Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Rasma @ 2015 02 03, 14:12)
O kokį jums darė? g.gif
Nes man darė padidinto jautrumo troponiną, tai norma buvo iki 12 (bet tai ir nuo lab-jos priklauso)
O tai įtaria, kad pažeistas miokardas?  g.gif
O kaip jums su lardiograma, kas ten joje blogo buvo?

Nzn net koki dare.. bet paskambinau paklaust sako pas tave tris..norma 14.. tuom musu pokalbis baigesi.. lyg nepazestas.. ritmas nup nervu sutriko..
Atsakyti
Pas mane irgi nepažeista, nors įtarinėjo miokarditą, gal buvo (tik neįsivaizduoju, kaip nejust g.gif ). Bet priežastys taip ir liko neaiškios, niekas man taip ir neišaiškino nuo ko g.gif . Ačiūdiev, bet bent su širdies stimuliatoriumi geriau.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 02 04, 15:16)
Pas mane irgi nepažeista, nors įtarinėjo miokarditą, gal buvo (tik neįsivaizduoju, kaip nejust g.gif ). Bet priežastys taip ir liko neaiškios, niekas man taip ir neišaiškino nuo ko g.gif . Ačiūdiev, bet bent su širdies stimuliatoriumi geriau.

O del ko stimuliatoriu idejo?
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 02 05, 13:30)
O del ko stimuliatoriu idejo?

Širdies ritmo ir laidumo sutrikimas, t.y.blokados.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 02 05, 14:28)
Širdies ritmo ir laidumo sutrikimas, t.y.blokados.

Kazkaip man visada bauginanciai tie stimuliatoriai atrode... o tu ji jauti? kaip pasikeite gyvenimo kokybe ?
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 02 06, 22:20)
Kazkaip man visada bauginanciai tie stimuliatoriai atrode... o tu ji jauti? kaip pasikeite gyvenimo kokybe ?

Kartais jaučiu.
Bet labiau nemalonu tai, kad jis man gerai matosi. Ir aišku, kai rūbai gerai nedengia vasarą, tai žmonės mato ir net paklausia. Ir tiesiog būna, kai jaučiu šiokį tokį diskomfortą.

O gyvenimas pasikeitė. Niekad nebešoku naktį staigiai pažadinta keisto jausmo, lyg būčiau išnirus nekvėpuodama, nebėra to jausmo, kad tuoj alpdama krisiu atgal, nebėra alpimų (reti buvo), aišku nebėra žemo pulso ir žymiai rečiau kyla tos 'paroksizminės tachikardijos', nebėra to keisto 'krūtinės užgulimo' jausmo (lyg kas būtų prislėgęs ar trūktų oro). Jokių vaistų nevartoju.

Tik kartais dabar būna nemalonus maudimas (nepastovus) kažkur ties šonkaulių jungimusi prie krūtinkaulio, tarp (.)(.). Pagalvoju, kad turbūt čia širdį skauda, bet nežinau ar čia nuo širdies. Gal net nesusiję.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 02 07, 23:44)
Kartais jaučiu.
Bet labiau nemalonu tai, kad jis man gerai matosi. Ir aišku, kai rūbai gerai nedengia vasarą, tai žmonės mato ir net paklausia. Ir tiesiog būna, kai jaučiu šiokį tokį diskomfortą.

O gyvenimas pasikeitė. Niekad nebešoku naktį  staigiai pažadinta keisto jausmo, lyg būčiau išnirus nekvėpuodama, nebėra to jausmo, kad tuoj alpdama krisiu atgal, nebėra alpimų (reti buvo), aišku nebėra žemo pulso ir žymiai rečiau kyla tos 'paroksizminės tachikardijos', nebėra to keisto 'krūtinės užgulimo' jausmo (lyg kas būtų prislėgęs ar trūktų oro). Jokių vaistų nevartoju.

Tik kartais dabar būna nemalonus maudimas (nepastovus) kažkur ties šonkaulių jungimusi prie krūtinkaulio, tarp (.)(.). Pagalvoju, kad turbūt čia širdį skauda, bet nežinau ar čia nuo širdies. Gal net nesusiję.

Tai pagrinde tik kosmetinis diskomfortas? Svarbu savijauta bendra geresne..
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 02 09, 18:33)
Tai pagrinde tik kosmetinis diskomfortas? Svarbu savijauta bendra geresne..

