Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga (II tema)

nu va, subaigiau savo likucius bb kremu. noreciau bandyti svytejima, bet nenoriu laikyti kremo saldytuve sad.gif
gal kas bandet uogu balzamus? sampuna bandziau sausiem plaukam, bet doh.gif
visiskai netiko, pradedant kvapu, baigiant poveikiu.

as tik dabar pamaciau, kad uogos isleide viska beveik veidui ir net akim bigsmile.gif bet man kazkaip per brangu... zinau kad ekologiska ir t.t. ir odai nereikia gaileti, bet po devynis eurus uz seselius? gi ne viena spalva naudoji...

kazkaip uoga uoga tuoj sieks pupa kainas.
Atsakyti
QUOTE(Medeinute @ 2016 04 07, 14:48)
nu va, subaigiau savo likucius bb kremu. noreciau bandyti svytejima, bet nenoriu laikyti kremo saldytuve sad.gif
gal kas bandet uogu balzamus? sampuna bandziau sausiem plaukam, bet  doh.gif
visiskai netiko, pradedant kvapu, baigiant poveikiu.

as tik dabar pamaciau, kad uogos isleide viska beveik veidui ir net akim  bigsmile.gif bet man kazkaip per brangu... zinau kad ekologiska ir t.t. ir odai nereikia gaileti, bet po devynis eurus uz seselius? gi ne viena spalva naudoji...

kazkaip uoga uoga tuoj sieks pupa kainas.


Aš nei Uogos kremo nei BB kremo nelaikau šaldytuve, nieko neatsitinka. Išbandžiau šešėlius, man tikrai patiko. Brangoka, bet galima laukti nuolaidėlių, aš pirkau su nuolaida, dabar Pelenėj kiek žinau irgi bus nuolaidų. Už tuščius indelius irgi nuolaidos. Aš kai mažai dažausi, tai man ir kelių spalvų pakanka 4u.gif
Atsakyti
yra bandžiusių kremus riebiai odai? 4u.gif ar kuriai "prigijo"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2016 03 30, 21:35)
Noriu konsultacijos  smile.gif  buvau pristatyme ir užsikabinau smile.gif
Mano oda labai sausa.
Kasdien dažausi į darbą.
Klausimas: ryte atsikėlus kokia alternatyva įprastai krempudrai?
Pradžiai kremas (koks?) po to mineralinė pudra, ar pakaks maskavimo?
Ačiū.

Mano oda taip pat sausa. Lankiausi pas dvi kosmetologes, abu pasakė - sausai odai jokių birių ar presuotų pudrų. Mineralinė biri ir presuota kosmetika yra skirta sugerti riebalų perteklių, o sausaodės to neturi smile.gif Jeigu oda sausa, o dienos eigoje pradeda blizgėti - tai todėl, kad oda gamina didelį kiekį riebalų save drėkinti, tačiau drėkinimo iš riebalų negauname. Odą reikia labai stipriai drėkinti kaukėmis, gerais kremais, nesausinančiais prausikliais.

Tai atsakant į jūsų klausimą, galbūt savo odai rinkitės Uoga Uoga BB kremą smile.gif Maskavimui rinkitės Uoga Uoga maskuotukus. Tačiau kremo neparekomenduosiu, nes veidui naudojau tik vieną ir jis man buvo per riebus, tačiau nejaučiau drėkinimo.

