Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

QUOTE(Dzenete @ 2015 08 20, 23:32)
Pasirodo ne aš viena beprotė, kuri apie Kalėdas galvoja. Pas mane kaip ir viena dovana jau "gatava"  smile.gif  Tokia ten ir dovana 3 stiklainiukai uogienės, na bet čia su priešistoria viskas, tai kadangi vyko masinis uogieniu virimas šiemet, tai kelis padariau dailesnius.
Su vaikais viskas aišku, jiems vis dar aktualu žaislai, jais pradedu rūpintis lapkričio antroje pusėje. O suaugusiems norisi kažko paprasto bet mielo. Dažniausiai būna suvartojamos dovanos (kava, arbatos, vynai ir pan. ) Regis jau visus variantus išnaudojau ankstesniais metais, tai šiemet galva teks pasukti

Giliu kavos nebandet dovanot? as uzpernai dovanojau, visi nustebinti buvo ax.gif
As praktiskai visus metus perku dovanas, anytai ar mamai vis per koki pigu.lt ispardavima prigriebiu kvepalu, vaikams kai nuolaida 40 proc zaislu, vyrui kokia smulkmena masinai irgi kai akcija. Turiu net atskira slapta lentyna virtuves spintelej, apie kuria niekas net nenutuokia, nelandzioja ten lotuliukas.gif vyras jei pastebetu, tai tikrai beprote isvadintu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet turiu tokia taisykle - grodzio 1 jau turiu turet visas dovanas paruostas. Tada ramiai megaujuos Adventu, nereikia galvos sukt smile.gif
Zodziu, as pasimaisius del Kaledu biggrin.gif Siemet planuoju nauja egle pirkt, 240cm aukscio balta grazuole blush2.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
na va, jau temute atgyja wub.gif as visada labia laukiu kjaledu, viska apgalvoju, pasiruosiu blush2.gif na maniake as, o svarbiausia ir vyra uzkreciu biggrin.gif bet jis be spalio man neleidzia garsiai kalbeti lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi prie tų kvaištelėjusių. Mėgstu per Kalėdas palepinti, pradžiuginti labiau nei simboliškai, taigi ir dovanų taupyklę reikia ruošti labai iš anksto, kad nebūtų skausmingos išlaidos. Jau turiu kelias dovanas savo slaptoje kertelėje, ramiai ir po truputį ieškau kitų. Bet šiemet stengsiuosi ir supakuoti iš anksto, nes paprastai kokius 3-4 pusnakčius prieš pat šventes turiu paaukoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigale: 29 rugpjūčio 2015 - 20:08
nors visą laiką buvau už dovanas visiems, jau suaigusiems nenoriu dovanot hihihi.gif nes nesugalvoju ką, vynai, arbatos, kavos, ir pan. išdovanota, nesinori kartotis
Atsakyti
Sveikos laukiančios Kalėdų newyear.gif thumbup.gif

Aš irgi kiekvienais metais pradedu ruoštis anksti, kad viską spėčiau ir kad idėjų visokiausių prisigaudyčiau, nes su kiekvienais metais darosi vis sunkiau sugalvot ką neyprasto, originalaus ir nesikartoti, nes juk kiekvienais metais keičiamės dovanomis su tais pačiais artimaisiais ir draugais ax.gif

Aišku darysiu ir savadarbių dovanų ir pirksiu jau po truputėlį, jei ką gero užmatysiu.

Ir nepamirškim pasidalint vienos su kitom, nes šioj temutėj visada rasdavau ką nors ką ir sau prisitaikydavau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2015 09 05, 18:32)
nors visą laiką buvau už dovanas visiems, jau suaigusiems nenoriu dovanot  hihihi.gif nes nesugalvoju ką, vynai, arbatos, kavos, ir pan. išdovanota, nesinori kartotis

Tai aš šiemet galvoju tuos pačius saldainius kažkaip kitaip pateikti. Tik nežinau kaip dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 09 06, 11:09)
Tai aš šiemet galvoju tuos pačius saldainius kažkaip kitaip pateikti. Tik nežinau kaip dar  biggrin.gif


Pinterest daug idėjų galima rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2015 09 05, 17:32)
nors visą laiką buvau už dovanas visiems, jau suaigusiems nenoriu dovanot  hihihi.gif nes nesugalvoju ką, vynai, arbatos, kavos, ir pan. išdovanota, nesinori kartotis


