Įkraunama...
Įkraunama...

Nevaisingumas ir psichologinės problemos

[quote=Pelargonija,2015 01 07, 22:04]
Gydytoja Karpenko.
O Usonienė tikrai šiuo klausimu nepersistengs.
Galų gale, pradėk galvoti apie donorines, jeigu Tau tai priimtina.
Pinigėlių daug reikia, žinoma verysad.gif
[/quot

Pinigai ne problema,esme tame,kad as nebusiu biologine mama...negaliu priimti tokios minties ir su ja susitaikyti psichologiskai,bent jau kolkas...galbut praejus kiek laiko manysiu kitaip,gal reikia pribresti tokiam dalykui...kaip ir minejau mano sesuo pasidare dirbtini su donorine ir db augina nuostabu berniuka,ziuredami i ji,net negalvoju,kad sesuo ne jo biologine mama,nekyla net tokiu minciu,bet pati kolkas negaliu to priimti,zinoma galvoju apie tai,bet galvoje sedi viena mintis kad as nebusiu biologine mama...kaip ir sakiau gal reikia laiko tai minciai prisipratinti,subresti ir priimti...pas mane dar aukstasFSH,bet vakar skaiciau istorija kaip merginai su tokiu pat ausktu FSH,jis nukrito ir ji pastojo naturaliai,nesakau,kad ir man taip bus,bet tokios istorijos suteikia siek tiek vilties....balandzio pradzioje busiu vilniuje,vel pasidarysiu hormoninius tyrimus,ziuresiu gal kas pasikeite,o tada ir nuspresiu ka daryti toliau.
Atsakyti
Suprantu, kad tokį sprendimą sunku priimti.
O į Turkiją neturėtum galimybių? Aš LT gydytojais taip nusivyliau... schmoll.gif
Atsakyti
blonde, jei tik turite kiaušides ir auga bent po vieną folikulą-galite tapti SAVO vaiko mama, tik ne LT, tačiau Stambulo klinikos tikrai daro stebuklus-pasinaudokit jais 4u.gif ir tai tikrai ne kosmosą kainuoja-tik vos daugiau nei LT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 09 sausio 2015 - 10:56
QUOTE(Pelargonija @ 2015 01 09, 10:17)
Suprantu, kad tokį sprendimą sunku priimti.
O į Turkiją neturėtum galimybių? Aš LT gydytojais taip nusivyliau...  schmoll.gif


na as negalvojau apie turkija,kolkas isvis negalvoju apie tai,nes tikrai toki sprendima priimti sunku...kaip ir minejau anksciau matyt reikia laiko ir reikia tam pribresti....as vis tikiuosi,kad man nukris tas nelemtas FSH,nes kiti mano hormonai normos ribose,tik tas FSH aukstas...mano sesuo daresi Rygoj,tas as galvojau,kad gal irgi ten darysiuosi,jeigu nuspresiu....nepyk,kad klausiu,bet del kokiu priezasciu tu negali susilaukti vaikelio?jeigu nenori neatsakyk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2015 01 09, 10:54)
blonde, jei tik turite kiaušides ir auga bent po vieną folikulą-galite tapti SAVO vaiko mama, tik ne LT, tačiau Stambulo klinikos tikrai daro stebuklus-pasinaudokit jais 4u.gif ir tai tikrai ne kosmosą kainuoja-tik vos daugiau nei LT 4u.gif


kiausides turiu,bet gydytojas sake,kad pas mane jos nusilpusios,neveiksmingos,tai kaip suprantu folikulai su tokiom kiausidem neauga....apie Stambulo klinikas suzinojau tik is sio saito,jeigu nuspresiu darytis,tai galvojau daryti Rygoj,nes mano sesuo ten daresi ir jei pavyko is pirmo karto smile.gif tik kaip minejau anksciau as dar tam nepribrendau...vis dar tikiuosi,kad man nukris tas nelemtas FSH,nes kiti hormonai pas mane normos ribose,na dabar belieka laukti balandzio pradzios,kad busiu Vilniuje ir pas savo ginekologa atliksiu pakartotinus kraujo tyrimus ir jau tada galutinai nuspresiu,o Stambulo klinikom pasidomesiu smile.gif dekui smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 01 09, 14:48)
...del kokiu priezasciu tu negali susilaukti vaikelio?jeigu nenori neatsakyk 4u.gif

Greičiausiai imuniteto atmetimas, nes daugiau nieko nerado arba išgydė.
Beieškant priežasčių prisidėjo pensijinis amžius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 01 09, 17:29)
Greičiausiai imuniteto atmetimas, nes daugiau nieko nerado arba išgydė.
Beieškant priežasčių prisidėjo pensijinis amžius  biggrin.gif


na pas mane irgi amzius pensijinis smile.gif suprantu kaip sunku ir paguodos zodziai cia nepades...tiesiog palinkesiu tau stiprybes...ir kartais gyvenime ivyksta stebuklai,tad to stebuklo is visos sirdies tau ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 01 09, 19:15)
na pas mane irgi amzius pensijinis smile.gif

na jau na, tik nereikia persūdyti doh.gif - 35 pats tas ruoštis motinystei mirksiukas.gif turkai pasakytų, kad esi jauna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 09 sausio 2015 - 19:29
QUOTE(RositaK @ 2015 01 09, 19:28)
na jau na, tik nereikia persūdyti  doh.gif - 35 pats tas ruoštis motinystei  mirksiukas.gif  turkai pasakytų, kad esi jauna  4u.gif


dekui smile.gif na palauksiu iki balandzio men pradzios,nes tada man liepe pasirodyti mano ginekologas ir pakartosiu hormoninius tyrimus,o tada ir nuspresiu ka daryti,tyrimus pasidaryciau ir anksciau,bet gyvenu uzsienyje,o cia daktarai kaip is akmens amziaus smile.gif ir nelabai noriu cia darytis smile.gif gal jus esat girdejusios apie zoleles,kurios padeda reguliuoti hormonus,stiprina imuniteta,nes dabar geriu cheminius vaistus,o tos chemijos per savo gyvenimeli ir taip jau esu prigerusi smile.gif zinoma vaistu neatsisakysiu,bet gal papildomai ir zoleles galima pagerti,juk nepakenks,manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 01 09, 20:48)
gal jus esat girdejusios apie zoleles,kurios padeda reguliuoti hormonus,stiprina imuniteta,nes dabar geriu cheminius vaistus,o tos chemijos per savo gyvenimeli ir taip jau esu prigerusi smile.gif zinoma vaistu neatsisakysiu,bet gal papildomai ir zoleles galima pagerti,juk nepakenks,manau smile.gif

mes čia jau off topic unsure.gif bet FSH gerai sureguliuoja žoliniai agnus castus. Yra temutė apačioje apie aukštą FSH, pasiskaityk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2015 01 09, 20:05)
mes čia jau off topic  unsure.gif bet FSH gerai sureguliuoja žoliniai agnus castus. Yra temutė apačioje apie aukštą FSH, pasiskaityk  4u.gif


ta tema visa perskaiciau,daug ten visko,net galva susisuko,tai matyt ir nepastebejau blink.gif dekui,kad parasei,pasiskaitysiu,nes dabar tik ta ir darau,kad istisom dienom sedziu prie neto ir skaitau,skaitau,skaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2015 01 09, 18:15)
na pas mane irgi amzius pensijinis smile.gif

Pasilyginam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 01 10, 19:20)
Pasilyginam  tongue.gif


man siemet bus 36m,o tau? 4u.gif
Atsakyti