Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Kas galite pasidalinti savijauta po RDA!!! 4u.gif
Na as jauciuosi pritrenktai.....
Atsakyti
pries 5 metus sirdi operavo vyrui... o dabar kazkas sustreikavo man... gal sutapimas gal ne.. isidarbinau i nauja vieta..darbas labai atsakingas..nervingasdag streso nervu ir itampos.. po keliu savaiciu pradejau jausti juk krebzda sirduke mano... siandien padariau ekg.. sesele sake blogai ( nes gyd.nebuvo..nebuvo kam pakomentuoti o pas kardiologa tik kovo pabaigoje pakliusiu) gal cia uzsuka nusimanantis zmones ir galetu pakomentuoti kiek blogai? nes tokia nežiniau su seseles zodziu aidu ausyse "blogai" gali isvaryt is proto...
EKG1 EKG2 dedu per nuoroda kad butu didesne geriau matytusi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opdum: 29 sausio 2015 - 11:46
jai (sesutei) su galva blogai
kaip mane nervina - jei nežino kas blogai, tai tegu ir neaiškina
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 11:56)
jai (sesutei) su galva blogai
kaip mane nervina - jei nežino kas blogai, tai tegu ir neaiškina

ir mane labai sunervino.. sakau tai kas negerai? ji oi oi gal aparatas sustreikavo nejau tokia jauna ir tokios bedos? taip ir pasakiau negalit komentuot kam gruzinat? doh.gif
Loram o ka jus pakomentuotumet? unsure.gif
Atsakyti
as tai nieko blogo nematau smile.gif o gal ten kur nors aparato aprašymas yra?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 13:49)
as tai nieko blogo nematau smile.gif o gal ten kur nors aparato aprašymas yra?

Laba diena as cia ne y tema bet kitos temos nerandu . Ka patartumet daryt su isipletusia pilvo aorta ? Tiksliai kiek yra isipletus nezinau atrado CT skano metu . Prisiskaiciau goglei visko kad tai tiksinti bomba .
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2015 01 29, 16:11)

jei nedaug - sekti, jei daug - operuoti/stentuoti. Kiek metų žmogui?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 14:16)
jei nedaug - sekti, jei daug - operuoti/stentuoti. Kiek metų žmogui?

Cia man paciai 35 metai
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 14:49)
as tai nieko blogo nematau smile.gif o gal ten kur nors aparato aprašymas yra?

Aha yra..bet kazko neduoda ikelti man.. veliau vel pabandysiu.. praradau ramybe su ta ekg ..greiciau kovo pabaiga pas gyd keliausiu doh.gif
Atsakyti
vakar dare kraujo tyrima del troponino.. sake juk troponinas yra -3 . niekur nerandu kokios jo normos ? gal kuri zinote?
Atsakyti
priklauso nuo laboratorijos; gal i buti 0-14 arba <0,03 arba <0,01
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 02 03, 13:52)
vakar dare kraujo tyrima del troponino.. sake juk troponinas yra -3 . niekur nerandu  kokios jo normos ? gal kuri zinote?

O kokį jums darė? g.gif
Nes man darė padidinto jautrumo troponiną, tai norma buvo iki 12 (bet tai ir nuo lab-jos priklauso)
O tai įtaria, kad pažeistas miokardas? g.gif
O kaip jums su lardiograma, kas ten joje blogo buvo?
Atsakyti