Tai kad kaip tik valgomos dovanos - mažiau galvos skausmo. Kad ir įdomesnis medus - levandų, kvevų, akacijų, mandarinų, apelsinų žiedų, citrinų, rozmarinų, eukaliptų žiedų, - visai giminei užteks skirtingų rūšių apdovanoti. Mėgėjams įvairiausi sirupai, kuriems neretai pagaili pinigų: klevų, levandų, grenadinų, migdolų, irisų, šokolado, pasiflorų, tiramisu, makadamijos riešutų. Šokolado plytos, lakštai, figūriniai šokoladai nuo...iki, saldainiai su keisčiausiais įdarais. Turkijos mylėtojams ir LT apstu skanėstų nuo baklavos, chalvos iki turkiškos arbatos ir juodųjų morkų sulčių. Sūnui, blynelių gerbėjui, pernai Kalėdų senis atnešė įdomiausių džemų pintinę - nepatiko tik rožių smile.gif. Man pačiai visada labai norisi gauti riešutų maišelį - kedrinių pinijų, karijų, bertoletijų, anakardžių, makadamijos. Šeimininkėms - įvairiausi prieskoniai, vien pipirų kiek rūšių, šafranas, muskato riešutai. Sveikuoliams - dygliuotojo ožekšnio (goji) uogos, ispaninio šalavijo (chia) sėklos, kanapių sėklos. Aliejų irgi įvairiausių, ne tik į keptuvę, bet ir kūnui tinkamų - sviestmedžių, kokosų, palmių, baobabų, aguonų sėklų, argano, erškėtuogių, kanapių, medvilnės, lauramedžių, jazminų, etc. Kol kas tiek šovė į galvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigale: 11 rugsėjo 2015 - 08:54
Medaus jau visiems ir visokio pridovanojus esu. Pas mus miestelyje yra bitininkai, kurie visokia makle daro iš to medaus, tai kelis metus buvo ramu biggrin.gif
Šiaip laukiu kita savaitgali mieste 'rudenėlio šventės' gal kokių niekučių rasiu, o šiaip ieųkosiu įdomesnių indelių biriems produktams ir ką nors į juos pilsiu.
Čia dovana buvo prieš kokius 4 - 5 metus taip daryta, bet netyčia radau nuotrauka tai atsiprašau jei pasikartosiu:

user posted image

Maišelyje papildomai gimtadienio dovana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 11 rugsėjo 2015 - 13:54
QUOTE(Cigale @ 2015 09 11, 08:52)
Tai kad kaip tik valgomos dovanos - mažiau galvos skausmo. Kad ir įdomesnis medus - levandų, kvevų, akacijų, mandarinų, apelsinų žiedų, citrinų, rozmarinų, eukaliptų žiedų, - visai giminei užteks skirtingų rūšių apdovanoti. Mėgėjams įvairiausi sirupai, kuriems neretai pagaili pinigų: klevų, levandų, grenadinų, migdolų, irisų, šokolado, pasiflorų, tiramisu, makadamijos riešutų. Šokolado plytos, lakštai, figūriniai šokoladai nuo...iki, saldainiai su keisčiausiais įdarais. Turkijos mylėtojams ir LT apstu skanėstų nuo baklavos, chalvos iki turkiškos arbatos ir juodųjų morkų sulčių. Sūnui, blynelių gerbėjui, pernai Kalėdų senis atnešė įdomiausių džemų pintinę - nepatiko tik rožių smile.gif. Man pačiai visada labai norisi gauti riešutų maišelį - kedrinių pinijų, karijų, bertoletijų, anakardžių, makadamijos. Šeimininkėms - įvairiausi prieskoniai, vien pipirų kiek rūšių, šafranas, muskato riešutai. Sveikuoliams - dygliuotojo ožekšnio (goji) uogos, ispaninio šalavijo (chia) sėklos, kanapių sėklos. Aliejų irgi įvairiausių, ne tik į keptuvę, bet ir kūnui tinkamų - sviestmedžių, kokosų, palmių, baobabų, aguonų sėklų, argano, erškėtuogių, kanapių, medvilnės, lauramedžių, jazminų, etc. Kol kas tiek šovė į galvą.

medus dovanotas, gal sirupą ir būtų galima pabandyt, saldumynų nemėgsta, riešutai dovanoti, aliejai irgi sukasi galvoj gal dovanot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2015 09 11, 15:58)
medus dovanotas, gal sirupą ir būtų galima pabandyt, saldumynų nemėgsta, riešutai dovanoti, aliejai irgi sukasi galvoj gal dovanot  smile.gif



O esi dovanojusi kreminio medaus? Lietuvoje juo prekiauja Šerkšno medus. Gal kas ir daugiau, bet nežinau.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 09 11, 17:46)
O esi dovanojusi kreminio medaus? Lietuvoje juo prekiauja Šerkšno medus. Gal kas ir daugiau, bet nežinau.

blush2.gif dabar, tuos bitininkus ir turėjau omenyje, bet dar vadinas ne viska išragavau. Gal reiks prieš Kalėdas vis dėlto apsilankyti.
Nusipirkau 2 indelius biriems produktams ten sakiau pilsiu saldainius (ne ledinukus šį karta) bus tokios smulkmenos.
Atsakyti