Atsakyti
VCUP'e šiandien dar vyksta Nuolaidų cunamis "UogaUoga" salelėje taikoma 20 proc. nuolaida visoms prekėms, o blizgiams (trumpesnio galiojimo) 50 proc.
Užėjau konkrečios prekes nusipirkti su nuolaida už sukauptas pakuotes, bet neatsilaikiau nuolaidoms ir prigriebiau "Braškė išsitaškė" bei "Sauja saulės" ax.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu ax.gif nesenai suzinojau apie sia kosmetika,rinkausi is keliu firmu,bet nusprendziau ismeginti sia smile.gif planuoju isigyti kremuka "Aksomine oda",veido pieneli ir levandu tonika. Turiu misria dehidratuota oda. Tikiuosi nenusivilti pasirinkimu. rolleyes.gif
Atsakyti
Butu idomu isgirsti,kaip vasara elgiates su siais kremais? Ar naudojate? Jei taip,tai dar tepate ir kremus su spf ant virsaus? g.gif
Atsakyti
Prisiskaičiusi atsiliepimų užsisakiau Braškė išsitaškė, skaistalus Persikutė, maskuotuką Agentas 001, pudrą Šampanas ir šį savaitgalį teko išbandyti jau šiuos produktus, man nemokančiai dažytis rezultatas labai labai patiko wub.gif bigsmile.gif atrodo, kad pudrytė tiko mano veidukui, maskuotukas kiek sunkiau tepasi, bet tikrai 'sueis' smile.gif manau, kad pudra ir kitos priemonės tikrai bus perkamos dar ne kartą smile.gif Braškės dar nebandžiau, bet pagaliau atėjus šiltiems orams teks išbandyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2016 05 02, 22:04)
Prisiskaičiusi atsiliepimų užsisakiau Braškė išsitaškė, skaistalus Persikutė, maskuotuką Agentas 001,  pudrą Šampanas ir šį savaitgalį teko išbandyti jau šiuos produktus, man nemokančiai dažytis rezultatas labai labai patiko  wub.gif  bigsmile.gif atrodo, kad pudrytė tiko mano veidukui, maskuotukas kiek sunkiau tepasi, bet tikrai 'sueis'  smile.gif  manau, kad pudra ir kitos priemonės tikrai bus perkamos dar ne kartą  smile.gif Braškės dar nebandžiau, bet pagaliau atėjus šiltiems orams teks išbandyti  wub.gif

Domins atsiliepimas apie persikute ir braske issitaske 4u.gif pries tai nieko nesi turejusi? Pirma karta uoga bandysi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruknytee: 02 gegužės 2016 - 23:34
QUOTE(bruknytee @ 2016 05 03, 00:33)
Domins atsiliepimas apie persikute ir braske issitaske 4u.gif  pries tai nieko nesi turejusi? Pirma karta uoga bandysi? smile.gif

braškė išsitaškė indelį pradariau,kad pauostyti tą gėrį taip išgirtą, pasitepiau ant rankos, bet nesužavėjo, nelabai galiu komentuoti, nes kūnui nebandžiau, nežinau, gal ir gerai drėkina, bet kvapas įspūdžio nepaliko blush2.gif o persikutę bandžiau su maskuotuku ir pudryte, tai visas derinukas bent jau mano veidukui tiko ir man pačiai gražiai žiūrėjosi wub.gif tokia švelni rausva spalvytė flirt.gif pudra tai išvis man naujas uoga uoga atradimas, natūraliai veidukas atrodo,o svarbiausia, ir gražiai smile.gif
Atsakyti
Nupirkau dezodorantą Rankas aukštyn!
Kol kas įspūdžiai neblogi. Bent jau kol toks oras, nėra labai karšta, tai man jo pakanka. Sulaiko prakaitą. Gali būti minusas - gali tepti drabužius.
Bent jau man jis geresnis už alūno akmenį, kurį iki šiol naudojau.
Atsakyti
Sveikos. O gal kas lyginote uogos mineraline pudra ir pvz. egipto zeme?

Buvau Uogos salelej, padaze mane taip: patepe su kremuku bb "100 gintaru". Tada ant virsaus dar uztepe mineralines pudros "liepu medus"Ant skruostikauliu uzdaze "Persikute". Na nesu turejus mineralines pudros. Tai nelabai zinau ko galiu tiketis. Oda mano normali, gal kai kur sausesne. Oda mano vidutinio sviesumo, plaukai sviesesni. Tai po Uogos padazymo buvau tokia naturali. Realiai net labai nesimate mano makijazo. Galvoju dienai toks makijazas man tiktu. Bet pvz. vakarui noretus kaz ko siek tiek rimciau. Grizus namo, paziurejau uogos produkcija, tai jie turi ir tamsesnes pudros "bronzine", "sokolado". Prie jos raso, kad tinka veido modeliavimui. Ar kas bandete jas? Ar jos labai tamsios?

Atsakyti