Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės pareigos

QUOTE(joanal @ 2010 11 07, 17:20)
Ziurint kiek metu tam vaikui,o siaip neissivaizduoju,kada galima tiek nudirbti priziurint vaika.


Kodėl gi ne? Žiūrint kokie tos šeimos prioritetai. Jei vaikui reikia tik socialinio priežiūros lygio - tai laiko viskam užtenka, kad pavalgęs būtų, švarus ir pan. O jei reikia daugiau laiko skirti lavinimui, pabuvimui lauke ir kt. - tai taip, laiko mažai. Bet matyt jie apskaičiavo, kad paprasčiau mokėti daugiau ir gauti maksimumą, nei samdyti du atskirus žmones ar likti be šeimos pietų ar tvarkos.
Atsakyti
nemanau kad auklės pareiga virt tėvukams pietus ar valyt namus. jei auklė tą daro -- o ką vaikas? nu, jeigu didesnis, tikrai mielai pasižaidžia vienas (nu koks keturmetis). o vat jeigu metinukas? dry.gif

mano auklė kartais tvarko namie. man tai nelabai patinka, nes kaip kažkoks kišimasis į mano asmeninį gyvenimą rolleyes.gif
Atsakyti


Mūsų vaikai jau didoki, tad didelių užsiėmimų su jais nereikia, nebent pažaidžia stalo žaidimus. Todėl jų priežiūra susideda ir iš vakarienės jiems pagaminimo, tarkim iškepa blynus, kažkas nesudėtingo. Arba tuo pačiu lygina, patalynę pakeičia, vaikų kambarį sutvarko. Daugiau 6 litų už valandą nemokame. Dažniausiai apie 5 litus. Taip pat namus patvarko: siurblys, dulkių valymas, sanmazgai ir pan. Kitomis dienomis, kaip atskiras darbas. Už tai 5 litai valandai. Auklė papildomai maitinama, kava, kartais vyno taurė. Namo grįžta su taksi, jei vėlus metas. Arba pati parvežu iki namų. Kartais mokamos premijos.
Atsakyti
Svarbiausia, kad užsiimtų su vaiku. Visi kiti darbai antroj vietoj. Su vaiku turi užsiimti, mokinti, maitinti ir tt.
Atsakyti
cia gal ne i tema bet pati aukle dirbu tai pasireiksiu :)as priziuriu maza 2metu angeliuka smile.gif 4u.gif bet namie tvarkau darau valgyt kartais,raviu kieme bet tuom dziaugiuosi(vis praktika) smile.gif dabar zinau kurios zoles piktzole o kurios nea :)viska darau uz ta pati atlygi bet man patinka,nes kol mazyle miega as tvarka(dieta gera smile.gif)myliu savo darba
Atsakyti
Mūsų auklytė irgi, kai vaikutis miega, ir indukus suplauna ir bulvytes nuskuta.
Aš irgi taip daryčiau nemėgstu sėdėti be darbo thumbup.gif viską ji suspėja. Moku 5lt val. ir nuolatinis autobuso bilietas. Bet aš visada daugiau sumoku kai matau, kad šitaip geranoriškai imasi namų ruošos.
Atsakyti
nu va, ateinu po daugybes metu,papasakot galutine istorija apie savo aukle.Tai va,atsisveikinom su aukle,kai truko kantrybe,kai buvo uzsekta,kad su vaiku nieko nedaro,o atejus ziuri tik serialus. doh.gif ,geria kava,ir dar palikus mano vaika(kuris yra sunims alergiskas) bega pavedziot savo suni i namus.Suradau auklei nauja seima,kad neiseitu i niekur.Kuri jos kazkada norejo,bet... Toj seimoj ji buvo kaip vampyre,nes pas mane sparnai uzaugo doh.gif Alga pasididino normaliai...Na,ir viskas isryskejo,kai tevelis netycia kamera buvo palikes ijungta,nes vaikelis buvo pirmagimis ir kiekvienas jo zigsnis buvo fiksuojamas.Tai va,kokia aukles dienos eiga-ateinu,isleidziu seimininke,pasikraunu telefona,pasneku valanda su dukra,isijungiu telika,vaika uzdarau i kita kambari,baigesi vienas serialas,laikas kavai,o...laikas pakelt vaika-ko nori? valgyt? pakentek. teta kava geria.susalai?apsirenk pats(1,5 metu vaikas)Ai,verke visa gimine pamate irasa,o aukle taip ir nesuprato,kodel buvo isprasyta is darbo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nujo @ 2012 10 31, 16:06)
nu va, ateinu po daugybes metu,papasakot galutine istorija apie savo aukle.Tai va,atsisveikinom su aukle,kai truko kantrybe,kai buvo uzsekta,kad su vaiku nieko nedaro,o atejus ziuri tik serialus. doh.gif ,geria kava,ir dar palikus mano vaika(kuris yra sunims alergiskas) bega pavedziot savo suni i namus.Suradau auklei nauja seima,kad neiseitu i niekur.Kuri jos kazkada norejo,bet... Toj seimoj ji buvo kaip vampyre,nes pas mane sparnai uzaugo doh.gif Alga pasididino normaliai...Na,ir viskas isryskejo,kai tevelis netycia kamera buvo palikes ijungta,nes vaikelis buvo pirmagimis ir kiekvienas jo zigsnis buvo fiksuojamas.Tai va,kokia aukles dienos eiga-ateinu,isleidziu seimininke,pasikraunu telefona,pasneku valanda su dukra,isijungiu telika,vaika uzdarau i kita kambari,baigesi vienas serialas,laikas kavai,o...laikas pakelt vaika-ko nori? valgyt? pakentek. teta kava geria.susalai?apsirenk pats(1,5 metu vaikas)Ai,verke visa gimine pamate irasa,o aukle taip ir nesuprato,kodel buvo isprasyta is darbo. blink.gif

