Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga (II tema)

Ir kaip laikosi lupu dazai? Neblizgiai, o lupu dazai. Pvz. "Ryski", "Svelni". Ar kas bandete juos tepti ant skruostu?
Atsakyti

Sveikos,gaivinam temą :) gal kuri nors yra pastebėjusi kaip dažnai Rimi daro nuolaidas lietuviškai kosmetikai (tame tarpe ir uogai uogai) ?Susikroviau krepšelį,nebloga suma išėjo,ieškau nuolaidų :D

Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 12 17, 21:34)
<p>Sveikos,gaivinam temą smile.gif gal kuri nors yra pastebėjusi kaip dažnai Rimi daro nuolaidas lietuviškai kosmetikai (tame tarpe ir uogai uogai) ?Susikroviau krepšelį,nebloga suma išėjo,ieškau nuolaidų biggrin.gif</p>


Rudenį dažniausiai būna, nors šiemet vėlavo ir taiko tik šią savaitę.
Atsakyti

Rudenį dažniausiai būna, nors šiemet vėlavo ir taiko tik šią savaitę.

Pasidariau užsakymą internetu,laukiu pristatymo. Testuosiu :) 

Atsakyti
Sveikos, RIMI parduotuvėje šiuo metu Uoga Uoga kosmetikai gan didelės nuolaidos smile.gif

Buvau vakar Palangos RIMI, tačiau asortimentas gan menkas (kalbant konkrečiai apie kremus). Gal žinot, ar visose RIMI asortimentas vienodas, ar tai priklauso nuo parduotuvės dydžio?
Atsakyti
Kur pigiausiai galima įsigyti uogauoga pudrų? Rimi mano norimos pudros jau nebepardavinėja :/
Atsakyti

Kur pigiausiai galima įsigyti uogauoga pudrų? Rimi mano norimos pudros jau nebepardavinėja :/

Jei ne Rimi,tai belieka internetu arba salelėje,grožio name. Bet ten kainos vienodos,tad pasirinkimo nėra  :4u: 

 

Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2017 05 16, 08:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="žydinti_pieva" data-cid="71628072" data-time="1494833552"><div><p>Kur pigiausiai galima įsigyti uogauoga pudrų? Rimi mano norimos pudros jau nebepardavinėja :/</p></div></blockquote><p>Jei ne Rimi,tai belieka internetu arba salelėje,grožio name. Bet ten kainos vienodos,tad pasirinkimo nėra  4u.gif </p><p> </p><p></p><p></p>

O yra dar akcija atarkcija, kad atnešus seną indelį pudros, naujai kažkiek nuolaida?
Atsakyti

O yra dar akcija atarkcija, kad atnešus seną indelį pudros, naujai kažkiek nuolaida?

To nežinau. Dabar salelėse ir internete nuolaida pudroms ir skaistalams -20proc

Atsakyti
Na ir as pradesiu pazinti su sia kosmetika.. perkan Cosmopolitan gavau dovanu skaistalo ,,Persikute'' bandymuka, full size paakiu krema ir du seselius... kazkks ten briedis ir kita tokia lasisa zerinti grazi spalva.. nu kl kas nieko atrodo
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Uogos dekoratyvinę kosmetiką? Pudros, skaistalai, šešėliai, maskuokliai? 4u.gif

Teko skaityti, kad greitai bus nauji išsukami lūpdažiai, naujos blizgių formulės bei spalvos, taip pat blakstienų tušas.

Norėtųsi tik, kad būtų daugiau vietų, kur įsigyti. O ir kainos galėtų būti bent šiek tiek mažesnės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 03 vasario 2018 - 13:20
QUOTE(odriana @ 2018 02 03, 13:04)
Kokie atsiliepimai apie Uogos dekoratyvinę kosmetiką? Pudros, skaistalai, šešėliai, maskuokliai?  4u.gif

Teko skaityti, kad greitai bus nauji išsukami lūpdažiai, naujos blizgių formulės bei spalvos, taip pat blakstienų tušas.

Norėtųsi tik, kad būtų daugiau vietų, kur įsigyti. O ir kainos galėtų būti bent šiek tiek mažesnės  ax.gif


Man labai patinka mineraline pudra.Skaistalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 24 vasario 2018 - 09:15