių nei išmes paieškos laukas, nei kas suras.
O į SM aš žiūriu gan neutraliai. Kadangi diskutuoju tik šioje temoje, todėl mano čia (SM-oje) esantiems giminaičiams ir artimiesiems ši tema tikrai neįdomi, nes tik aš vienintelė žiūriu rusiškus filmus. Vienintelė. Likusiems nei įdomu, nei patinka, nieks nežiūri. Net ne visi žino, kad esu rusiškų filmų mėgėja. Apie tai nekalbam, nes tiesiog nieką nedomina mano šis pomėgis. Ir man net nėra svarbu ar atpažins mane čia kas, tikrai nesibaiminu dėl to, todėl kad jokių aš čia prasimanymų nerašau ir tikrai jokioje keblioje padėtyje neatsidurčiau jei kas vieną dieną iš maniškių pasakytų- 'o žinai, aš radau tavo nic'ą SM-oje'. Sakyčiau vualia smile.gif O kažkas pašalinis tikrai nesusietų mano FB profilio su SM profiliu. Nes visiškai nėra jokių sąlyčio taškų. Jokių.
Dabar galvoju, jei tik prireiktų kokiam sekliui morkai padaryti mini tyrimą, tarkim išsirinkus iš SM-ų kokį nic'ą ir perėjus per jo puslapius ir temas, ko gero būtų galima padaryti ypatingai išsamią to asmens epikrizę, ir net su preliminariu fotorobotu.
Va todėl man ir atrodo, kad SM tai kaip atversta knyga, tik imk ir skaityk, jei tik kas nori ir netingi.
Bet čia vėl gi, kas kiek leidžiasi būti skaitomas. Ne visi bet dauguma.
Todėl gimimo mėnuo ir diena man atrodo čiepucha palyginus su visu kitu.
Gal aš ir klystu, bet va toks mano asmeninis požiūris ir pasirinkimas smile.gif


Laba smile.gif

user posted image
Atsakyti
Чужой среди своих' cia apie mafija? blush2.gif
nes aš dabart kažkaip noriu tik apie mafija žiūrėt blush2.gif
ar dar gal kokių gerų žinot apie rusų mafiją?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sofija7: 12 sausio 2015 - 11:35
QUOTE(Nanita @ 2015 01 12, 12:10)
Del ko butent pergyveni?Kaip mokslai seksis?Ar bendravimas su klasiokais,mokytoja?As tai jaudinuos kai su mokslai bus,dvi savaites atostogu,viena,o gal net dvi(ziuresime ka daktare ryt pasakys)ligos,tai ziauriai atsiliks,nors kiekviena diena pasodinu matematika spresti,is anglu zodzius mokintis,skaityti...Bet visvien taip kaip mokytoja nepaaiskinsiu,nekokia is manes mokytoja,kantrybes nulis  blush2.gif

oi, pergyvenu, kaip po 3 -ju savaiciu atostogu (nors ir mokesi su teciu, ir su manim) - vakar jau leidau pailset, kaip jam siandien seksis:(
mokytoja is manes irgi ne kokia. neturiu kantrybes ax.gif blush2.gif O jus dar ir sergat? g.gif
---
į temą, tai pažiūrėjau Идеальная пара / [2014, мелодрама] - pasirodo, kad isteketi galima labai greit...tik noro reikia:) toks nuotaikingas - ir pasijuokt galima vietomis 4u.gif
------
isgeriau kavos ir pradejau ziureti - Туман / [2010, фантастика, драма, военный] ir Туман 2 / [2012, фантастика, драма, военный] - kol kas patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 12 sausio 2015 - 11:39
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 12, 12:34)
oi, pergyvenu, kaip po 3 -ju savaiciu atostogu (nors ir mokesi su teciu, ir su manim) - vakar jau leidau pailset, kaip jam siandien seksis:(
mokytoja is manes irgi ne kokia. neturiu kantrybes ax.gif  blush2.gif O jus dar ir sergat? g.gif
---
į temą, tai pažiūrėjau Идеальная пара / [2014, мелодрама] - pasirodo, kad isteketi galima labai greit...tik noro reikia:) toks nuotaikingas - ir pasijuokt galima vietomis 4u.gif