As tik nesuprantu, kaip jus galejot ta aukle rekomenduoti kitai seimai. Nebet ta seima zinojo, ka priima i namu. Bet tada nebutu verke irasa pamate cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2012 11 01, 20:18)
As tik nesuprantu, kaip jus galejot ta aukle rekomenduoti kitai seimai. Nebet ta seima zinojo, ka priima i namu. Bet tada nebutu verke irasa pamate  cool.gif

As jos nerekomendavau. Jie norejo jos,nes kazkada priziurejo ju vaika viena.(sesers vaika ziurejo)Ir buvo labai patenkinti jos darbu. O kai sakiau,kad man ji nepatiko, nepatikejo,nes galvojo,kad issidirbineju pati nezinodama ko noriu.
Atsakyti
Sveikos,
Auklę samdom jau metus laiko, dukrai dabar 2,2 m. Jaučiu, kad juodai nesutampa mūsų biolaukai.
Tik atėjus, auklė pareiškė, kad visada tvarko šeimininkų butus, plauna grindis, gamina valgyti, lygina, etc. Nustebau, ir paklausiau, ką tuomet daro vaikas? Atsakė, vaikas prižiūrėtas, viskas tvarkoj būna. Na, kadangi auklės reikėjo skubiai, o dukrai labai sunkiai adaptavosi apie svetimų, nutarėm žmogų samdyti.
Metus laikoa ima nervai doh.gif Daugelis nustebtų, kodėl? Taip, grįžtu į sutvarkytus namus, pradžioje būdavo prigaminta maisto iš visko, ką rasdavo šaldytuve (o aš mėgstu apsipirkti ilgesniam laikui), galu gale to maisto nesuvalgydavome, tekdavo išmesti verysad.gif Gamino pagal save: vien riebalai, viskas su sviestu, grietine, jei blynai tai aliejuje plaukia, kepa tik keptuvėje, paprašiau bent orkaitėje be riebalų iškepti, atsakė "nemoku" blink.gif Į sriubas pridedavo bet ko, kas nelabai dera (pvz. vištienos makaronų sriuba būdavo su raugintais agurkais ir grietine). Jei sriubos buvo didelis puodas, tai šildydavo visą, o po to vėl kišdavo į šaldytyvą blink.gif blink.gif blink.gif Pradėjau gaminti maistą pati, jai tik pašildyti reikėjo, bet vis pagal savo sopratį: prie sriubos 3 gabalai duonos, viskas su riebalais. Maitino savo maistu (dešromis, kurių mes nevalgom) vaiką blink.gif Tvarkydavosi pagal savo sopratį, kartą pamačiau kaip jį valo grindis vos amo netekau: kibira pildavo virtuvėje, šluostę naudojo ne tą.... Plaudavo su vandeniu medines grindis, kurioms reikėjo spec. priežiūros. Uždraudžiau tvarkytis, įsižeidė. Kartą radau savo rubus sudeliuotus spintoje (bjauru, neprašiau to), rausdavosi šiukšlių dežėje...
Ir viską "iš geros širdies".
Dukros pirmas žaidimas buvo "valyti dulkes"...
Stengiausi geruoju sutarti, bet žiauriai sunku... Ryt einu į darbą po atostogų, ir baisiausiai nelaukiu auklės...
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2013 08 19, 10:45)
Sveikos,
Auklę samdom jau metus laiko, dukrai dabar 2,2 m. Jaučiu, kad juodai nesutampa mūsų biolaukai.
...



jetau, kantrybė gi jūsų doh.gif Metus laiko taikstytis su netinkamu žmogumi!!!
ar ji tokia vienintelė ir nepakartojama, kitos negalite pasiieškoti?
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2013 08 19, 13:02)
jetau, kantrybė gi jūsų  doh.gif Metus laiko taikstytis su netinkamu žmogumi!!!
ar ji tokia vienintelė ir nepakartojama, kitos negalite pasiieškoti?


Samdėm paskubom, draugų visų 100% ir daugiau rekomenduotą žmogų (draugai tokie, prie bohemos, jiems lafa, kad tvarkytis nereikia biggrin.gif ). Ji dėl mūsų išėjo iš kitų žmonių, tai vien dėl to nesmagu doh.gif Kaip sakoma, "atiduočiau į geras rankas", kam iniciatyva tvarkytis ir gaminti maistą pagal save yra privalumas biggrin.gif
Atsakyti