Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

user posted image
Atsakyti
sveikiname visas su sventemis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
santa2.gif IKI KALĖDŲ 363 DIENOS santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 27 gruodžio 2014 - 20:09
QUOTE(pašnekutė @ 2014 12 27, 20:08)
santa2.gif IKI KALĖDŲ 363 DIENOS santa2.gif



mano mažylis dar nesusitaiko, kad Kalėdos praėjo, tebedainuoja kalėdines dainas smile.gif o aš šiandien netikėtai maloniai apsipirkau, užtaikiau 90 proc. nuolaidą kalėdiniams papuošimams, nusipirkau 4 stiklinius žaisliukus ir 180 cm baltą dirbtinę eglę su lemputėmis thumbup.gif nors namie statome tikrą eglę, nuo vaikystės norėjau baltos - įvairovės dėlei galėsim kartais pasistatyti.
Atsakyti
iki newyear.gif liko 175d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2015 07 02, 14:25)
iki  newyear.gif  liko 175d.  biggrin.gif


su iki šiol buvusia lietuviška vasara jau beveik ir kalėdinės nuotaikos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 07 02, 18:52)
su iki šiol buvusia lietuviška vasara jau beveik ir kalėdinės nuotaikos  lotuliukas.gif


pagal ora, tai dabar ruduo jau biggrin.gif
Atsakyti
Jau reikia pradeti, jei kas galvojate kaledoms parinkti arbatu, padaryti prieskoniu misiniu ar panasiai smile.gif Man viena labiausiai patikusiu dovanu raudonelio, baziliko ir mairuno pasmulkintas misinukams picoms ir panasiai. As juo gardinu praktiskai viska smile.gif
Atsakyti
gal kas ką gero atrado/suplanavo? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi kaip maža mergaitė jau kartas nuo karto pagalvoju apie kalėdas.. newyear.gif
Atsakyti
O as jau siemet isigijau seniai issvajota sidabrines folijos eglute ir tarybiniu stikliniu zaisliuku smile.gif dabar beliko Kaledu sulaukt newyear.gif
Atsakyti
Pasirodo ne aš viena beprotė, kuri apie Kalėdas galvoja. Pas mane kaip ir viena dovana jau "gatava" smile.gif Tokia ten ir dovana 3 stiklainiukai uogienės, na bet čia su priešistoria viskas, tai kadangi vyko masinis uogieniu virimas šiemet, tai kelis padariau dailesnius.
Su vaikais viskas aišku, jiems vis dar aktualu žaislai, jais pradedu rūpintis lapkričio antroje pusėje. O suaugusiems norisi kažko paprasto bet mielo. Dažniausiai būna suvartojamos dovanos (kava, arbatos, vynai ir pan. ) Regis jau visus variantus išnaudojau ankstesniais metais, tai šiemet galva teks pasukti
Atsakyti