Viskas bus gerai,tevai perdeda dazniausiai,per daug nerimauja smile.gif Serga,per Kaledas prasidejo kosulys,iki siol tesiasi,maziau bet i mokykla dar liepe neleisti.Rytoj jauciu antibiotikus rasys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 12, 11:40)
- nieko nežiūriu, nes šiandien savo pirmoką vėl į mokslus išleidau, tai jaudinuos, kaip jam seksis iš po atostogų
O kaip faina, pradinukams kokios ilgos atostogos, mano vaikai jau kaip antrą savaitę mokosi po atostogų.
Nesijaudink, visi gal šiek tiek atsipalaiduoja po atostogų, bet manau įsivažiuos ir viskas bus gerai.
Už keturių gerų mėnesių jau gegužė bus, greit atostogos, nedaug liko smile.gif
QUOTE(Nanita @ 2015 01 12, 12:10)
As tai jaudinuos kai su mokslai bus,dvi savaites atostogu,viena,o gal net dvi(ziuresime ka daktare ryt pasakys)ligos,tai ziauriai atsiliks,nors kiekviena diena pasodinu matematika spresti,is anglu zodzius mokintis,skaityti...Bet visvien taip kaip mokytoja nepaaiskinsiu,nekokia is manes mokytoja,kantrybes nulis blush2.gif
Va va, ir man dėl to būna neramu kai vaikai serga, kad ten kokių didelių spragų nebūtų.
Su ta nemokytojos kantrybe priminei man mano kaimynę.

Jos dukra nuėjo į pirmą klasę. Namų darbams uždavė sudėt atimt ir t.t. Vaikas niekaip negalėjau suprasti kiek bus iš nulio atimti ten porą pagaliukų ir atvirkščiai- iš kelių pagaliukų atimti nulį- kiek liks? Mama ten pasitelkus visas komunikabilumo priemones bandė išaiškinti, bet niekaip vaikas nesuprato kiek gi ten liks, tai ta kaimynė pati išsivedė iš kantrybės ir net kojom trepsėjo beaiškindama ir betrepsėdama dar sakė dukrai- tai nesuprantu, tai kas toliau bus jei iš nulio nemoki atimti nulio?! biggrin.gif
O žinai kaip sunku aiškinti, kai pačiam atrodo savaime suprantamas dalykas ir kad nėra net čia ko suprast biggrin.gif

Nanita, sūnui greičiau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 12, 12:14)
''Во саду ли, в огороде'' /2012/
Kaimas, ramybė...

4u.gif
Atsakyti
Gal viskas būtų ir gerai, tik jei ne tos 255 serijos doh.gif

''Последний янычар'' /2015/
Сегодняшняя премьера-1
Сегодняшняя премьера-2
Сегодняшняя премьера-3
http://kinozal.tv/de....php?id=1296747

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 01 12, 12:41)
Viskas bus gerai,tevai perdeda dazniausiai,per daug nerimauja  smile.gif Serga,per Kaledas prasidejo kosulys,iki siol tesiasi,maziau bet i mokykla dar liepe neleisti.Rytoj jauciu antibiotikus rasys  doh.gif

SVEIKATOS vaikui 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 01 12, 12:43)
Nesijaudink, visi gal šiek tiek atsipalaiduoja po atostogų, bet manau įsivažiuos ir viskas bus gerai.
Už keturių gerų mėnesių jau gegužė bus, greit atostogos, nedaug liko smile.gif

AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2015 01 12, 12:59)
Gal viskas būtų ir gerai, tik jei ne tos 255 serijos doh.gif
''Последний янычар'' /2015/

4u.gif
drinks_cheers.gif ir aš, kad serijų gal ir perdaug unsure.gif teks žiūrėt online mirksiukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau pačią pradžią kelias minutes Taip norėtųsi, kad Игорь Петренко ir būtų ta meilė, tas gerietis.
Na bet ne tau Martynai mėlynas dangus, o gaila... Aš čia apie serijų skaičių, na kodėl kodėl?? Nors kokios 24 būtų, tikrai mielai žiūrėčiau.
Pravalas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 12, 12:43)

O žinai kaip sunku aiškinti, kai pačiam atrodo savaime suprantamas dalykas ir kad nėra net čia ko suprast biggrin.gif

Nanita, sūnui greičiau pasveikti 4u.gif

Aciu 4u.gif

Kaip as puikiai suprantu,kaimyne biggrin.gif Mano sunui su matemetika prastai,nekencia jos,taip ir sako.Kaip sedam ruosti namu darbus is matematikos,visi kaimynai ta zino,girdi,kartais ir laiptine valerijonu kvepia doh.gif Zinau,tokiu savo elgesiu,pakeltu balsu,galiu visa nora vaikui atmusti mokslams,na bet retkarciai sprogsta balionas,ir kaip sakai,atrodo viskas paprasta ir aisku,o jam kaip zirniais i siena.Viena karta,irgi aiskindama apie nulius,saldainius pradejau est,kad tik suprastu,было и нет biggrin.gif ko tik neprigalvosi,kad bent kiek suprastu. doh.gif

Sim@,aciu 4u.gif

''Последний янычар'',is paveiksliuko panasu,kad Marysia is "Stanicy" g.gif Na seriju,tai tikrai daug,Пока станица спит,neiveikiau,de seriju,tai ir sio nepradesiu,o gal visai ir neblogas.Beja,kas ziurejo is musu "Stanica"Butu idomu suzinoti kuom pasibaige?Ar Aliona liko su Stepanu?
Atsakyti