Įkraunama...
Įkraunama...

Televizoriai 9

QUOTE(lituanus vulgaris @ 2015 05 18, 10:56)
Mano manymu tai nebus per didelis. Pas mus 47" ir atstumas ~2,75 m, tai labai normaliai net ir įprastą televiziją žiūrint. O kai HD pasileidžiam tai ir didesnis nepamaišytų.

Aciu uz patarima....uzsisakiau,ryt turetu atvest,tuomet tiksliau ivertinsim. biggrin.gif
Atsakyti
Kas gali buti,jog naujas Phillips 55PFS8109\12 tv savaime isisjungia? Cia gal jau tempti atgal i parduotuve ,ar kazkas su maitinimu.. g.gif
Atsakyti
pagal kaina analogų yra šitam televizoriui? 48" Full HD Curved Smart TV H6800 serija 6
Tik kiek skaitėme tai 7 serijos kokybiškesnis vaizdas ?
Atsakyti
Sveiki, ziuriu seniai nekomentuota... Ka manote apie Sharp TV konkreciai apie si modeliuka SHARP LC-70LE747 ?
Atsakyti
Ir man reikia patarimo.
Ieskau tv ~40 istrizaine.
Norim ziureti 3D.
Sneketi per skype.
Naudoti interneta.
Gal kada polidovine prijungsim, tai geriau, jeigu bus integruotas imtuvas.
Kaina ~ 1000 EUR
Atsakyti
QUOTE(dionka @ 2015 08 09, 18:02)
Ir man reikia patarimo.
Ieskau tv ~40 istrizaine.
Norim ziureti 3D.

40" ir 3D iš esmės yra beviltiškas reikalas...
Atsakyti
Kuris geresnis pasirinikimas samsung UE40H6400 ar samsung UE40J6202 ?
Atsakyti
Sveiki visi. Noriu patarimo: išsirinkom televizorių Samsung UE48JU6572UXXH. Kokie atsiliepimai apie šį modeliuką? Ar jis turi galimybę žiūrėti filmus iš USB ar HDD? Ar galima po internetą palandžioti jame? Esu visai žalia technikoje... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Twix30 @ 2015 08 24, 15:38)
Sveiki visi. Noriu patarimo: išsirinkom televizorių Samsung UE48JU6572UXXH. Kokie atsiliepimai apie šį modeliuką? Ar jis turi galimybę žiūrėti filmus iš USB ar HDD? Ar galima po internetą palandžioti jame? Esu visai žalia technikoje... sad.gif


Galite čia išsamiau pasiskaityti - http://www.samsung.c.../UE48JU6572UXXH. Šių metų modelis, iš USB filmus tikrai galėsite žiūrėti
Atsakyti
Dar vienas neblogas straipsnis į ką reikia kreipti dėmesį renkantis TV http://eshop.partnet...kti-televizoriu
Atsakyti
Sveiki,

Reiketu televizoriaus:
~3 metrai - 48"?
~1000eur, bet patinka ir sutaupyti smile.gif
- Skype
- Bevieliu perduoti vaizda ir nuotraukas is telefono ar plancetes (ar pigiau koki papildoma prietaiseli tam?)

Busiu dekingas uz bet kokias rekomendacijas ir komentarus.
Atsakyti
sveiki,

Reikia televizoriaus. Nieko nesuprantu, bet turbūt jau reikia smart, nes technologijos eina į priekį, ne kažką sutaupysi ir perku tai turbūs 10 metų.
Kaip su ta smart technologija? ar jos visos vienodos ar kažkuo kažkur skiriasi?
nereikia man didesnio nei 40-42", 3D tikrai nereikia. Ir norėčiau kainos apie 500eur. Aišku permokėti taip pat nesinori.
mano pagrindiniai žiūrėjimai yra pagrindinės Lietuviškos programos ir filmai (pasrsiunčiu ir žiūriu per USB), bet esant smart, tai galėčiau žiūrėti on line. Dar įtariu youtube "sėdėčiau'

parduotuvėje siūlė
Philips 40PFT6510/12 ir LG 42LF652V.AEE Kaip jie? Kuom skiriasi?

o kaip šie pigesni?
LG 42LB5700
Samsung UE40JU6072

Gal dar kitų gerų variantų pasiūlyti galite?

Ačiū
Atsakyti