Yra ir fizinio diskomforto, bet prisitaikai. Ant pilvo negaliu gulėt, kai guliu ant to šono kur stimuliatorius, jis man kažkaip skaudžiai spaudžia, mankštą darant (kai kuriuos pratimus) jaučiu tempimą-plėšimą iš pažasties.
Pirmą pusmetį man buvo sunku prisitaikyti. Krūpteldavau per kiekvieną 'testavimą' kasdien (po to pareguliavo, tai bent gulėdama nebejaučiu veikimo) ir šiaip, turbūt galvoj problema buvo. Kažkaip labai veikė, kad negaliu dantų be antibiotikų taisyt, kad dantų higienistė akmens amžiaus priemonėm tvarkė apnašas, nes ultragarso nenaudojo, kosmetologė atsisakė aparatines procedūras daryt doh.gif , masažistė aikčiojo. O aš buvau įpratus savimi rūpintis, labai pasiilgstu masažų, tų procedūrų veidui..po gimdymo ginekologė rekomendavo TENS, elektrostimuliacijos principu veikiančias procedūras - su stimuliatorium negalima.
Tai labai paveikė psichologiškai, kaip kokia "raupsuota", dabar stengiuosi nuslėpti kiek įmanoma. Nes jeigu tik pasisakai geranoriškai, tuoj pat jauti, jog nori nusikratyt ax.gif Nežinau ar galiu tą ar aną daryt ir t.t.
Atsakyti
Sveikos mielos forumietes..Uzeinu ir as pas jus su neramia dusia.. Jau antra savaite vartosi sirdele,tas sustojimo ,persivertimo jausmas yra sad.gif Viskas po ligu,turejau angina,buvau persalusi siek tiek.. Dabar laukiu vizito pas gyd. BIjau blogausio,kad ras miokardita.. cry.gif ir taip ta mano sidele dvi RDA atlaikiusi,eile metu priepuoliu,jau atrodo viskas buvo gerai,dziaugiausi po sekmingu prideginimu gyvenimu,o dabar toks pablogejimas.... Taip bijau,nerandu vietos ..O dar tos eiles visur,tas laukimas,nezinia..Praktiskai jau panikuoju . Gal kam yra buve panasiai..bent jau palaikykit mielosios... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2015 02 23, 20:57)
Sveikos mielos forumietes..Uzeinu ir as  pas jus su neramia dusia.. Jau antra savaite vartosi sirdele,tas sustojimo ,persivertimo jausmas yra sad.gif Viskas po ligu,turejau angina,buvau persalusi siek tiek.. Dabar laukiu vizito pas gyd. BIjau blogausio,kad ras miokardita.. cry.gif  ir taip ta mano sidele dvi RDA atlaikiusi,eile metu priepuoliu,jau atrodo viskas buvo gerai,dziaugiausi po sekmingu prideginimu gyvenimu,o dabar toks pablogejimas.... Taip bijau,nerandu vietos ..O dar tos eiles visur,tas laukimas,nezinia..Praktiskai jau panikuoju . Gal kam yra buve panasiai..bent jau palaikykit mielosios... verysad.gif

Jei tai paguos, tai ir man kazko kelinta diena pradejo nerimauti sirdele. O jau kokius 2 men. gana ramiai gyvenau, jau ir geriamu vaistu doze buvau susimazinus (taip patare gydytojai), ziuriu, kad tenka grizti prie iprastines. Kol kas pas gydytojus neinu, nes nieko naujo nesuzinosiu. Ir kas idomiausia, kad kai sirdis rami buvo, kazko buvo nemiga uzkankinus, budavo valandom nakti neuzmiegu, atsikeliu neissimiegojus. Bet sirdis i tai nereagavo. Nebent cia po kurio laiko atsiliepia... bet dabar kaip ir nemiga praejo. Tai sirdis islindo. Zodziu, jei ne tas, tai tas. Man ir RDA daryta, bet man is karto pasake, kad permusimams tai itakos netures ir tik vaistu pagalba galesiu tai reguliuotis ir galbut kazkada ivyks stebuklas (kuo visai netikiu) ir visa tai aprims. smile.gif siulau tiesiog kokiu raminanciu pagerti, kad ir kokio valeradix, jis zolinis, su valerijonais, bent jau ta stresavima kazkiek nuims.
Atsakyti
sustojimo-persivertimo jausmas dažniausiai būna dėl ekstrasistolių - tai gal kokio kalio maža?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 02 23, 21:28)
sustojimo-persivertimo jausmas dažniausiai būna dėl ekstrasistolių - tai gal kokio kalio maža?

Man kiek kalio tyrimu bedare, tiek jis pas mane siek tiek virsija norma.
Atsakyti